Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Hi!

Úgy gondolom épp itt az ideje elkezdeni a karácsonyi készülődést,elvégre kevesebb mint egy hónap van hátra..
Ezt a topik segítségül szolgálhatna olyan esetekben,amikor dunsztja sincs valakinek,hogy milyen ajándékot kéne venni.:)
Kezdeném is:
A nagybátyám 35 éves,Metallica-t és Iron Maiden-t hallgat,neki kéne venni valamit.CD-re gondoltam,valami díszdobozos verzióra.Mit vegyek neki?:D

(#2) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Kinek mit hozzon a jézuska című topic:)

hátha ez sikerrel jár:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3) _Volkovy_ válasza Vangelis (#2) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Remélem.:)

És egy 14 éves kisjánynak mit vásároljunk?Nagybátyám jánya.

(#4) Vangelis válasza _Volkovy_ (#3) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem a mikulásos meghalt:O:O

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5) #70869248 válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


#70869248
törölt tag

gondolom gyűjtő, szal az említett két bandától megvan neki minden fellelhető, rokon zenére gondoltál? nem túl sok közös van a két zene közt sztem.
sztem húzz 19-re :D
vegyél neki egy KingsX-et. Bővebben: link
a kiscsajnak nem tom...csak poén jut eszembe, azt meg...

(#6) Vangelis válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem ide illik, de talán.Ha megondod milyen rackben és hogy van akkor lehet hogy beruházok egyre, karácsonyra

Lenne egy kérdésem: 160gb samsung rackben!! '' nem melexik?''
Mert nekem olyan mit a sütő ha berakom.

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7) _Volkovy_ válasza #70869248 (#5) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Aha,hasonlóra gondoltam.
King's X?Megvan vagy 3 album,belehallgattam,lehet hogy ez lesz.Azért várok még tippeket,hátha.

Kiscsajnak valami színes ruhakiegészítő bigyó kéne sztem,de sejheted hogy mennyire vagyok ebben otthon,mikor mi a menő :D

(#8) _Volkovy_ válasza Vangelis (#6) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Sima vipower rackben van.A fölötte lévő 5.25'' helyre beraktam egy 8centis ventit 5V-on,ami ráfújja a levegőt.Így már csak langyos,egész napi töltögetés után is.

[Szerkesztve]

(#9) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Nos?:)

(#10) Torry


Torry
addikt

Mit vegyek édesapámnak?
Kb 3 évig tollat kapott, faszát, aztán elhagyta az összeset, azóta nyakkendőt kap(4 éve):))


[Szerkesztve]

(#11) Torry válasza _Volkovy_ (#9) üzenetére


Torry
addikt

Kérdezd meg, hogyam milyen arcfestékeket használ a csaj!

(#12) FlasH-BacK válasza Torry (#10) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Szerintem valami italt! Azt nem hagyja el, és minél több van belőle, annál jobb;].

(#13) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

azt se tudom mit vegyek muternak meg faternak :O

meg nagymuternak nagyfaternak.

nagynénit tudom:D

de a többire ötletem sincs.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#14) simonzé


simonzé
addikt

Ha van F1-rajongó ismerősötök, tudok számára tuti ajándékot...

I don't fit in. I fit out.

(#15) simonzé


simonzé
addikt

Bővebben: link


[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#16) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

:)

(#17) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

nem sok az ötlet:'(

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#18) Torry


Torry
addikt

Jó topic csak még odébb lesz amíg beindul.
Karácsony előtti 3 napban lesz itt tömeg.:))

(#19) aesir válasza Vangelis (#6) üzenetére


aesir
veterán

Kétventis alumínium mobilrack és seagete vinyó, egyfolytában megy éjjel-nappal, és egyáltalán nem melegszik, hangját sem hallani. Nyilván ezzel nem feszültséget akartam kelteni, de a jó mobilracknek is ára van.

Van saját életem...

(#20) adalbert1 válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

Esetleg vehetsz neki Iron Maiden vagy Metallica dvd-t is, feltéve, ha nincs meg neki mind.

(#21) aesir


aesir
veterán

Mindenki vásárlási utalványt kap. Nincs nekem erre se időm, se kedvem, se energiám.

Van saját életem...

(#22) Sixkiller6 válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


Sixkiller6
őstag

tudom, h nem mai újdonság, de ajánlom a metallica s&m dvd-jét. ölég ütős, képileg és hangilag is.

- no es importante -

(#23) Joe_Black7


Joe_Black7
tag

Hali! Én arra gondoltam, hogy faternek vennék egy ilyen autó-modellt, csak az a gáz, hogy ő skoda-mániás, tehát valamilyen jó kis skodaautót kéne szerezni, de dunsztum sincs, hogy hol osztogatnak ilyet. Valakinek ötelete?

(#24) DragonR+


DragonR+
aktív tag

Íme, a tökéletes ajándék egy LOTR rajongónak.
Bővebben: link
De csak dec. 10. után kapható

[Szerkesztve]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#25) lyrie


lyrie
újonc

Hűtőmágneses, okosfeliratos. Szerintem.:D

(#26) A.P.I.


A.P.I.
aktív tag

Ez rémesen emlékeztet a ''mit vegyek a barátnőm szülinapjára'' v vmi hasonló című topikra...az megahurrogásba fulladt

''nem értel hozzá, és még kicsiben is gondolkodsz, én fagypont alatti -40C-os procival dolgozom!'' by RGB alias mbit

(#27) tildy


tildy
nagyúr

Én nem ajándékot, hanem fát zseretnék venni.
Mikortól és mennyiért árulnak töves fenyőfákat ami visszaváltható?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) joghurt


joghurt
addikt

Ne vegyetek, ne költsetek! A témában ajánlom a következő alapművet:
''eastpark-karacsony.avi''
Bővebben: link

Neveljétek a rokonságot, hogy ne egy x kFt-ért megvett túrótól élvezzenek el, amit január végére megunnak és félrelöknek. Stb. stb.

A tej élet, erő, egészség.

(#29) aDM|RaL^ válasza joghurt (#28) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

hja igaz, de kéne vmi kis szart vennem mindenkinek, és még mindíg nem tudom h. mit.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#30) peterqe


peterqe
aktív tag

Én egyszer a barátnőmnek varrtam(!) egy párnát. Tuti siker volt.
Idén közösen fogunk bescannelni kedvelt családi képeket és igényes papírra kinyomtatva falinaptárakat fogunk ajándékozni. Mindenki személyre szabott jellegzetes képeket fog kapni. :)

- Ez a világ a létező világok legjobbika -

(#31) Gh0sT válasza DragonR+ (#24) üzenetére


Gh0sT
addikt

Akarom!!!! Ezzel úgy meg tudnám lepni magam... :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#32) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Én tavaly anyáméknak vettem egy olyan TV-Shopos Miracle Blade késkészletet. Halál jó... Egyszerűen imádják...
Barátnőnek lehet venni olyan állatos lábbelit. Jó meleg, és még aranyos is. Ott vannak még a könyvek, CD-k, DVD-k.
Faternak egy üveg minőségi piát, illatszereket... (hogy a közhelyeknél maradjunk)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#33) DragonR+ válasza Gh0sT (#31) üzenetére


DragonR+
aktív tag

Valóban, csinos a ''drágaszág''.
De ne nekem írj, hanem a Jézuskának! :DDD
Gyöngybetűidet előkészíteni és hajrá! :D

[Szerkesztve]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#34) Zsuzsika válasza Torry (#18) üzenetére


Zsuzsika
csendes tag

Szerintem nagyon jó ajándék, ha apukád szeret fényképezkedni, egy szép fotóalbum. Nem egy átlagosra gondolok, hanem olyan különlegesre, melyet csak ilyen ''keleti'' boltokban lehet kapni. Kézzel készített, különböző termésekkel vagy falevelekkel esetleg elefánt figurával díszítettek és nem is drágák.
Ja és nem csak fotóalbumban vannak, hanem van naplónak vagy jegyzetfüzetnek is. Igazán cuki ajándék...

(#35) Notes


Notes
senior tag

Szerintem a karácsonyban a legfontosabb az ajándékozás. Azon belül pedig az ajándékok értéke a mérvadó. Régen azt hittem, hogy a szeretet, és a család ünnepe ez, de szerencsére rájöttem, hogy van ennél fontosabb is. Én mindig a lehető legdrágább ajándékokat vásárolom meg. Karácsony előtt mindig sokat költök, vannak bevásárlókártyáim (ilyenkor ezeket is bevetem), és természetesen hajlandó vagyok nagyobb összegű kölcsönt is felvenni, ha jelzálogot kell a házra felvenni, az sem izgat, de én nem szoktam csóriskodni karácsonykor. Higgyétek el, nincs annál rosszabb, mint amikor a gyerek kicsomagolja a házi-mozi rendszert, meg a plazma tévét, és lerí a cuccról, hogy az egész nem lehetett több szaros 1 milliónál. Hát én nem fogom beégetni a gyerekemet, és magamat sem, azzal, hogy ilyen csóriskodás megy nálunk. Az a minimum, hogy a gyerekem mobiltelefonja drágább legyen mint az osztálytársaké együttvéve.
Szóval ne áltassátok magatokat ezzel a ''szeretet ünnepe'' dumával, meg a ''saját készítésűnek jobban örül'' stb-vel. Irány a bevásárlóközpont!

Romanes eunt domus!

(#36) fokukac válasza Notes (#35) üzenetére


fokukac
nagyúr

útálom a karácsonyt...

egy gyerek meg örüljön, ha kap valamit.
sose vegyetek egy gyereknek nagy ajándékot. nem szabad mindent megadni egy gyereknek, mert nem fogja értékelni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37) faster válasza fokukac (#36) üzenetére


faster
nagyúr

Jaj, hagyjuk már. Ez már minden decemberben így lesz? Jönnek a karácsony-vásárlás-fikázós-elüzletiesedettjajmileszutálom hszek, zéró értelemmel. :O

(#38) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

Leghálásabb ajándék? Valami jó 400-as memória. Azt mindíg jól jön. Abból sonincs elég! Az asszonynak is memóriát fogok venni. :DD

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#39) fokukac válasza Segnior_Barthez (#38) üzenetére


fokukac
nagyúr

hány slot van a fejében? :D
bírja a tuningot? :DD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40) aDM|RaL^ válasza Notes (#35) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

PFPFPFOMFGOMFGOMG!

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#41) Shodan válasza fokukac (#39) üzenetére


Shodan
addikt

:DDD bírja a feszültség emelést?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#42) marcee


marcee
addikt

Áp!
Segítség kellene ugyanis!
Kb. húsz családtagot kellene ajándákoznom, bármilyen ötlet érdekel. Én most teljesen sík vagyok agyilag, még közhelyes dolgok sem jutnak eszembe.

\m/

(#43) neduddgi válasza marcee (#42) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Nekem jól jönne, ha megajándékozna vki egy tank (azaz kb 40 L) benzinnel. :))

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#44) dj.saabe válasza marcee (#42) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

úúú hát ebből nehéz lesz !! legalább kor én nemek kelllenének meg hogy mennyiért. Senkines sincs mégsemmi??
Ha tudsz rá szánni a westend valamelyik Parfümboltjába nagy leárazás van pontosabban nemtom gol tesóm volt ott. ha gondolod és parfümöt szeretnél valakinke venni. pl tesóm vett 6db parfümöt (különbözőeket) és sok eredetileg 15-20-25 ezerbe kerül de akkor lárazás va nhiogy ebnből sok 5-8 ezerre lett leértékelve.
tehát 1. parfüm
2. valamilyen disztárgy (névvel ellátott vagy ami az érdekeltségi körébe tartozik)
ha valami eszembejut irok de irhatnál pár dologt hogy miket szeretnek koruk amiekt már irtam az elejpn.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#45) BenJoe


BenJoe
senior tag

Hy!


Anyámnak 1-2 ezresből [gyerek vagyok] kéne valami jópofa ajándék, könyv kizárva! Nincs ideje olvasni:( De kéne ''univerzális'' ajándék, tehát nem ettől-attól függő! :))

Szerk: gyk: Mi legyen az ajándék? :O :O :F :F :F :F :U :U

[Szerkesztve]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#46) DajackaL válasza Notes (#35) üzenetére


DajackaL
csendes tag

Most csak viccelsz ugye? :(. Tényleg léteznek ilyen emberek?

(#47) BenJoe válasza DajackaL (#46) üzenetére


BenJoe
senior tag

DajackaL ! Ezt csak irónikusan írta! :) Remélem.... :( A mai világba már nem lehet tudni. :((( :O

[Szerkesztve]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#49) _az válasza fokukac (#36) üzenetére


_az
senior tag

lassan én is erre a véleményre jutok...

az

(#50) Protezis


Protezis
őstag

Most értem vissza a bevásárlásból.
Édsanyámnak: szép kis öngyújtó, ezüszt színű, nőies, pörfikt
Édsapának: Fa aftershave. Jobb nem jutott eszembe
Öcsémnek, aki most lesz 11: egyetemi póló, rajta Student crossing felirat és egy részeges alak egy útjelzőtáblában. Nem lehet elég korán kezdeni ;]
Én az ő korában bármit megtettem volna egy ilyenért :))

Remélem sokat segítettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.