Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Kero blogja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Hat, enis kiprobalom, milyen :]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#2) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Iszonyat meleg, es egy adag unalom jutott nekem csak mara :( :O

Itthon ultem es probaltam eletre kelteni egy 120as maxtor vinyot meg egy plexwriter 48/24/48A-t, de nem sikerult.Koszonhetoen a tegnapelotti party hatasanak meg most se vagyok almos, szet megy a fejem :U Na mind1, az vigasztal hogy holnap strand 1000eve nem latott emberekkel, ha mar a tobbi ''baratom'' nem er ram.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#3) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Uhm.

Mikor nem sut a nap ? Amikor Kero strandra megy. Szep :D Mind1, jo volt.
Vettem uj futocipot, holnaptol teljes erobedobassal edzem.

Jovohet hetvege gps3, alig varom :)

cu, dear diary :)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#4) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Ulok a gep elott, egyszercsak mintha nyengulne a vilagitas. Odanezek, semmi. Aztan megint. Es megint semmi. Aztan odanezek ES EGY GIGANTIKUS EJJELI LEPKE !! Probaltam lefujni ( rovarirto hijan ) dezadorral, hajlakkal, leutni alsogatyaval :D de semmi. Aztan befogtam, es megmutattam neki ki az ur. Furdott egy 10 percecsket, aztak kiontottem, de meg mozgott, a kis gane. Mondom ok legyen, spre, gyujto, neszebazee. :) Porra egett :)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#5) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Szereztem ma augusztusra melot, meg uj cs servert a klanomnak+ meglatogattam 2 ( illetve mostmar 3, mivel gyermekuk szuletett) kedves baratom. WoW.
Holnap edzes utan megyek palatinusra, yeah :t

*** Mar csak 4 nap gps3-ig.

*** Aug7 ATB a flortben, nemtom hany nap van addig, de ott lesz unnepelve az eredetileg 12-en tartando szulinapom. :)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#6) KERO_SAN válasza KERO_SAN (#5) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

K*rva eletbe, lemondtak a strandot. Ha esni fog az eso irgum burgum lesz. Napianyom van :]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#7) KERO_SAN válasza KERO_SAN (#6) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Dog unalmas volt a mai nap.Holnapi remelem jobb lesz, köcsög nap, suss ki! :D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#8) KERO_SAN válasza KERO_SAN (#7) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

A kocsog nap, se tegnap, se ma nem volt hajlando kisutni. Verne el az isten.

Holnap gps, nagy az izgalom.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#9) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Tegnapi egesz turheto nap volt. Kicsit kisutott vegre a nap ( bar ma megint borongos az ido ) kibekultem 1 baratommal, megszerveztem az utat a gps-re, es kaptam uj avatart ! :)

Ezek melle ma 5kor talalkozom egy csajjal aki mar nagyon regota a szivem csucske :t

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#10) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Visszajottem a gpsrol mar 2 napja :t

Holnap oakenfold a szigeten, szombaton pedig a flortben ATB ( szulinapi party for kero :D )

Holnap kicsit bovebben .:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#11) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Amilyen degeneralt vagyok meg most sem vettem meg a jegyet ATB-re, hihetetlen.

Egyszeruen nincs hozza kedvem. Csak is egy vmihez, illetve valakihez van, de o nyaral. Remelem nem felejti el a gumicukrom ( megkertem ra, hogy hozzon ) mert ha igen, arra csakis az lehet a magyarazat h a nyaralas alatt egyszer sem jutottam eszebe :( Az viszont nagyon szar lenne. Fel a fejjel Kero, nem szoktal te szomorkodni ;]:D;]

TRANCE ROXXXXXX!

Most pedig megyek megfurdok, veszek jegyet ATB-re.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#12) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Najo.

Ma megyek vmi vaci discoba, holnap ATB. Lehet meghalok :D

;]


Fogyatekos vagyok :(

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#13) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Nagyszeru.

Tegnap a noverem mondta h ne menyjek ma is partyba ( marmint tegnap ) mert holnap ( tehat ma :D ) nem lesz masikhoz kedvem. Es tenyleg nincs :D:D:D
De pedig most muszaj lesz elmenni, mert megigertem egy haveromnak, raadasul az o jegye+vonatjegye meg az en voantjegyem is megvan. Tegnap voltam a westendben, de nem talaltam a vagabondot igy nem vettem jegyet .

Ah, kene vmi jo kifogas h miert nem megyek... Na mind1.

Most megyunk nagymuterekhoz a szulinapomat unnepelni, jeeeee...bar igazabol csak 12-en van, de utaznak el vagy mittudomain.

6 orat aludtam.

session closed.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#14) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

2 hosszu het telt el azota.Megfogadtam h nem irok addig a blogba mig haza nem jon, mert ugyis csak rola tudnek irni, vagy azzal ami vele kapcsolatos.

Kozben elmentem nyaralni 3 napra, ma hazajottem, es beszeltem vele..

Asszem talan tobbe nem is irok blogot, mar ha vmit egyaltalan fogok meg irni, vagy ha egyaltalan tulelem a mai napot... :(:(:(:(:(

BREAK

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#15) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Nem hittem volna h ilyen gyorsan kiheverem. Na mind1..:)

Dolgoztam tegnap 8 orat epitkezesen, most mozogni nem birok.:D
Ma is mennem kene, bar nemtom mennyi erom lesz hozza, de a 650es oraber eleg csabito :)

Blank and Jones - Electric Circus

Session closed.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#16) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Holnap parade, mar nagyon varom. Sok-sok haverommal megyunk, igazi party lesz.

Ma voltam megint dolgozni, majd szet esek.

A paraderol eszembejutott az idei mayday, es az is, hogy ott kikkel voltam.Valami nagy hiba lehet bennem, de egyszeruen nem tudok rajonni, mi az.Folyamatosan elvesztem azokat az embereket akik kozel allnak hozzam, legtobbszor a sajat hibambol..

- Egy kep beleegett a memoriamba: 4 ember a nagyterem kozepen, uvoltenek a stroboszkopok, mind a 4en mosolygunk, utemesen razzuk a kezunket, teljes euforia, tombol a 10 in 01 ... :[

Valahol olvastam, hogy a baratsag olyan, mint egy madzag, ha elszakad, ossze lehet kotni ujra, de a csomok helyei orokre megmaradnak..

Nemsokara kezdodik az iskola, es nem tudom h sirjak-e, vagy nevessek. Bar azt hiszem, az iskola nem olyan szornyu dolog, h sirnom kene, csak ne kene olyan kurva koran kelni :) Meg kell probalnom normalisan beutemezni a dolgaim, es megfelelo fontossagi sorrendet kell tartanom.1. Egeszseg 2. Szorakozas 3. Tanulas Azt hiszem, ez megfelelo, hiszen az elso 2vel csak korlatozott mertekben gazdalkodhat az ember, mivel ugye az egeszsegunkbol csak 1 van, de a fiatalsagbol sincs tobb, nem eri meg elbaszni tanulasra az idot ..:) Nemtudom, nagy a kaosz.

7kor kelek, megyek be a potvizsgas haverjaimhoz, lelki tamasznak :)
Az egyik meg most is irodalmat tanul, szegenyke :(

Na joejt, es ne feledjetek: SPEED - elet,ero,egeszseg :DD

Session Closed.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#17) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Tegnap (illetve ma ) bonuszon voltunk, nagyon allat volt, 7re ertem haza, teljesen szet voltam csapva ;>

2 nap es iskola.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#18) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

A suli 3. hete kovetkezik.

Megsem lesz olyan egyszeru, mint ahogy gondoltam.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#19) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

D-minus - Definition of a pretty boy


Put your hand into my hand!

Put your hand into my hand!

LET ME SHOW YOU THE WAY !

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Kero blogja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.