Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Milan86


Milan86
tag

A lényeg, hogy 1 éve beleöntöttem véletlenül a laptopba egy kis cukros energiaitalt. a laptop kiszáradt, működött tovább, de a billentyu iszonyatosan ragacsos maradt, leszedegettem a billentyűket, megprobáltam megtisztítani, vissza már nem tettem őket, hanem hozzákötöttem a laptophoz egy billentyűt meg egy monitort, és asztali pc-ként használom. Nade. Mostanában úgy csinál, mintha a balra nyíl beragadna, persze nem a billentyűn, hanem a laptopbillentyű érzékelőjén, és akkor se írni se semmit nem tudok vele, a kurzort újra és újra balra teszi.. akkor kikapcsolom a gépet és hagyom egy órát hűlni, és megint jó lesz.. valahogy nem tudnám kikapcsolni a laptop billentyűjét? próbáltam már az eszközkezelőben, de hiába csinálom meg, resetet kér, és újra felismeri. valami tipp? remélem világosan írtam le a helyzetet! van valami ötletetek? ja és 1 évig tökéletes volt, mostanában szórakozik így velem..

Előre is köszönöm a segítséget, ha pedig rossz helyen van a topic elnézést érte. Remélem nem gond hogy ide is feltesze , a 2 közül bizom benne , hogy valahol megoldás születik, sajnos nem tudom használni a gépet és sürgős lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.