Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) maxxenergie válasza Parci (#46) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Akkor ide írom ..

Szerintem a topik úgy működne jól, lenne kontrollálható és hasznos, ha nem mindenki mindent írkáhatna bele szabadon akár OFF-ba akár élesbe, hanem Jelentéseim alatt-mellett lenne egy olyan menü mindenkinek hogy Jelentsd a csalót mondjuk.

Aki erre rányom máris lenne egy általatok készített adatlap, amit ki kell tölteni !

/Tehát eleve minden jelentés egységes lenne mert ellenkező esetben nem is engedi elküldeni/

Például :

Hirdető Neve / Adatlapja : Név beírva / Link megadása adatlapra mező /nyilván segítség leírva hogy mit honnan kell másolni mert vkinek ez is gond ahogy nézem a topikot még nem mai fórumtársaknak is... /

Hirdetés Címe / Linkje ide is beilleszti mindenki amivel a probléma van LINK-et.

Okozott kárösszeg pl... : xxxx FT mező.

És akkor mag a Sztorira is nyilván egy X karakter maximális hosszúságú leírás mező időponttal stb.. /teleregényeknek is vége lenne :DD

Ezek befutnak hozzátok mint az egyéb jelentések amiket nyomkodunk /Azért jó esetben olyan sok nincs naponta ... vagyis ez Ti látjátok persze de én azt látom kivéve ha vmi régi csaló fel nem bukkan/ és akkor Ti elolvassátok és ami mehet kirakjátok a Topicba.

Tehát maga a Topic már csak olvasható mindenki számára... Ami hasznos de nem lehet az észt osztani mert minek is... Nyilván összefoglalóba is beírni ezt hogy hol kell jelenteni hogy kerül ide Post stb..

Tehát a Topic Moderált környezetben maradna de továbbra is hasznos lenne sőt hasznosabb szerintem lényegi információk maradnának. Minden másra ott az Üzleti viták fórum erre is felhívni a figyelmet lehet társalogni ezen túl..

Arról nem is beszélve lehetne automatizálni a Jelentéssel egyidejűleg ha befogadtátok elfogadtátok, hogy egyből menne a Topickba + egyből menne PÜ a jelenttéssel az érintettnek akit jelentettek jelentéssel és egy sablonnal hogy mi lesz ha nem rendezi stb stb....

+ Válasz a Csalótól szintén így ha már van Amit kapna OTT LINK neki is amit kitölt Ő storija és ha ez is OK megy be 1 jelentés 1 válasz + ha kell nyilván ADMINOK beírnak mellé !!

Ahol meg nem megfelelő indoklás stb stb.. az be sem kerül a topickba sok semmitérő dolog hiányos infó jelentés stb... meg törölgetni kell egyenként meg megy ott az üzenetváltás egyből megy vissza feladónak HIÁNYPÓTLÁSRA és ha OK akkor majd OTT lesz.

Röviden ennyi remélem segíthettem, és nem írtam olyat amire nem látok rá vagy nem megoldható de ha igen akkor úgyis kuka.

Jó munkát nektek, és köszi a közösség érdekében, hogy ennyi energiát fektettek bele, gondoltam ez a minimum én is leírom pár éves tapasztalatom és ötletemet ha már van rá lehetőség most. :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.