Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Egon válasza PaladiN (#350) üzenetére


Egon
nagyúr

Thx...:)
Miskolctapolcán voltunk 4 éjszakát, de 50%-ban elég rossz időnk volt...:O Mindegy, azért van a barlangfürdő, hogy ilyen esetben ne kelljen a szobában ülni...:D

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#352) Superman válasza Egon (#340) üzenetére


Superman
nagyúr

Szia Egon!

''Az a baj, hogy lassan ez nem vicc lesz, hanem realitás... Azért remélem még odébb van... De hogy 30 fölött kezdődnek az eü. jellegű problémák - itt fáj-ott fáj stb. - az tuti...''

Nos engedd meg, hogy ezzel az állítással ne értsek egyet. 30 vagyok, néha fájnak az ízületeim, de csak a nagy súlyok emelésének hatására. :) Hogy lekopogjam kitűnően érzem magam, erős vagyok, mint egy bivaly. :DD :DD

De kell is gyúrnom magam...aki naponta 8 órát (+még otthon) ül a gép előtt.

Egyébként gratula a nősülésedhez, meg a nászúthoz Tapolcára (majdnem ott lakom én is). :)))

(#353) válasza Protoss (#349) üzenetére



senior tag

DE DE DE !!!!!! :D:D:D

(#354) gesuz válasza Egon (#351) üzenetére


gesuz
senior tag

jó levesedést:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#355) kamikaze boci válasza Protoss (#349) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Nagyapám 76 évesen bukott meg egy luvnyával, (én is ott voltam szilánkokra tört az állam a padlón), szal csak kondíció kérdése. A napi tizenkettő+ óra ücsörgés után egy kis ugribugri, oszt kész... :))

egyéb állatfajták

(#356) gesuz


gesuz
senior tag

Erről a nyaralásról jut eszembe a buszon állok és a 20éves csajszi mondja a a 20 éves barátjának Úgye lefoglaltad a helyet görögországba. srác némán hallgat. mondja csaj a magáét mikor elhallgat és kiböki ha nem állunk túl jól akkor mehetünk olaszországba is, bár oda nem olyan jó menni, de ha nincs más.Szóval Ne kényeztesük el asszonyainkat, mert rászoknak:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#357) gesuz válasza kamikaze boci (#355) üzenetére


gesuz
senior tag

mennyi idős volt? csak kiváncsi vagyok

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#358) kamikaze boci válasza gesuz (#354) üzenetére


kamikaze boci
őstag

OFF
Gesuz, vazzeg, két hete még csak 20 hozzászólásod volt :DDD :DDD :DDD
ON

egyéb állatfajták

(#359) gesuz válasza kamikaze boci (#358) üzenetére


gesuz
senior tag

mostanában elég sokat ülök gép előtt. :)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#360) kamikaze boci válasza gesuz (#357) üzenetére


kamikaze boci
őstag

kamikaze boci írta: ''Nagyapám 76 évesen bukott meg egy luvnyával..'' :))

egyéb állatfajták

(#361) gesuz válasza gesuz (#359) üzenetére


gesuz
senior tag

olyan 4 órától 10 óráig nem prohardverezek:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#362) gesuz válasza kamikaze boci (#360) üzenetére


gesuz
senior tag

de én a luvnya korára vagyok kiváncsi?

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#363) h4ndsp1k3n


h4ndsp1k3n
tag

Építeném az alsó közepet: 17
(ja bocs nem sokat szokatm hozzászólni csak olvasom... mindennap)

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!

(#364) KERO_SAN válasza Superman (#352) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Nekem 14 evesen 7 ev aktiv sport ugy fajnak mintha 70 lennek:D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#365) launcser válasza KERO_SAN (#364) üzenetére


launcser
senior tag

aktívszámítógépelőttülés? :)

tütüü

(#366) válasza kamikaze boci (#355) üzenetére



senior tag

''Nagyapám 76 évesen bukott meg egy luvnyával''

Na .. én 76 évesen már rég nem leszek sehol ... sőt ha így folytatom már 56 évesen se ... ( 1 liter viszki, 2 doboz cigi rulez .. ;))

(#367) Superman


Superman
nagyúr

Úgy tűnik emberek, hogy csak Agyzúzó és én élünk itt edzett, sportos életet. :) Nem azt mondom, hogy aki sportol elél 100 évig, de azért van egy kis esélye rá, hogy egészséges marad...egy darabig.

Nem cigarettázom, ami pedig az italokat illeti: itt állnak a bárszekrényben, mindenféle, de inkább csak kínálásra, mert én nem fogyasztom őket.

(#368) kamikaze boci válasza gesuz (#362) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Negyven körül lehetett, de nem tudom biztosan mer' olyan k***a ronda volt, hogy nem tudtuk megállapítani..:DD

egyéb állatfajták

(#369) SYZYGY válasza Egon (#340) üzenetére


SYZYGY
tag

Jaa igaz! Azt mondják, ha 40 fölött ugy ébredsz, hogy nem fáj semmid, akkor sajnos már nem élsz :O

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#370) válasza Superman (#367) üzenetére



senior tag

Azaz ... aztán majd abba haltok bele hogy semmi bajotok sincsen .. :D

Én a részemről kihagyom a nejlonszatyorral botorkálást a piacon 70 éves koromban .. nem hiányzik hogy lépten nyomon levénhülyézzenek ..

(#371) renegade válasza Superman (#367) üzenetére


renegade
aktív tag

Tényleg nem emlékszel? Volt kb fél éve (?) egy sportos topic, abban rengeteg hozzászólás született. Ha előkeresed, látni fogod, hogy távol áll a valóságtól, amit most írsz. A legtöbben itt sportolunk valamit, és meglepően sokan ráadásul igen intenzíven teszik.

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#372) Manitou


Manitou
addikt

No akkor én is ideírom: 23.5

(#373) Manitou válasza renegade (#371) üzenetére


Manitou
addikt

Én is sportolok :DDD

(#374) BaLinux


BaLinux
tag

A születési dátumom UNIX timestamp szerint 442256400, órára kerekítve. :D
Aki kiszámolja (nem nehéz), hogy hány órája volt ez, kap egy virtuális csokit. :)
!Figyelem, fontos az időzóna, meg a nyári időszámítás! :)

Na ennyi elég is volt, ez megint egy érdekes feladvány így 2:00 óra körül.
Asszem renice-olom a sleep processzt valami -15 körülre, mert eléggé álmos kezdek lenni... :))
me:~# renice -15 -p `pidof sleep`
...
hmmm... mennyire tartsam őrültnek magam a fentiek alapján? igaz késő van már. _OFF { ért itt valaki igen jól opengl/3dhez? lenne 1-2 abszolút advanced kérdésem. };

na logout, segfault, jóéjt.

(#375) Protoss válasza kamikaze boci (#355) üzenetére


Protoss
senior tag

Igen, van még remény! :DD

76 évesen ez már bíztató. :DD ja és persze az étrend, fahéj, zeller..... hmmm ez tényleg használ vagy csak mende monda?

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#376) Protoss válasza Superman (#367) üzenetére


Protoss
senior tag

Off
Jól mondod: ''Nem azt mondom, hogy aki sportol elél 100 évig, de azért van egy kis esélye rá, hogy egészséges marad...egy darabig''

Sajnos én inkább a stresszben látom a gondok forrását.
Faluban ''Tóni'' bácsi 86 évesen vígan dohányzik (én nem dohányzom és ellenzem is rusnya egy szokás), de sajnos fél éve temettek fiatal egészéges embert. Nem volt túlsúlyos, nem ivott, nem élt szélsőséges élet módot. Rendszeresen túrázott a környéken. A stressz!!! Rosszul állt a cég és ennyi....
Szóval nincs garancia, sajnos.
On

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#377) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

28 - asszem ! :DDD

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#378) marcee válasza Hun'reeth (#377) üzenetére


marcee
addikt

''28 - asszem !''

Elgurult a cavinton? :D

\m/

(#379) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Kicsit off, de nem tudom megfigyeltétek e már az informatikusok archeotípusait:
-az enyhén szólva túlsúlyos, laza izomzatú piknikus,
-és a végletekig összeaszalódott leptosóm, kis pocakkal, sorvadt izmokkal.
Persze ez csak a két főcsoport, egyik haverom már az öt alcsoport megkülönböztetésésn dolgozik.
A recept az azonosuláshoz: napi 12-16 óra a gép előtt, no sport...

egyéb állatfajták

(#380) marcee válasza kamikaze boci (#379) üzenetére


marcee
addikt

A recept az azonosuláshoz: napi 12-16 óra a gép előtt, no sport...

Miért, lehetne máshogy is élni?

\m/

(#381) Superman válasza renegade (#371) üzenetére


Superman
nagyúr

Figyeld a kis mosolyt a mondat után! Nem kell mindent komolyan venni...Ha megsértettelek volna, bocs.

(#382) Superman válasza Protoss (#376) üzenetére


Superman
nagyúr

Sajnos nagyon igazad van.A stressz tényleg őrjítő tud lenni és kikészít bármilyen erős és egészséges ember legyél is különben.

Június 1.-től én is, hogy úgy mondjam szabadúszó leszek, mert a cégemnek annyi, legalábbis most úgy néz ki. Idegeskedjek, öljem meg magam, mert tudom, hogy Miskolcon semmi esély állást találni? Hát azért sem...:)

(#383) marcee válasza Superman (#382) üzenetére


marcee
addikt

Sportos élet? Ehh...

Már említettem a topicban, hogy 27 éves vagyok, azt nem hogy 105 kiló ill. hogy elég kemény harcban állok az egyetemmel (stressz), erre tegnap a héven nekiáll szorítan a szívem körül, szór mint az állat, zsibbad... Hát nem mondom, hogy nem ilyedtem meg.

\m/

(#384) Superman válasza marcee (#383) üzenetére


Superman
nagyúr

Én 30 éves vagyok és jelenleg 100 kiló, de felesleg nincs rajtam, szerencsére nem vagyok olyan alkat. Már nekem is volt olyan, hogy nem kaptam levegőt, meg szorította a mellkasom, de csak az ideg volt. Most mondjam azt, hogy szerencsére?!

(#385) marcee válasza Superman (#384) üzenetére


marcee
addikt

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy engem néhány éve kezeltek már pánikbetegséggel, de annak teljesen más, de szintúgy fizikai kelllemetlenség érzet volt a tünete. Lehet, hogy csak ez újjúlt ki. (xar lenne, hogy ha ideges vagyok kapásból úgy érezném hogy infarktusom van)

\m/

(#386) Superman válasza marcee (#385) üzenetére


Superman
nagyúr

Valszeg a nyomás, szorítás, meg egyebek a mellkas tájékán vegetatív idegrendszeri tünetek. Magukban ártalmatlanok, sajnos azonban nagyon kellemetlen érzéssel tudnak járni. :(

(#387) SYZYGY válasza marcee (#385) üzenetére


SYZYGY
tag

És sokkal xarabb lenne, ha tényleg infarktusod lenne.

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#388) Terrorista


Terrorista
senior tag

Szevasztok!

Na leírom Én is a koromat... Emlékeztek még arra a Szilszakáll nevű legörebbik entre a TTT-ből???
Na azt még Én ültettem el anno nagyon régen! :))
Szal gondolom ennyi csak elég lesz a nyeréshez...:D:D:D

Félre a tréfát!:
1983.03.31. -> 20 év és május 31.-én lesz 2 hónap...
Majdnem április 1.-e lett belőle, de csak !!majdnem!! :D De azért a szele megcsapott!! :)

(#389) Nimrod válasza marcee (#383) üzenetére


Nimrod
addikt

Zsúfolt volt a hév? Engem meg a főiskola kerget lassan a sírba (ilyen hülye helyet rég nem láttam), mégse aggódom.

(#390) Protoss


Protoss
senior tag

Csak ph!-zni legyen időnk ebben a rohanó világban!!! :DD

Infosoknál az nagy fodulat lenne, ha az izomagyuak nyomnák a billentyűket. (Biztos strapabíróbbra tervezik majd azokat is :D) Mert egy nap a mai rendszerben is csak 24 óra, de az igények alapján (pl.: család, pihenés, sport, haverok, önképzés, munka) 48 óra is kevés lenne. :DD

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#391) Protoss válasza Superman (#382) üzenetére


Protoss
senior tag

Kitartás!!!

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#392) neduddki válasza Egon (#351) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Eldobom magam! Nacc uton van es az idojaras edekli!!!! Hat a mai fiatalsag se aregi mar.......................
De a furdo tenyelg izgalmas otlet, aze ugye nem tiltottak ki Benneteket onana?????
:-))))))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#393) neduddki válasza SYZYGY (#369) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En mar 18-eves korom ota ugy elek....................

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#394) neduddki válasza marcee (#383) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Vegyel egy kicsit vissza, es a hati 3-4-es csigojjat egy kicst meg kellmozditani!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#395) KERO_SAN válasza launcser (#365) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

pffff

launcser lami vagy:]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#396) renegade válasza Superman (#381) üzenetére


renegade
aktív tag

jah... bocs, biztos késő volt már, s nem tudtam mire vélni. No sértődés, csak meglepődtem, hogy elfeledted... na mindegy túl van tárgyalva. Statisztika ON!

(Egyébként az említett topic segítségével extra rubrikát nyithatsz a statisztikádban, Protoss (vagy Elrood? fenébe a vizuális memóriámmal. úgy hasonlítotok :) )

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#397) Dufresne


Dufresne
addikt

18+8hónap

(#398) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Na akkor most ki a legidősebb és ki a legfiatalabb?! :DD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#399) ehh


ehh
csendes tag

17

(#400) ehh válasza ehh (#399) üzenetére


ehh
csendes tag

ha nem én lettem volna az utolsó hozzászóló, biztosan többen segédkeznének..
bocs:O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.