Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Így van.Régen ez az egyik kedvencem volt,természetesen floppin nem maradt meg..Ilyen területfoglalós:mész a pálya szélén,és amit be tudsz keríteni,az a tiéd.A végére már alig marad terület.Adott százaléknál lehetett továbbmenni.Esetleg ezek alapján beugrott valakinek?

(#2) Bogie


Bogie
csendes tag

Nekem meg van,esetleg töltsd le rólam DC++ on
ha kell akkor megosztom

(#3) kgabesz válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


kgabesz
tag

nekem megvan, kell még?

legjobb, még minidg aktív játékos vagyok :))

Megsúgom legtitkosabb vágyamat, hadd gyantázzam le a lábadat!

(#4) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Esetleg nekem is megvan kettő változatban;)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#5) Trak válasza CYBERIA (#4) üzenetére


Trak
addikt

Nekem kell, milyen változatok, és mennyit foglalnak?

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#6) CYBERIA válasza Trak (#5) üzenetére


CYBERIA
őstag

Egyik nem tudom milyen talán shareware 1 MB(?), a másik fullos talán 2 MB.
Ha kell majd előkeresem maholnap.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#7) Divi válasza CYBERIA (#6) üzenetére


Divi
aktív tag

A full verzióra szívesen rácsobbannék énis!

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#8) Divi válasza Divi (#7) üzenetére


Divi
aktív tag

Köszönöm, megkaptam a levelet! :B

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#9) CYBERIA válasza Divi (#8) üzenetére


CYBERIA
őstag

Használd egészséggel!;)
Jó játék szvsz!

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#10) sbazsi


sbazsi
veterán

megkaphatom én is? :))
xp alatt m1?

(#11) CYBERIA válasza sbazsi (#10) üzenetére


CYBERIA
őstag

Megy! Holnap elküldöm.:)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#12) sbazsi válasza CYBERIA (#11) üzenetére


sbazsi
veterán

varom, köszi!

(#13) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Egy jó oldal: Bővebben: link

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#14) szosz-mosz válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


szosz-mosz
csendes tag

Úgy akadtam erre az oldalra, hogy én is keresem a Volfield nevű Dos jatékot.Te megkaptad ?És ha igen, Hol? Segitenél nekem is megszerezni ?

(#15) szosz-mosz válasza kgabesz (#3) üzenetére


szosz-mosz
csendes tag

Nekem is kéne.Esetleg tudnál segiteni ? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.