Hirdetés
- Fórumok
- Sport, életmód, utazás, egészség
- Kerékpárosok, bringások ide!
- (kiemelt téma)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- COD:MW4 segédlet gyűjtő
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Pajac: Olga
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
339800 - 339701
355077 - 354001 354000 - 352001 352000 - 350001 350000 - 348001 348000 - 346001 346000 - 344001 344000 - 342001 342000 - 341901 341900 - 341801 341800 - 341701 341700 - 341601 341600 - 341501 341500 - 341401 341400 - 341301 341300 - 341201 341200 - 341101 341100 - 341001 341000 - 340901 340900 - 340801 340800 - 340701 340700 - 340601 340600 - 340501 340500 - 340401 340400 - 340301 340300 - 340201 340200 - 340101 340100 - 340001 340000 - 339901 339900 - 339801 339800 - 339701 339700 - 339601 339600 - 339501 339500 - 339401 339400 - 339301 339300 - 339201 339200 - 339101 339100 - 339001 339000 - 338901 338900 - 338801 338800 - 338701 338700 - 338601 338600 - 338501 338500 - 338401 338400 - 338301 338300 - 338201 338200 - 338101 338100 - 338001 338000 - 336001 336000 - 334001 334000 - 332001 332000 - 330001 330000 - 328001 328000 - 326001 326000 - 324001 324000 - 322001 322000 - 320001 320000 - 318001 318000 - 316001 316000 - 314001 314000 - 312001 312000 - 310001 310000 - 308001 308000 - 306001 306000 - 304001 304000 - 302001 302000 - 300001 300000 - 298001 298000 - 296001 296000 - 294001 294000 - 292001 292000 - 290001 290000 - 288001 288000 - 286001 286000 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-04-23 19:33 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
mauimagic
senior tag
A vezeték nélküli kommunikáció nem zavar? Fejműtétek után kifejezetten kerülni kell például a mobiltelefon fülhöz tartott használatát. De olyanról még nem hallottam, hogy ne menjél alállomás közelébe.
Gyakorlatilag mágneses terek, rádiójelek, fényszennyezés kereszttüzében élünk a modern éra óta. De ezekből pont a - szerintem - legkevésbé káros zavar, legalábbis, ha nincs pacemakered.
#339798mauimagic: nagyon nem mindegy, melyik irányba bringázol. Óra járásával ellentétesen káros, megegyezően hasznos. De lehet, hogy fordítva
nagyon nem mindegy, melyik irányba bringázol. Óra járásával ellentétesen káros, megegyezően hasznos. De lehet, hogy fordítva :DDD
Na baszki, jókor szólsz, asszem a zsebemben vót a mobilom, mikor összetört a vázam... Véletlen? Aligha!!!4 -
Dark Archon
addikt
Ha most felkérnélek, hogy mérésekkel igazold, az lenne az elodázó válasz, hogy "elhanyagolható". Lakókörnyezetekben nyilván a minél kisebb az üdvös, ez teret és okot ad számos ferdítésre, legyintésre, a pályát megkezdő is automatice ezt szívja magába, de határozottan nem áll az, hogy ne lenne a kerítésen kívül hatás. Ha eleve a bejövő 120kV vezetékek terét vesszük is. Mit jelent egyébként a megfelelő? Nem kell a távolsággal négyzetesen csökkenő alapszöveg, tudok róla. De mivel az a munkaköröd ami, csak neked lehet igazad; beleképzeltem, izületi gond sincs, mágnesterápia sem létezik... (nem a kókleri jelenlétekre gondolok).
#339796mauimagic, tehát valamire nincs átfogó rálátásunk, egyikünknek sem kettőnk közül, ezért a másik a hülye. Logikus.
Elkeserítő reakciók.A vezeték nélküli kommunikáció nem zavar? Fejműtétek után kifejezetten kerülni kell például a mobiltelefon fülhöz tartott használatát. De olyanról még nem hallottam, hogy ne menjél alállomás közelébe.
Gyakorlatilag mágneses terek, rádiójelek, fényszennyezés kereszttüzében élünk a modern éra óta. De ezekből pont a - szerintem - legkevésbé káros zavar, legalábbis, ha nincs pacemakered.
#339798mauimagic: nagyon nem mindegy, melyik irányba bringázol. Óra járásával ellentétesen káros, megegyezően hasznos. De lehet, hogy fordítva
-
mauimagic
senior tag
Ha most felkérnélek, hogy mérésekkel igazold, az lenne az elodázó válasz, hogy "elhanyagolható". Lakókörnyezetekben nyilván a minél kisebb az üdvös, ez teret és okot ad számos ferdítésre, legyintésre, a pályát megkezdő is automatice ezt szívja magába, de határozottan nem áll az, hogy ne lenne a kerítésen kívül hatás. Ha eleve a bejövő 120kV vezetékek terét vesszük is. Mit jelent egyébként a megfelelő? Nem kell a távolsággal négyzetesen csökkenő alapszöveg, tudok róla. De mivel az a munkaköröd ami, csak neked lehet igazad; beleképzeltem, izületi gond sincs, mágnesterápia sem létezik... (nem a kókleri jelenlétekre gondolok).
#339796mauimagic, tehát valamire nincs átfogó rálátásunk, egyikünknek sem kettőnk közül, ezért a másik a hülye. Logikus.
Elkeserítő reakciók.Valóban elkeserítő szerintem is, de hadd tegyek egy próbát:
Menj el egy mágnesterápia kezelésre (PEMF, vigyázz ne a mindenhol hirdetett, kozmetikusok által, Aliexpress-es szarokon "végzett" kamura menj. Itt egy gép egy autó ára)
Én kb 2 hete voltam a frissen szétb.szott vállammal és segített, pedig nem hittem benne.
Majd számolj be, hogy jobb e a módszer a trafó körüli bringázásnál.3-7 Tesla térerejű mágneses mezőt hoznak létre ezek a barkácsszarok, majd Archon kolléga kiszámolja neked ha van kedve, hogy hány milliószorosa ez a trafóház melletti gyógysugárzásnak

-
totron
addikt
Történetesen alállomási segédüzemek gyártmányterveit készítem. A kerítésen kívül lófütty mágneses tér ér, de maguk az épület méretű, jellemzően olajhűtésű transzformátorok is megfelelően vannak árnyékolva abban a rohadt nagy fémdobozban.
Ha most felkérnélek, hogy mérésekkel igazold, az lenne az elodázó válasz, hogy "elhanyagolható". Lakókörnyezetekben nyilván a minél kisebb az üdvös, ez teret és okot ad számos ferdítésre, legyintésre, a pályát megkezdő is automatice ezt szívja magába, de határozottan nem áll az, hogy ne lenne a kerítésen kívül hatás. Ha eleve a bejövő 120kV vezetékek terét vesszük is. Mit jelent egyébként a megfelelő? Nem kell a távolsággal négyzetesen csökkenő alapszöveg, tudok róla. De mivel az a munkaköröd ami, csak neked lehet igazad; beleképzeltem, izületi gond sincs, mágnesterápia sem létezik... (nem a kókleri jelenlétekre gondolok).
#339796mauimagic, tehát valamire nincs átfogó rálátásunk, egyikünknek sem kettőnk közül, ezért a másik a hülye. Logikus.
Elkeserítő reakciók. -
mauimagic
senior tag
Nem fasza más bajából viccet gyártani. Addig örülj amíg nincs ilyen gondod. A áltudományoskodást meg kikérem magamnak. Abban a reményben pendítettem meg, hogy valaki le tudja vezetni, ha én nem is és persze desztinációként sem utolsó tényleg, habár ez beállítottság kérdése. Ha tudsz hasznosat hozzáfűzni inkább akkor elegáns megnyilvánulni. A hatás mindenesetre van és nem, nem vagyok fogékony a placebóra (sem). Az időjárási frontok és izületi panaszok összefüggésére érdemes vetni 1 pillantást.
#339791TigerCat, sárga bringa esetén visszavonva a fehér macskaszem. Sokat ad a kinézethez a csík.Valamiért élt bennem a remény, hogy csak egy fura vicc volt a HSZ-ed, én kérek elnézést.
Ha valóban komolyan gondoltad, akkor részemről ennyi a dolog, nem tudnék olyat írni, ami ne lenne bántó. -
Dark Archon
addikt
Történetesen alállomási segédüzemek gyártmányterveit készítem. A kerítésen kívül lófütty mágneses tér ér, de maguk az épület méretű, jellemzően olajhűtésű transzformátorok is megfelelően vannak árnyékolva abban a rohadt nagy fémdobozban.
-
totron
addikt
Nem más bajából csinált viccet, hanem abból, hogy annyira értesz az elektronikához, mint én a szabás-varráshoz.
Az elektronika része annyi, hogy jelen van egy erős, köznapokban nem megszokott (elektro)mágneses tér. Ezen felül biológiáról lenne szó. Hozzáteheted a saját tudásod, várom, mert jó lenne minél tovább tekerni, ahhoz pedig nem árt a működő izület.
-
Dark Archon
addikt
Nem fasza más bajából viccet gyártani. Addig örülj amíg nincs ilyen gondod. A áltudományoskodást meg kikérem magamnak. Abban a reményben pendítettem meg, hogy valaki le tudja vezetni, ha én nem is és persze desztinációként sem utolsó tényleg, habár ez beállítottság kérdése. Ha tudsz hasznosat hozzáfűzni inkább akkor elegáns megnyilvánulni. A hatás mindenesetre van és nem, nem vagyok fogékony a placebóra (sem). Az időjárási frontok és izületi panaszok összefüggésére érdemes vetni 1 pillantást.
#339791TigerCat, sárga bringa esetén visszavonva a fehér macskaszem. Sokat ad a kinézethez a csík.Nem más bajából csinált viccet, hanem abból, hogy annyira értesz az elektronikához, mint én a szabás-varráshoz.
-
totron
addikt
Egy 120kVoltos trafóállomás mellett csökkennek az izületi fájdalmak, gondolom a vízmolekulákat rángatja meg az ütős mágneses tér az izületi folyadékban, de lehet, hogy máshogy hat.
Infuenszerdoktorkodásra, távgyógyításra nem gondoltál még? Érdemes lenne megosztani a világgal ezt a tudást szerintem...![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Akkor már értem miért esik úgy az eső a 120kV-os trafóállomások környékén, mintha rángatná valami, illetve arra is meglett a magyarázat, hogy egyes ELMŰ szerelőknél miért nem jelentkezik soha ízületi probléma, csupán nyugdíjazásuk után
Nem fasza más bajából viccet gyártani. Addig örülj amíg nincs ilyen gondod. A áltudományoskodást meg kikérem magamnak. Abban a reményben pendítettem meg, hogy valaki le tudja vezetni, ha én nem is és persze desztinációként sem utolsó tényleg, habár ez beállítottság kérdése. Ha tudsz hasznosat hozzáfűzni inkább akkor elegáns megnyilvánulni. A hatás mindenesetre van és nem, nem vagyok fogékony a placebóra (sem). Az időjárási frontok és izületi panaszok összefüggésére érdemes vetni 1 pillantást.
#339791TigerCat, sárga bringa esetén visszavonva a fehér macskaszem. Sokat ad a kinézethez a csík. -
TigerCat
nagyúr
Újból szokni kell ezt a hamar leereszkedő sötétet, így tegnap nem volt táv, inkább helyben apróztam el a tehetségem, a város környékén, a szélrózsa több irányába. Így sem volt rossz. Egy 120kVoltos trafóállomás mellett csökkennek az izületi fájdalmak, gondolom a vízmolekulákat rángatja meg az ütős mágneses tér az izületi folyadékban, de lehet, hogy máshogy hat. Fotóalapnak sem utolsó: gigászi szigetelőporcelánok és autónyi transzformátorszörnyek, színekkel.
#339782TigerCat, a randaságot be lehet vállalni egy jó gördülés/számodra jó működés ellenében. A csíkhiány tényleg tud bosszantó lenni. Úgyis előre kell láthatóság, oda meg kompromisszumként feldobsz 2db fehér macskaszemet. A bütyöktől teljesen jogos az idegenkedés, érdemes a keresztmintákkal, vájatokkal is csínnyán bánni lassítnak. Olcsón a Kendának vannak semi slick gumijai.A löttyös belsők itt nem váltak be, ponnnt ugyanazt hozták, mint löttytelen társaik, cserébe jó drágák voltak. Soha többet. Más gyártó más szériái nem tudom hogy teljesítenek, de van egy sejtés.
Ezt találtam: MITAS (RUBENA) FLASH V66 622-42 (700X40C) KÜLSŐ GUMI (KÖPENY), DEFEKTVÉDETT (STOP THORN SMART), REFLEXCSÍKOS 29TPI, 780G
Jónak tűnik, a vélemények is pozitívak, a 780 g sem vészes, szóval lehet ez lesz.Közben megtaláltam azt is amivel most van szerelve: Kenda 28 700x40C K1171
Ezzel tényleg nagyon szép, a reflexcsík viszonylag magasan van, szóval hasonlót szeretnék.Mirinda és Mandarin

-
Csápájev
őstag
Decathlon nem nagyon frissíti a kínálatát télre

Kínából van ajánlott téli mez?
-
mauimagic
senior tag
Újból szokni kell ezt a hamar leereszkedő sötétet, így tegnap nem volt táv, inkább helyben apróztam el a tehetségem, a város környékén, a szélrózsa több irányába. Így sem volt rossz. Egy 120kVoltos trafóállomás mellett csökkennek az izületi fájdalmak, gondolom a vízmolekulákat rángatja meg az ütős mágneses tér az izületi folyadékban, de lehet, hogy máshogy hat. Fotóalapnak sem utolsó: gigászi szigetelőporcelánok és autónyi transzformátorszörnyek, színekkel.
#339782TigerCat, a randaságot be lehet vállalni egy jó gördülés/számodra jó működés ellenében. A csíkhiány tényleg tud bosszantó lenni. Úgyis előre kell láthatóság, oda meg kompromisszumként feldobsz 2db fehér macskaszemet. A bütyöktől teljesen jogos az idegenkedés, érdemes a keresztmintákkal, vájatokkal is csínnyán bánni lassítnak. Olcsón a Kendának vannak semi slick gumijai.A löttyös belsők itt nem váltak be, ponnnt ugyanazt hozták, mint löttytelen társaik, cserébe jó drágák voltak. Soha többet. Más gyártó más szériái nem tudom hogy teljesítenek, de van egy sejtés.
Egy 120kVoltos trafóállomás mellett csökkennek az izületi fájdalmak, gondolom a vízmolekulákat rángatja meg az ütős mágneses tér az izületi folyadékban, de lehet, hogy máshogy hat.
Infuenszerdoktorkodásra, távgyógyításra nem gondoltál még? Érdemes lenne megosztani a világgal ezt a tudást szerintem...![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Akkor már értem miért esik úgy az eső a 120kV-os trafóállomások környékén, mintha rángatná valami, illetve arra is meglett a magyarázat, hogy egyes ELMŰ szerelőknél miért nem jelentkezik soha ízületi probléma, csupán nyugdíjazásuk után
-
totron
addikt
Az egyik minden grammot érez, a másik kilókat sem. Ugyanez itt is. S még csak nem is placebó-gyanús szint, annál sokkal egyértelműbbek, nagyobbak az eltérések. Az igazán minimál mértékű vájatoknál/mintáknál nyilván ezek a nüansz kategóriába esnek a legtöbbek szemében, de van, akinek ez is számít. Dob nem egyenlő gyakorlat. Anyag, filozófia, keménység, tartósság nyilván perdöntőek, sokösszetevős.
-
Toobee
veterán
-
Toobee
veterán
Nekem csak az a furcsa hogy a Dt, és a Mavic outi karbon felnik belső szélessége 18/19 mm.
A nagy gyártók mindig lassabban reagálnak ezekre. Egyébként az ARC1100 is már 22 mm széles.
-
Ringman
félisten
Újból szokni kell ezt a hamar leereszkedő sötétet, így tegnap nem volt táv, inkább helyben apróztam el a tehetségem, a város környékén, a szélrózsa több irányába. Így sem volt rossz. Egy 120kVoltos trafóállomás mellett csökkennek az izületi fájdalmak, gondolom a vízmolekulákat rángatja meg az ütős mágneses tér az izületi folyadékban, de lehet, hogy máshogy hat. Fotóalapnak sem utolsó: gigászi szigetelőporcelánok és autónyi transzformátorszörnyek, színekkel.
#339782TigerCat, a randaságot be lehet vállalni egy jó gördülés/számodra jó működés ellenében. A csíkhiány tényleg tud bosszantó lenni. Úgyis előre kell láthatóság, oda meg kompromisszumként feldobsz 2db fehér macskaszemet. A bütyöktől teljesen jogos az idegenkedés, érdemes a keresztmintákkal, vájatokkal is csínnyán bánni lassítnak. Olcsón a Kendának vannak semi slick gumijai.A löttyös belsők itt nem váltak be, ponnnt ugyanazt hozták, mint löttytelen társaik, cserébe jó drágák voltak. Soha többet. Más gyártó más szériái nem tudom hogy teljesítenek, de van egy sejtés.
ezeknél a külsőket aszfalton használva a mintázatnak nem sok jelentősége van, ez a brr-en is kijön (pl. ugyanúgy gurul a tufo swampero/speedero/thundero dobon), a rétegeknek és gumikeveréknek annál inkább.
-
totron
addikt
Újból szokni kell ezt a hamar leereszkedő sötétet, így tegnap nem volt táv, inkább helyben apróztam el a tehetségem, a város környékén, a szélrózsa több irányába. Így sem volt rossz. Egy 120kVoltos trafóállomás mellett csökkennek az izületi fájdalmak, gondolom a vízmolekulákat rángatja meg az ütős mágneses tér az izületi folyadékban, de lehet, hogy máshogy hat. Fotóalapnak sem utolsó: gigászi szigetelőporcelánok és autónyi transzformátorszörnyek, színekkel.
#339782TigerCat, a randaságot be lehet vállalni egy jó gördülés/számodra jó működés ellenében. A csíkhiány tényleg tud bosszantó lenni. Úgyis előre kell láthatóság, oda meg kompromisszumként feldobsz 2db fehér macskaszemet. A bütyöktől teljesen jogos az idegenkedés, érdemes a keresztmintákkal, vájatokkal is csínnyán bánni lassítnak. Olcsón a Kendának vannak semi slick gumijai.A löttyös belsők itt nem váltak be, ponnnt ugyanazt hozták, mint löttytelen társaik, cserébe jó drágák voltak. Soha többet. Más gyártó más szériái nem tudom hogy teljesítenek, de van egy sejtés.
-
ZavaBalazs
őstag
Köszi szépen! És neked is Maximum1!
Tegnap nézelődtem, rengeteg féle van, de vagy nagyon bütykös, vagy nem reflexcsíkos, vagy szimplán csak randa. Még körbejárok, hátha lesz ami tetszik. És veszek pár tartalék belsőt, az nem akkora nagy költség még.
Réges-rég ('97-98 környékén) jártam szinte teljesen sima gumival, ami olyan széles volt mint az akkori montik gumija és nagyon szerettem. Hasított mint állat, aszfalton, döngölt földúton jártam legtöbbet, arra kiváló volt, de mentem vele erdőben és kavicson is. Érdekes módon alig kaptam defektet.
Emlékeim szerint ilyen mintázatú volt:

Pedig aztán nem volt egy nagy csoda...
esetleg megnézheted a continental contact urbant, nagyon enyhe (és szerintem jól kinéző, bár menet közben úgyse látszik
) mintázat, reflexcsík, continental a saját skáláján 6/7 defektvédettséget ír rá. -
TigerCat
nagyúr
Köszi szépen! És neked is Maximum1!
Tegnap nézelődtem, rengeteg féle van, de vagy nagyon bütykös, vagy nem reflexcsíkos, vagy szimplán csak randa. Még körbejárok, hátha lesz ami tetszik. És veszek pár tartalék belsőt, az nem akkora nagy költség még.
Réges-rég ('97-98 környékén) jártam szinte teljesen sima gumival, ami olyan széles volt mint az akkori montik gumija és nagyon szerettem. Hasított mint állat, aszfalton, döngölt földúton jártam legtöbbet, arra kiváló volt, de mentem vele erdőben és kavicson is. Érdekes módon alig kaptam defektet.
Emlékeim szerint ilyen mintázatú volt:

Pedig aztán nem volt egy nagy csoda...
-
SteveAd
tag
A regi szep idokben (Covid elott) nem volt direkt viszonylat, ha jol emlekszem, Vamosgyorkrol tekertem be (sikon bemelegites), illetve talan volt a Gyongyos-Adacs kisvasut becsatlakozas lehetoseg.
Szoval jo, hogy most van ez az opcio, bar a masfel ora utat kicsit tulzasnak erzem ekkora tavolsagra (gyakorlatilag majdnem Hegyeshalomig el lehet jutni ugyanennyi ido alatt)
-
Hasaggymeg
Topikgazda
De most találtam a Mavic-nál a 23 mm belső szélességű karbon felnit. A kerék szettet 4400 euró!

1260 gramm és élettartam garanciáért talán megér 2x annyit mint az én teljes kerékpárom.
-
ZavaBalazs
őstag
besza-behu lesz, amikor a silca elkezd diófacsemetéket árulni a főzős wax bundle-ben.
-
semmiho
tag
Már bicajban is van a kerékszett. 25 mm belső szélességű a felni, a 28-as GP5000 S TR 31,06 mm széles rajta. A külső szélességem ettől több, úgyhogy nem árt majd nagyon vigyázni a letámasztásokra vagy váltani szélesebb külsőre.

Bekerült a Leap Blip tartó + a hozzá tartozó gomb is a könyöklőre, így végre már tudok váltani abból a pozícióból is.
Nagyon finom gép, külön plusz lájk a Leap gombokért!
Magam is 2+ éve használok ilyet 2 montin is. -
Mezga Aladár
veterán
Nekem csak az a furcsa hogy a Dt, és a Mavic outi karbon felnik belső szélessége 18/19 mm.
De most találtam a Mavic-nál a 23 mm belső szélességű karbon felnit. A kerék szettet 4400 euró!

-
INTELligent
senior tag
-
Hasaggymeg
Topikgazda
-
Mezga Aladár
veterán
Szia! Nem, ez ennyi. Most ebbe az irányba megy el mindenki, mert a 30-32 mm széles külsőknél ez jobb. TT-n még mindig a 21-23 mm megy, ott ugye általában 26-28 külsővel mennek. Az új gravel felnik meg már 26-32 belső szélesek, de persze itt is vannak extrém példák is (45 belső széles Dangerholm projekt).

Ez meg egy gravel szett
Nekem csak az a furcsa hogy a Dt, és a Mavic outi karbon felnik belső szélessége 18/19 mm.
-
dom1n0
őstag
-
arcitec
addikt
A szardínia egy nagyon jó élelmiszer.
Ezekkel mára már csak az a bibi, nem lehet tudni, miféle szennyezett környezetből fogták ki őket?
-
mauimagic
senior tag
-
dom1n0
őstag
Garmin rulez!
Azert az is tulzas
De most otthon az asztalomn eddig 5-bol 5x bekapcsolt
-
Hasaggymeg
Topikgazda
-
dom1n0
őstag
Ki ne hagyd fultont is a szervezésből!
Akkor megyek én is! (szurkolni)Barki johet termeszetesen
(Kiveve a vahusok
) -
Dark Archon
addikt
Ez a beszed
Kicsit hazabeszelve, de javasolnam a Matrat a hegyi banzajra, tukorsima aszfalt furedtol folfele, ha nincs eppen valami kiemelt program, a forgalom sem veszes abszolut.
Idenre mar lehet necces lesz, de vasarnap-hetfore most (meg) egesz jo idot igernek.
De realisabb a tavasz talan mar, azt idoben is mindenki betudja szervezni.
Aki ugy erzi, egy hasonlot lehetne a Tisza-tonal is persze valamikor, akar huvosebb idoben is, legalabb kevesebben lesznek a turistak
Ki ne hagyd fultont is a szervezésből!
Akkor megyek én is! (szurkolni) -
INTELligent
senior tag
-
dom1n0
őstag
Jól hangzik.
Bár gondolom autó nélkül elég macerás odajutni.Ahogy gbors is irja, meglepoen egyszeru, keletibol megy bicikliszallitos modern vonat orankenr Gyongyosre, onnan pedig 5 perc a kerekparut ami felvisz, de mar az is egy kirrekt emelkedo furedig
-
gbors
nagyúr
Annyira sokan nem írogatnak (-unk) itt a Horizontról, meg ahogy elnézem, senkinek sem sürgős

Én remélem, hogy ősszel bele fog férni még pár szakasz, nekem a jelen 11-ből kicsit több, mint 5 van vissza, az érzésre nem fog mind.#339763 INTELligent: Gyöngyösre van vonat, onnan Mátrafüred már nem ügy bringával.
-
INTELligent
senior tag
Ez a beszed
Kicsit hazabeszelve, de javasolnam a Matrat a hegyi banzajra, tukorsima aszfalt furedtol folfele, ha nincs eppen valami kiemelt program, a forgalom sem veszes abszolut.
Idenre mar lehet necces lesz, de vasarnap-hetfore most (meg) egesz jo idot igernek.
De realisabb a tavasz talan mar, azt idoben is mindenki betudja szervezni.
Aki ugy erzi, egy hasonlot lehetne a Tisza-tonal is persze valamikor, akar huvosebb idoben is, legalabb kevesebben lesznek a turistak
Jól hangzik.
Bár gondolom autó nélkül elég macerás odajutni. -
fulton
addikt
A szardínia egy nagyon jó élelmiszer.
Fini. Paradicsomosat en is komálom. Friss kenyérrel, ropogós fehér.
------
Más:
Lőttem egy számvetést 2024 januartol-szeptember 24 ig, es 2025 ugyan ezen időszakáról:
Km-ben most többnél jarok. (24 ben nem wattultam" még)
-
Hasaggymeg
Topikgazda
A szardínia egy nagyon jó élelmiszer.
-
Ringman
félisten
lassan boost lesz a gravel is sajnos, e-gravel már az.
-
pbors
tag
Na igen, csak a montinál meg a boost a menő, és nincs igazi átjárás. Főleg lefelé a gravel irányba.
-
Toobee
veterán
Lassan kell vennem a Trekre is kereket, mert az is csak 25 belső széles
-
dom1n0
őstag
-
mauimagic
senior tag
Szia! Nem, ez ennyi. Most ebbe az irányba megy el mindenki, mert a 30-32 mm széles külsőknél ez jobb. TT-n még mindig a 21-23 mm megy, ott ugye általában 26-28 külsővel mennek. Az új gravel felnik meg már 26-32 belső szélesek, de persze itt is vannak extrém példák is (45 belső széles Dangerholm projekt).

Ez meg egy gravel szett
Az új gravel felnik meg már 26-32 belső szélesek, de persze itt is vannak extrém példák is.
Jó tudni, ha legközelebb el akarok adni monti kerékszettet, gravelként fogom hirdetni, úgy alkalmazható a murvás felár (67%)
-
Toobee
veterán
Szia!
Szép a bringa!
A kerék belső szélességét nem írtad el véletlenül?
Rettentő sok a 25 mm belső szélesség egy outi vagy időfutam bringához.Szia! Nem, ez ennyi. Most ebbe az irányba megy el mindenki, mert a 30-32 mm széles külsőknél ez jobb. TT-n még mindig a 21-23 mm megy, ott ugye általában 26-28 külsővel mennek. Az új gravel felnik meg már 26-32 belső szélesek, de persze itt is vannak extrém példák is (45 belső széles Dangerholm projekt).

Ez meg egy gravel szett
-
dom1n0
őstag
Ha megszervezed, en benne vagyok
.Ez a beszed
Kicsit hazabeszelve, de javasolnam a Matrat a hegyi banzajra, tukorsima aszfalt furedtol folfele, ha nincs eppen valami kiemelt program, a forgalom sem veszes abszolut.
Idenre mar lehet necces lesz, de vasarnap-hetfore most (meg) egesz jo idot igernek.
De realisabb a tavasz talan mar, azt idoben is mindenki betudja szervezni.
Aki ugy erzi, egy hasonlot lehetne a Tisza-tonal is persze valamikor, akar huvosebb idoben is, legalabb kevesebben lesznek a turistak
-
INTELligent
senior tag
-
fulton
addikt
Be. De lehet csak belsősen már. Majd meglatom
-
fulton
addikt
Már bicajban is van a kerékszett. 25 mm belső szélességű a felni, a 28-as GP5000 S TR 31,06 mm széles rajta. A külső szélességem ettől több, úgyhogy nem árt majd nagyon vigyázni a letámasztásokra vagy váltani szélesebb külsőre.

Bekerült a Leap Blip tartó + a hozzá tartozó gomb is a könyöklőre, így végre már tudok váltani abból a pozícióból is.
Alakot öltött, szép lett!
-
Mezga Aladár
veterán
Már bicajban is van a kerékszett. 25 mm belső szélességű a felni, a 28-as GP5000 S TR 31,06 mm széles rajta. A külső szélességem ettől több, úgyhogy nem árt majd nagyon vigyázni a letámasztásokra vagy váltani szélesebb külsőre.

Bekerült a Leap Blip tartó + a hozzá tartozó gomb is a könyöklőre, így végre már tudok váltani abból a pozícióból is.
Szia!
Szép a bringa!
A kerék belső szélességét nem írtad el véletlenül?
Rettentő sok a 25 mm belső szélesség egy outi vagy időfutam bringához. -
parandroid
félisten
Csak ne ködben tartsák a versenyt, mert nem fogja megtalálni a bringát a depoban.
Villog rajta a radar.
p
-
dom1n0
őstag
Szép lett. Majd mondd melyik versenyre jössz, mert akkor oda max szurkolni megyek
Pedig köztetek egy házi versenyt akár síkon akár hegyen megnéznék szívesen
(Tisztes távolból, popcornnal persze
) -
stickermajom
addikt
Szép lett. Majd mondd melyik versenyre jössz, mert akkor oda max szurkolni megyek
Csak ne ködben tartsák a versenyt, mert nem fogja megtalálni a bringát a depoban.
-
INTELligent
senior tag
Már bicajban is van a kerékszett. 25 mm belső szélességű a felni, a 28-as GP5000 S TR 31,06 mm széles rajta. A külső szélességem ettől több, úgyhogy nem árt majd nagyon vigyázni a letámasztásokra vagy váltani szélesebb külsőre.

Bekerült a Leap Blip tartó + a hozzá tartozó gomb is a könyöklőre, így végre már tudok váltani abból a pozícióból is.
Szép lett. Majd mondd melyik versenyre jössz, mert akkor oda max szurkolni megyek
-
D0nci71
csendes újonc
Alinál sajnos csak 150 euró kosárértékig működik a OSS/IOSS-rendszer. Így vagy a seller's shipping methodot kell választani, amennyiben ők megcsinálják ezt helyetted vagy EU raktársat terméket venni. A linkelt kerék esetében így néznek ki a szállítások, bekarikáztam, hogy melyikkel nem kellene most fizetned semmit. Gondolom az ingyenes szállítással vetted, szóval, ha ~45k alatt lesz a fizetendő, akkor nem jársz rosszabbul.

A terméklapon erre fel is hívják a figyelmet:
-
dom1n0
őstag
Már bicajban is van a kerékszett. 25 mm belső szélességű a felni, a 28-as GP5000 S TR 31,06 mm széles rajta. A külső szélességem ettől több, úgyhogy nem árt majd nagyon vigyázni a letámasztásokra vagy váltani szélesebb külsőre.

Bekerült a Leap Blip tartó + a hozzá tartozó gomb is a könyöklőre, így végre már tudok váltani abból a pozícióból is.
Bomba lett
-
lsebestyen
addikt
Már bicajban is van a kerékszett. 25 mm belső szélességű a felni, a 28-as GP5000 S TR 31,06 mm széles rajta. A külső szélességem ettől több, úgyhogy nem árt majd nagyon vigyázni a letámasztásokra vagy váltani szélesebb külsőre.

Bekerült a Leap Blip tartó + a hozzá tartozó gomb is a könyöklőre, így végre már tudok váltani abból a pozícióból is.
Összeállt!
-
Toobee
veterán
Már bicajban is van a kerékszett. 25 mm belső szélességű a felni, a 28-as GP5000 S TR 31,06 mm széles rajta. A külső szélességem ettől több, úgyhogy nem árt majd nagyon vigyázni a letámasztásokra vagy váltani szélesebb külsőre.

Bekerült a Leap Blip tartó + a hozzá tartozó gomb is a könyöklőre, így végre már tudok váltani abból a pozícióból is.
-
Toobee
veterán
Mennyi lett végül a vám+áfa+egyéb sarc? Anno, mikor az alis karbonvázat vettem, a vételáron ( kb.110e Ft ) felül még ki kellett csengetnem 108e Ft-ot, de előtte hetekig ültek rajta Vecsésen, szal a végén még én örültem, hogy fizethetek, és végre megkapom
.
Nem tudom, a DCB hogy csinálta, de semmit nem kellett fizetnem a kerekek árán felül. Az oldalon írják is, hogy globálisan ingyenes szállítás, egyéb költségek nélkül. Hogy tudják úgy behozni ( USA beli cég ), hogy se vám, se áfa, hát fogalmam nincs
. Tényleg, én most megkárosítottam ezzel a Magyar Államot?
Ezek után hogy üljek fel jó érzéssel a bringára? 
Nem károsítod meg, ilyenkor az eladó intézi ezeket.
-
Toobee
veterán
Alinál sajnos csak 150 euró kosárértékig működik a OSS/IOSS-rendszer. Így vagy a seller's shipping methodot kell választani, amennyiben ők megcsinálják ezt helyetted vagy EU raktársat terméket venni. A linkelt kerék esetében így néznek ki a szállítások, bekarikáztam, hogy melyikkel nem kellene most fizetned semmit. Gondolom az ingyenes szállítással vetted, szóval, ha ~45k alatt lesz a fizetendő, akkor nem jársz rosszabbul.

A terméklapon erre fel is hívják a figyelmet:
-
chubby2o6
senior tag
Mennyi lett végül a vám+áfa+egyéb sarc? Anno, mikor az alis karbonvázat vettem, a vételáron ( kb.110e Ft ) felül még ki kellett csengetnem 108e Ft-ot, de előtte hetekig ültek rajta Vecsésen, szal a végén még én örültem, hogy fizethetek, és végre megkapom
.
Nem tudom, a DCB hogy csinálta, de semmit nem kellett fizetnem a kerekek árán felül. Az oldalon írják is, hogy globálisan ingyenes szállítás, egyéb költségek nélkül. Hogy tudják úgy behozni ( USA beli cég ), hogy se vám, se áfa, hát fogalmam nincs
. Tényleg, én most megkárosítottam ezzel a Magyar Államot?
Ezek után hogy üljek fel jó érzéssel a bringára? 
-
chubby2o6
senior tag
Szép kerekek, de 15 hét?!
Csak a Holdon tudják bányászni a hozzávaló anyagokat? 
Azért még beszereled idén, nem? Írtad, hogy nyári szettnek akarod, de úgysem tudod majd megállni, hogy ne próbáld ki
Toobee, a tiéd is megjött végre, azok is szépek
-
D0nci71
csendes újonc
-
dom1n0
őstag
Ezt a magyar utakra nem merném bevállalni.
Hat a Galgasagi aknamezokon en se szivesen tesztelnem nalunk
-
lsebestyen
addikt
Ezt a magyar utakra nem merném bevállalni.
-
Ringman
félisten
-
stickermajom
addikt
Általában igen, külön adják...a láncon meg nem spórolnék, XT-t neki! (bár nem tudom van-e különbség egyáltalán
)Szerintem nincs. SLX-nél van már sil-tec, elég az.
-
vallas
őstag
Mi ez az ezüst cipő mánia?

#339658fulton: rossz felirat van még mindig a computereden
Az a kamera meg eléggé elrontja az összeképet.De hétfőn Isaszeg felől mentem Pécel felé, és nem akartam jobbra felmenni a dombra, hanem egyenesen Pécelnek. Egy f*sz mellém ért autóval, és jobbra fordult, csak épp ott voltam mellette. Úgy húzta rám a kormányt, mintha ott se lennék, pedig előtte előzött meg. Azt hittem, most jött el a balesetmentes korszakom vége. Na, ezt feljelentettem volna. Viszont egy hátsó kamerával ott se érnék semmit, mert a lényeg nem látszana.
Láttam, hogy van a Cicliyqnak vagy mi a fenének első kamerája is, de mocsok drága
Valami alis verzió kellene, ami kibír 3 óra felvételt legalább.#339667Jester01: aki nem használja ki, attól sajnálod?
Tök felesleges neki is, de mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Te vagy az élő példa, hogy nem a bringán múlik.Nem volt belőle fehér.... az az igazán raj, de nálam nem bírná.....
Ma jön görgőn az első próba... -
vallas
őstag
Azaz. Szerencsére nekem ez már kicsi, ez 51-esnek felel meg. Az M lett volna 54-es, az hajszálnyit nagy lett volna, de még nem kellemetlenül.
p
Nem nem, ez pont jó lenne neked, nézzed meg a geóját...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
az s-nek 545mm a felső csöve...
Ebből én már XS-t vennék magamnak...de az pont nincs
-
Hasaggymeg
Topikgazda
Itt jól értelmezem, hogy a lánctányér külön tétel hozzá?
Általában igen, külön adják...a láncon meg nem spórolnék, XT-t neki! (bár nem tudom van-e különbség egyáltalán
) -
BenQhunria
aktív tag
-
parandroid
félisten
-
Ka999
tag
Igen, még elég friss, de bíztam benne, hogy van valaki innen, aki már letekerte, és esetleg beszámolna a tapasztalatokról.
-
attiss66
senior tag
Ez jól hangzik, kössz, majd felveszem velük email-ben a kapcsolatot, ahol meg lehet beszélni a részleteket.
-
lsebestyen
addikt
Engem inkább a climb portalok érdekelnek, a sok erg mellé szeretnék free ride-okat is. Nem tudom mennyire kell a grade szimulációs %-kat nézni.
(Egyébként továbbra sem értem, hogy ha a görgő tud mondjuk 800w elenállást generálni és az én FTP-m mondjuk 230, akkor miért ne tudna nekem akár 20% gradet is szimulálni.)
Nem tudom mennyire kell a grade szimulációs %-kat nézni.
Annyira steril amúgy is az egész görgőzés, hogy szerintem nem igazán...A Suito is 15%-ot tudott, nekem elég lesz. A 10%-3% váltásokat sem tudtam értelmesen lekezelni, de ezt betudtam a 3*8-as váltásnak. IRL mondjuk nem volt ennyire borzasztó. A COG + Clicktől ezen a téren sok javulást várok. Alpe du Zwiftet szeretem megnyomni, az egy jó felmérő, viszont a hajtűkanyarokból kijövet mindig ment az anyázás, hogy nem találok jó fokozatot.
-
Zoliwrc
aktív tag
Sziasztok!
Adott egy Giant XTC SLR.
Shimano Deore M-6100 1x12 lánckeréksor
Shimano Deore M-6100 váltó
Praxis Cadet 30t hajtómű
KMC X-12 lánc
Lassan cserés lenne, de rendszerben gondolkozom, a hátsó váltót nem szeretném lecserélni ebben a körben.
Szeretnék egy szintet lépni inkább SLX rendszert engedhetek meg.
Amiket kinéztem:
Shimano SLX CS-M7100 lánckeréksor
Shimano SLX CN-M7100 lánc
Viszont hozzá "tartozó" hajtóművet nem találok, mi lenne ami beleillik a rendszerbe?
Vagy XT rendszerben gondolkodjak?Ha esetleg boostos rendszerhez kell, azt is találsz a linkelt oldalon.
-
f4lcon
addikt
Sziasztok!
Adott egy Giant XTC SLR.
Shimano Deore M-6100 1x12 lánckeréksor
Shimano Deore M-6100 váltó
Praxis Cadet 30t hajtómű
KMC X-12 lánc
Lassan cserés lenne, de rendszerben gondolkozom, a hátsó váltót nem szeretném lecserélni ebben a körben.
Szeretnék egy szintet lépni inkább SLX rendszert engedhetek meg.
Amiket kinéztem:
Shimano SLX CS-M7100 lánckeréksor
Shimano SLX CN-M7100 lánc
Viszont hozzá "tartozó" hajtóművet nem találok, mi lenne ami beleillik a rendszerbe?
Vagy XT rendszerben gondolkodjak?mi a baj az FC-M7100-al?
-
BenQhunria
aktív tag
Sziasztok!
Adott egy Giant XTC SLR.
Shimano Deore M-6100 1x12 lánckeréksor
Shimano Deore M-6100 váltó
Praxis Cadet 30t hajtómű
KMC X-12 lánc
Lassan cserés lenne, de rendszerben gondolkozom, a hátsó váltót nem szeretném lecserélni ebben a körben.
Szeretnék egy szintet lépni inkább SLX rendszert engedhetek meg.
Amiket kinéztem:
Shimano SLX CS-M7100 lánckeréksor
Shimano SLX CN-M7100 lánc
Viszont hozzá "tartozó" hajtóművet nem találok, mi lenne ami beleillik a rendszerbe?
Vagy XT rendszerben gondolkodjak? -
HEAHEA
aktív tag
Nem rossz. Elmentem az oldalt a facebook-omra. Ehhez már csak egy jó natur bringás mezt kell szerezni, amire lenne nyomtatva. Látom sokféle technikával dolgoznak. Nekem csakis olyan kell, amivel megfestik az anyagot(tehát nem rápréselik azt a ragacs műanyagot, ami idővel foltokban leesik). Ilyenben érdemes gondolkodni. Vajon olyat is lehet, hogy konkrétan egy egész felső szinezését, feliratozását meg lehetne tervezni(persze az jóval több idő és költség) és azt rányomtatni pl digitálisan?
Ahogy néztem, náluk lehet mezt kiválasztani, elmondásuk szerint tartós amit nyomtatnak, hozott mintából is dolgoznak.... Az oldalt úgy linkeltem a sok közül, hogy rákerestem a "mez nyomtatás" - ra.
-
attiss66
senior tag
Nem rossz. Elmentem az oldalt a facebook-omra. Ehhez már csak egy jó natur bringás mezt kell szerezni, amire lenne nyomtatva. Látom sokféle technikával dolgoznak. Nekem csakis olyan kell, amivel megfestik az anyagot(tehát nem rápréselik azt a ragacs műanyagot, ami idővel foltokban leesik). Ilyenben érdemes gondolkodni. Vajon olyat is lehet, hogy konkrétan egy egész felső szinezését, feliratozását meg lehetne tervezni(persze az jóval több idő és költség) és azt rányomtatni pl digitálisan?
-
Seep
senior tag
Elég durva akció volt, full karbon bringa, aero kormány, karbon kerekek, karbon minden, 2x12 sram rival etap, pedál nélkül 7,5kg, mindez 3000 euróért. Nem csoda, hogy gyorsan elkapkodták. De legalább a dilemmám megoldódott. Úgyee tetszett a színe.
pS meret meg van abbol a bringabol. [link]
-
HEAHEA
aktív tag
-
lsebestyen
addikt
-
Csokicsibesz
aktív tag
Engem a racse mód érdekelt a Wahoo kapcsán, de 100k-t nem ér nekem a dolog, amúgy sem igazán jöttek be a versenyek Zwiften, bár ez pont lehet a delay miatt volt.
Ráadásul a D500-hoz jár elvileg 2 hónap Zwift előfizetés is. Papíron ez túl jól hangzik még mindig.
Összehasonlítom majd az egyoldalas Inpeak wattokkal (bár tudom az is pontatlan...), de én igazából az érzetre vagyok kíváncsi.Engem inkább a climb portalok érdekelnek, a sok erg mellé szeretnék free ride-okat is. Nem tudom mennyire kell a grade szimulációs %-kat nézni.
(Egyébként továbbra sem értem, hogy ha a görgő tud mondjuk 800w elenállást generálni és az én FTP-m mondjuk 230, akkor miért ne tudna nekem akár 20% gradet is szimulálni.)
-
attiss66
senior tag
-
attiss66
senior tag
A sok hsz fele válasz a nekem válaszolóknak, merthogy én nem szoktam válasz nélkül hagyni a dolgokat. Persze, természetesen bringás topikban, bringás dolgokról is illik írni.
-
Toobee
veterán
Engem a racse mód érdekelt a Wahoo kapcsán, de 100k-t nem ér nekem a dolog, amúgy sem igazán jöttek be a versenyek Zwiften, bár ez pont lehet a delay miatt volt.
Ráadásul a D500-hoz jár elvileg 2 hónap Zwift előfizetés is. Papíron ez túl jól hangzik még mindig.
Összehasonlítom majd az egyoldalas Inpeak wattokkal (bár tudom az is pontatlan...), de én igazából az érzetre vagyok kíváncsi.Csak új fiókhoz lehet aktiválni (D100-hoz kaptam én is, felhasználatlanul áll).
-
lsebestyen
addikt
Nem fogom megvenni a Dekásat, de úgy voltam, hogy megvárom amíg kijön, hogy lássam mi a felhozatal.
Számomra most az a kérdés, hogy elég-e a D500 vagy ruházzak be a Kickr v2-re. Valamennyire érdekel ez a wifi bridgelés, de nem tudom megéri-e a felárat.Engem a racse mód érdekelt a Wahoo kapcsán, de 100k-t nem ér nekem a dolog, amúgy sem igazán jöttek be a versenyek Zwiften, bár ez pont lehet a delay miatt volt.
Ráadásul a D500-hoz jár elvileg 2 hónap Zwift előfizetés is. Papíron ez túl jól hangzik még mindig.
Összehasonlítom majd az egyoldalas Inpeak wattokkal (bár tudom az is pontatlan...), de én igazából az érzetre vagyok kíváncsi. -
Toobee
veterán
Nem fogom megvenni a Dekásat, de úgy voltam, hogy megvárom amíg kijön, hogy lássam mi a felhozatal.
Számomra most az a kérdés, hogy elég-e a D500 vagy ruházzak be a Kickr v2-re. Valamennyire érdekel ez a wifi bridgelés, de nem tudom megéri-e a felárat.Tegnap is volt áramszünet görgőzés közben. Dolgozott a fí relé, mesterek kendácsolt hosszabbítóval akarták kinyírni magukat épp
Engem ez a része érdekel leginkább az új görgőknek. -
Csokicsibesz
aktív tag
Magene T600 lett az, kínaiban sem olcsóbb. Mondjuk én ennyiért maradnék a jól bevált Elite vonalnál.
Nem fogom megvenni a Dekásat, de úgy voltam, hogy megvárom amíg kijön, hogy lássam mi a felhozatal.
Számomra most az a kérdés, hogy elég-e a D500 vagy ruházzak be a Kickr v2-re. Valamennyire érdekel ez a wifi bridgelés, de nem tudom megéri-e a felárat. -
Toobee
veterán
Na megjött az új Dekás görgő, mondjuk nem lett olcsóbb, mint a Wahoo.
Aki rendelt D500-at az megkapta? Van már vele tapasztalata?Magene T600 lett az, kínaiban sem olcsóbb. Mondjuk én ennyiért maradnék a jól bevált Elite vonalnál.
-
HEAHEA
aktív tag
-
Dark Archon
addikt
Gondoltam feltöltök neked egy eredeti videót amit nem gyaláz szét a youtu, de olvastam a keretet amit erre szánnál így felesleges.
Sok mindent megnéztem anno.
A magicshine smee DV (is) nézd meg, nem rossz, bár messze elmarad képminőség/képstabi nincs,1080p - de üzemidőben hozza azt a 6-7 órát, előre is fel(mókolható) tudod tenni (100gr), igaz törik elég gyakran a konzolja - nekem legalábbis (lehet más bringán körülmények sebesség gumi stb..más lenne a helyzet), heveder mindenképp kell rá(mint mindenre), cserébe csak 35k. A rendszám azért olvasható rajta ha kell.
Nem kell oda 60 fps, teljesen jó a 30 is.Kösz, megnéztem ezt a Seeme-t, de ez tényleg nem lesz jó semmire. GoPro 5 Black állítólag kibír 2 órát, ha többet megyek, marad az akkubank, aztán kész. Nem mellesleg akkor már a tájat is fel tudom venni, ha olyan helyen járok.
Vagy elfelejtem az egészet, mert szerencsére csak szökőévenként akarnak ennyire látványosan elütni. A radar is hiába villogott a nyomorultnak.
-
avl
senior tag
Természetesen semmi sem biztos, de én valahogy még mindig jobban bízok az agyonellenőrzött és időnként jól megbírságolt áruházakban mint az útszéli mindenféle árusokban, továbba az a napi 1 teáskanál meg nem sokat oszt, vagy szoroz, és pont jó a kristálycukor helyett édesíteni kávés tejemet
...bár a kettő között sem egetverő a különbség, alőbbi természetesebb és tartalmaz kis egyéb tápanyagot is a tiszta szénhidráton kívül.#339685attiss66...bár ugye igaza van, hisz sajnos ez egy általános jelenség kis hazánkban, attól még a tipikus hatásvadász videó...jó, hogy nem mondta 100 ezer millió fillér az egy milliárd forint helyett, hátha úgy ütősebb, látszólag Vonát is megszállta a Hadházi szindróma a választási hajrában.
ezt is hasonlóan gondolom:
"én valahogy még mindig jobban bízok az agyonellenőrzött és időnként jól megbírságolt áruházakban mint az útszéli mindenféle árusokban"
-
zsocy
őstag
attiss66 te nem akarsz esetleg neha bringás dolgokról beszélgetni a bringás topikban?
Az a módszer hogy átugrom amit írsz kezd nem működni, mivel minden hozzászólásod off topic és tiéd minden második hsz... -
lsebestyen
addikt
Na megjött az új Dekás görgő, mondjuk nem lett olcsóbb, mint a Wahoo.
Aki rendelt D500-at az megkapta? Van már vele tapasztalata?
Jól beárazták. Péntekre ígérik a D500-at, boltba kértem. -
attiss66
senior tag
Természetesen semmi sem biztos, de én valahogy még mindig jobban bízok az agyonellenőrzött és időnként jól megbírságolt áruházakban mint az útszéli mindenféle árusokban, továbba az a napi 1 teáskanál meg nem sokat oszt, vagy szoroz, és pont jó a kristálycukor helyett édesíteni kávés tejemet
...bár a kettő között sem egetverő a különbség, alőbbi természetesebb és tartalmaz kis egyéb tápanyagot is a tiszta szénhidráton kívül.#339685attiss66...bár ugye igaza van, hisz sajnos ez egy általános jelenség kis hazánkban, attól még a tipikus hatásvadász videó...jó, hogy nem mondta 100 ezer millió fillér az egy milliárd forint helyett, hátha úgy ütősebb, látszólag Vonát is megszállta a Hadházi szindróma a választási hajrában.
Persze, mert eddig nem nagyon támadták a kormányt Vonáék, inkább olyan seggnyalós stratégiát alkalmaztak
/erre Magyar Péter fel is hívta a figyelmét Toroczkainak/ azóta ütik-vágják a fideszt, mert látják jó pénz(szavazatszerzés) van benne
-
Friczy
senior tag
Sziasztok!
Trekking kerékpárra keresek defekttűrő külső gumit, fényvisszaverő csíkos oldalfallal, Merida K1171 700x40C wire helyett. Sajnos sok a defekt, főleg apró tüske és a gyári nem bírja. A mintázatot nagyon szeretem, rém könnyen fut, főleg aszfalton használjuk, de néha kavicsos-murvás úton, vagy erdei ösvényen is gurulunk, persze finomabban. Tudnátok ajánlani valamit? Illetve hogy ezt milyen más méret szerint keressem?
Köszi!Continental Contact Plust használtam városban, jó, kopás- és defektálló gumi, szerintem bírja az erdei ösvényt is, bár nem sokszor használtam arra. A gravelemen lévő Schwalbe G-One allround jó erdőben is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
339800 - 339701
355077 - 354001 354000 - 352001 352000 - 350001 350000 - 348001 348000 - 346001 346000 - 344001 344000 - 342001 342000 - 341901 341900 - 341801 341800 - 341701 341700 - 341601 341600 - 341501 341500 - 341401 341400 - 341301 341300 - 341201 341200 - 341101 341100 - 341001 341000 - 340901 340900 - 340801 340800 - 340701 340700 - 340601 340600 - 340501 340500 - 340401 340400 - 340301 340300 - 340201 340200 - 340101 340100 - 340001 340000 - 339901 339900 - 339801 339800 - 339701 339700 - 339601 339600 - 339501 339500 - 339401 339400 - 339301 339300 - 339201 339200 - 339101 339100 - 339001 339000 - 338901 338900 - 338801 338800 - 338701 338700 - 338601 338600 - 338501 338500 - 338401 338400 - 338301 338300 - 338201 338200 - 338101 338100 - 338001 338000 - 336001 336000 - 334001 334000 - 332001 332000 - 330001 330000 - 328001 328000 - 326001 326000 - 324001 324000 - 322001 322000 - 320001 320000 - 318001 318000 - 316001 316000 - 314001 314000 - 312001 312000 - 310001 310000 - 308001 308000 - 306001 306000 - 304001 304000 - 302001 302000 - 300001 300000 - 298001 298000 - 296001 296000 - 294001 294000 - 292001 292000 - 290001 290000 - 288001 288000 - 286001 286000 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Sport, életmód, utazás, egészség
- Kerékpárosok, bringások ide!
- (kiemelt téma)
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Philips LCD és LED TV-k
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Samsung LCD és LED TV-k
- Androidos tablet topic
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Suzuki topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- US!!! AKCIÓ!!! TÜZES EZÜST! -20%!!! MACBOOK NEO!!!! - MAGYAR BILLES! - SILVER AJÁNDÉKKAL!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 17 /iPhone17e / iPhone 17 Pro/ iPhone 17 Pro Max
- 2019 MacBook Air Retina 13" i5 8GB 128GB Rose Gold
- Telefon felvásárlás!! Honor 90 Lite/Honor 90/Honor Magic5 Lite/Honor Magic6 Lite/Honor Magic5 Pro
- TP-Link Archer MR400
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


Magam is 2+ éve használok ilyet 2 montin is.
) mintázat, reflexcsík, continental a saját skáláján 6/7 defektvédettséget ír rá.
A regi szep idokben (Covid elott) nem volt direkt viszonylat, ha jol emlekszem, Vamosgyorkrol tekertem be (sikon bemelegites), illetve talan volt a Gyongyos-Adacs kisvasut becsatlakozas lehetoseg.





. Tényleg, én most megkárosítottam ezzel a Magyar Államot? 

Valami alis verzió kellene, ami kibír 3 óra felvételt legalább.

