Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) bookninja


bookninja
tag

sziasztok!

hasznalt bringa vasarlasan torom a fejem, kb. a 20.000-30.000 forintos arsavban, foleg varosi hasznalat, neha foldut. sajnos nem igazan ertek a kerekparokhoz, egy bringas haverom azt tanacsolta, hogy agyvaltosat semmikeppen ne vegyek, szervizes ismeros pedig pont az ellenkezojet mondta, akkor most melyik a helytallo? az osszefoglalot nagyjabol atnyalaztam. barmifele iranymutatast megkoszonok.

(#14552) Runner_fxr válasza glacious (#14548) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én úgy vettem észre, hogy a guggolás a leghatékonyabb, általános combizomnövelő mozgásforma.
Persze lehet sokféleképpen edzeni, csak kerékpározástól soha nem lesz olyan izommassza a combunkon mint a guggolástól. Ettől függetlenül az a jó ha változatosan edzünk, többféle mozgásformát beiktatva.

bookninja: 20-30 ezer ft-os kategóriában igen nehéz lesz jó állapotú városi használt bicajt találni. Még egy hozzáértőnek is nehéz feladat, nem hozzáértőnek meg egyenesen lehetetlen.
Agyváltóról ilyen ársávban ne is álmodj. Ha találnál is ilyen bicajt ennyiért, abban annyi km lesz, hogy kb mindent kicserélhetsz rajta és mindjárt nem 30-ba került a bicaj.
Arra azért készülj fel, hogy aki ennyiért akar eladni kerékpárt, az nem egy nagy generál után fogja ennyiért eladni. Tehát ne költsd el koppra a pénzed, legyen pénz a felújításra is. Ha jót akarsz, akkor inkább 50-60 körül gyűjts össze és mindenképpen hozzáértővel nézz használt kerékpárt.

Az agyváltó egyébként egy remek városi megoldás, igénytelen és megbízhatóan működő szerkezet, nem igazán kell állítgatni. A láncváltás sokkal több odafigyelést igényel és gyorsabban el is használódik a lánc és fogaskerék. Az agyváltó városi használatra mindenképpen jobb.

[ Szerkesztve ]

(#14553) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Az időjárás végre adott egy lehetőséget a tekerésre:

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14554) bookninja válasza Runner_fxr (#14552) üzenetére


bookninja
tag

koszonom a sok hasznos infot, kozben megtalaltam a guglit es okositom magam ezerrel.

(#14555) dudi6


dudi6
senior tag

Tudna nekem valaki megoldást arra, hogy oldjam meg a következő problémát? kép a Fékpofa majdnem ráfog a gumira. Agond az, hogy régi országúti amiben 630-s felni volt, most új van benne 622-s. A fékek Shimano BR-a250 39-49 benyúlású. Érdekes az, hogy az első kereken jó, sőt a hátsón is a másik oldalon, csak ez az egy nem jó.

(#14556) imyourfriend válasza dudi6 (#14555) üzenetére


imyourfriend
őstag

[link] Nekem ilyen van fent az országútimon és megfelelően használható. Igaz 57mm-t enged, viszont ezért vettem ilyent. :)

(#14557) #48525824 válasza superecneB (#14543) üzenetére


#48525824
törölt tag

En annyira nem biznek a valaszukban, mert szeretnek marhasagot bemondani mindenfele alatamasztas nelkul vagy eppen hibas alatamasztassal.

(#14558) zoli03 válasza dudi6 (#14555) üzenetére


zoli03
őstag

Hátul azért jó az egyik oldalon, mert ferdén áll a féktest. Vegyél nagyobb benyúlásút.

(#14559) dudi6 válasza zoli03 (#14558) üzenetére


dudi6
senior tag

Most nem akarok kiadni 10 ezret egy szettre, inkább neki állok fúróval, reszelővel, hátha le tudok szedni pár mm-t. :)

(#14560) imyourfriend válasza dudi6 (#14559) üzenetére


imyourfriend
őstag

Viszont ha megfúrod megreszeled onnantól már használhatatlan lesz. Nem véletlen gyártanak kifejezetten 49-57mm-es benyúlású darabokat. Az a 10ezer forint vagy a biztonságod a fontos? Ha a biztonság ne annyira akkor remélem nem a környékemen kerekezel. :)

(#14561) rétisün válasza dudi6 (#14559) üzenetére


rétisün
veterán

bikemag aprón keress, ott biztos találsz olcsóbban is....de pl. ebike-on is van olcsóbb, [link][link][link][link]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14562) dudi6 válasza imyourfriend (#14560) üzenetére


dudi6
senior tag

Ok, akkor keresek 49-57-st és akkor mehetek a környékedre is. :)

(#14563) dudi6 válasza rétisün (#14561) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm! Mivel a mostani 39-49 és csak pár mm kéne plusszba, ezért az olyan 60-s körüliek meg már sok lenne. Közben meg is találtam a kiszemeltet, 6500/pár

(#14564) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Ez a Coppi szerintetek mennyire éri meg az árát?

(#14565) Runner_fxr válasza lsebestyen (#14564) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A retro országútiba annyira nem vagyok nagy szaki, de így első ránézésre durván túl van árazva, ha országútit vennék, ezért biztos nem adnék 150-et.

(#14566) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Ezekbe a tányérokba hány km lehet?

(#14567) imyourfriend válasza dudi6 (#14562) üzenetére


imyourfriend
őstag

Ne a megálláson spórolj, inkább legyen gyengébb gumi, vagy hajtómű a gépen. De megállni mindig megtudj vele. Na most ha elkezded reszelni meg fúrni a féket az már nem lesz annyira biztonságos mint az eredeti.

(#14568) ---Lasali--- válasza lsebestyen (#14566) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Ez nem új? :D

(#14569) ---Lasali--- válasza Jorus (#14497) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Igen, teljesen zsír és vízmentesen, tömegnöveléskor meg mennyi lehetett neki? 90 es? :D

(#14570) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Hehe, valaki sarazott :)

Gumikérdés:
A bringámon két különböző külső van:
Hátul Maxxis Dy-No-Mite!,
elöl Maxxix Ignitor.
Elég kicsi a minták között a különbség, de azért van.
A kérdés: annak van-e értelme, hogy ha a hátsó elkopik, akkor azt előre teszem, az elsőt meg hátra. Hátul ugyanis már csak kb félig van a minta, elöl viszont még frankón megvannak a kisebb bevágások is.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#14571) lsebestyen válasza ---Lasali--- (#14568) üzenetére


lsebestyen
addikt

Rosszat linkeltem, na mindegy :DDD
Akkor kövi kérdés, hogyan tudm meghatározni pontosan a lyukkört? Megvenném ezt, és átraknám a tányérokat a jelenlegi Miche hajtásra, csak biztos szeretnék lenni benne, h rá is tudom csavarozni.

(#14572) Jorus válasza ---Lasali--- (#14569) üzenetére


Jorus
nagyúr

Á, Arninak sosem volt izmos lába. :) Akkoriban, amikor ő versenyzett, Tom Platz volt a láb-mester. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14573) dqdb válasza -=RelakS=- (#14570) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mindig hátul legyen a kopottabb külső. Ha a hátsó kerék megcsúszik, azt még ki lehet védeni, ha az első, mint kormányzott kerék, akkor szinte biztos esés a vége.

Annak van egyedül értelme, ha elkopik a hátsó, akkor az elsőt hátra teszed, előre pedig egy újat.

superecneB: Írtad, hogy a Bordoval vannak nehézségek? Ezt kicsit kifejtenéd bővebben?
A Bordót sokkal könnyebb szállítani, mint egy U-lakatot, ebben nyerő. De a bringa lezárása vele szerintem macerásabb, mint egy U-lakattal, mert hiába hosszú, szigorúan egy síkban mozog csak az egész, nehezebb forgatni a mérete miatt, ezért számomra problémásabb a lakatolás vele. Jelenleg abban az esetben, ha ismert és biztonságosnak számító helyre megyek, akkor egy extrém rövid, 150 mm-es U-lakatot viszek (persze ennek a mérete eléggé leszűkíti a láncolási lehetőségeket), ha ennél több kell, akkor viszem csak a Bordót.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#14574) Runner_fxr válasza Jorus (#14572) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Valóban így volt, de azért azt nem mondanám, hogy Arninank nem volt izmos lába, de ő egy magas ember, míg Platz alacsony. Persze ettől függetlenül Platz tényleg durvábban ráment a lábra és való igaz, neki voltak a legizmosabb lábai abban az időben. Sőt szerintem a mai napig nem sok olyan láb van. :)
Viszont arányaikat tekintve egyértelműen Arnold a Király! :)

[ Szerkesztve ]

(#14575) imyourfriend


imyourfriend
őstag

[link] Jó kis hajtómű lenne, ha 175-ös hajtókarhosszal adnák. :)

(#14576) -=RelakS=- válasza dqdb (#14573) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Akkor szerintem a B terv lép életbe:
A régi bringámról, meg anyáméról leszedem a külsőt, azok úgyis terepgumirak néznek ki, és veszek rájuk valamit, ami aszfalthuszár bringára is elég, és jól gördül :)
Aztán kopott gumi kuka, első gumi hátra, használt gumi előre. Azon a két gépen a használt kifejezés ... hát kissé túlzás :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#14577) Jorus válasza Runner_fxr (#14574) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez igaz, a testépítők jellemzően kis töpörtyűk, így Arni az egyébként nem épp égimeszelő 187 centijével kimagasodott a mezőnyből. :K

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14578) ---Lasali--- válasza lsebestyen (#14571) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Meg kell nézni a specifikációba hogy mekkora a lyukkör. Egyébként a lyukkör annak a körnek az átmérője, ami a csavarok közepét metszi. Maximum rajzolsz körzővel egy karikát aztán hozzá méred.
Az a legjobb ha rá tudod próbálni, mert ritkán de előfordul hogy nem is illeszkedik a csáp rádiuszához a tányér, és akkor lehet reszelni. :D

(#14579) belaazallat válasza Gyufaaa (#14491) üzenetére


belaazallat
addikt

Volt nekem márkás varratott mezem, ami xxl-es volt de fenékben kicsi volt ezért a fenék varratnál, a nagy nyúlás miatt az anyag kifeslett.

Mellesleg az lesz, amint lehetőségem lesz rendelek belőle egyet próbaképp.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#14580) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Akkor jól sejtettem, hogy a "lufi" izmok, amilyen gyorsan feljönnek, olyan gyorsan el is tudnak tűnni ha abbahagyják az edzést és az egyéb "adalékok" szedését.

(#14530) glacious, (#14531) deicide, Mindig csak annyit eszek amennyi jólesik. Nem szeretem a nagy zabálásokat, inkább 2-3 óránként de kevesebbet kajálok. Karácsonykor sem jött fel rám 1 kg-nál több.
Fiatalabb koromban sosem sportoltam, cserébe alig ettem és 54 kg körül voltam. Most már, hogy kicsit többet mozgok, felszedtem pár kilót, de még mindig alig vagyok több 60 kilónál. Azt mondják, a 170 cm magasságomhoz még híznom kellene 5 kilót. De ha nem mozgok, nincs étvágyam, ha meg sportolok akkor fogyok. :D

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#14581) fireproof


fireproof
őstag

Na ma sportdirect-ben én is beszereztem egy jó kis bringás aláöltöző nadrágot kemény 3000 ft-ért... :DDD Bár szerintem ezt az egyet félrecímkézték mert az összes többi 5000 ft volt. :DDD

(#14582) Runner_fxr válasza Szakbarbár (#14580) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én is hasonló alkatú vagyok, én a testépítésnek köszönhetően tudtam "hízni". Kerékpározástól ilyen alkatú emberek nem fognak jelentősen izmosodni, inkább csak szálkásodnak.
Ha súlyt szeretnél, gondolom izomban, akkor súlyzóznod kéne, mással nem nagyon fog menni.
És a táplálkozásba be kell iktatni a fehérje/szénhidrát turmixokat is.

(#14583) imyourfriend válasza Runner_fxr (#14582) üzenetére


imyourfriend
őstag

Ha rendesen van főzve és eszel mindenféle ételt akkor ugyan nem kell semmiféle turmixot enni szerintem, aki ilyent csinál azzal már nincs rendben valami. Vagy erősebb szeretne lenni mint amit el tud érni.. :)

(#14584) Runner_fxr válasza imyourfriend (#14583) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ezt tapasztalatból mondod vagy csak úgy gondolod? :)
Miért lenne baj egy minőségi táplálékkiegészítővel? Azért mert az élelmiszer ipar gyártja és nem "bio" ? :)
Szerinted amit megveszel a spar-ba az jobb? :) Csak hiszed.
Egyébként meg próbálj meg napi 6 szor enni úgy, hogy közbe 8-10 órát dolgozol, nem sok főnök engedi meg azt, hogy 3 szor menj el kajálni munkaidő alatt. Egy turmixot le lehet gurítani bármikor. Persze az csak kiegészítő, mint a nevében is benne van, e mellé természetesen kell egy minőségi táplálkozás is.

Jellemzően sokan, akik nem értenek a testépítéshez, összekeverik a táplálékkiegészítőket az anabolikus szteroidokkal. Csak, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz, az egyik egy élelmiszer, a másik meg egy gyógyszer.

[ Szerkesztve ]

(#14585) imyourfriend válasza Runner_fxr (#14584) üzenetére


imyourfriend
őstag

Javarészt házi kosztot eszem, nem jártam tescoban már lassan 3 éve. Egy kiadós reggeli, annál kevesebb ebéd és valami kevés vacsorára megteszi. Nem kell ehhez szerintem tapasztalni, ha meglehet enni a rendes kaját akkor azt kell enni. Ha meglehet szerezni az izmot kinti munkából akkor nem kell edzőterembe járni. Bár sokan szó mi szó egy turmixtól erősebbnek érzik magukat, valamiért érdekes nem eszek semmiféle kiegészítőt és (lekopogom) évente ha egyszer vagyok beteg hízni meg hízok mert az izomnak fel kell jönnie valahogy. Eszünk elég műanyagot, nem illdomos ezt még megfejelni plusz dolgokkal. :)

Lehet hogy kivételes vagyok, de ami a kert végében megterem vagy épp a baromfiudvarból begyűjtjük azt nem fogom más módon magamhoz vételezni. Ráadásul ez mind házi, a többi dologról nem is beszélve. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14586) Runner_fxr válasza imyourfriend (#14585) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Akkor igen szerencsés helyzetben vagy, hogy magatoknak meg tudtok termelni mindent, az valóban jobb, de a legtöbb embernek erre nincs módja nagyvárosokban.
Kénytelen szupermarketben vásárolni.

Nem tudom neked milyen testalkatod van, nyilván szerencsés genetikával vagy megáldva, vannak született erős, izmos emberek, de tudod a többség nem ilyen. Vannak emberek akik könnyen elzsírosodnak, míg mások vékonyak és az általad felsorolt kiadós reggeli, kevesebb ebéd, majd valami vacsorára étrendtől vékonyak is maradnak. Aki meg egy turmixtól azt képzeli úgy fog kinézni mint a képeken a profi testépítők az egy szellemi fogyatékos és nem érdemes vele foglalkozni. :)

Én 96-óta foglalkozom testépítéssel, kisebb kihagyásokkal és tudom, hogy nem úgy van az, hogy az izom csak úgy fel jön mert fel kell jönnie. :) Az meg, hogy mennyit vagy beteg nem az izmok függvénye.

[ Szerkesztve ]

(#14587) anorche1


anorche1
őstag

Lett a vázamon egy picike hajszál karc. Nem nagyon lehet látni, de mégis zavar, hogy pár napos bicó, és máris sikerült összekarcolnom :( Ráadásul nagyon bánt, hogy nem tudom hol, hogy és mikor :(((
Egy ilyennel ki lehet javítani? Mennyire működnek ezek? Szerencsére csak a fényezés sérült.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#14588) xLt` válasza imyourfriend (#14585) üzenetére


xLt`
tag

Ne felejtsétek el, hogy minden embernek más a genetikája.
A táplálékkiegészítőkbe pedig nem mennék bele. Ha valakit érdekel nézzen be a gyúrós topikba.
Testépítésben igen fontos, viszont ahhoz, hogy valaki egy kis izmot szedjen fel, azt el lehet érni megfelelő étrenddel is.
Visszatérve a bringázáshoz. Én is így tettem szert egy igen szálkás vádlira, sokat bringáztam :K
A combomat is soknak érzem, pedig csak 58 cm.
Konkrétan kifakadnak a gatyáim középrészt. Valaki jár hasonló cipőben?

(#14589) Runner_fxr válasza xLt` (#14588) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Természetesen táplálékkiegészítők nélkül is lehet izmosodni, súlyt felszedni, én ezt nem vitatom, de egy vékonyka embernek ahhoz igen jól kell étkezni. Napi 6 szor, és nem csipegetni hanem bőségesen, minőségi ételeket fogyasztani, nem szendvicset és hasonlókat.. Erre pedig a legtöbb dolgozó embernek munka mellett nincs ideje, ezért jöhet jól a turmix.

58-as comb izmosan az már nem rossz. :)

[ Szerkesztve ]

(#14590) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Shimano Deore hajtás + Sram lánc az mehet egy gépre, igaz? Természetesen 9-es hátsó sorhoz 9-es lánc felállásban.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#14591) Runner_fxr válasza -=RelakS=- (#14590) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Persze, nem lesz vele gond.

(#14592) -=RelakS=- válasza Runner_fxr (#14591) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Köszi!
A mostani Shimano láncomba már úgy is befér a nyúlásmérő, ha ellentartok az egyik görgőnek, ezért szerintem ideje cserélni. Az Sram patentszeme meglehetősen szimpatikus, ezért választanám azt.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#14593) imyourfriend válasza Runner_fxr (#14586) üzenetére


imyourfriend
őstag

Egy darabon én is vékony voltam, nekiálltam kerekezni olyan sovány voltam nem is tudtam akkor hogy mi lesz velem. Egyszercsak megjött a súly, 60ból 70 kiló lettem, most meg már kicsi felesleg is van a hasamon. Majd ha elkezdődik a szezon akkor lejön róla. Dehát mit tud kezdeni az ember ha itt van a finom étek, nem fogok koplalni és zsíroskenyéren élni míg a család többi tagja eszi a pörköltet nokedlivel vagy a csirkecombot (mely ismételten nem bolti beszerzésű). Van itthon edzőgép is, súlyzó is. De ilyenkor télen inkább kimegyek csinálok valami hasznosat, leginkább dolgozom amikor nem kell tanulni mint ilyen gépek mellé üljek. Szóval érted.. Picit elkanyarodtunk a témától, már 82 vagyok de nem bánom. Tavasz kezdetével úgyis jön a zsírégetés és a felkészülés. Hiába hobbikerekes vagyok, fel kell készülni a szezonra. :) Nem vagyok erős izmos, de mint írtam inkább a hasznos fizikai munkának vagyok a híve mint az edzőteremnek.
off vége.

(#14594) D.Orion válasza anorche1 (#14587) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez egy hülyeség, már elnézést, így kertelés nélkül. Vegyél egy színben passzoló alkoholos filcet és húzd ki azzal. Ugyanott vagy, mint ezzel a csodatollal.

(#14595) Runner_fxr válasza imyourfriend (#14593) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A súlygyarapodás azért korral is járhat, a kerékpározás akkor sem az a sport ahol csak úgy jönnek a 10-20 kg-ok izomban.
Jó sport, én is imádom, de az izmosodáshoz a súlyzós edzés sokkal hatásosabb.
Az meg, hogy a zsíros kajálástól jön a felesleg is, nem erény. :) Olyan áron szerintem inkább ne hízzon senki. :)
A testépítés is egy remek sport ha az emberek normális keretek között végzik, az a baj, hogy úgy alkotsz róla véleményt, hogy közben halvány fogalmad sincsen róla. :)

(#14596) imyourfriend válasza Runner_fxr (#14595) üzenetére


imyourfriend
őstag

Nézd nem kell sokat olvasni róla hogy véleményt formáljak, ha városban nőttem volna fel akkor lehet én is súlyzóznék gyúrnék és innám a turmixokat. Kerekezés az egy más dolog, egyrészt szenvedély egyrészt meg egy kihívás, hogy mégis legyen valami célod a hétköznapi szürke pillanatai mellett. :K

(#14597) Moric


Moric
aktív tag

Beszélgettem ma haverokkal és kitalálták, hogy induljunk el egy maratonon. Én meg gyorsan rávágtam, hogy menjünk. Közösen a Duna maraton mellett maradtunk, mert az időben mindenkinek megfelel.
A gondok itt kezdődnek. Nekem tapasztalatom aszfaltúton kívül semmi, olyan bringám sincs amivel azt el lehetne hagyni. Szeretnék venni egy olyan gépet amivel nyugodt szívvel nekivághatok a maratonnak.

Nem sokat fogom használni így nem szándékozom csúcsversenygép beszerzését. Alu vázban és Deore, Slx, szintben gondolkodnék. Teleszkópról elképzelésem sincs, nulla ismeretem van róluk.

Mondjuk egy ilyen Cube tetszene, mert tetszik a színvilága a márkának.
Elsősorban használtakat néznék olyan 160-170 ezer környékén.
Javaslatok, vélemények?

(#14598) ---Lasali--- válasza Moric (#14597) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Teljesen jó választás szerintem. Egy két dolgot tudok csak hozzá tenni:
XT agyakat be kell jól állítani mert gyárilag nem lesz, meg nem szabad beáztatni, szervizelni kell sűrűn, és akkor kiszolgál sok sok évig.
MT2 es féket meg rettenetes lelégteleníteni úgy hogy ne legyen nyúlós és kilométer hosszú a karnak az útja, én is ilyesmi féket használok (MT custom) én megszerettem de nyugodt szívvel nem ajánlanám, kár hogy nem SLX van rajta ebből is.
Csak nem tudom hogy ilyet hogy fogsz találni 170 ért. :D 29 es biciklik túl vannak árazva használtba is, szerintem inkább nézz 26 ost, azoknak csak megy le az ára.

[ Szerkesztve ]

(#14599) lsebestyen válasza ---Lasali--- (#14578) üzenetére


lsebestyen
addikt

Aha, sejtettem h vlmi bökkenő lesz...És ha azt csinálnám, hogy lecserélném az egész hajtást esetleg, akkor abból lehet valami problémám, h a fékváltókar 3 állású, viszont én előre csak két tányéros rendszert szeretnék? Hátul 7 sebességem van...Monoblokk van itthon másik, ami két tányéroshoz való az nem is probléma. Gondolom az h olasz menetes nem üti h négyszögtengelyes kell nekem...Bocs ha hülyeségeket kérdezek, de ehhez sajnos nem értek. :R

(#14600) Moric válasza ---Lasali--- (#14598) üzenetére


Moric
aktív tag

Azt még én se tudom hol fogok ilyet találni használtban, főleg a megadott ársávban.
Itthon nem is, talán olaszban vagy németből esetleg. Az egyik barátom decemberi készletkisöprésnél németből hozott magának bringát félár alatt.

Ez sokkal rosszabb?
Nem ragaszkodom a Cube-hoz ez csak amolyan első találat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.