Hirdetés

Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz #90933760 #43863 üzenetére

    Aerob mozgást végezz, és akkor fogy a hasról a zsír is, és elő fognak tűnni valamennyire a hasizom vonalai is. A kockahas azonban nem normális állapot, mert csak extrém alacsony testzsír százalék esetén jön elő. Sokan elfelejtik, hogy úszógumi esetén nem csak a hasfalon kívül van zsír! Hanem a hasfalon belül, a belső szerveket is körülöleli a zsír!
    2 éve úgy adtam le 3 hónap alatt 15 cm-t a haskörfogatomból, hogy egyáltalán nem végeztem hasizom gyakorlatokat. Csak bicajoztam heti 3-4 x 1 órát. A táplálkozásomon se kellett változtatnom. Azóta persze már tudatos alakformálást végezek sikeresen.

    (#43879) Xantomas: Barátnőmnek is vmi női trekking bicaj kellene 170 cm-es magassághoz...

    #43892) pengemetal: Én 1,5 éve nagy fórum előtt megkérdeztem az akkori multivállalat munkáltatómat, hogy a kerékpáros munkába járást milyen módon támogatják, mert látom a buszbérletet 85%-kal dotálják (havi 25000 Ft kb). Kiröhögtek, hogy mit gondolok én?!! Akkor napi 2x35 km-t tekertem 3 műszakos melóba. És én voltam mindig a legfrissebb műszak végén, mert annyira fitt voltam/vagyok...
    Szóval ez nem nyugat, hanem vmi koszos kis koszfészek. Pláne nem Bécs, mely a világ legélhetőbb városa!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés