Hirdetés

Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz simon7012 #43723 üzenetére

    Különleges imbuszkulcs? :F
    Hogy néz ki? Nem esetleg ilyen csillag formája van a nyílásnak rajta? :D
    Ez már nekem is eszembe jutott, h cserélem torx csavarokra az imbuszokat, nehogy olyan könnyű legyen lekapni az ülést, meg ilyesmi.

    (#43718) AtHoS
    Neeem, hanem ilyesmi.
    Felrakod a felkarra, aztán örülsz és mész sportolni.
    Innen jó a gps vétel, meg nem lóg rajtad másfél méter füles. :)

    (#43714) Gergő_
    Attól mert bemutatok vkinek, had ne az következzen, hogy félreáll a kocsival, péppé akar verni, aztán üldözőre vesz!
    Ezért nem fogják felmenteni a bíróságon, mert hát hogy azért mert én bemutattam neki...

    Ilyen van, akár tetszik, akár nem. Egyszer velem is előfordult, hogy négy sávos szélességű kétsávoson képtelen (mert béna, vagy hülye - üres volt az út) volt megelőzni a mögöttem lévő (én tisztes távolságot tartottam a parkoló kocsisorral), aztán 100 méterrel később mérgében kitört mögülem mellém jött letekerte az ablakot és elküldött az anyámba - én tökéletesen szabályos voltam. Hát mit lehet ilyenkor tenni? Ösztönös reakció, hogy akkor kabbe és ezzel részemről el van intézve. Persze azóta ha ilyen van inkább két kézzel lájkolok neki egy széles vigyor kíséretében, ez talán még jobban bosszantja. :DDD
    De szumma szummarum elhúzta a csíkot és eszébe sem jutott kikezdeni velem. Sztem ennyi elvárható.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés