Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Xantomas #23922 üzenetére

    Kb. mennyi idő alatt érsz oda, mondjuk a budai oldalra átéréstől kezdve?
    Amúgy ebben az útvonalban nincs igazán kevesebb szint meg emelkedő szerintem, csak talán kicsit egyenletesebben oszlik el. Hazafelé meg a dombról le mindenképp vigyázni kell minden kereszteződésnél, a sok autószalon meg egyebek miatt sajna a bekóválygó autósokra számítani kell. :(

    dqdb: Szugló utca - Amerikai út - Korong utca (most már Thökölyn is lehet akár :) ), aluljárón át, jobbra a trolikig, trolikkal együtt át és be a Ligetbe, utána szintén tovább egyenesen a Damjanichon, Bajza, Városligeti fasor, ott végig, Király utcán végig, aztán Deákon átmegyek a zebrán, és a túloldalon a tűzoltóság mellett be az utcába, keresztbe át a Váci utcán (ezen a részen még finomítani kellene, mert fel van bontva, meg túl sok az ember), aztán eddig lementem a híd alá az északi oldala felől, és át a parkolón, a túloldalon felmászva a déli járdára, de ez nem jó megoldás, túl lassú meg kerülgetős, szerintem marad az aluljárós lépcsőzés legközelebb... Budán mindenesetre csak a déli járdáról lehet normálisan legurulni a keróúthoz. Ezt a legbelvárosibb részt a Király utca után még finomítani kell, ha lesz időm kóborolni egyszer, kitalálom. Lehet eleve át kellene mennem még a körútnál az út másik oldalára, hátha ott járhatóbb, nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák

Hirdetés