Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  HTML szerkesztés (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#101) cucka válasza szicsu (#100) üzenetére


cucka
addikt

egyébként a js egy nagyon könnyen tanulható scriptnyelv.

[Szerkesztve]

(#102) bobace


bobace
őstag

Szóval a kérdésem: van egy background a htmlben középre igazitva 500x385 felbontású. Ez elé bepászítom a szöveget, akár layerrel, akár simán, ha növelem a képernyő felbontását mindig egy kicsit balra kerül, 2000-es felbontásnál a kép középen a szöveg meg már teljesen oldalt van szinte. Hiába igazítom akárhogy nem sikerül megoldani a dolgot. Plz help :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#103) RedAnt válasza bobace (#102) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Ez alapján el tudsz indulni talán: [link]

╚╦╦╦

(#104) Tyrael válasza bobace (#102) üzenetére


Tyrael
senior tag

letrehozol egy divet, aminek azt mondod, hogy:
width: 500px;
margin: 0px auto;

Tyrael

[Szerkesztve]

(#105) bobace válasza RedAnt (#103) üzenetére


bobace
őstag

Köszönöm szépen, fantasztisse lett :U

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#106) RedAnt válasza bobace (#105) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Bocs ha túl szájbarágós, de így a legegyszerűbb sztem.

╚╦╦╦

(#107) bobace válasza RedAnt (#106) üzenetére


bobace
őstag

Nem volt szájbarágós, legalább megértettem a müködését. Lenne még valami: a #középre div deklarációt valahogy nem lehetne kiegészíteni egy centerrel vagy valami olyannal ahol midig az oldal közepén van? A positionokba ilyet nem lehet megadni nálam :(
Ja és esetleg tudsz még adni egy html kódot arra hogy a beszúrt flash animáció mindig az ablak méretéhez igazodjon?
THX

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#108) RedAnt válasza bobace (#107) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Miért, most nincs mindig középen? Elvileg minden böngészővel működnie kéne.
A positionokba ilyet nem lehet megadni nálam
Erről bővebben..?

Flashtől a falra mászok, sorry :)

╚╦╦╦

(#109) bobace válasza RedAnt (#108) üzenetére


bobace
őstag

Középen van de a ''top''-on. Nekem ugy kellene hogy az oldal közepén lenne. In the middle :DDD
A div positionokba a dreamweaverben nincs ilyen, csak absolute, relative, inherit, meg ilyesmi. Ha megirom hogy absolut middle azt nem szereti.
Jó akkor flashes kérdéseimmmel megyek máshová :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#110) Hujikolp


Hujikolp
őstag

hali
<map name=''Map''>
<area style=''cursor: help'' ... alt=''Irány a StarCraft''>
</map>


sajnos az alábbi kódban az egérmutato nemakar megváltozni olyanra ie6 alatt amilyenre én szeretném. miért nemkarja megcsinálni? vagy nem is lehet? :F
doctype ez: <!DOCTYPE HTML PUBLIC ''-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN'' ''http://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd''>

(#111) RedAnt válasza bobace (#109) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Hát ezt táblázatokkal viszonylag egyszerű lenne megoldani, de az nem túl elegáns megoldás, legalábbis táblázatokat csak táblázatos adatok megjelenítésére ''illik'' használni.
Bár tény hogy ebben az esetben azzal tényleg egyszerűbb lenne, ha szerencséd van, valaki be is írja majd hogy kell :DDD, én inkább ezt linkelem: [link] én már csak ilyen sznob vagyok webfejlesztés téren, aki igyekszik követni a szabványokat, elveket :)

╚╦╦╦

(#112) REDeath


REDeath
őstag

Kicsit buta kérdés de eddig nem foglalkoztam annyira komolyan a html-el..
szóval hogy a legegyszerűbb az egész oldalt középre tenni? táblázattal sikerült eddig :)

Másik és egyben sokkal fontosabb kérdés:): a layerek mindig a képernyőhöz lesznek igazodva? tehát táblázatba nem lehet tenni layert? azért szeretem azokat mert oda tudom tenni a képet ahová akarom, táblázattal meg szerintem sokkal macerásabb :O pontosabban táblázattal nem is tudom oda tenni ahová akarom :(
Fix felbontásnál jó a layer de azért kérdezem, a középre igazítást is, mert ha 1024-ben csinálom akor 1280-ban már... értitek ugye? :)
Előre is köszi a választ! és Kellemes Karácsonyt mindenkinek!

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#113) REDeath válasza REDeath (#112) üzenetére


REDeath
őstag

:B rá is jöttem hála dw pop-up helpnek: position:relative; (absolute helyett)
nekem ez nagy újdonság:)

Viszont az mér van hogy dw-ben a split view az szar? van amit nem jelenít meg... havernak van fp-je, abban meg jó :F

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#114) orbano válasza REDeath (#112) üzenetére


orbano
félisten

mit értesz layer alatt?

ugyebár középre nem tudsz semmit sem célirányosan igazítani. egy egy objektum tartalmát tudod középre igazítani. tehát ha valamit az egész oldalhoz képest középre akarsz igazítani, akkor vagy a body igazítását rakod centerre, vagy, ha van olyan dolog amit nem akarsz, akkor beleraksz egy ''objektumot'' (div, vagy table pl.), amit 100%-os szélességgel (és/vagy magassággal) adsz meg, és ebbe teszed azt a ''layeredet'', amit mindig középen akarsz. Minden mást az ''objektumon'' kívülre teszel.
Persze ilyenkor abszolút helyzeteket nem adhatsz meg, mert bukod az align által mgeadott pozíciókat, így a középre igazított ''layerben'' mindent sorfolytonosan, vagy relatív pozícióval adsz meg (a ''layerhez'' képest, így ha a layert mozgatja a középre igazító ''objektumod'', amit meg mozgat a body, amit mozgat a böngészőablak render felülete, akkor a relatív pozíciójú elemeid szépen követik).

A vér nem válik VAZZE!™

(#115) bobace válasza REDeath (#113) üzenetére


bobace
őstag

Olvass vissza vagy 5 hszt, gyakorlatilag pont ezt a középre rakós kérdést tettem fel én is, és RedAnt még próbalinket is csinált, amiben jol megvan a kód.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#116) REDeath válasza orbano (#114) üzenetére


REDeath
őstag

''a body igazítását rakod centerre''
és az egész bodyt azt hogy tudom középre tenni? mert nem lehet neki alignt írni :(

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#117) Hujikolp válasza REDeath (#116) üzenetére


Hujikolp
őstag

esetleg ez?

<style type=''text/css''>
<!--
body {
text-align:center;
}
-->
</style>

ez a bodyban lévöt középre pakolja nekem. táblázatnál béztem meg csak :B

[Szerkesztve]

(#118) REDeath


REDeath
őstag

Áh vagy a betegségem miatt nem tudom helyesen összetenni, vagy csak hülyén fogalmazok :B
itt egy kép a bodyról kerettel:[link]
ez 800 széles, a célom az lenne hogy a fekete keret lenne mindig középen. 1024-es felbontásnál ez mindkét irányba 112 px... és így felfelé.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#119) REDeath


REDeath
őstag

még egy: tegyük fel van egy 1*1-es táblázatom, és ebbe teszek mindent ami az oldalon van. akkor a bennelévőknek a position az mindig relative kell legyen, így minden az 1*1 es table-hez igazodik? ergó ha azt mozgatom akkor húznia kell magával mindent ami benne van ugye? :F :B

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#120) REDeath válasza REDeath (#118) üzenetére


REDeath
őstag

te jó ég, rájöttem!!!!!!!!!!!!!!! (tutorial.hu-n eszembe jutott hogy van ilyen :) )
[link] hátha még valakinek hasznos lesz, mivel igencsak egyszerű!!!!!!

Viszont az érdekelne hogy hátteret (elég csak szín is :U ) hol lehet tenni a body-n kívűli résznek?

(ja és megnéztem dw-ben ha az edit-page propertiesben autot írunk az ugyanaz csak rákérdez hogy biztos akarom-e mert nem szabványos css. ezt csak utólag vettem észre mivel elsőre nem css-be tettem, csak simán a body után írtam, így véleményem szerint egyszerűbb is)
ezzel a módszerrel amúgy (css-ben vagy anélkül) a split nézet is jó

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#121) REDeath


REDeath
őstag

:) mára az utolsó ígérem, csak annyira beleélem magam :) szóval Opera bugos picit mert a táblázatom vmiért kicsit jobboldalra csúsztatja :(
Viszont amit kérdezni szeretnék hogy a keret színét meg a FF és IE látja másképp :((
Operában az van amit beállítok, FF-ben a fekete helyett kék és vastagabb is...
Ezt tudjátok hogyan lehetne orvosolni, illetve találkoztatok hasonlóval? :U

Legnagyobb bánatomra megnéztem IE-t és abban még ez a középre igazítás sem működik :O (talán az IE7-ben már jó :O )

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#122) Qbi


Qbi
csendes tag

Szijasztok!


1x is nagyon kezdő vagyok

Framekre osztottam az oldalt, és hogy lehet azt megoldani ha egy frame túllóg (pl menü lefelé) akkor ne a framanek a scrollja jöjjön be hanem jobb oldalt egy ''fő'' scroll ami az egész oldalra vonatkozik. Próbáltam úgy hogy mindegyiknél NO a scrolling, de akkor lelóg az oldal és nem lehet látni :(

köszi Qbi

(#123) Qbi


Qbi
csendes tag

még 1 kérdés: a vízszintes scrollingolást le lehet tíltani egy frameben??

köszii

[Szerkesztve]

(#124) MasOyama


MasOyama
őstag

Hogyan tudom a HTML oldalba más oldalon lévő híreket beletenni php nélkül? (RSS)
Már sokat néztem utánna, de csak programokat találtam, nekem valami forrás, vagy leírás kéne.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#125) RedAnt válasza MasOyama (#124) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Sehogy. Az rss-t muszáj valaminek (pl. php-nek) feldolgoznia és beleilleszteni az oldaladba. Esetleg felhasználhatsz más által megírt rss feldolgozót, amit egy frame-be beletehetsz, ami elég csúnya megoldás szvsz.

╚╦╦╦

(#126) MasOyama válasza RedAnt (#125) üzenetére


MasOyama
őstag

Köszi. Láttam itthon egy weboldalt ahol azt mutatja be, hogy js-el is melahogyan csinálni, csak nekem nem sikerült működésre birnom.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#127) RedAnt válasza MasOyama (#126) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Ja, kliens-oldali megoldás is jó? Úgy valóban megoldható, de csak akkor fog működni ha a böngészőben be van kapcsolva a javascript, és támogatja az XMLHttpRequest objektumokat, bár ez az esetek nagy részénél megvan.
Konkrét példát nem tudok, de biztos akad guglin, az alapja úgy nézne ki szerintem, hogy egy XMLHttpRequest objektum segítségével lekéred az rss oldal tartalmát, majd pár reguláris kifejezéssel html formátumra alakítod, amit beillesztesz az oldalba.

╚╦╦╦

(#128) MasOyama válasza RedAnt (#127) üzenetére


MasOyama
őstag

Jah, úgy is jó. Csak nekem valami konkrét forrás kéne, mert nem értek hozzá.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#129) bobace


bobace
őstag

na megint én: :U
<body>

<form action=''form.php'' method=''post''>

<input type=''hidden'' name=''send'' value=''true''>


<p align=center>

<font face=arial color=navy size=5>
<b>Regisztráció</b><br><br>

A *-al jelölt mezõk kitöltése kötelezõ, különben a regisztráció sikertelen!!
</font>

<br><br>

<table cellspacing=10>


<tr>
<td align=right>* Vezetéknév:</td>
<td>
<input type=''text'' size=''40''>
</td>
</tr>



<tr>
<td align=right>* Keresztnév:</td>
<td>
<input type=''text'' size=''40''>
</td>
</tr>

(...)

<tr>
<td align=right>* Rövid leírás hogy miért szeretne regisztrálni:</td>
<br>
<td><textarea name=''szoveges'' rows=5 cols=30></textarea></td>
</tr>

<tr>
<td align=center></td>
<td>
<input type=''submit'' value=''Elküld''>
</td>
</tr>
</form>

</table>

</p>

</body>


Szal ő a kód. És a kérdés: a beirt adatokat emailban szeretném megkapni, de csak a textareába irt szöveg jön át, semmi más. Na ez mitől van? Ja akármit pakolok akárhova akkor is csak ebből az egy textareaábol jön ha többet csinálok, ha a form végét pakolom se számit.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#130) bobace válasza RedAnt (#111) üzenetére


bobace
őstag

valamint erősen beletört a bicskám a vertikális középre megoldásába is :( ami jol nézett ki a horizontális megoldásos linkeddel, az vertikálissal szétcsúszott meg minden és K.O.
légyszi könyörülj :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#131) alitak válasza bobace (#129) üzenetére


alitak
senior tag

<input type=''text''>-nél adj neki nevet:
<input type=''text'' name=''vezeteknev'' size=''40''>
Sehol nem adsz neki nevet, csak a textarea résznél.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#132) bobace válasza alitak (#131) üzenetére


bobace
őstag

és működik. :R
<td align=right>* Kérem válasszon:</td>
<td>
cég<input type=''checkbox'' >  
magánszemély<input type=''checkbox''>  
</td>
</tr>

És ezt checkboxnál hogy csinálod? mert ott nem megy name móka :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#133) bobace válasza bobace (#132) üzenetére


bobace
őstag

de megy ott is csak valaimiért nem volt jó. sorry :B
Viszont a küldés csak Firefox alatt megy IE-ben nem...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#134) REDeath válasza bobace (#133) üzenetére


REDeath
őstag

IE ne mtudom mér de csomó mindent nem ismer... :F én középre tettem oldalt, IE-ben szétesett, szoptam elég sokat mire rájötem mi nem tetszik IE-nek...
meg pl. baja van a rel-el is

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#135) akasp válasza REDeath (#134) üzenetére


akasp
senior tag

IE -- fos. én is csináltam már nem is egy oldalt és simán szétesik, a cellákat szézhúzza, stb.

(#136) MasOyama


MasOyama
őstag

Hogyan tudok a weboldalamba RSS híreket beletenni php nélkül?

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#137) Gergello


Gergello
addikt

Hello, hogy lehet megoldani egy flash objektum linkelését?

<object classid=''clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000'' codebase=''http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,19,0'' width=''120'' height=''100''>
<param name=''movie'' value=''file:///D|/fontos/munka/graf/banner.swf''>
<param name=''quality'' value=''high''>
<embed src=''file:///D|/fontos/munka/szerszam_ajanlo/graf/banner.swf'' quality=''high'' pluginspage=''http://www.macromedia.com/go/getflashplayer'' type=''application/x-shockwave-flash'' width=''120'' height=''100''></embed>
</object>

tehát ebből szeretnék linket csinálni

(#138) Nkboy


Nkboy
senior tag

Hello!

Olyan scriptet vagy valamit keresek ami kiírja az oldalon tartozkodó IP címét,és host nevét.
Tudnátok segiteni?
Köszönöm!
Olyat találtam ami az IP-t kiírja. Valami ilyesmire gondoltam: Köszöntelek a......-on catv-********.catv.broadband.hu !
IP címed: 86.101.243.***

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#139) Gorneck


Gorneck
titán

''Csináltam'' egy képcserélő jscriptet. FF alatt középen és megfelelő helyen van...de IE és Opera alatt belelóg a táblázatomba...Ezt ki lehet vhogy küszöbölni? Vagy maga a paraméterezés van elrontva?

<div style=''position: absolute; top: 250px; left: 320px;''>
<script src=''kep.js'' language=''JavaScript''
type=''text/javascript''></script></div>

Gorneck#1239

(#140) REDeath válasza Gorneck (#139) üzenetére


REDeath
őstag

próbáltad relative positionnel valahogy megoldani?
nekem is bugos Opera néha, nekem a táblázat jobbra csúszott egyszer bármit csináltam...
(azé kérdem a positiont mert nekem ezzel szívozott, hátha neked is segít)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#141) Gorneck válasza REDeath (#140) üzenetére


Gorneck
titán

Engem nem zavar csak akaszt aki IE-t és Opera-t használ...

<div style=''position: absolute; top: 250px; left: 320px;''> ----> <div style=''position: relative;''> Így gondoltad? Vagy top left marad?

Erről az oldalról lenne szó: [link]

Gorneck#1239

(#142) raczger válasza Gergello (#137) üzenetére


raczger
őstag

hali!
nekem ilyen egyszerűen sikerült ( amit akarsz azt válztoztasd meg:) )
<A href=''jatekok.html''><object classid=''clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000'' codebase=''http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,0,0'' width=''100%'' height=''100%'' id=''jatekok'' align=''middle''>
<param name=''allowScriptAccess'' value=''sameDomain'' />
<param name=''movie'' value=''jatekok.swf'' />
<param name=''play'' value=''true'' />
<param name=''loop'' value=''false'' />
<param name=''menu'' value=''false'' />
<param name=''quality'' value=''high'' />
<param name=''scale'' value=''noborder'' />
<param name=''wmode'' value=''opaque'' />
<param name=''bgcolor'' value=''#13B50B'' />
<param name=''background'' value=''body5.jpg'' />
<embed src=''jatekok.swf'' play=''true'' loop=''false'' bgcolor=''#13B50B'' menu=''false'' quality=''high'' scale=''noborder'' wmode=''opaque'' width=''90'' height=''39'' name=''jatekok'' align=''middle'' allowScriptAccess=''sameDomain'' type=''application/x-shockwave-flash'' pluginspage=''http://www.macromedia.com/go/getflashplayer'' />
</object></A>

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#143) REDeath válasza Gorneck (#141) üzenetére


REDeath
őstag

jah arra gondoltam, mert én operával nézem és ott a lap tetejétől biztos nem 250 pixelre van, és gondolom neked oda kéne, legalábbis megnéztem FF-be. Operába szerintem csak az a baja (gondolom nem 100%-ig szabványos és azé van baja) hogy máshoz viszonyítja, nem a bal fölsőhöz.
de tedd be css-be, nekem eddig így mindig helyesen ment:

<style type=''text/css''>
<!--
#kepcserelo {
position:absolute;
width:640px;
height:480px;
z-index:1;
left: 320px;
top: 250px;
}
-->
</style>



és ugye a div akor így nézne ki:

<div id=''kepcserelo''></div>

(de persze külső css fájlba is beteheted.)
a szélesség megy ugye a scripted szélessége (és magassága), én csak tippeltem a 640*480-ra...

ja és most nézem ez absoluteba van de menni kell elvileg, relative-ot akor használom ha pl beteszem másik divbe vagy table-be és akor ha relative akor azokkal együtt mozog.

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#144) Hujikolp válasza Nkboy (#138) üzenetére


Hujikolp
őstag

ez az ip-t kiirja, de a hostosat most nemtalálom.

<?php
if($HTTP_SERVER_VARS['HTTP_X_FORWARDED_FOR'] != ''){
$ip = $HTTP_SERVER_VARS['HTTP_X_FORWARDED_FOR'];
}
else{
$ip = $HTTP_SERVER_VARS['REMOTE_ADDR']; }
echo $ip;
?>


mod: ugy is használhatod, h beteszed egy filébe pl. ip.php és ahova beszeretnéd illeszteni oda: <?php include('ip.php'); ?>. és amibe ez benne van annak a filének php kiterjesztésünek kell h legyen, különben nemfog lefutni a kód.

[Szerkesztve]

(#145) Gorneck válasza REDeath (#143) üzenetére


Gorneck
titán

Ez mind head-be kerül?

kep.js-ből, hogy lesz kep.css? Kell vmi extra a java script elé?

Gorneck#1239

(#146) tkazmer


tkazmer
addikt

Hogyan tudom törölni a postdata-kat? Azt szeretném, hogy amikor a felhasználó visszamegy a ''vissza'' gombbal, akkor már ne úgy jelenjen meg az oldal, mintha megkapta volna a postdata-t.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#147) Gorneck válasza tkazmer (#146) üzenetére


Gorneck
titán

fficial&client=firefox-a" target="_blank">[link]

Gorneck#1239

(#148) REDeath válasza Gorneck (#145) üzenetére


REDeath
őstag

nem a scriptet alakítod át :) csak a div tag helyzetét adod meg a css-el.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#149) tkazmer válasza Gorneck (#147) üzenetére


tkazmer
addikt

Köszi, de sztem rosszul fogalmazhattam. Úgy tűnik, hogy inkább a cache-ből kellene törölni egy bizonyos oldalt, mert a lényeg az, hogy a vissza gombbal se lehessen visszamenni.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#150) tkazmer válasza tkazmer (#149) üzenetére


tkazmer
addikt

Nah, probléma elvetve, másképp oldom meg a dolgot....

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  HTML szerkesztés (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.