Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Keopsz help please! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gyozi


gyozi
aktív tag

Cső Keopsz

Írtál anno egy cikket egy MSI KT4-Ultra alaplapról és erről lenne kérdésem. Nos nekem egy ilyen lapom van, a legalapabb változatban és az a problémám, hogy 180mhz főlé nem tudom tornászni az FSB-t, valamint a T-Bred procimra csak 1,70 volt feszültséget enged.
A proci egyébként 180-as FSB vel 2100MHZ-ig viszi, 333MHZ-s Samsung ramok vannak benne, amik 407Mhz-ig viszik haver gépében. Szóval kérdések:
1. hol kell beállítani az asszinkron hajtást, mert ilyen lehetőséget nem is találtam a biosban
2. hol kell a FSBAGPPCI arányokat állítani és egyáltalán lehet-e?

Még egy kérdés, lehet, hogy azért nem találom ezeket, mert nincsennek is ebben a lapban, csak a drágább verzióiban?

Előre is kösz a segítséget! gyozi

(#2) gyozi


gyozi
aktív tag

Hé Master, lécci segíts!

(#3) gyozi


gyozi
aktív tag

Most azért nem írsz, mert nem tudod, hogy mi lehet a gáz, vagy egyéb okai vannak???

(#4) keopsz válasza gyozi (#3) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

csá.

nagy a fórum, írj mélt, ha kell vmi.. :)

a ddr fsb és a ddr ram miatt, ha bírják a cuccaid, érdemes szinkron-sokon járatni. mondjuk a 333-as samsung 166-ja szinkronban már akár elég is lehet..

ha visszaveszel az időzítéseiből, adsz alá feszt, valszeg megy feljebb is. (minek? :) )

ugyan van ilyen lapunk, de most nincs összerakva, szóval marad az, h vagy felfedezed a bios-ban, ami hiányzik, vagy nem használod. :D

no, ennyi.

cantante di sampietrini

(#5) gyozi


gyozi
aktív tag

köszi

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Keopsz help please! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.