Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Kenny Blogja

Hozzászólások

(#1) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

2008.10.25. Szombat a Blog kezdete.

Sokáig gondolkodtam hogy nyitok egy blogot, de nemtudtam mit írjak ide, de mivel hogy most egész jól alakul az életem, gondoltam miért ne, most már van értelme az életnek..tudom bla bla ez olyan "befordulos" duma, de ilyenkor a NAGY CÉLOK ra gondolok nem mindig a nőőők re :D
Komolyra fordítva a szót. Szakma után, le akarok érettségizni, már lassan a 2. hónapomat töltöm a 3 éves érettséginél, hát egész jó megy :B eddig..
Ö kezdetnek ennyi, most néztem meg 3x ra a Wantedet és még mindig qva jó film ^^
Rájöttem hogy CS ben 400dpis 9.0 ás egér egészjó..eddig a 1600as 4.4 es "scoutos" sens is tökéletes volt, tudtam reagálni, de sajna sokszor mellé löttem, jó volt a rántás, de néha elkapkodtam :/ most talán jó lesz, Hála LaDY-nek :) :R
Na most megyek is.. jaj elfelejtettem, Köszönet Bálint művészúrnak :DD megcsináltam az eredeti LASAGNET ^^ rohatt finom lett :C eddig csak dobozost csináltam :(((
na joccakát mentem.. :R

[ Szerkesztve ]

(#2) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

hály evribádi
Ma sokat waroztam LaDYvel meg cobsal, egész jó volt, csak 6ból 4en csaltak :/ hülye enemyk :/ unalmas napomvolt, fura volt h 1órával többet aludhattam :) tegnap estére valamelyest megcsinálták a netet, de ma megint szar pingem volt 60-70 :( este megint szarakodott mindig villogott a modem..erre aztmondták még szerelök hogy feszültség ingadozás..mondom de ennyiszer? nemazért fizetem a netet hogy nincs..mindig ki-be kell huzkodni, lecsavarozni kábelt kisüttetni és vissza..mert már nem most csinálta elösször rohatt idegesítö föleg war ( & mix ) közben :((( holnap felhívom öket hogy na nézzék meg..mert sztem velünk szemben levő oszlopon van ilyen panel azt kéne megnézni..mert haveromnál falú másik végében nincs ilyen gondja..mondom :ASD:ASd. jó tudni.. -.-"
na megyek nézek valami filmet by

(#3) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

eh... felhívtam őket, de majd munkatásunk jelentkezni fog -.-"
jól adta a fejet ma scout szerver..bár még mindig qva nagy a ping : (

(#4) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

ah...nagyon szar kedv, befordulos :(
kijöttek megnézték a netet,azt mondták kontakt hiba.. ha legközelebb lesz ilyen ne nyujjak hozzá telo..majd kijönnek hol a gond ..remek.. : (

(#5) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

ma viszonylag jó a net, bár oldalakról még mindig 90- 100k val jön..torrent meg 240 -.- érdekes
ping is jó volt ma, csak scouton nem..ah.. sok hülye kemper -.- de szeretem hogy 5v5 és 4 nálam sííík láma kezdokemp blokk stb...aztán a sok hülye 'proo" meg ellenemvan..miért fogom ki őket mindig ? : / :(
megnézetem délut a fehér zaj 2 öt ..fmm fincsi film. jaa tegnap megnéztem még a max payne a film.hát nemsok mindent értettem belöle, de erre ma nézem van torrenten felirat xD
remek...bár hasonlít a game ra de..na mind1 érdkes jó film volt : )

(#6) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

holnap végre Dooooooooooootiiiiiiiiiiiiiiii :B :B :))

(#7) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

El ne felejtsem hogy vasárnap este irodalmat kell tanuljak!! :/

(#8) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

de szar.. Niko bannolt a scout szerverröl :DDDDDDDDD nevetséges... szánalom az az ember :((( nembaj Hajni levette (A) psztttt :C ;]

(#9) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Cobs csinált config ot cshez nagy köszönet neki :R :R

(#10) PiciKenny válasza PiciKenny (#8) üzenetére


PiciKenny
senior tag

ismét bann :(((

(#11) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

háály

ma csináltam ebédre, paradicsom levest :D ( huu picit több tésztát raktam bele így hát sürübb lett :D segáz xD ) meg csilis babot ^^ nyami ;)
nemsokára készülödök Dottihoz <3

[ Szerkesztve ]

(#12) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Megjöttem Dottitól, jaaaaj de szeretem én ezt a lányt :$ istenem úgy nézett hogy majd leestem a székről :$ meg ahogy ki volt festve...anyuuuuuuuuuuuuu :$ x))
Pénteken irány Budapest szépművészeti x)

(#13) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Csináltam valami normális képet magamról csak hogy tudjátok ki vagyok ( aki nem ismerne :U )
.helloBori. x)

[ Szerkesztve ]

(#14) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

: (

*sóhaj*
Nagy bajva vagyok, nem tudom mi tévő legyek. Délután kiakartam még költözni a koleszból, sok sok okom lenne rá miért..
- sok hülye faszláma gyerek azt hiszik tudnak valamit aztán pisis gyerekek
-sok idióta tanár kik lékezelően bánnak 14. esekkel is :/ ( tisztelet a kivételnek!! )
+de Dani,Laci ott van : ( most hagyjam ott őket ? faszom már túl rég ismerem őket hogy .. :/
de érzem hogy lépnem kell..ki fogok költözni és PUNKTUM : (
sok volt már ez az 5év : ( :O

(#15) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

nem nem, nemtudom mi volt velem tegnap de hülyeséget csinálnék ha kiköltöznék..sztem hisztis voltam és azért voltam ilyan buta x)))))
Voltunk ma Pesten, pár múzeumban :D egész jó volt ;) bár később rájöttem láttam már xD
jaj Timiékkel voltunk rendesen :DD de hülék ezek a lányok xDDD <3

(#16) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

kurvajo nincs net 8.1 en es meg valami hibat is kiirt..qvajo.. -.- ja meg vistan meg talaltam drivert a scannerhez erre mikor telepiti !nincs eleg memoria a futtatashoy! mondom meg az apadat 2gb keves????? :O :((( :((

(#17) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

most visszaraktam 8.04 et azon se lett net kajak megorulok grrrr nemtudom miert nincs net disconnected et irkal ki 8.1ben..mikor dhcpbe van kapcsolva :W

meg jo h vista alol raktam fel igy uninstall azt kesz :D bar vistan meg scanner nem megy -.- :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

most megint megpróbálom a 8.1 et, ah..csak össze jön valami .. 8.04 en nem volt scannelés A:SD:AS:Da lehet még is marad az XP ? :(((

(#19) PiciKenny válasza PiciKenny (#18) üzenetére


PiciKenny
senior tag

jó ubi le nincs net :(((
marad vista és xp :D

(#20) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Kedd van..tegnap is voltunk kondiba Danival, meg ma reggel is, hmm nem estünk vissza annyira mint amennyire számítottam szünetben ;)
Bár ma is kiabáltunk meg minden xD segáz ;)
picit feljöttem jaknetre mert ugyebár megtehetjük^^ aztán nemsokára go suli 12re :/ kivi leszek nyelvtanra, tegnap irodalomból nem feleltünk, majd fogalmazást írunk csüt..remek :F
na megyek gravitizek picit :D bye bye

juuj el is felejtettem :DD
vasárnap este : elvileg csak Nikivel találkoztam volna, de mégis ott volt Nóri is ;) (huga) fél9essel ment volna haza, háát de az nincs vasárnap :D remek, na 8:50es háát várunk kivolt írva hogy ez mikor indul, de a táblázatba a buszmenetben már nincs kiírva:D érdekes :D
hátö akkor 22:40es..de apuja eljött érte és haza tudott menni elöbb ;) fél 10fele ^^
juuj szegény lány mit kaphatott otthon :$ :D de mint késöbb írta semmi gond nem volt ;)
remélem még talizok vele (: aranyos lány élőben ^^
na akkor most mentem :D ezt feltétlen leírtam még x) :C

[ Szerkesztve ]

(#21) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

hmm info óra..ezelötti Ének volt :D hopsz kaptam egy 5öst mert c-dúrban leírtam az 1ik dalt mondom woo...azért az a pár év zenekar odabax:D
öö kivi leszek a nyelvtanra..tollbamondást írunk :D (szorítsatook:$)
qva izomlázam van :F nembaj.. kell ez nekem ^^
na most megyek nézelödök még phn..láttam 1-2 dolgot az intel új cpujáról ^^ na bye

(#22) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

hm.. péntek lett, végre kész a tollbamondás is :F hát érdekes, remélem 4es azért lesz :/
kémiám valszeg 5ös lesz, bár nemnézte meg a tanár a lap hátoldalát :D xD n1 neki :D
öö aztán hm..Timivel megyek délut bankba, rem. tudd fel venni pénzt, ( nem nekem :D : ( XD )
mit írjak még...tam taramm jaa ma megyünk haza ^^ wiii uhh majd tanulhatok németet meg törit ..ja abból is egy csomó szart kell majd kidolgozni :/ ( erre Timi meg itt büfizik mellettem :D kajak most h írom infon :DD lol xD )
na megyek nézelödök neten, bye bye ^^ ;]

(#23) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Nabazdmeg...szép este ... ezt hagyuk..

(#24) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Szépjónapot
hmm ma türhetö eddig minden..bár megint szar a pingem :/ 70-80 speedtest megint másfélmb os meg 1mbos netet jelzett mikor torrent meg 240kvaljön :/
más: qvajólett megint a brassóim:D még jó h cukrász szakmám van :D :C

(#25) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Csernus doktor tíz szabálya :

1.
Aki tudja, hogy mit kellene tennie, de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát. Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki. Önmaga előtt.
2.
Tanuld meg elengedni a múlt szerelmeit, szeretteit! És tanuld meg tiszteletben tartani az ő döntésüket! Mert ami nincs, az fájhat, de attól még nem lesz...
3.
Tartsd tiszteletben a saját érési idődet! A türelmetlen ember önmagát erőszakolja meg, amikor sietteti sorsát. Ezzel magában hordozza az örök elégedetlenséget.
4.
A gondjaidért soha nem más, mindig te magad vagy felelős. Tanuld meg vállalni a következményeket a tetteid után, és nem másban keresni hibáid okát!
5.
Az önző ember először környezetét, majd önmagát teszi tönkre. Ide vezet az önzőség. Miért teszed mással azt, amit magadnak nem kívánsz?
6.
Vesztesekre márpedig szükség van. Hogy tudd, hová jutsz, ha az ő útjukat járod. Ők a viszonyítási pont. A nullák így töltik be végül küldetésüket.
7.
Másra támaszkodni mindig veszélyes. Igaz, sokszor ez a könnyebbnek látszó út. De a támaszték eldőlhet. Tudod mit? Támaszkodj magadra!
8.
Merj szembenézni a saját tükörképeddel! Ez az első lépés a talpra álláshoz. Harc, amit meg kell vívnod a menekülések helyett. Egy napon pedig nemcsak sajátodéba, de mások szemébe is büszkén nézel majd.
9.
A világban épp elég dologtól függsz akaratlanul. Ne válassz magadnak újabbat! A kiszolgáltatottság helyett a szabadságért küzd, hogy lehess büszke is magadra!
10.
A gyengeség valójában gyávaság. A gyáva embert pedig fölemészti az állandó megfelelni vágyás. Így hogyan valósíthatod meg önmagad ?

rarri phs tagtól idéztem köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#26) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

pamparamm...nincs semmi kedvem semmihez :F elég jól adta ma a hitboxot szervereken a cfg...rékával csztem egész nap szinte x)) hiányzik ám ő is :/ <3 de hát ezvan .

(#27) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Délelőtt megcsináltam a törit, közben ebédet főztem( húsleves rántott hús, meg rizibizi)
eddig nemrossz a nap...de még itt lessz az este :U

(#28) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

és este mi lesz? Ritázás;) :U

(#29) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Ritázáss megvolt vasárnap, egész kellemesvolt, jó volt vele elbeszélgetni kicsit másabb környezetben is mint a suliban :) nagyon csinos volt vasárnap :U ;) picit bementünk kávézni, volt ott 1 kiskutyus wiii ^^ de dráága volt,csak sokat nyüszögött : (

hétfő: háátö unalmasvolt, Maya már jött suliba, Timi viszont nem : (
kedd: hátö most van pont hogy írom ezt a ZIzéét, hmm könyvtárban vagyok, Lacival, phn olvasgattam, tesi óra egész jó volt, bár kicsit tovább is röpizhettünk volna;)
ma kaptam egy 3ast bioszból dogára :F elsö 3asom bioszból eddig csak 5ösom volt belöle :U ^^ töri is egész jóvolt ;) holnap meg 2 német :F bleee pfuj..:((( holnap már szerda..és mondhatom azt hogy holnap után már megyünk haza ^^ jaa és szombaton go pest..scout tali ;) ;]
na lassan megyek mert kajolni is kell bye bye :R

(#30) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Csütörtökvan..hm egész jó volt töri óra (:, tegnap pincéztünk, holnap valszeg timivel meg mayával elmegyek biliárdozni valamerre (: szombaton meg go pest..hát h öszinte legyek nem sok kedvemvan, mivel qva sokat kell most tanulni :F :/ majd még megpróbálom összehozni, de nem 100 h tudok menni :/ 2db kémiát tull kell még élnem..túúúlll kell :/ -.-"

(#31) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

péntek..jaknet..hm megtanultam az irodalmat, (tegnap is tanultam,de az a ......tanár bejött és azért reklamált mert, hogy az ágyon tanulok OO mondom wtf?? mi köze hozzá hol tanulok? ez beteg..aztán az járt a fejemben egész este.. huu nagyon felhúzta az agyam grrr -.-"

még kb félórát leszek itt, aztán go suli, remélem kitudok menni felelni..mert sztem a fogalmazásom nem lett valami fényes :F ugy 3asra tippelek max...azt kiakarom javítani x))
aztán lesz kb 2 vagy 3 órám azt go Timiékkel biliárd ^^ meg fasza...(párdon) nemtudok menni szombaton pestre grr :W :((( mert nehogymár most szabad legyen a 7végém nem..most kell tanulni minden szart ..qva jó -.-" lehet nem is lessz lehetőségem legjközelebb találkozni Hajnival meg a többi kocka scoutossal : ( :/ remek :O
*sóhaj* ......

(#32) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

hály

hmm jó volt a biliárd bár picit sok volt a 3és fél ezer forint :/ végre hazaértem, uhh
holnap takarítás, meg tanulás :/
Ritaaa gyere msnre : (

(#33) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

egész szombaton takarítottunk anyuval :F kedden Andizok ^^ :D
ma torrentezek (ditszpész ;);)) még másfél óra x))

(#34) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

végre lejött a Dead Space™ ^^

[ Szerkesztve ]

(#35) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Dead Space™

:Y :Y

naaaaaagyoooon jóóóó

[ Szerkesztve ]

(#36) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Nem értem miért kell féltékenykedni ... : ( kajak nemfogok hozzászólni se ránézni se semmi... még a végén hozzáérek a kabátommal jaaaaj -.-"

(#37) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

egy kép amit neten találtam a nevem mellet, egy lánynak hotdogon van kint neki :] megtetszett és gondoltam felrakom ide is ;)

(#38) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Forgolódok éjjelente, nemtudok elaludni..valami zavar engem :/

Vasárnap este: mindenki elfoglalt, vagy fáradt, vagy egyszerűen nem akar "ráérni"..néztünk 1 filmet Lacival, aztán 9óraelött picivel már ágyba is zuhantam..fáradt voltam :/
5kor felébredek elmegyek WC-re..aztán 6óráig míg Dani nem jött be csak forgolódtam :/ ( nem a Dani miatt xP )aztán mélyálomba zuhantam ismét..fél8kor rezeg a telefon, mikor ébredek fel 29kor : / átmegyek kajálni, mint 1 zombi, semmi életkedv, nem tudom mi van velem de ez most nagyon szar :/ olyan egyedül érzem magam :/ szeretet hiány talán? vagy annál több? nem tudom...*sóhaj*
Tanultam irodalmat, meg megnéztem a törit, elviszem a füzetet Timinek hátha kell neki, Maya már megkapta vasárnap (scannelve)..
Nézelödök még picit neten aztán go suli...megint egy unalmas nap :/
HelloHello.. :F

(#39) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Hály evribádi

azt mondtam nemrég unalmas lesz a 7föm..hát nem..Beus lenyúlta a nyakláncom(mint kiderült szerencsehozónak kellet, sikerült kedden, de sajna szerdán már nem : ( ) aztán kivel ismerkedtem meg Klaudiával, Beus oszttársával tyüüü igen helyes lány, meg is írtam Beusnak..erre kapom az sms bejövök neki, huh :$ ;) na ott tartunk hogy holnap megyek ki elé fél7re ;) öö közben oké írom ám ezt is csak msnezek közben x))
"kijelentkezett" : (
brühü

(#40) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

hi

hmm Klauval teli napom volt ^^
annyit mondok ö gyorsabb volt ;);) ( K ) <- aki érti érti, aki nem nem IJ :D
de psztt

(#41) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Ti amo <3 :U

(#42) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Kimi o ai shiteru

(#43) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Hmmm úgyérzem, most jó minden, alakul még a dolog, de jóóó lesz ;)
Csak hadd legyek már vele :/ ( L )
Ma left4dead ezek(tem) majd délut film után tanulok :/ -.-"

(#44) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Egyre jobban szeretem, szeretem szeretem. <3
*odaoson, letámad,megölel, szemébe néz, és elmerül eme szép szemek tűzében*

(#45) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

hály mindenkinek

Jaknetről írok, Rómeó Vérziket hallgatok, hála Mayának kaptam még 2 albumot :D
Tegnap, Dani, meg Mayával voltam pincében, elvoltunk, ittunk 1 sört meg 1 teqilát, picit drága volt x)) föleg h én fizettem :D jó.. Dani adott bele, Maya meg 20ftt XDD
5ös lett a matekom :D irodalom is remélem az lesz, megtanultam erre nemtudtam befejezni :((( jaa... törit is tanultam, meg föci, meg biosz, meg irodalom, erre bameg csak töri meg föciböl irtunk -.-" mondom akkor megveszem azt a pólót amit kinéztem magamnak, erre már elvitték -.-" hogy a jó q... mondom akkor Daninak este elmegyünk kocsmázni :D jóvolt x)))

hozzátenném 1-2-3-4 :D oszt társam nekem köszönheti, hogy 2es lett legalább a dolgozata :D ;]

(#46) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

hály

itthon egyedül..holnap megyünk tesómhoz (L) végre : ( nagyon hiányzik : ( anyunak mondták hogy nem nagyon akar enni :/ remélem hogy megyünk, jobb kedve lesz és enni fog (:
Remélem semmi baja sincs : (

(#48) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Anyámék megint veszekednek :@@@@@@ faszomatmár...:@ :O

(#49) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

hi

f@szán eláztam, 5 ös lett az irodalmam, Mayának izlett a süti :) Anikót meg Nóri meglepte egy tortával ;) ma van a szülinapja :) Isten értesse :) :C
Kicsim reggel lázas volt : ( ma se láttam, remélem meg gyógyul, szerdán megyünk pestre a bádizra x)
na most ennyit erröl, majd jelentkezem csocsesz :C

(#50) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Hály evribádi ez az 50. hszszem :)

Tegnap danival 95, 100kg ig elmentünk. egész jó volt :) ma meg délut megyünk le kondiba.
Hála kicsim már jobban van :) lehet tőlem kapta el :F :(((
12re megyek suliba, unalmas napom lesz..uh 8.9. tesi pfájj :(((

szombat : megyünk tesomhoz, vonaton összenéztem 1 lánnyal mosolygott. ö is pestre ment gondolom, erre felszálunk sárbogárdon. és hol ülünk le anyuval, pont mellé :D
hallgatom a zenét ö is.elalszunk ( kumunk ) erre valaki felébreszt, kalauz, öt is felébreszti ránk néz. összenézünk mosolygunk, azt anyu mutatja a jegyét meg ö is :D érdekes.. ;)
Jövünk már haza pesten(déli), giroszra várunk, látom egy galamb felugrik az asztalra vagy legalábbis valami olyan izéra amiket oda kiraktak a délire a büfékhez :D nézem féllábú oO azt a qva mondom az igen.. :Y

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Kenny Blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.