Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Eagl3 válasza HEMP (#1) üzenetére


Eagl3
veterán

-Káros-e vagy sem? Mértéktelen fogyasztásnál elég sok negatív hatása van, értem ezalatt a koncentráció hiányát, feledékenységet. A fizikai káros hatásaira inkább nem térnék ki, úgytartják, h. 1 spangli (füves cigaretta ;] ) elszívása (mivel nincs benne szűrő) 10x károsabb a cigarettánál, de ugyanakkor nemis szívsz (talán) annyi spanglit mint cigit. Már persze ha dohányzol egyáltalán. Nomeg ott a vizipipa, bong stb. stb.

-Betiltanád-e vagy engedélyeznéd? Kis hazánkban soha nem lesz legális a marihuana (véleményem szerint), sztem úgy vannak ezzel az okosok, hogyha engedélyeznék, akkor csúnyán elfajulnának a dolgok, ha jobban belegondolok van is benne valami, Amsterdamban elkapták a fonalat, persze az egy teljesen más társadalom. Szal erre nem tudok választ adni :)

-Büntetnéd e a felhasználókat? Máskülömben miért lenne illegális 'kábítószer' ... Az utóbbi időben sokat enyhítettek a büntetésén, ha saját fogyasztásra van a birtokodban kender, akkor el kell menned elvonóra (amit egy nagy marhaságnak tartok) v. leülöd :) de ebben nem vagyok teljesen biztos. Szerintem a kis csóringer füvessel nem kéne szívózni, a légynek sem árt.

-Egyáltalán tudod-e miaz elszívni egy jointot, ismered-e kultúrkörét, történelmét? Igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.