Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Kemény hűtés tbredre (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Egy brutál hűtés kellene Tbred 1700+-ra ugyanis szeretném izmosan felhúzni. Nem baj ha zajos darab.( minél karakteresebb a hangja annál izmosabbnak tűnik):) Mit javasoltok ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) Ronin válasza Esmein (#1) üzenetére


Ronin
aktív tag

Milyen árban gondolkodsz?

(#3) Zoller34 válasza Esmein (#1) üzenetére


Zoller34
aktív tag

http://www.coolermaster.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=ACB-V83&other_title=+ACB-V83+JET%207

CoolerMaster Jet 7 egész jó szerintem

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#4) MaUser válasza Esmein (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Valami egyszerű és csendes gt igloot.:) A tbred b-vel nem a hő lesz a probláma. Egyszerűen elérsze vele egy szintet ahonnan semerre sem jutsz tovább.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#5) mura81 válasza Esmein (#1) üzenetére


mura81
senior tag

Thermalright SLK-900U vagy SLK-947U! Esetleg a Swiftech MCX-462-V Ezeknél jobbat mostanság légghűtés terén nem fogsz találni.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#6) Esmein


Esmein
nagyúr

kb 4-5 bruttó

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

a zajszint nem lényeges szempont, sőt, még örülök is hogy a fateromnak odapörkölök, itt a gépe a másik sarokban.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

Thermaltake Vulcano 11 ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) Mista Boller


Mista Boller
tag

Csatlakozom Mauser-hez. Ugyanilyen procim van 2300MHz-en, egy Igloo 2450 elboldogul vele. 2400 fole nem megy, tehetek ra barmilyen coolert. De ha mindenaron hangosat akarsz, akkor van valasztek boven. Tudom ajanlani a Volcano 7Cu+ -t. Max fordulatszamon. Volt szerencsem hozza, iszonyat hangos, tudom ajanlani.

Tout le monde est une nonne

(#10) Mista Boller


Mista Boller
tag

eh... ''tudom ajanlani'' 2x volt, bocs

Tout le monde est une nonne

(#11) Esmein


Esmein
nagyúr

Megbolondulni éppen nem akarok tőle. Van ilyen választék aszondja : Falconrock 2, Whisperrock 2, Igloo 2450, Microflow 2(Ez tesztek alapjan egesz jo)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) Esmein


Esmein
nagyúr

Whisperrock 4, pardon.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13) Padre


Padre
tag

Ajánlom én is a TT Volcano 7+-t. Most is ilyenem van, és max fordulaton a legdurvább amit eddig hallottam. Közepesen is hangos de ezt még elviselem.

(#14) Esmein


Esmein
nagyúr

Hűt is legalább, vagy csak leszállópálya szimulátor ?:)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Majd megbánod te azt a brutál hangos hűtőt..Ha tényleg azt veszel :) Én is így voltam vele,legyen brutál meg minden,aztán majd' megsüketültem tőle.

(#16) Jaq válasza Esmein (#11) üzenetére


Jaq
tag

A Spire cuccok az arukhoz kepest nagyon jok, es pl. a FRII. meg csendes is.

(#17) Jaq válasza _Volkovy_ (#15) üzenetére


Jaq
tag

Ismeros a szitu. Volt ido, amikor a hangja miatt (marmint a huto hangja miatt :) ) inkabb downclock-oltam a procit, amikor csak tehettem.

(#18) Esmein


Esmein
nagyúr

Van aki nem tud aludni bekapcsolt gép mellett, mert megfájdul a feje. Én akkor alszom a legjobbat ha 3 venti duruzsol a fülembe :) Falconrock II vagy MicroFlow II ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#19) Mista Boller válasza Esmein (#14) üzenetére


Mista Boller
tag

Hut. Rendesen meghozza, de szvsz ilyen zajszint mellett nem nehez. Kb masfel honapig birtam a hangjat, ha most hallanam tutti ramjonne a sikongato labrangas. Tenyleg fortelem, meg az elodjehez kepest is (6 Cu+). A hutok, amiket felsoroltal mind okesak ilyen szempontbol, hidd el, nem a hon fog mulni, hogy meddig birja a procid. 2400 kornyeken van a hataruk eppelmeju hutessel(stepping fuggo)...

Tout le monde est une nonne

(#20) Esmein


Esmein
nagyúr

JIUHB széria gondolom, 1700+-ból nem hallottam még A-s tbredB-ről. Asszem akkor beruházok egy Falcon 2-re. 10000 légy nem tévedhet. Sokan mondogatják ezt nekem. Majd kinyitom a házoldalát :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21) _Volkovy_ válasza Mista Boller (#19) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Éppelméjű hűtéssel..Ez most beszólás volt a vízhűtéseseknek?:DDD

(#22) Esmein


Esmein
nagyúr

A vizhutosoknek én is szivesen beszólok. Azok az arcok a jó értelemben nem 100-asok :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23) Esmein


Esmein
nagyúr

JIUHB stepping függésben 21xx a határ, de szeretnék 2050-en 45 fokos procit 4 óra ut 2k3 után :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#24) _Volkovy_ válasza Esmein (#22) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Hát attól mert a csendet szeretik,még nem ökrök.Ellentétben veled,aki ordító ventit akar a gépébe.:DD

Peace.

(#25) Esmein


Esmein
nagyúr

Nem war indítónak szántam a beszólást, sorry. Sőt inkább felnézek rájuk amiért van türelmük összerakni egy vízhűtést(boltba drága ugyi ?). Ezt kívánta jelölni a szmályli is. Elnézést és hamuszórás és hajtépés részemről.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#26) LukE válasza Esmein (#22) üzenetére


LukE
veterán

miért? csak egy picit csöpög a ház aljába, az ott menő drótoknak meg úgysem árt:DDD. de tényleg:U

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#27) Mista Boller


Mista Boller
tag

Volkovy: nem, elsosorban a kompresszoros, peltier-es csodakra celoztam. A vizhutes meg hatareset:)
Esmein: Akkor mar miert nem inkabb 42 fokot szeretnel? Az amugy is olyan szep szam:) Komolyra forditva: nekem is Jiuhb van, minimalis feszemelessel megy 2300 folott vmivel az emlitett hutovel. Fokokat nem mericskeltem igazsag szerint, nekem eleg annyi, hogy az alaplapi hovedelemben a default erteket levettem 15 fokkal es kesz. Azthiszem igy 70 fok van beallitva(procko belso homerseklete). Amig nem fagy nem erdekel. Nyugodtan vedd meg a kiszemelt hutot es ne foglalkozz vele:)

Tout le monde est une nonne

(#28) _Volkovy_ válasza Esmein (#25) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ok én se..:)

ps: a smiley pontos j magyarul.

(#29) _Volkovy_ válasza Mista Boller (#27) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ok,a peltier nekem is brutál.:D

(#30) andorpapa válasza Esmein (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

GlacialTech Igloo 2510 Pro. Hangos is, na meg brutálisan hűt. 1700+-os CPU-n teszteltük (legutóbbi hűtős cikkünk erről is szól), és nem a cooler miatt nem tudtuk tovább húzni, a proci nem bírta szusszal. Nettó 4400 HUF körül osztogatják.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#31) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Glacialtech Silent Breeze II vagy Coolink U2VS.

(#32) Esmein


Esmein
nagyúr

Sima iglo 2450 és a pro között van érdemi különbség ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#33) Lomos


Lomos
aktív tag

Ne vidd tulzasba...
CoolerMaster akarmi Silent
[L]http://www.coolermaster.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=CP5-8JDIF-0L&other_title=+CP5-8JDIF-0L+[/L]

Kerul korulbelul 3000 forintba, es az en 1700+omat gyonyoruen huti, eddig semmi problema nem volt vele. 12*166on ketyeg a kicsike...

AsusProb adatok MB/Proc = 30/37 alapjaraton, megizzasztva esetleg elmegy 45ig a proci...

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#34) Esmein


Esmein
nagyúr

Van egy olyan érzésem, hogy valami ocsmányat teszek és FRIIt veszek vagy Whisperrock 4-est ... Majd elvalik melyik lesz az olcsóbb és hogy főleg milyen van a boltban :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#35) Csocso válasza Esmein (#34) üzenetére


Csocso
csendes tag

Spire Fridgerock zajos is és jól hűtt.

http://www.spire-coolers.com/asp/fcc.asp?ProdID=1

Az Inteligens Gép Inteligens Kezelőt Kiván

(#36) Orc válasza Esmein (#1) üzenetére


Orc
senior tag

Coolink U2 power. 8cm-es venti 5400-as fordulaton!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hűt, mint az állat és baromira hangos.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#37) atus válasza andorpapa (#30) üzenetére


atus
senior tag

Ezt az U2 borda és a SmartFan nevében kikérem magamnak. :t

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#38) Esmein


Esmein
nagyúr

Olyasmi érdekel ami 45 -50 fok között tartja full terhelés mellett szellőző házban a 2100 körüli 1700+-os tbredet. 4-5k max bruttó, nem kell mindenképpen hyper extra brutál repülőgép turbina :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#39) Lomos válasza Esmein (#38) üzenetére


Lomos
aktív tag

te igy nem olvasod a hozzaszolasokat???

1700+@12*166 (2400+) es egy 2500 fordulatu ventivel hutom. Olyan csendes mint ha a legy fingana...

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Kemény hűtés tbredre (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.