Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kékhírek

Hozzászólások

(#1) raczger


raczger
őstag

Üdv!

Kerestem ilyen jellegű topikot de nemigen találtam, és úgy gondolom hasznos lehet egymással megosztani ilyen jellegű dolgokat, amik ebbe a kategóriába sorolhatóak.

Én konkrétan két balesetről szeretnék beszélni, a téma fonalát elindítani.
Az egyik a következő: [link] [link]
Ez a szomszéd faluban történt meh, azzal a megállóval szembe ahonnan 8 évig minden hétköznap hazajártam. Pár ismerős ottani szemtanúja volt az egész balesetnek. Pár méterrel mögöttük állt meg az autó, hát lehet lejátszódott bennük, mi lett volna ha....
Már előre látták, mikor megjelent az autó a horizonton hogy ebből nem lesz semmi jó... egy szűk falusi kanyargós főúton 140-el=vég (hát még ittasan). Az autót a kanyarban lévő járdasziget dobta meg, kivitt egy az út szélén lévő fát, és kivitte a ház kőfalát (a házban, az utcára néző szobába kisgyerek aludt), elvileg a benne lévő csajnak a karja leszakadt, mert ugye nagy vagányan kirakta csak mikor az autó az oldalán csúszott... jobb el sem gondolni. Aztán még a szélvédőn ki is kirepült és még neki"repült" az autó, hát nem volt sok esélye. A sofőr pedig tiszta idegbeteg volt, háromszor tépte ki magából az infúziót. Hát elég durva baleset lehetett, nyomok még bőven megvannak.

A másikat most láttam, ugyancsak szomszéd faluból hazamenet. Tahi és Dunabogdány között van egy hosszú egyenes szakasz, kb ennek a közepe fele volt sok égő lámpa minden sz*r, aztán elbújva egy rendőrautó is ott volt. Odaérve a következőt láttuk: két autó szépen összetört, az egyik Peuegot 206-os szerintem borult is, mert teteje igencsak behorpadt, és az eleje is majdnem totálkár volt, ezek után még vagy 8 autó egymás után kisebb-nagyobb sérülésekkel volt. Mondom szép kis tömegkaramból :D , emértem mért kell egymáshátán menni, mert tuti ez volt itt, na de majd holnapra neten úgyis lesz valami.

Még ezért eszembejutott két dolog, az egyik a mai igencsak szomorú, és felbosszantó eset (legalábbis részemről, mint biciklis) : [link] [link]
Újabb bizonyíték arra, hogyha minen szabályt betuartunk, akkor is meghalhatunk egy-egy figyelmetlen ember miatt. Ez egy nagyon szomorú eset :( remélem a sofőrt lecsukják mert végülis az ő hibája... nem adta meg az elsőbbséget (a hír szerint).

És végül az utolsó: ezt úgymond félfüllel hallottam de szerintem igaz is, azt is leírom benne miért: Nemtudom pontosan de azthiszem a múlthéten szálítottak egy rabot a Szentendrei tűzoltóságra kihallgatásra, ám megszökött. Konkrétan gyilkosság miatt volt ott, és egyik neki segítő társával megszökött, és egy rendőrtől elvett egy pisztolyt, és nemsokkal ezután lelőtte társát, előtte ezeket a szavakat mondta (nah ezt nemtudom honnan tudják, de ezt hallottam és azért leírom): "Mivel megláttad az arcomat meg kell halnod, lelőllek.". Aztán a tagot 3 helikopterrel keresték, és környéken nagy razziák voltak. Konkréten azon a héten én is elég sok rendőrt láttam, ill. gyanús volt a sok helikopter amik elmentek. Szomszéd mondta hogy egyik nap volt lenn pár rendőr autó, kisbusz és vagy 10-20 rendőr, és razziáztak. Ezt az esetet konkrétan sehol se találtam/nem hallottam róla se rádióban se TV-ben, hát szokásosan mint sokmindent gondolom a rendőrség bakiját elakarják hallgattatni... De mivan ha épp bekopog hozzátok a gyilkos és lelő? Sajnos a mai világban egy ilyen hidegvérű gyilkosnál simán megtörténhet, de reméljük nem lesz rá példa.

Nos így estére ennyit gondoltam kiadni magamból amit már olyan 1 hete szeretnék.
Remélem modiknak is tetszik e téma, topic.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#2) dokar válasza raczger (#1) üzenetére


dokar
addikt

jó topik :K

remélem nem rontják el a túlbuzgó topikbezáratók :U

a rokonságom tele van kék személlyel, majd én is be tudok számolni jó pár dologról, ami a híreket illeti. ;)

extra - SEXRay

(#3) raczger


raczger
őstag

no, ennyire csak nem rossz ez a topik?:D
[link] ez egy kicsit poén (legalább nem esett senkinek sem komolyabb baja), de hogy berepült oda az autó:D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4) raczger


raczger
őstag

Na újra megpróbálom a topikot, hátha sikeresebb lesz másodszori nekifutással.
Ma reggel láttam a lánglovagokon, hogy tegnap mi történt: [link] . Durván belefúródott abba a vagonba a vonat.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kékhírek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.