Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dchard


dchard
veterán

Üdv!
Keresgéltem a fő témák között, de talán ide passzol a leginkább.
Szóval a gondom a következő:
Egy ideje - kb. 2 hónapja - random lefagy a masina, és mindig ugyan azzal a hibakóddal:
Bővebben: link

Nem igazán tudom ez mitől lehet, a radeon driver helyett raktam fel mostanában az Omegát-t, de ha játék tesztet futtatok, akkor semmi baja.
Procit is terhelhetem SETI-vel ítéletnapig, bírja.
Ellenben amikor a routerem konfig menüjébe próbáltam belépni a felhaszn. név és jelszó beírása, majd ENTER nyomás után már kétszer is szállt el ugyanúgy.
Viszont nem csak ilyen esetben szállt már el.
Ami még ide tartozik: at IRQ 16-on osztozik a Radeon és az Universal Host Controller (USB).
Valamint az IRQ 23-mon a BtCap WDM video capture (Pixelview TV Tuner), valamint egy Enchanced Host controller (USB2)
Semmilyen más hibát nem észeleltem, ütközés, vagy hardware-es probléma nincs.
Mitől lehet ez?
Az Omega drivert nem szereti a rendszer?
ÜDv:
Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#2) Squirrel válasza dchard (#1) üzenetére


Squirrel
őstag

Nálam is nyomogat néha ilyet, nekem akkor szokta ezt kiírni, mikor memóriát nagyon húztam.

(#3) Alvin_ti4200 válasza dchard (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Rakd át másik slotba a TV Tuner-t.

(#4) Matthew


Matthew
senior tag

memtest86-ot futtattál?

(#5) finest


finest
őstag

Valaki már emlegetett ilyet, aszem ott az volt a baj, h az alaplapi hangkari összeakadt az SB-jével.. Nincs nálad is valami ilyen probléma?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6) dchard


dchard
veterán

ÜDv!
Memetestet többször futtattam: nem talált hibát.

Gép nincs húzva semmilyen szempontból sem.

A gépben az integrált hangkari van aktiválva és használva, nincs másik ahngkari a gépben (csak tervezve van SB Audigy 2 ZS).

Rakjam át másik slotba a TV tunert?

Melyiket javasoljátok? mind az 5 üres, most a középsőben van.
ÜDv:
Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#7) Flashy válasza dchard (#6) üzenetére


Flashy
veterán

lefele rakd, ne az agp felé

(#8) Loha válasza dchard (#1) üzenetére


Loha
veterán

Bővebben: link

Szerintem tuti, hogy driver hiba, és a hibát a legutóbb felrakott driver okozza.

Lehet az Omega is...

[Szerkesztve]

(#9) zsoba1


zsoba1
csendes tag

Olvastam a lefagyásról. Nekem a memoria modul okozta. Egy 128MB és egy 256MB-ram volt. Amint kivettem a 128-ast, azota egyszer sem fagyot le.


[Szerkesztve]

(#10) marcee válasza dchard (#1) üzenetére


marcee
addikt

Sp2 inkompatibilis a4tech driver okozott nekem ilyen kékhalált két gépen is, de az ugye nem néha, hanem az sp2 telepítés után mindig, ha rá volt dugva az egér.

\m/

(#11) DonK válasza dchard (#1) üzenetére


DonK
aktív tag

Látom nagyon támogatod az artisjus-t :D:D:D:D:D:D:D:D

(#12) DonK válasza dchard (#6) üzenetére


DonK
aktív tag

Az AGP mellé rakott pci-os kártya még több galibát tud okozni, sztem is lejebb rakd...

[Szerkesztve]

(#13) maflame


maflame
aktív tag

Nálam is volt ilyen probléma és semmi köze IRQ-ütközéshez. Vissza kellett vennem biosban ''turbo''-ról ''standard''-ra. ...szóval valami memória időzítések voltak túl feszesre állítva. Nálam!

(#14) Mania


Mania
senior tag

Én most tettem vissza az SP1-et. A Pinnacle tuner drivere okozott nekem SP2 alatt ugyanilyen galibát...

[Szerkesztve]

(#15) haspokk válasza dchard (#1) üzenetére


haspokk
tag

szia

szinte mindíg valamelyik memória a ludas...

cseréld ki őket egyesével és használd a vasat

kibukik hamar melyikkel van gond

amúgy volt egyszer egy gépem, ahol a gyenge táp okozta ezt a hibát.......

Feladnám a csokievést, de én semmit sem adok fel!!!

(#16) #65675776 válasza dchard (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kékhalált tipikusan memória szokott okozni. Lehet, hogy a modulok hibátlánok, csak szarul érintkeznek a foglalatban. Megmozgatod őket és lehet megszűnik a probléma. Ha használod a System Restoret (magyarul Rendszervisszaállításnak hívják, ha jól tudom) próbáld meg visszaállítáni a drivertelepítés előtti állapotot. Ha megoldja a problémát, akkor a driver a felelős. Ha nem keresgélj a hardware környékén. A tunert olyan slotba rakd, amely nem osztja meg az IRQ-ját hardware-esen lehetőleg semmivel, főképp nem RAID, SATA, vagy AGP vezérlővel.

(#17) #65675776 válasza dchard (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kékhalált tipikusan memória szokott okozni. Lehet, hogy a modulok hibátlánok, csak szarul érintkeznek a foglalatban. Megmozgatod őket és lehet megszűnik a probléma. Ha használod a System Restoret (magyarul Rendszervisszaállításnak hívják, ha jól tudom) próbáld meg visszaállítáni a drivertelepítés előtti állapotot. Ha megoldja a problémát, akkor a driver a felelős. Ha nem keresgélj a hardware környékén. A tunert olyan slotba rakd, amely nem osztja meg az IRQ-ját hardware-esen lehetőleg semmivel, főképp nem RAID, SATA, vagy AGP vezérlővel.

(#18) dchard


dchard
veterán

Üdv!
Nos most a következőket próbálom:

Omega drivert kiteszem a fenébe, és visszatérek az ATI legfrisseb stabil verziójához.

Valamint lejjebb teszem a tunert, mégpedig az alulról a második slot-ba.

Már van is egy gond: az ATi drivere a WDM településénél egyszerüen mindig azt mondja hogy Error: the remote procedure call failed.
Pedig fut az összes remote-tal kezdődő service (még a remote desktop is:D).

Erre nincs valakinek ötlete :F

A tunert meg mingyá' átrakom.

Amúgy igen: ArtisJus rulez. Lenne, ha az én zsebembe folyna :U

Egyébként mióta nem boltban veszem a lemezeket (kb. 1,5 éve), na azóta nem láttam ilyen matricát :C , csak a monitoromon.

Üdv és kösz mindenkinek!
Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#19) dchard


dchard
veterán

Na az ATI-s problémát megoldottam: egyszerüen nem az egész telepítőcsomagot raktam fel, hanem egyenként isntalláltam az XP drivert, a COntrol panlet, meg a WDM drivert.
Minden frankó így.

Üdv:
Dchard

Ui.: Amúgy Mióta először írtam, azóta nem fordult elő a lefagyás.
Ebből is látszik, hogy elég random időközönként csinálja.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#20) ZolDog válasza dchard (#19) üzenetére


ZolDog
tag

Hi!

Nekem is kb két hónapja csinálja kvázi ugyanezt: driver irql not less or equal...

Szóval nekem előtte ment frankón egy jó hosszú ideig a winXPpro, SP2-vel, aztán rájött a fent említett ötperc.

Egy dolgot figyeltem meg. Nevezetesen azt, hogy szinte semmilyen terhelés mellett nem volt kékhalálom (gém/rendering). Csakis akkor jött elő ez a dolog, amikor valamilyen böngészős kattintást csináltam (firefox-ot, és maxthon-t - ezt a neptun miatt- használok). Katt egy gombra, frissítek egy honlapot, és páff! Vége...

Aztán fogtam, levettem az omegadrivert, és feltettem egy gyári ATI-st, mert emlékeztem, hogy a telepítéskor nyafogott: nem ment át a windows logo teszten...Tehát akkor kb két napig nem észleltem a hibát, de utána megint előjött. Majd gyalu az egész c:-re. Feltoltam egy zsírúj rendszert, de ezzel is csak fél napig bírta...most már a f@szom is kivan. Nem vagyok hypochonder, de lassan attól félek, hogy elszállt valamelyik memóriám. 2 db 512M-s ddr400-as PQI márkájú, ergo nem a legpengébb. Ja, és ami vicces, hogy pont lejárt a gari! Úgyhogy kínomban már csak
:C -olok magamnak...

Ismertek valami átfogó HW ellenőrző progit?


Üdv, ZolDog

Megatron must be stopped! No matter the cost!

(#21) Boyfish


Boyfish
senior tag

srácok nekem az egyik ramom volt szar és dettó ez volt a hibaüzenet, valamikor napokig semmi, valamikor meg 10 percenként lefagyott és azt írta ami az #1-es hozzászólásban van

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#22) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

ezzel az a baj h. túl sok dolog okozhatja.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#23) ZolDog válasza aDM|RaL^ (#22) üzenetére


ZolDog
tag

Sajna ez a fene nagy igazság... :O

Megatron must be stopped! No matter the cost!

(#24) TéKrys válasza aDM|RaL^ (#22) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ez így van. Szokásos vindózos sablonszöveg.:O

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#25) Cicavirág


Cicavirág
csendes tag

Sziasztok!
Ha lemezről bootolok, formázom a C:-t, vagy telepítek op rendszert, és közben jön a kékhalál, ( IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL üzenettel) mit jelenthet?
A vinyót más üzemelő gépbe berakva minden további nélkül lehet partícionálni, formázni.
Megpróbáltam vinyóról, más partícióról telepíteni, formázni, (hátha a cd olvasóval van valami bibi?) , de ugyanaz ...
Nagy nehezen felment az xp (gyorsformázással) de rendszeresen elsötétül pár pillanatra a képernyő, és komolyabb terhelésnél vagy egyszerűen kilép a progiból, vagy kékhalál. (MACHINE_CHECK_EXEPTION és a memória lementése a merevlemezre. -üzenettel)
( vagy a fent leírt IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL és szintén a memoria lementése)

Mielőtt elkezdeném cserélgetni egyenként a videokártyát, memóriát, procit, meghallgatnék pár hozzáértő véleményt!
Egy PC laikus

(#26) Basmacskin válasza dchard (#1) üzenetére


Basmacskin
aktív tag

nekem is ki szok jönni ez, de nekem magyarul szokja kiírni.

Nekem melegedéstől van.

--- Geri vagyok ---

(#27) Basmacskin válasza Basmacskin (#26) üzenetére


Basmacskin
aktív tag

ja, hogyha kiír valami fájlt hogy ez meg az a hibás, az nem azrt jelenti, hogy valójában az a fájl a hibás, hanem azt, amit a win gondol, hogy hibás, szal amit oda kiír fájlt, azt felejtsd el. Ha kiír.

--- Geri vagyok ---

(#28) Basmacskin


Basmacskin
aktív tag

továbbá ez a hibaüzenet előfordul nekem akkro is, ha dvd meghajtóba cd-t teszek, nem tekeri fel a cd-t, nem is olvassa vagy 10 mp-ig. Ezt mindíg így csinálta a dvd meghajtómmal. Aztán néha xp ezt megunta úgy 8 mp után, és kiírta ezt....

--- Geri vagyok ---

(#29) Cicavirág válasza Basmacskin (#26) üzenetére


Cicavirág
csendes tag

hány fokra megy fel a procid?

(#30) Basmacskin válasza Cicavirág (#29) üzenetére


Basmacskin
aktív tag

nem tudom, de nekem akkor csinál ilyet, ha a ház belső hőmérséklete eléri kb a 29.5 fokot.

--- Geri vagyok ---

(#31) Cicavirág válasza Basmacskin (#28) üzenetére


Cicavirág
csendes tag

cd olvasó hiba kiktatva, D meghajtóról telepítve is bejön. Sőt, 3dmark futásakor is bejön. Függetlenúl attól, hogy most éppen hol tart.

(#32) Basmacskin válasza Cicavirág (#31) üzenetére


Basmacskin
aktív tag

akkor melegedésre tippelnék, mégpedig a proci melegedésére. Nem számít, hogy mit ír ki, fogd meg a a procit, és ha harmadfokú érési sérülést okoz, cserélj rajta hűzzőventit.

--- Geri vagyok ---

(#33) Cicavirág válasza Basmacskin (#32) üzenetére


Cicavirág
csendes tag

ok, megpróbálom, köszi!

(#34) Balint133 válasza dchard (#1) üzenetére


Balint133
aktív tag

Tuner kártya legalsó pci-be!!!!

Proci nincs húzva?? Feszkó alapon??

Omega lefelé távozzon!! Ati Tool, Ati Catalyst(nem atim van, de azért bne szóljatok le ha rosszul írtam a progik nevét:DDD)

Nem gyenge a tápod??? Milyen tápod van? nekem akkor szokott így csinálni, ha procit kihúzom mint állat, elindítom, windowsnál kiírja, ugyanezt csak magyarul!

Memóriák biztosan jók?? teszteld őket egyesével

Ja és Proci nem melegszik nagyon!!

(A felét már asszem írták, nem tom, nem olvastam végig a topikot, ha már írták ezeket akkor sorry!):DD

Két küklopsz négy szem közt!!

(#35) Balint133 válasza Cicavirág (#25) üzenetére


Balint133
aktív tag

Csináld azt, h. 100%-on használod a procit, aztán hirtelen!!!! Kikapcsolod a géped, és megfogod a Hűtőborga alját, ha nagyon forró, kevés neki a hűtés, ha nem annyira, akkor még mindig lehet hűtésprobléma!!:DD

Két küklopsz négy szem közt!!

(#36) amatus válasza dchard (#1) üzenetére


amatus
csendes tag

Nekem is ilyen gondom van...
Akkor szokott bekövetkezni, ha bezárok egy ablakot, vagy leállítom a windowst.
Az utóbbi időben nem nagyon volt szabályos windows leállásom, mert szinte mindig meghalt közben a gép.
Érdekesség képpen: Ugyanezen a gépen régen illegális XP-t haználtam, aztán úgy döntöttem, jó fiú leszek és vettem legálist. Egy új vinyót is vettem, arra telepítettem. Amíg az illegális progi volt, nem volt ilyen gondom, amióta legális az XP-m, azóta naponta többször. Elég gáz :(

(#37) AMD Power


AMD Power
titán

Beraktuk az cpu hűtőt a gépbe. Azóta az a mániája ( persze semmi köze nincs hozzá) ahányszor elindítom bármelyik 3D Mark teszt progit vagy kilép valami hiba miatt vagy kék halál és ennyi. Mitől lehet ez?

Felraktam a legújabb nVidia drivert de semmi változás!

(#38) Ybron


Ybron
senior tag

Helló.

Már egy ideje küszködök kékhalál problémával. Oprendszerem Vista, futattam már prime95, memoriateszelés és vinyó ellenőrzés is volt, de egyiknél sem írt hibát. A prime95-töt volt hogy több mint 10 órán át futattam a memoriatesztelés pedig kicsivel töb mint 3 órán át zajlot de semmi hibát nem jelzett. Először vinyóra gyanakodtam de mikor beraktam egy másik gépbe és járattam napokat úgy hogy egy db újraindulás nem volt, közben egy másik vinyóval próbálkoztam a gépembe azzal ment is sokáig de aztán megadta magát és az is újraindult szóval kiderült hogy nem a vinyóval van a gond. (remélem)
Ekkor nem tudtam mi lehet a gond formáztam a vinyómat fel a vista újra persze az elején voltak újraindulások de aztán 1x csak nem volt 2 napig, ma viszont már be sem tölt a gép egyből resetelimagát. Szétszedtem már darabokra kábelt néztem az alaplap volt már nagykerben is de ott 3 óra járatás után azt mondták semmi baja (persze attól még lehet rossz) a táp értékei tökéletesek. Videókártyaról nem nagyon tudom elképzelni hogy az okozná a gondot.
config: samsung 320gb 16cash, 2gb ram kingston 667, ati radeon xt1600, lap: Asus P5LD2-SE Intel945P, táp:chieftec, proci intelpentiumD 3000 2x2mb cash.
Bárkinek bármilyen elképzelése van kérem írjon.

csináltam pár képet mikor mit ír ki. Kékhalálról még nem sikerült képet készítenem.

ez mikor újraindult bejött nem volt bent a ramteszt cd: http://noob.hu/07/0716/DSCN6580.JPG

ez mikor bent volt a ramteszt cd: http://noob.hu/07/0716/DSCN6583.JPG

ezt újraindulás után produkálta: http://noob.hu/07/0716/DSCN6625.JPG

prime95 teszetlés végén:
http://noob.hu/07/0716/Nevtelen.jpg
ramteszt végén:
http://noob.hu/07/0716/DSCN6600.JPG

vinyót is ellenőriztem sentinelel meg chkdskval is de nem talált hibát.

[ Szerkesztve ]

(#39) Ybron


Ybron
senior tag

Még egy kis információ:

http://noob.hu/07/0716/DSCN6628.JPG

( STOP: 0X00000124 )

Probléma
Váratlan leállás
Dátum
2008.05.22. 11:11

Állapot
Nincs bejelentve
Probléma-aláírás
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.0.6001.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
A probléma leírását segítő fájlok (lehet, hogy néhány fájl már nem áll rendelkezésre)
Mini052208-06.dmp
sysdata.xml
Version.txt
További adatok a problémáról
BCCode: 124
BCP1: 0000000000000000
BCP2: FFFFFA8005D1D030
BCP3: 00000000B6000000
BCP4: 0000000000000181
OS Version: 6_0_6001
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

[ Szerkesztve ]

(#40) harry válasza Ybron (#39) üzenetére


harry
veterán

Én sajnos csak favágó módszert tudok javasolni, miszerint megnézném az alkatrészeket külön-külön. Tehát pl ismerőssel cserélni tápot, ha úgy is resetel, akkor mással van baj - ha viszont nálad jó, és az ismerősnél adódik probléma, akkor értelem szerűen ott a gond. Csak ehhez sokat kell szerelgetni és lassú is lehet, de én sajnos mást nem tudok javasolni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#41) Ybron válasza harry (#40) üzenetére


Ybron
senior tag

Persze ez logikus én is gondoltam már rá és már ki is lett próbálva procival ramal és videókártyával persze nem órákig csak pár percig és ment mindegyik simán, mert akkor azt gondoltam ha már elindul velük a gép akkor tuti jó mert nekem egyből resetel ahogy beindítom. Tápot lehet meg kéne lesni majd jobban. Köszi azért a választ nyugodtan írhat bárki bármit bármilyen ötlete van.

(#42) harry válasza Ybron (#41) üzenetére


harry
veterán

Érdemes lehet a tápos is.
De mondjuk azt mondtad, hogy néha 1-2 napid is jól ment, nem? Szóval lehet egy hosszabb távú teszt jobb lenne, bár előtte azért megnézném a tápot.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#43) Ybron


Ybron
senior tag

Most már még percet se egyből resetel. Bár 1X idegből beraktam a linux cdt másodjára be is bootolt és tudtam használni simán utánam eg a vistat de vista kb 10 perc után újraindult.
Teszt most nem nagyon lehetséges mert folyamatos a reset. :S

(#44) kopizoli79


kopizoli79
csendes tag

nekem ugyanez a kék halál, annyival kiegészítve, hogy valami cmaudio.sys -t ír ki alulra, és általában videofájlok lejátszásánál hal be.

(#45) pentium4 válasza kopizoli79 (#44) üzenetére


pentium4
senior tag

egycipőbe járunk!
nekem akkor baszakodik ha win media playert hazsnálom főleg netrádiónál!
valami megoldás?

P4

(#46) Zsonti válasza kopizoli79 (#44) üzenetére


Zsonti
csendes tag

C-Media chipes hangkártyád van?

https://merretekerjek.hu

(#47) kopizoli79 válasza Zsonti (#46) üzenetére


kopizoli79
csendes tag

igen, az. viszont a probléma megoldódott. fogtam a hangkártyát és kivettem, feltelepítettem a deszkásat és azóta mintha elvágták volna.

(#48) zsolt1129 válasza kopizoli79 (#47) üzenetére


zsolt1129
addikt

:R

(#49) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

remélem tudtok segíteni!?
kb fél éve vettem egy gépet amit haverral pakoltunk össze: asus m2n, amd athlon 64 x2 5000+ gyári hűtő, asus geforce 8500gt silent 512, cec-csx 2*1gb 800mhz ram, samsung 250gb sata2 8mb case, pioneer dvd-rw, eurocase ház és eurocase 400W táp 12cm-es ventivel, jogtiszta win xp campus-os.
már az első héten le kellet formáznom a friss wint de már nem emlékszem miért, második héten win indulása után kékhalál bevillan és újraindulás. akkor a virtuális meghajtókra gyanakodva leszedtem az alkoholt és a daemont is és fomat+új win. a probléma ezzel meg is lett oldva. pár hónap múlva vettem egy coolermaster hyper tx2-t rátettem és elkezdtem óvatosan emelni az fps-t(feszt nem), általában ment 3.0-3.2ghz között, de volt hogy a biosban a beállítások mentése után nem kapcsolt be a monitor... ilyenkor reset egyszer-kétszer és ha már belépett a winbe minden jól ment 1-2 szer fagyott csak hónapok alatt. az mcp túlságosan melegedett ezért a gyári bordát lecseréltem egy zalman zm-mcf47-re. minden ok. teltek a hónapok és olvastam hogy az eurocase nem túl megbízható ezért lecseréltem egy hete egy corsair hx520W-ra. egy napig minden ok is volt de másnap újra megjelent ez a kékhalál móka és ami még megdöbbentőbb hogy amedal of... airborne cd-ére kattintva a sajátgépben a rendszer minden hibaüzenet nélkül újraindult. ezt többször is megcsinálta vagyis azóta mindig. elvittem egy szervízbe, ott kipróbálták a videókari a ramok a táp cseréjét de mindig ugyan az vagy kékhalál vagy cd-re kattintva újraindulás. mondták hogy a karit és a ramokat átrakják egy inteles gépbe+én tápom cd íróm winyóm...ott minden szépen ment, de a töredezettségmentesítőn kívül semmi mást nem futtattak rajta. mondták hogy az alaplap vagy a proci lehet a rossz. akkor rendeltem egy gigabyte ga-ma770-ds3 ra halgató lapot mert gondoltam a proci nem szállhat el ilyen könnyedén. berakták, ment egész délutándélután, de megint jött a medal of... airborn és az újraindulás. a játékot elfelejtettük és betöltöttem a counter-strike source-ot é a track mania nationt. szépen mntek akadás, fagyás nélkül igaz csak pár percig játszottam vele. hazahoztam a gépet felraktam mindent ami kell és az orange box-ot is, half-life 2, quake3 arena mentek szépen. mivel a szervízben egy ottani wint raktak fel így én frissítettem az én win cd-ről. ekkor is minden ok játék, net, zene. este meg kékhalál half-life 2 episode 2 indításakor és azután minden újrainduláskor, most már nem bevillan hanem megáll és szépen a fizikai memória másolása... elszámol 100-ig és reboot. valami memória hibát ír meg hogy ha volt már ilyen akkor kapcsoljam ki a biosban például a gyorsítótárazást meg az árnyékozást, videókarit telepítsem újra, hardverütközéseket nézzem meg... kb ennyit. 100-nál újraindul és win betöltése után ugyan ez. leformáztam és a win-en kívül csak az alaplap és a videókari drivereit tettem fel +office és avg 8.0. most megy de ennyi erővel egy zx spektriumot is vehettem volna :O

megköszönném ha valaki tudna segíteni a kálváriámon vagy megmondaná, hogy kihez fordúlhatok mert teljesen el vagyok keseredve, hogy még azt sem tudom mi a rossz a gépben.

köszi

Aurea mediocritas

(#50) mrsza


mrsza
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a mellékelt képen látható felirat jelenik meg a barátnőm monitorán az esetek 90%-ában amikor filmet ill. játékot indít. Eddig driverek újratelepítésével próbálkoztunk. Kérek mindenkit bármilyen ötlete van írja meg.

A konfig:
alaplap: ASUS p5kc
memória: 2*1GB Kingmax 1066MHz
proci: Intel C2D E4500
Videókari: Asus 8600GT
Táp: Spire 420W

nagyobban [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.