Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) partychoke válasza Grandi (#350) üzenetére


partychoke
csendes tag

hello, koszi a tanacsot, de azmiaz? ha beirom a gugliba, eleg sok mindent dob ki.

(#352) Grandi válasza partychoke (#351) üzenetére


Grandi
aktív tag

Maxtor vinyónak a gyári hibakereső software-e. Cd-re kell kiírni és arról bootolni.
Ha talál a vinyón hibát azt egy hibakóddal közli Veled, amiröl nem fogod tudni,hogy mit takar, de elég indok ahhoz, hogy visszavidd, vagy újat vegyél.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#353) Laca1985


Laca1985
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kerdesem. A dvdim lejatszasahoz Power Dvdt hasznalok. Viszont amikor elkezdem jatszani a dvdt, nem tudom egyszeruen kikapcsolni a feliratot.(A menuben ha elozoleg kikapcsoltam akkor sem megy) Valaki nem tudna segiteni?

Mazur László

(#354) partychoke válasza Grandi (#352) üzenetére


partychoke
csendes tag

koszi, meg is probaltam, de nem hajlando a cd-rol bootolni, hiaba allitottam at a bootsorrendet a biosban. mi lehet ilyenkor a baj?

(#355) b0gar


b0gar
csendes tag

Lenne egy nagy kérdésem. Most vettem a gépem fő alkatrészeit és amikor futtatom a 3DMARK05-ot majdnem mindig lefagy. Eddig 5 próbálkozásból 3 kék halál egy windows hiba és egy sikeres futás. Mi lehet a baj? Akkor voltak fura hibaüzenetek és lefagyás amikor a VGA drivert telepítettem. Először a memóriára gyanakodtam (memtest nem adott visza hibát) de most nagyon gyanús a VGA! Szeritetek? Hallottam, hogy esetleg a meória nem kompatibilis az laplappal! Vagy maga az alaplap a rossz! Az a baj, hogy nem tudom kiszűrni melyik alkatrész lehet a rossz az újakból (alaplap, VGA, RAM, CPU).

előre is köszi!

Gigabyte P67A-UD3P-B3, i7-3770, Gigabyte GTX1050, 4x2GB G.Skill, Corsair Force GT

(#356) PazsitZ válasza b0gar (#355) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nincs húzva semmi a gépben?
Amúgy ha gondod volt a drivertelepítésnél, szedd le a legújabb, ajánlott drivert és próbáld újratenni. Esetleg külön a VGA-t kipróbálni másik gépben...

- http://pazsitz.hu -

(#357) JJános


JJános
addikt

S.O.S. Segítség!

Sziasztok! Elnapoltam volna, de utolért a kékhalál. Alaplap, proci, memo csere után, egy felállt xp, format c után.
Az xp rendesen működött, felraktam a fifa 2006-ot, ami az egyetlen játék, amit mindíg szeretek, és a játék közben kékhalál. Futok a boltba, rossz az xp-d, rossz a vinyód,...
adtak másik memot, dualba ddr2(533).
felraktam tesztet- kékhalál.
Éjjel uj xp, reggel futás memo csere nem dualba, 1-es 2-es helyen, lefut a teszt.ddr2(667)pqi. Fifa- kékhalál.
tömörítés 100 Mb-os video file, - kék halál.
A memoria, vagy valami más is lehet? akinek van tapasztalata, lécci!
Előre is köszi.

2007-05-06 óta itt!

(#358) sgergi válasza JJános (#357) üzenetére


sgergi
veterán

Drivereket felraktad? A legfrissebbeket? Biosban minden rendesen be van állítva? Pl. nincs-e túlhúzva valami véletlenül? Táp rendesen csatlakozik?

(#359) Matt23


Matt23
tag

Sziasztok, itt is megpróbálom hátha valaki tud mondani erről valamit:
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.0.6000.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: d1
BCP1: 00000008
BCP2: 00000002
BCP3: 00000000
BCP4: 8A36E7D2
OS Version: 6_0_6000
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\Mini042907-01.dmp
C:\Users\user\AppData\Local\Temp\WER-29625-0.sysdata.xml
C:\Users\user\AppData\Local\Temp\WERC61E.tmp.version.txt

Ezt dobja ki a vista kékhalál után. Ezt egy bios frissítés után csinálja rendszeresen naponta. Előtte is fagyogatott, amióta ez a konfig megvan, de akkor nem volt kékhalál, hanem ki kellett resetelni. Valaki hozzá tudna szólni ezekhez a kódokhoz? Vagy ha szükséges el tudom küldeni a fennt említett fileokat is.

(#360) JJános válasza sgergi (#358) üzenetére


JJános
addikt

Drivereket , amit az alaplaphoz kaptam a boltban felraktam, minden rendben műxik, kivéve a hang.Ott is csak a mikrofont nem tudom működtetni.
Alaplap reset a második xp előtt csináltam.
Táp is csinálhat ilyet? Amennyire lehet betoltam, de keresek másik zsinórt, hátha azzal jobb.
Igazából a eladó azt mondta rá, hogy memoria. Kedden hoznak bele kingmax 1Gb 800-ast. Mert lehet, hogy kényes az alaplap.GA 8I945P-G

Erről sem tudok semmit. Sajna lamer vok, mert már eljárt felettem az idő.
Köszi a segítséget. Ha van hozzáfűznivalód szívesen veszem.
Ja, és a boltban a 3DMarkt2003-at futtattuk ddr2-533-dualba kék lett. ddr2 677 pqi lefutott, de nem dualba, hanem csak 1es 2es mem helyen.

2007-05-06 óta itt!

(#361) sgergi válasza JJános (#360) üzenetére


sgergi
veterán

Kicsit utánna olvastam a lapnak, nem sok mindent találtam, de a lap nem támogatja a 800 MHz-es memókat, ha minden igaz, így az is 667 MHz-en fog futni. De hátha, kipróbálni ki lehet. Én azért softveres hibára is gyanakodnék.

(#362) Sensei válasza JJános (#360) üzenetére


Sensei
tag

Próbáld meg a memókat egyesével is.
Engem egy MSI lap szivatott meg: Kékhalál bármely játék közben.
2*512MB DDR2 667 Samung, memtest lefutott, akár többször is egymás után, hiba nélkül.
Mindent kicseréltem a gépben, a lapot is, végül csak az segített, ha memóriát cseréltem, vagy kivettem az egyiket. :W
A memtest úgy átvert, hogy majdnem két napig szívtam vele.

[Szerkesztve]

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#363) JJános válasza Sensei (#362) üzenetére


JJános
addikt

Érdekes. Beraktam a memokat a 2-4-es helyekre. kékhalál megszünt. Az igaz, hogy egy idő után visszadobott a windowsba. kb ugyanannyi ideig futott a játék.
Ha valaki tapasztalt irjon, hogy hogyan oldódott meg a gondja.

2007-05-06 óta itt!

(#364) Freeenky87


Freeenky87
csendes tag

Sziasztok!Ma vettem egy 2.5GHz-es Intel procit és egy AsRock alaplapot!Összepakolgattam,betettem a zázba!Első indításnál nem indult el ,mert be kellett állítani az időt és a dátumot!Beállítottam,kiválasztottam,hogy ''windows normál módú indítása és amikor bedobná az Xp bootolásának képét akkor kék háttér!Arra gondoltam,hogy lehet hogy a biosban kell valamit állítani!Nemvagyok valami nagy számítógépes agytröszt ,ezért minden segítséget megköszönök!Freeenky

(#365) Szolid válasza tuskooo (#62) üzenetére


Szolid
csendes tag

Windows Sz@r Telepítsd Újra Aztán Meglátjuk!! :))

(#366) Szolid válasza athew (#155) üzenetére


Szolid
csendes tag

Én Tudnék Rá Választ Adni De Most Így Nem Megy! :O

(#367) Cathfaern válasza Szolid (#365) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azért olvasd el mit írt...írta hogy újrarakás közben is kék halált kapott. Akkor hogy telepítse újra? :)

(#368) Szolid válasza Cathfaern (#367) üzenetére


Szolid
csendes tag

igaz :W :W :W :W :W

(#369) Szolid


Szolid
csendes tag

Amúgy Most Nekem Van Gondom


Betölti Aztán SYSINTERNALS_GREAT_SITE

NETBIOS.SYS

:O


(#370) Szolid válasza KovácsGéza (#217) üzenetére


Szolid
csendes tag

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

ez azt jelenti hogy a filet a windows nem találja vagy az infó nem olvasható a lapozófilban!!

(#371) Szolid válasza KovácsGéza (#217) üzenetére


Szolid
csendes tag

A TUNING MIATT VAN EZ AZ IRQ HÜLYESÉG CSERÉLD KI A HARDVEREKET AMIKET ÚJAK ÉS NÉZD MEG ÚGY :))

(#372) Szolid válasza KovácsGéza (#282) üzenetére


Szolid
csendes tag

Hát ez égés lesssz hogy vissza kell adnod az övét te meg visszakapod a tiedet de ez van.
Ha újabb lesz akko nem biztos hogy JÓ. Az a lényeg Hogy Ha Megkaptad a régit Installáld úja a Win-t!! :D

(#373) Szolid válasza Krisz78 (#332) üzenetére


Szolid
csendes tag

Ez Nem Ide Tartozik :( Velem Is Előfordult einstall Azt OK. MÁSOGY NEM LEHET

(#374) Szolid válasza Szolid (#372) üzenetére


Szolid
csendes tag

Ja Már Ok

(#375) Szolid válasza csatahajós (#310) üzenetére


Szolid
csendes tag

RQL driver not less or equal

Valószínű Hogy 1 játékot nem jól raktál föl mondjuk hogy hol vagy mikor fagy le és milyen memterületen azt NEM TUDOM UGYHOGY AZT PLS. ÍRD MEG :DD

(#376) Szolid válasza Szolid (#369) üzenetére


Szolid
csendes tag

SEGÍTSETEK MERT MEGŐRÜLÖK MÁR HOGY FOLYTON KÉKEZIK.... :O :O :O :O :O :O :O :O :F :F :F :F :F

(#377) Szolid válasza Szolid (#376) üzenetére


Szolid
csendes tag

help pls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

(#378) Szolid válasza Szolid (#377) üzenetére


Szolid
csendes tag

Hello!

Most Meg ez a gond

Windows Start

AZTÁN BLUE SCREEN

BOGUS_DRIVER

REDBOOK.SYS File-Ra HIVATKOZIK

(#379) vkmtrend válasza Freeenky87 (#364) üzenetére


vkmtrend
csendes tag

alaplap csere esetén általában újra kell rakni a win-t mert az alaplapi chipkészlet driverei nem kompatibilisak egymással, sp2 esetén elég a win könyvtárat eltávolítani telepítéskor így nem kell formatálni a hdd-t

"Mint a régi szép időkben a mocskos múltban, az élet-halál harc folytatódik!!!" Számom:70/4201496

(#380) vkmtrend válasza Szolid (#378) üzenetére


vkmtrend
csendes tag

részletezd már a problémát mert nem látom az elejét, hátha tudok segíteni?

"Mint a régi szép időkben a mocskos múltban, az élet-halál harc folytatódik!!!" Számom:70/4201496

(#381) Szekkancspet


Szekkancspet
csendes tag

Sziasztok!
A gépem először egy ''irql not less or equal'' üzenettel kezdett el fagyni, de azért egy 15-20percet mindig kibírt a windows. A következő kékhalál felirat a ''page fault in nonpage area'' volt, ami rögtön elindult, amint az xp-n belül indítani akartam valamit. Aztán elmúlt. Ezután jött egy ''bad system config'', és most a ''bad pool header'' a soros. Van valakinek ötlete mi lehet a gond, és mit lehet vele csinálni? ( Remélem jó helyre raktam a topicot )
Köszönök minden segítséget!

(#382) EQMontoya válasza Szekkancspet (#381) üzenetére


EQMontoya
veterán

xp javitás (cd-ről) nem árthat, ha utána is fennáll, akkor memtest, hardware-ek tesztelgetése...

Same rules apply!

(#383) Szekkancspet válasza EQMontoya (#382) üzenetére


Szekkancspet
csendes tag

xp javítást próbáltam, de nem tudott végigfutni mert a hardware vizsgálat után ( vagy közben, nem tudom ) jött a kékhalál. Ezek szerint valószínűleg a memória problémás?

[Szerkesztve]

(#384) Mr X válasza Szekkancspet (#383) üzenetére


Mr X
veterán

Esélyes a memóriád...Húzod a procid? Első körben egy memóriatesztet futtass le. Valószínűleg ki is dobja a hibát.

[Szerkesztve]

(#385) MoguL82


MoguL82
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segitség kéne, a win a következö paramétereket küldi szép kék képenyö kiséretében:
STOP: 0x0000008E (0xC000001D, 0x806FFACA, 0xAAA11B6C, 0x00000000)
tud ezzel valaki valamit kezdeni? Hogy hova tudnám a hibát visszavezetni? Talán a GPU lehet a ludas, de ez csak találatás. Megköszönök minden hozzászólást.

(#386) vepe válasza MoguL82 (#385) üzenetére


vepe
senior tag

milyen kiépítettségű géped van?

(#387) MoguL82 válasza vepe (#386) üzenetére


MoguL82
csendes tag

Intel P4 3Ghz
ASRock 775Dual-880Pro
Radeon X550 (256mb)
Western Digital 160GB
NEC DVD-RW
VIA Rhine II Fast Ethernet Ad.
A Ram 1 giga de a tipusával bizonytalan vagyok,
az everest ezt irja: PC3200 DDR SDRAM... :F

(#388) pjoey


pjoey
tag

Hello mindenki. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Mostanába (egyre gyakrabban) előfordul hogy kapok egy ilyet : [link] :F
Előre is megköszönöm a segítséget...remélem lesz valakinek valami ötlete. :R

Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

(#389) pjoey válasza pjoey (#388) üzenetére


pjoey
tag

Höhh, mióta tápot cseréltem, nem csinálja...lehet hogy az volt a gond... :U

Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

(#390) pjoey válasza pjoey (#388) üzenetére


pjoey
tag

ááá, csak csinálja...mi lehet a gond?

pls ha valakinek van ötlete szivesen fogadom.

Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

(#391) Mz/ts250@300 válasza pjoey (#390) üzenetére


Mz/ts250@300
tag

Telepitettél,új hardvert vagy szoftvert?
Rendcer viszaálitást egy hibátlan idöpontra probáltad?Memoria tesztett futattál?
Lehet egy windows ujrahuzása megoldja a problémát,persze ha nem hardverhiba.

A világ egy játszótér, és ezt tudod, amikor gyerek vagy, de valahogy idővel mindenki elfelejti.

(#392) pjoey válasza Mz/ts250@300 (#391) üzenetére


pjoey
tag

Hello

Procit cseréltem athlon64 3000+osról x2esre. Tettem új wint, frissítettem a biost, frissítettem a chipkészletet. Nemtom mi lehet, mosmár azon vagyok hogy az alaplapom nemszereti. A prockót kiakarom most próbálni egy másik alaplapban csak az a gond hogy nembirok keríteni egy ismerőst akinek s939es a lapja. De valahogy le kell teszteljem a prockót mert vagy az vagy az alaplappal lesz a gond. :F

Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

(#393) g0dlike


g0dlike
csendes tag

Hello mindenki!
Nekem is van/volt ilyen (strider6) problémám. Nekem ez wowban jelent meg #132-es error kóddal, miszerint nem tud memóriát olvasni bla bla. Konfig: 2500+ barton, 1GB ram, és GF6600GT. Nekem a probléma 300W-os tápon jelentkezett csak, cseréltem 350-re és már a memória tesztben lefutott minden hibátlanul. Olvastam más helyen, hogy másnak tul meleg ez+az, de sztem ez táp probléma, ott próbáljatok valamit újítani.

(#394) ssolitude válasza pjoey (#392) üzenetére


ssolitude
őstag

Ha feltetted az nforce, illetve az ASUS hálózatmenedszserét, és tűzfalát, akkor azt szedd le.Csak a hálókrtya driver kell.Nem hardverhiba.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#395) pjoey válasza ssolitude (#394) üzenetére


pjoey
tag

Alakulnak a dolgok, köszönöm a segítséget.

Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

(#396) P.András


P.András
csendes tag

Üdv, mindenkinek!

Kicsit el vagyok keseredve. Kék halál volt.
Boot-alatt felvillant valami hibát a rendszervinyóra (''maxtor... ... capable but not command'')
Az XP semmilyen módban nem indul (elkedzi betölteni, de nem tudja, kék halál és újraindul)
Ha CD-ről bootolok, a javítás nem eredményes, továbbá, az a lehetőség sem jött be, hogy az egyik, üres partícióra feltelepítse az XP-t. Nem tudta megformázni a lemez valószínű hibája miatt.
Ami nekem most fontos, hogy tönkrement-e a vinyó, vagy nem.
Sajnos pár napig nincs lehetőségem arra, hogy másik gépre rákössem, és megnézzem.
Szerintetek élhet még?

(#397) Help!!


Help!!
csendes tag

Hello!

Egy kis(nagy) segítséget kérnék! Van ez a rohatt kék halál!!!!!
Mikor egy játékot vagy valami progit elindítanék rögtön bejön a kék halál.Sok helyen utánanéztem , és ajánlották a Service Pack 2-javítást de ez nem segített .
Kérlek segítsetek ,mit tudnék tenni ,h megoldódjon ?! :( :F :W

(#398) Benmartin válasza Help!! (#397) üzenetére


Benmartin
senior tag

amikor megírtad ezt a hsz-t mire gondoltál? csak kíváncsi vagyok.

(#399) Help!! válasza Benmartin (#398) üzenetére


Help!!
csendes tag

hogy érted hogy mire gondoltam ? arra gondoltam h gyorsan kell irni nehogy megint ujrainduljon a gépemXD

(#400) sgergi válasza Help!! (#397) üzenetére


sgergi
veterán

Memória, videókártya cseréje, driverek cseréje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.