Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Kedves parci !!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

Helló Parci
Ha erre jársz és lennél olyan kedves miután már nagyon megbántam BÜNEIMET NAgyon nagyon. Levehetnéd a djsaabe névről a BAN-t. nagyon megköszönném.
nekm negyon sokat számit hogy az a nevem legyen igy a nevem a .-al a köepén nem az igaz mintha nem is én lennék kérlek aki letud névről bant venni vegye le könyörgöm.
És méág aszért szeretném vissazkapni a nevem hogy sokan ne nézzenek egy pancser újoncnak miközben már egy ideje ittvagyok. és nagyon sokat segitettem az embereknek mire összejött ez a kisebb hsz.

UI.: senkitől nemkérekvéleményt ehhez a hszhez KIVÉVA a Moderátorokét és PARCIét. gondolom eggyesek szemében ez a hsz szánalmasnak fog tüni nembaj gondolja azt de ne irja ide le. és nem szánalmas ez az igazság nagyon bániom a dolgot és szeretném visszakapni a régi nevemnem igen is sokat jelent !!
köszi ha NEM IRTOK ! (kivéve parcit és a modokat)

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#2) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

ja
És kérem ne zárjátok be a topicot.!!

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#3) Viktor77 válasza dj.saabe (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Én csak egyet kérdeznék. Amikot leírtad azt a bizonyos két hsz-t, akkor nem gondoltál rá, hogy ezért bannolni fognak?

Amúgy asszem technikailag lehetetlen, hogy visszakapd a régi nicked.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Sir Pocok válasza dj.saabe (#1) üzenetére


Sir Pocok
őstag

ne haragudj de amit te csinálsz az már nevetséges.... megint nyitottál egy felesleges topicot és szenvedsz mint egy 5 éves gyerek... rengetegszer figyelmeztettek , hogy vegyél vissza a stílusodból ennek ellenére folytattad...
mindenkinek azt kell megennie amit maga főzőtt.....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#5) parandroid válasza dj.saabe (#2) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

1. ha tényleg csak parcihoz intézted a kérdésedet, akkor miért nem e-mail-t írtál neki?
2. ha bezárják a topikot, az neked direkt jó, mert akkor tényleg csak moderátorok és házigazdák íhatnak bele, és nem fog mindenki kötözködni, mint én is most.
3. soha nem fogsz visszakapni a bannolt nicket, nem is lenne értelme, erről már kifejtettem a véleményemet. imho akkor járnál a legjobban, ha senki nem is tudná, hogy te vagy az, és teljesen új életet kezdenél.

topik nem zárható, törölhető.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6) Wildmage


Wildmage
senior tag

Hagyjátok már békén! :) Ha nem foglalkozik vele senki, akkor csak észreveszi, hogy az életben nem lesz ismét régi nickje.

(#7) I_Am válasza dj.saabe (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Ha tovább folytatod ezt a gyerekes hozzállást, akkor lassan ettől a nickedtől is elbúcsúzhatsz. :(((

Fejezd már be a könyörgést, meg a totyiknyitogatást !!!

'' köszi ha NEM IRTOK ! (kivéve parcit és a modokat) ''

Azt hiszem el vagy tévedve. Ez nem az Retek Klub Kölyökfóruma, ahol ugy ugrálnak ahogy Te fütyülsz.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#8) Arnold2


Arnold2
őstag

Miért mit írtál?

(#9) Den válasza dj.saabe (#1) üzenetére


Den
veterán

nem lesz a ban lervéve. mégegy topicot nyitsz ebben a témában ez a nicked is törölve lesz.

www.simson4t.hu

(#10) Vikthor válasza dj.saabe (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Miért is vannak a Readme.txt-k? Alapelvek? Esetleg megsértetted többször egymás után? Jó kis tanulság ez, sztem okulj belőle és idővel eléred majd a hozzászólások számát... :D

Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11) Arnold2 válasza Den (#9) üzenetére


Arnold2
őstag

Mit irt ami miatt ki lett bannolva? /nehogy elkövessem én is :t/

(#12) Cathfaern válasza Arnold2 (#11) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ne szegd meg az Alapelvek-et, s nem leszel bannolva. Ennyi.

(#13) _Volkovy_ válasza Den (#9) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Huh,bekeményítettetek.
Jobb lesz ha én is meghúzom magam.

(#14) Bencom


Bencom
senior tag

Hát e meg mi?

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#15) Arnold2 válasza Cathfaern (#12) üzenetére


Arnold2
őstag

Jó persze nem is vagyok olyan meg nem is akarnám csak kiváncsi voltam miért rúgták ki? Édesanyázás, antiszemitizmus, alamusziság, helyesírási hibák...???

(#16) faster válasza Bencom (#14) üzenetére


faster
nagyúr

DJSaabe aktuális (értsd: még nem törölt) nyavajgótopikja.

(#17) Cathfaern válasza Arnold2 (#15) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az utóbbi kettőért nem valószínű, hogy bant kapsz (főleg nem az legutolsóért: akkor neduddki már hatványozottan bannolva lenne :D), az első kettőért már könnyebben.

(#18) Bencom válasza faster (#16) üzenetére


Bencom
senior tag

Aha, és mért nyavajog?

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#19) faster válasza Bencom (#18) üzenetére


faster
nagyúr

Azért, mert bannolták.

(#20) Arnold2 válasza faster (#19) üzenetére


Arnold2
őstag

És miért bannolták!:F:F:F

(#21) Bencom válasza Arnold2 (#20) üzenetére


Bencom
senior tag

Az off topicban épp most írták meg...

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#22) Bencom


Bencom
senior tag

Tudjátok, párhuzamosan fut a beszélgetés, több topicon keresztül, és az off topic egy ideális találkahely...

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#23) Digital


Digital
addikt

Walaki zárja már be ezt a totyikot! Ez csak nyavajgás,síránkozás! Sehová sem vezet!:(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#24) Bencom válasza Digital (#23) üzenetére


Bencom
senior tag

Épp ez a jó benne;]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#25) faster válasza Arnold2 (#20) üzenetére


faster
nagyúr

Ha jól emlékszem, azért bannolták, mert különféle topikokban nagyon agresszíven leugatott mindenkit, olyan témákban is, amihez lövése sem volt.

(#26) Bencom válasza faster (#25) üzenetére


Bencom
senior tag

Ismerős a dolog:B
Bár nem annyira durván, de ezt a hibát elkövettem én is. csak egy dolog: ÉN MEG TUDTAM VÁLTOZNI!!!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#27) parandroid válasza Bencom (#26) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

és még rajtad kívül páran. sajnos van ellenpélda is.
szabi egyébként csak akkor közveszélyes, ha felhúzzák, de olyankor sajnos nem tud uralkodni magán.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28) Vki válasza dj.saabe (#1) üzenetére


Vki
tag

CSAK AZÉRT IS ÍROK!!! ;] :t

Nemigaz,hogy mindig,mindenki csak útálni tud engem... :(

(#29) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

peterkeT ez a ''közveszélyes'' kifejezés jó volt. Nagyon tetszett.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#30) parandroid válasza dj.saabe (#29) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

az önveszélyes lehet hogy találóbb lett volna. nem gondoltad meg magad?

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

miben nem gondoltam meg magam??
UI:. TÖRÖLHET vagy ZÁRHATÓ feladom ha ennyire nem szerettek akkor nem erőltetem tovább. :O:O:O

[Szerkesztve]

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#32) boygo


boygo
aktív tag

Mindenkinek adni kell mégegy esélyt ! :P

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#33) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

hello
nézzétek meg !!
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=93629&start=0#msg4[/L]
TESSÉK BANOLNI!!!!nemtud érdekelni annyi sok marha van aki baszogat engem.
nemtudom hogy most mi a baja valaki mondjamár el nekem. ilyen aljanép nyleven nembeszélek.
Ui.:látjátok én a saját bannomhoz hozzájárulok hogy nektek ne kelljen keresgélni a rosz hszeimet ilyen kedves ember volt már ittl??

Várom a kaszást hogy mgöljön. (leorditva-->)
Várom a modokat hogy Banoljanak amihez magam is segitséget nyujtottam.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#34) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

Boygo teljesen igazad van !! Végre valaki mellémállt legalább egy hozzászólásig!!
eztért én kaphanték még egy esélyt djsaabe nevemmel nem?? na valaki?? pliz

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#35) I_Am válasza dj.saabe (#34) üzenetére


I_Am
veterán

A második esélyed a jelenlegi nick-ed. Felfogod már végre? És ahelyett, hogy itt nyavajogsz inkább azokban a totyikban szólj hozzá érdemben ahol azt állítólag eddig is tetted.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#36) Husky válasza dj.saabe (#34) üzenetére


Husky
aktív tag

No offense, megkérdezhetem, hány éves vagy? ... A mostani nicked is jó, ilyen hozzászólásokkal
meg ezt is gyorsan bannoltathatod. Szóval sóhajts egyet, és lépj tovább. A régi nickedet mától
tapasztalatnak hívják, ennyivel jobban fogsz vigyázni a mostanira.

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#37) Cathfaern válasza Husky (#36) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Végszónak tökéletes ez a hsz.

És szégyelje magát mindenki, aki szórakozni járt ebbe a topicba :(((

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Kedves parci !!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.