Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kedvenc Idézeteink! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

sziasztok szeretném ha megosztanánk egymással kedvenc idézeteinket az életről a barátságról......egyszóval mindenről. csak annyit szeretnék kérni hogy az idézetek végére írjátok oda hogy kitől van és ha ti fogalmaztátok meg akkor azt hogy /saját/ köszönöm :R
jó fórumozást :K

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#2) AMD Power


AMD Power
titán

Van egy pár de az egyik kedvencemet én nem írom be ide mert meglincselnek érte. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3) MR. Anderson válasza AMD Power (#2) üzenetére


MR. Anderson
tag

miért? Vagy annyira nem publikus :C

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#4) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

"Utad értelme nem a cél, hanem a vándorlás.
Nem a helyzetekben élsz, hanem út közben"
/Márai Sándor/

[ Szerkesztve ]

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#5) qdak válasza MR. Anderson (#4) üzenetére


qdak
addikt

"A barát az, aki megérti a múltad, hisz a jövődben, és elfogad annak, aki vagy."

ez van iwiw en is :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#6) MR. Anderson válasza qdak (#5) üzenetére


MR. Anderson
tag

ez így van szerintem is :R

nekem a barátosokból ez a kedvencem:
„A barátság - ez a szent emberi kapocs - úgy oltalmaz a magánytól, a számkivetettségtől, a félelemtől, a mozdulatlanságtól, hogy énünket megkettőzi:

-két szem - egy látvány;
-két szív - egy érzés;
-két hang - egy gondolat;
-két test - egy lélek.”

[ Szerkesztve ]

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#7) The DJ


The DJ
addikt

[link] :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#8) MR. Anderson válasza The DJ (#7) üzenetére


MR. Anderson
tag

láttam én is csak nem szeretném azt hogy több mint 2 év alatt mindössze 27 hozzászólást írjunk :( remélem ebbe a topicba több élet lessz mint a másikban :R

[ Szerkesztve ]

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#9) Kidus


Kidus
őstag

Ne haragudjatok, de bezarom.
Ott a masik, ha gondoljatok, atirom a cimet, de ugyanez, es elobb nyilt.
Nem kell ketto.

Assuming Control

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kedvenc Idézeteink! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.