Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) Fantomas80


Fantomas80
tag

Valaki nem tudna egy ilyen szakit ajánlani? [link]

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#31752) God Vazzeg válasza alázógyík (#31743) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hanem? :D

(#31753) alázógyík válasza God Vazzeg (#31752) üzenetére


alázógyík
őstag

2K

(#31754) bsh válasza Fantomas80 (#31751) üzenetére


bsh
őstag

(#31755) God Vazzeg válasza alázógyík (#31753) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:Y

(#31756) bartucc válasza Fantomas80 (#31751) üzenetére


bartucc
addikt

[link] :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31757) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Filmeseknek halkan jegyeznem meg, hogy Dzsango elszabadult, de nagyon! :K
Django.Unchained.2012.720p/1080p.BluRay.x264-SPARKS

[ Szerkesztve ]

...

(#31758) akom válasza Devid_81 (#31757) üzenetére


akom
senior tag

hun?

(#31759) Fantomas80 válasza bartucc (#31756) üzenetére


Fantomas80
tag

Köszönöm srácok! :R

Kecskeméten senki nem foglalkozik ilyesmivel? :F

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#31760) bartucc válasza Fantomas80 (#31759) üzenetére


bartucc
addikt

Ő foglalkozott vele régebben, írj neki, hátha tud segíteni. ;)

akom: "mag"-os tékában. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31761) KTU válasza Fantomas80 (#31759) üzenetére


KTU
addikt

Én nem tudok, de ez nem azt jelenti hogy nincs!
Szerintem mobileman fórumtársat keresd, mert azért az se mindegy milyen minőségben végzik el a munkát. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#31762) poffsoft válasza alázógyík (#31745) üzenetére


poffsoft
addikt

bakker, ha így folytatódik, jövőre milliomos leszek...
:U

[ Szerkesztve ]

(#31763) Fantomas80 válasza bartucc (#31760) üzenetére


Fantomas80
tag

Ő Kecskeméti?

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#31764) bartucc válasza Fantomas80 (#31763) üzenetére


bartucc
addikt

Tavaly még az volt, akkor elég sokat írt ide, nem tudom van-e azóta változás.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31765) Fantomas80 válasza bartucc (#31764) üzenetére


Fantomas80
tag

Ok Köszi ráírok majd. :R

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#31766) Devid_81 válasza akom (#31758) üzenetére


Devid_81
nagyúr

:N
De ha szereted eredeti szinkronnal, akkor igy az igaz! :)

...

(#31767) bartucc válasza Devid_81 (#31766) üzenetére


bartucc
addikt

Tegnap néztem a Hobbit-ot, eredetivel, felíratosan. Sokkal jobb, főleg a karakterekhez jobban illenek így a hangok. Pl. Transformers-nél siralmasak voltak a szinkronhangok, pl a századosé, a titkosügynöké, némelyik robot-é, annyi dinamika, meg feeling volt némelyikben, mint egy Barátok Közt jelenetben. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31768) KTU válasza poffsoft (#31762) üzenetére


KTU
addikt

Holnap csomag vár a postán,
ha olyan gyors lesz mint múltkor :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#31769) Chaser válasza KTU (#31761) üzenetére


Chaser
titán

Nem tudom mikor csinált neked laptopot, nyáron vettem tőle egyet...hát. Olyan összehányt sz@rt még életemben nem láttam. Cpu-ra rányomott fél tubus pasztát, de úgy, hogy a régi megkövesedett alatta volt, úgy melegedett a gép azt hittem elszáll. Wlan kábelek fordítva bekötve, csavarok hiányoztak, stb...

szerk: Kell vkinek ilyen eladó ruha?:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31770) Outlander válasza bartucc (#31760) üzenetére


Outlander
őstag

Hát nem tudom, ez a srác is csak mondta mindig h ezt meg azt csinál, de ember még nem mondta h neki megcsinált valamit és jó lett és/vagy olcsó.... nem fikázom, csak még nem halottam visszajelzést a munkájáról!

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31771) bartucc válasza Chaser (#31769) üzenetére


bartucc
addikt

Őszintén, mivel üzletszerűen kereskedik (gondolom), előfordulhat, hogy beszámította, és adta is tovább, át se nézte, csak szoftveresen. Bár másik kérdés, hogy én még retkes hűtővel se adok el vga-t vagy procit, ha meg is esett, ég a pofám utána, mert csak igénytelenségről árulkodik a másik félnek.

Outlander: nem mondom, hogy én odaadnék neki bármit is. De ha személyesen találkozok valakivel, elég jól meg tudom szerintem figyelni, meg ha elmegyek hozzá, látom, hogy ott a gép, és mondjuk van egy igényes műhelyszerűsége. Aztán ha kiderül, hogy egy retek az egész ház, meg lim-lom tengerben egy három lábú asztalon áll a BGA gép, akkor el tudok menni, bármi anyagi kár mentesen. Ha csak posta van, az elég lutri.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31772) Chaser válasza bartucc (#31771) üzenetére


Chaser
titán

Őszintén. Egy cserélt lapos gépet adott el, az eredeti ati-s meghalt benne, rakott bele intelest. Saját maga bevallása szerint is összecsapta..hűtő is csapágya volt többek között. A makulátlan állapotúnak leírt gépen egy bill gomb teljesen használhatatlan volt. Na erről ennyit. Hűtő árát legalább kifizette, meg a gép jó áron volt, de hogy tőle semmit nem veszek már az is biztos. Ha látnád a "pasztázást" nem lenne több kérdésed:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31773) bartucc válasza Chaser (#31772) üzenetére


bartucc
addikt

Na így már mindjárt más. Eleve, kompromisszumokkal indult az eladás, így azért elvárnám, hogy amit lehet, azt úgy adjon át, hogy bárki mércéjének megfeleljen. :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31774) poffsoft válasza KTU (#31768) üzenetére


poffsoft
addikt

rendben :)
jelzek.
:R

[ Szerkesztve ]

(#31775) poffsoft válasza Chaser (#31769) üzenetére


poffsoft
addikt

betéttel mennyi?
ezeöccá? :DDD :K

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#31776) Outlander válasza bartucc (#31771) üzenetére


Outlander
őstag

Nem tudom alázógyíknál voltál -e már?!

A csávó úgy néz ki, mint egy menekült pakisztáni gyrosos Abdul... mindenfelé meztelen férfiakról poszterek, 30 azaz harminicforintért fénymásolja az a4-es, ha csak egy csekket másol, akkor is a teljes 30 ft-ot elkéri, szemtelen, bunkó, troll.... de ha bemész, akkor itt is "el tudsz menni", mindenféle ok nélkül, még segítő kezet is nyújt.! :DDD ;]

Viccen kívül, sztem 2 féle "szakember" van, akinek nem kell magát hirdetnie és nem is biztos h látod h mivel hogyan dolgozik, de úgy kapod vissza a cumót h azzal problémád nem lesz és aki egyfolytában írja h ezt meg azt meg amazt... de nincs visszajelzés senki felől sem...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31777) bartucc válasza Outlander (#31776) üzenetére


bartucc
addikt

Eleve, mivel én is üzletszerűen használom az aprót, tisztában vagyok ezzel. Vagy leszek normális, és más is ajánl havernak/barátnak, vagy félkész, megállapodáshoz közel nem lévő cuccokat adok ki a kezemből, egyszer mindenkinek, mert többet sehol nem keres meg.

Másik kérdés, hogy most elég sokszor pontatlan voltam, helyzetemből adódóan, nem tudtam időben postázni főként, úgyhogy lejjebb is álltam mindenféle adok-veszekkel, mert csak árt a biznisznek hosszútávon. :K

Egyébként nem fényezni akarom Abdult, de értelmesen össze tud rakni két mondatot, meg normális benyomást tud kelteni ismeretlenül, ami nem hátrány boltoséknál. Pl ami szerencsétlenkedést lenyomnak egyes PC boltokban, meg szakértést, na azok után nem ajánlom senkinek őket. Aztán, mivel rokoni-ismerősi körökben elég sokat kérnek PC-s ajánlatot, hát nem csak egy embert buknak általában.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31778) Outlander válasza bartucc (#31777) üzenetére


Outlander
őstag

Ma csináltam egy gépet....

A pcboltnak nevezett szakműhely 6-ért berakott egy hibás ddr 512-est, 7-ért meg feltelepített egy "oprendszert"... és aztmondta h azért kékhalálozik, mert biztos az user valamit elállított/barmolt, újabb 7k-ért megszereli... :DDD

Ez amúgy egy "neves" pcbolt volt... talán a legöregebb itt kecsón.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31779) alázógyík válasza bartucc (#31777) üzenetére


alázógyík
őstag

Szerintem ti Abdulról csak azért írtok jót, mert megfelelő szolgáltatással tud kényeztetni titeket. ;] :P

(#31780) WunderKinder válasza alázógyík (#31779) üzenetére


WunderKinder
tag

De romlik a színvonala, engem egyfolytában átver meg már nem is olyan szűk. ;] :DDD

(#31781) alázógyík válasza WunderKinder (#31780) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y :N

(#31782) Outlander válasza alázógyík (#31779) üzenetére


Outlander
őstag

Így van... :K :DD

(#31780) WunderKinder
Hátte hülye vagy, nem használod a szűkítőt? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31783) M_o_g_y_i válasza Outlander (#31782) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Mondjuk attól függ, melyik irányból próbálta! :DDD
Vagy csak járt előtte a bigfút, oszt' elkente a rózsáját. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#31784) Outlander


Outlander
őstag

[Eddig ez a hónap kérdése.]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31785) DeltaPower válasza Chaser (#31769) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ha a ruhát már eladtad, a maradékot ruha nélkül is átveszem mondjuk ezeöccázé, szólj mikor ugorjak át érte :DDD

Ótlander: ez biost is frissített mert az összegányolt hűtése miatt instabil lett valami? :W Fogadjunk sorba kötött mindent.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#31786) bartucc válasza WunderKinder (#31780) üzenetére


bartucc
addikt

Meg már az öklözőzsírral is spórol. ;] :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31787) M_o_g_y_i válasza Outlander (#31784) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Segítenék neki szívesen, mert már én is csináltam (kb. tíz éve) venti elosztót, de utána ugyanúgy ment a tuning a 2500+ barcival. :DD Szóval fingom nincs mi baja van a gépével. :DDD :N

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#31788) bartucc válasza DeltaPower (#31785) üzenetére


bartucc
addikt

Vagy ha nem is, nem túl bonyolult még egy áramkört ehhez megtervezni sem, ha konyít kicsit az elektronikához. Ja, hogy nem? Akkor meg mi a francért kötözget bármit is a gépben? :U ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31789) Outlander válasza bartucc (#31788) üzenetére


Outlander
őstag

Na necopassámán, két vezetéket bárki össze tud kötni....
Sztem, áh, mindjá meg is kérdezem tőle, tudom mér h mi a baj... ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31790) bartucc válasza Outlander (#31789) üzenetére


bartucc
addikt

Trollkodni nekem már nem is szabad? ;]

Egyébként, most nem azért, de szerintem, ahogy az emberek legtöbbje megoldja, összesodorva, szigetelőszalaggal, úgy inkább ne is nyúljon hozzá. Szétcsúszhat bármikor, amikor a gépben turkál, nem veszi észre, és kész is a zárlat. Aztán alaplap, memóriák, videókártya instant halál. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31791) Outlander válasza bartucc (#31790) üzenetére


Outlander
őstag

Talán tegnap vagy pénteken volt Gyíknál egy gép... szedem le az oldalát h majd kifújja...
(mert én ilyen segítőkész vagyok).

Erre baaz, hát nem fel volt csavarozva egy szerver venti az oldalára? :Y :W :DDD

Szerver ventiről azt kell tudni ugye, h főbb jellemzői:

-színesfémből van
- fixen prög 10-12.000 rpm el.

És bammmeg 230-volton eszi az 0.1 ampert... de szép igényesen, volt neki elöl hosszabbítóból kiszedett piros billenő kapcsoló... mondjuk nem tudom h mennyit forgott az 5v-on... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#31792) bartucc válasza Outlander (#31791) üzenetére


bartucc
addikt

De azt bírom, hogy az ilyen P4 celeron gépeket pakolják agyon ilyen alkotmányokkal, ami még nyáron is kb hűvösebb, mint a körülötte lévő levegő. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31793) gabe_


gabe_
őstag

Jó a cím :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#31794) bsh válasza Outlander (#31789) üzenetére


bsh
őstag

ez kajak átszigszalagozza ződsárgára bammeg :Y :W

(#31795) M_o_g_y_i válasza bsh (#31794) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Van rá eséjly!!! :K :Y

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#31796) M_o_g_y_i válasza Outlander (#31791) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Hehe :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#31797) fero02


fero02
veterán

Eladó egy 4éve vásárolt fujitsu siemens amilo pi1536
Egy női tulajdonos a felhasználó szóval gondolhatjátok... :) nincs széthúzva-zúzva.
.
.
.
Javítva nem volt még.
Csak a teteje használati karcos de csak enyhén.
Akku sztem zárlatos /részl. pm./

[link]

Magyarul teli van morzsálva, itt-ott körömlakk foltos, káva repedt, zsanéroknál törött. Éjjel nappal töltőn volt, akku kuka. És 99% ágyon volt használva.

(#31798) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Olvassatok, véleményezzétek... :W

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#31799) poffsoft válasza M_o_g_y_i (#31795) üzenetére


poffsoft
addikt

kk trollok, olyan 'gresszívvé tettetek..
Mennyetek a gányba :W :W :W

Barci tunyinghoz csakis a tecsós oszlopventi ajállott (hatluku molexről +12V-vel, és ~25V-vel megtápolva) , de ahhoz a winy rpm-et fw-be downgradelni kell, különben fagy a DOS 5.0!!! ;)

És ne copassatok, a cigcalllag színe tökmindegy, lényeg, hogy márkás tecsós legyen (lehetölleg ződ-sága-ződ-sága-ződ)
:R :K

[ Szerkesztve ]

(#31800) poffsoft válasza fero02 (#31797) üzenetére


poffsoft
addikt

ezmostmiez? nepperkedel?
ezeöccáz?
vagy mennyi a annyi?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.