Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Kazaa 1214 port megkerülés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zsolti78


zsolti78
csendes tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy tudnék felcsatlakozni a Kazaa hálózatára, úgy hogy ne a 1214-es portot kelljen használnom. Kollégista vagyok, és letiltották központilag, hogy talán nem kellene engedni, hogy a sok illegális cuccot letöltsük. Valami helyben megoldható dologra lenne szükségem, tehát nem a haver valahol csatlakozik, aztán majd rajta keresztül én is, mert ez macerás, és folyamatos kapcsolat kellene.

(#2) MaUser válasza zsolti78 (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Felejtsd el a kazaa-t és használj emule-t vagy dc++ vagy soul seeker-t. FYC.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) bali79 válasza MaUser (#2) üzenetére


bali79
tag

Ezek nem hasonlóak, mint a kazaa?
Te honnan használod ezeket?

Mindenre van félmegoldás!

(#4) MaUser válasza bali79 (#3) üzenetére


MaUser
addikt

Ki kérdi?
Először is nem használom csak hallottam róluk.
A dc++-t használom, de azt is csak tanulmányi segédanyagok letöltésére.
Egyébként koliból, ahol mi üzemeltetjük a szervert. A kazaa-t egyébként mi is tervezzük tiltani, mert feltelepül korlátozott userrel is és nem egészséges ha a gépterem teli van minden vicek-vacakkal.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#5) Cane


Cane
őstag

Vagy WinMX-et.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#6) Elrood válasza zsolti78 (#1) üzenetére


Elrood
őstag

SCH?:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#7) lpatlok


lpatlok
csendes tag

Sziasztok!

Hasonló poroblémával küzdök, szintén BME koli, de én a dc++-t szeretném használni. A gond az, hogy BME szinten szűrik a p2p progikat. Van valakinek infója?

(#8) MaUser válasza lpatlok (#7) üzenetére


MaUser
addikt

Valószínűleg a portokat tiltják. Erről írtak már itt valahol a fórumon, hogy hogyan lehetne kikerülni, de azt hiszem a végkövetkeztetés az volt, hogy nem nagyon.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#9) KovacsUr


KovacsUr
addikt

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=10502[/L]

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Kazaa 1214 port megkerülés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.