Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#176) djgeg válasza Lex Icon (#171) üzenetére


djgeg
őstag

Neked ez az 1 cég a fixa idea-d vagy mi? A törvény nem arról szól, hogy 1 cég, hanem 1 cégnek 3m+ számláz, amit mint már említettük nagyon sok iparágat fog érinteni.
Alapból azért mert sokan tényleg 1 cégnek számláznak, de ha nem is egynek akkor nem túl soknak (akik persze nem általános nagy tömegeknek közvetlenül szolgáltatást csinálnak, taxi, műkörmös fodrász stb., mert ugye magánszemélynek és nem jogi entitásnak számláz) és aki nem aprópénzzel gurigázik az 1 cégnél meghaladja a 3 milliót.

Az elmúlt pár évben pl nem találkoztam olyan szakival aki ne katázott volna (pedig újítattunk fel jó pár dolgot) és akit nem 1 cég közvetített volna ki vagy fogott volna össze. (vagy szerzi a melót és osztja le)
Az elején nem is értettem, hogy hogyan mert hogy sok az anyagköltség, aztán kiderült, hogy ezt is megoldják, megrendelik az én nevemre és úgy fizetem ki az anyagot+szállítást vagy a cégtől aki szervezi az embereket veszem és ő költségeli el így aztán kb semmit nem kell költségelniük a szakiknak miközben az összes vállalkozó.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.