Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#139) djgeg válasza Lex Icon (#138) üzenetére


djgeg
őstag

-Biztosítós stb értékesítők, brókerek, közvetítők, fejvadászok, ingatlanosok is akár.
-Bármilyen egy külföldi cégnek dolgozó vállalkozó aki csak1 felé számláz akit be se lehetne jelenteni még ha akarná se!
-Gyakorlatilag ez a KATA módosítás szinte minden külföldre dolgozóval kicsesz, ismertem nem egy olyan fejlesztőt aki csak azért mert egyszerű KATA val tolta és 12 felettire leadózta a 40% kát mert nem kellet vele szarakodni, na most ezek majd megoldják máshogy pl KFT-vel és máris kevesebb adó megy majd be az államhoz...
-Google, Youtube, Patrion, amazon STB felé számlázó. (hogy a pics@ba lenne ő alkalmazott ettől?)
-Ismerek asztalost és egyéb szakmunkást akár építésit is is akik ilyenek, hogy 1 nagyon max 2 cégnek dolgoznak. Fuvarozót is.... ezek mind megszívják most.

Személy szerint nem csak egy cégtől van bevételem, de csak pártól és velem is kicsesz ez az egész. KATA így kiesik... majd én is optimalizálok máshogy adót. (a kulcsszó az optimalizálok, nem csaltam eddig se el adót, nagyon nem voltam bujtatott munkavállaló stb... eddig is csak optimalizáltam legálisan a KATA-val, most viszont egyéni vállalkozóként ellehetetlenít a kedves kormány, marad majd KFT stb....)

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.