Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Agostino válasza Boxer001 (#147) üzenetére


Agostino
addikt

145#. Attack of the clones

Ezt örömmel hallom. :).
Egyébként tény, hogy az ünnepek nagyon elkommercializálódtak, de ez ellen lehet tenni. Nem kell figyelembe venni a dolgokat. A családomat és engem pl teljesen hidegen hagynak az akciók meg az egyéb ilyen vásárlócsalogató fogások. Pont leszarom, ha egy TV 5k van olcsóbb, akkor sem veszem meg, hanem inkább megveszem a vázát, vagy csinálok egy vázát. De ez csak példa volt. Én pl szeretek handmade ajándékokat adni. :)

Kephamos : no igen. Illatok nélkül az egész nem ér semmi sem. Én rendszeresen rásegítek a fenyőillatra, fenyőillatú füstölővel. Jó nagy a ház, szépen eloszlik az illata, nagyon megdobja a hangulatot. :)

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#152) Kephamos


Kephamos
addikt

Én is nagyon szeretem a karácsonyt!
Szerintem ez az ünnep nam csak az ajándékok miatt nagyon jó, hanem a hangulata miatt. Bár nem tudom, hogy mi adja azt az utánozhatatlan hangulatát...
Talán az illatok?
Szerintetek melyek a karácsony illatai, amik olyan egyedülállóvá teszik ezt az ünnepet?
(szvsz a fenyő és még néhány dolog, amir nm jövök rá)

(#154) Viszlát


Viszlát
addikt

Jó is a karácsony... Szenteste utána hajnalban hazamenni melóból, két évben is volt olyan, hogy senkivel nem találkoztam a 25 km-es úton hazafelé :) Tényleg van varázsa, csak már kicsit más mint régen :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#155) faster válasza Agostino (#146) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem sincs különösebb problémám a karácsonnyal, az meg, hogy a boltok már októberben elkezdik a karácsonyi vásárokat, nem zavar. Nagyon ritkán járok vásárolni, azt a pár alkalmat meg kibírom, főként azóta, mióta leszoktam róla, hogy az utolsó előtti héten vegyek ajándékokat.

[Szerkesztve]

(#156) divot válasza Viszlát (#154) üzenetére


divot
veterán

Január elsején délelőtt sétálni. Az is relax. :)

(#157) akom


akom
senior tag

Nállunk a jézuska hozza az ajándékokat.

(#158) Boxer001 válasza akom (#157) üzenetére


Boxer001
veterán

Jól van, egészségetekre. :D
(a nálunk az egy l :) )

[Szerkesztve]

(#160) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Azért jó látni, hogy sokan távolmaradunk az esztelen vásárlástól, és inkább a családdal, az ünnepi érzés elôcsalogatásával törôdünk.
Az ajándékok nálam mindig kisérték holmik, melyeket használni is lehet valamire, vagy eszmei értékük van, mint például a húgom ásványgyjteményének a darabjai. Most is köveket kap, de még milyeneket. :) A zöld turmalin, a kék topáz és a színtelen akvamarin az újak. Ha én lennék a helyében, én is örömtáncot lejtenék tôlük. Gyönyörek és maradandó ajándékok az ásványok. Természetes formájukban a legérdekesebbek.
A mai napon spontán ünnepi érzés lepett meg. Valaki meg tudná határozni, hogy miféle érzésekbôl tevôdik össze a karácsonyi hangulat?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#161) tildy válasza Kephamos (#152) üzenetére


tildy
nagyúr

Narancs, szegfűszeg, mézes süti illata:) Alma-fahéj.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#162) tildy


tildy
nagyúr

Ha látok olyan dolgokat, amik nem drágák, és nagymamának, szülőknek jók, akkor szólok:
pl. egyik hipermarketben karácsonyi dobozban 3 csomag tea (karácsonyi + almásfahéjas + valamiylen gyümölcstea )+teáscsésze (pickwick) 699. '' csoamg kvé ajándék fémdobozzal 899. ha jól emlékszem. Szerintem szép kis ajándékok, és nem is vészesen drágák. (Ráadásul ezek tipikusan olyan dolgok, amikor az emebr nem tudja mit is vegyen...)
Ha látok még valami okosságot , szólok.
Az Őrs meg tényleg Örs:B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#163) damatic


damatic
tag

Nekem lesz a legegyszerűbb: Semmire sem lesz pénzem lakásvásárlás mellett, viszont már tudom mi vár a fa alatt: egy halom hitelszerződés. Ez a magyar valóság.

A hiper szuperek szórólapjait meg mindig átnézem (alapművelcség céljábúl kifojólagossan), mert érdekel, hogy vajon meddig képesek a házimozi rendszernek csúfolt music center minőségű zajgenerátorok árai zuhanni, és elgondolkodom, hogy mennyit kereshetnek azok, akik abban a gyárban dolgoznak, ahonnan 25 ezerért kerül a polcra a cucc, és közben azon gondolkodom, hogy milyen lehet az, ami minőséget, de nem megalomániát képvisel.

Ja, és közben még az is jár a fejemben, hogy nem akarok semmit VENNI a szüleimnek, de akarok valamit ADNI, aminek az emlékét magukkal viszik az örökkévalóságba.

Én azt ajánlom mindenkinek, hogy ezen gondolkodjon el: vegyen valami kis dolgot, és adjon hozzá valami nagyot... :R


...és ha szeretne egy hifit, házimozit, tévét, akkor mellesleg vegye meg, mert most úgyis leárazások lesznek. ;)

Jobb hülyének látszani, mint annak lenni.

(#164) tildy


tildy
nagyúr

Újabb ajánlat kevéspénzűeknek:

[link]
A két mécsestartó elég baráti áron van. Nagyiknak, távoli rokonoknak tökéletes ajándék mondjuk egy házilag kidekorált mécsessel.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#165) mynames válasza damatic (#163) üzenetére


mynames
senior tag

Az igazi leárazások január 2. felétől lesznek. Na akkor érdemes karácsonyi ajándékot venni :DDD !
És aki tud az menjen ki akkor olaszba, de minimum a sógorékhoz, mert nálunk leárazás előtt ''feláraznak'' :D !

[Szerkesztve]

(#166) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

A magyar karácsony olyan mint skótéknál:

- Apúúúú! Mi lesz a karácsonyfa alatt??
- Parketta kisfiam!

:(

(#167) Manitou válasza God Vazzeg (#166) üzenetére


Manitou
addikt

:))

(#168) crab


crab
senior tag

24-26.-án éjszakás leszek. nekem dupla bért jelent a karácsony:)

(#169) adalbert1


adalbert1
veterán

Tudom hogy nem tartozik szorossan a topichoz, de nem tudna valaki linkelni egy két karácsonyi hangulatú képet? (fenyőfa meg hasonlók).

(#170) McCracken válasza divot (#156) üzenetére


McCracken
tag

Ronda másnaposan/aznaposan ????

Inkább heverés + bugyuta mesefilmek bámulása...

:))

''Engem gyíkká változtatott.... de már elmúlt!''

(#171) GyilkosG


GyilkosG
csendes tag

neten megveszem magamnak az ajándékot és odaadom hogy ezt kérem és rokonok visszaadják ajándékba :))

(#172) Gh0sT válasza adalbert1 (#169) üzenetére


Gh0sT
addikt

[link]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#173) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

nincs pénzem.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#174) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Utálom a karácsonyt. Francba. Nem is azt utálom. Csak azt a rohadt ajándékozást!

Én speciel sose tudom kinek mit vehetnék, ezért soha nem veszek semmit, senkinek! Kivéve a barátnőmnek. És mivel munkanélküli vagyok, még meg sem sértődhet senki sem.
Másik legjobb dolog, ha olyan ajándékozó van a családban, vagy akkár több is, aki évről-évre olyan cucokkal lát el, amivel egyszerűen nem tudsz mit kezdeni. Egy CD olyan zenével amit rühellsz, egy olyan ruhadarab amitől hánysz, vagy egyéb idióta dolog, amire minden évben rémülten, vagy unottan vágod oda, hogy ''köszönöm szépen!''.
Namegezek a karácsonyra veszünk egy TV-t. Vagy egy új hűtőt, autót, DVD lejátszót, mitbánomén. Brrroafff...
De télleg, a karácsony szép... Imádom a sütést - főzést, utána a jó zabálásokat, a fa kiválasztását, hazacipelését, még azt a rohadt veszekedést is, ami minden évben kitör a fa feldíszétése közben...
És az ajándékozás is tökéletes lehet, ha odafigyelsz a másikra, s tudod, hogy mire vágyik...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#175) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

Láttam mostanában egy lengyel rajzfilmet.

Az egész rajzfilm azt gúnyolta, hogy a mai világban mindenki azt sujkolja az emberbe, hogyha nemveszed meg a legújabb tv-t, bringát, akármit, akkor nem is vagy ember.

Romek, Tomek i Atomek a címe, de nemtudom melyik rész.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#176) lol


lol
senior tag

jópofa, megint lesz twollah féle utálkozós topik :U #161hez tudnék csatlakozni, szeretem a karácsonyt :)

(#177) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

No, igazítsuk el a dolgokat:

Három karácsonyos topikkal kéne gazdálkodni:
1. Karácsony. - ez a topik, úgy általában.
2. Készüljünk a karácsonyra - ajándékötletek ([link])
3. Miért utálod a karácsonyt? by Twollah ([link])

Remélem mindenki megtalálja a neki valót, szép karácsonyt,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#178) _az válasza parandroid (#177) üzenetére


_az
senior tag

nahát, hogy ilyen felkapott legyen egy általam nyitott topic :U

ja persze még mindíg nem tettem semmit karácsony ügyben :D

az

(#179) Scream007


Scream007
őstag

Szeretem a karácsonyt, mindig is szerettem, ilyenkor olyan jól összejönnek az emberek.
szeretek ajándékot is venni, erre mindig szakítok időt, mert akiket szeretek bárminél többet érnek :B :R
Maga a hangulata tetszik nagyon, meg úgy az egész ezt így leírni nem tudom, valaki vagy érzi ugyanezt és vágja mire gondolok vagy ha nem akkor nem.

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#180) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Hát én azt mondom hogy szeretem a Karácsonyt csak annyi a lényeg hogy ne az utolsó pillanatban kedzj el azon gondolkodni hogy kinek mit vegyél. vagy ha esetleg még hosszab gondolkodások árán sem tudnád kitalálni hogy mit vegyél még mindig néhány kérdéssel megtudhatod hogy mit szeretne az illető... Ha mégsem akkor még mindig mekérdezheted itt:[link] :)

(#181) Drizzt


Drizzt
nagyúr

[link]

:D

I am having fun staying poor.

(#182) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Végre, holnap letehetem a melót, és utazhatom haza a családhoz. :) Én már novemberben megvettem az ajándékok többségét, csak decemberre maradt 1, végül megvettem a harmadik boltban, ahol nem túl extrém áron adták, de még így is a drága ajándékok közé tartozik. A legtöbb ajándékot a legkisebb húgom kapja: 19 ásvány, 1 ásványos könyv, 1 mobiltelefon;mindenki más jóval szerényebb ajándékot kap, de ők már mind felnőttek így kicsi is elég nekik, pusztán gesztus az ajándék, a lényeg úgy is az együtt elköltött vacsora, az utolsó szelet bejgliért folytatott közelharc, majd a nagy szunya. Másnap délig nincs mozgás nálunk, mert mindenki lazít. :D

Miért szeretem a Karácsonyt? Mert ilyenkor döbbenek rá, hogy egyedül nem megy, csak együtt evickélhetünk át az élet viharos óceánján. És annyira jó, hogy nem vagyok egyedül!

Szinte minden megvan már az ünnephez, csak a fenyő, a pulyka, meg a bejgli hiányzik, de azokat már nem innen viszem magammal, hanem otthon szerzem be őket. Így is nehéz ügy lesz az utazás ennyi holmival. Persze ezek csak kellékek, azonban más úgy leülni az asztalhoz, hogy van is rajta valami, mint úgy hogy nincs. Volt olyan év, hogy nem volt... Jobb így, hogy adhatok, és együtt a család.

Boldog Karácsonyt!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#183) csigi


csigi
addikt

Bevallom 20-as éveim környékén már bennem is ellanyhult a Karácsony-érzés...
Maga a kari szép-jó-szeretem, de előtte vásárlás-takarítás-főzés napokon át. Elvette a kedvem az egésztől, és már nem is számoltam hányat kell aludni. :B
De aztán lett két gyermekem, és rám is átragadt a lelkesedésük. Nagyon jó látni Őket ilyenkor, és előhozzák belőlem az elfeledett gyerekkori karácsonyokat.
És már tudom, hogy csak négyet kell aludni... :P
Boldog Karácsonyt!

nofene

(#184) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Kellemes ünnepeket kívánok minden PH! fórumosnak! :)

Üdvözlettel: Sunyi Sanyi

[Szerkesztve]

(#185) Kiskokó válasza Sunyi Sanyi (#184) üzenetére


Kiskokó
veterán

majd csak holnap..
Amugy meg
Boldog karácsonyt Alles!
Sok sok szeretetben teljes. Na és persze ajándékok közt :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#186) dragonfx válasza Drizzt (#181) üzenetére


dragonfx
veterán

Ez teljesen úgy tűnik, mintha a belvárosi váci úton lenne a földalatti végállomás felé haladva. :B

Amugy itt is KKÜ.
Sok ajándékot, miegymás, én szeretem a karácsonyt, de anyagilag 1 leégés :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#187) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket Kívánok!
:DD :)) :D

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#188) KrAt


KrAt
veterán

Kellemes Ünnepeket mindenkinek :)

(#189) Kephamos


Kephamos
addikt

Kellemes Ünnepeket!

(#190) _az


_az
senior tag

jé ez még van?

na idén kb ugyanaz a sztori, ezt a b*zi felfordulást az ünnepek körül ki nem állhatom, de sz*rok rá!
miért nem hiszik el pl anyámék, hogy ha eccer nincs szükségem semmi extrára, akkor ne költsenek rám, csak tegyenek a fa alá egy nagy csíkos zoknit?
Ha valami drága cucc annyira kell, majd megveszem. Ne erről szóljon már ez az ünneplés, ha már eccer nem a katolikus ünnepet látjuk benne.

lázadjunk. csíkos zoknit mindenkinek. azzal legalább lehet okozni meglepetést :D

az

(#191) _az


_az
senior tag

amúgy kellemes ünnepeket :D

az

(#192) dragonfx válasza _az (#190) üzenetére


dragonfx
veterán

bele egy köteg 20.000ressel :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#193) Sunyi Sanyi válasza dragonfx (#192) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Legyen inkább 2! :DDD :DDD :DDD

(#194) Orc


Orc
senior tag

Boldog Karácsonyt és jó sok ajándékot a fa alá! ;)

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#195) Processzor


Processzor
tag

Én egész évben hegyezem a fülem, hogy ki mire vágyik, oszt ilyentájban megveszem. Pénzért. Azért dolgozom, hogy szeretteimnek és az elmünek a kedvébe járhassak. Meg néha magamnak. Semmi izgalom és rohanás, interneten feltérképez, célirányosan megvásárol.
Szenteste család+barcsinő, előtte-után barátok.
23-án este például könnyed füvezés Santanara, miközben a mézeskalácsot készítem, este meg kocsma.

''...Te kivered nekem, én kiverem neked_______, de semmi buzulás!'' - Torrente

(#196) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Jézuska a Praktikerből meghozta ezt a széket: [link]. Nem győzöm használni olyan kényelmes. :)

(#198) fekeandras


fekeandras
őstag

Én személy szerint évek óta nem ünneplem a karácsonyt, nem vagyok vallásos akkor meg minek.Se fenyőfa se semmi.Majd ha gyerekeim lesznek akkor nyílván lessz nagy ünneplés, minden kellékével együtt ahogy kell de addig örülök annak az egy hét szünetnek és annak, hogy együtt van a családunk pár napot.Számomra a karácsony ugyan olyan nap mint a többi.Az egészből csak a nagy sütizabálásokat élvezem.

De ha már betértem ide akkor ezúton kívánnék Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet minden PROHARDVER usernek. :)

(#199) V.L.


V.L.
aktív tag

Többit a fantáziátokra bízom. :DDD Kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek.

(#200) máyköl


máyköl
veterán

Én pénzt kaptam meg elektromos darts táblát.Na meg ugye még jönnek a nagyiék. :DDD

(#206) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Mindenkinek kellemes ünnepeket! Alig látok vicces karácsonyi képeket, pedig keresgélek, de ezek szerint rossz helyen. Van ötletetek? :)

(#207) brownus


brownus
veterán

üdv,

tudnátok ajánlani társasjátékokat? amit már ismerek az a Bang!, ehhez hasonló kellene, amivel a 30+ korosztály jól elvan:)

ezek megvannak, scrabble, gazdálkodj okosan, jenga...

köszi!

(#208) Def26


Def26
félisten

Üdv. Sütésre kész Bébipulykát tudtok Budapesten?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#209) brownus válasza Def26 (#208) üzenetére


brownus
veterán

lehet, hogy piacokon lenne érdemes kérdezősködni, akár helyi termelőknél is! vidéken sokan foglalkoznak ilyenkor ezzel, + liba és kacsamáj árusításával is!

(#210) DeFranco válasza brownus (#207) üzenetére


DeFranco
nagyúr

honfoglaló, catan, dixit (ez kicsit elvont, de mi élveztük nagyon), meg volt valami másik, egy táblán franciakártyák képe volt, és valahogy fikcsózni kellett vele, emlékszem, hogy csapatokat is lehetett benne alkotni és egymás alá tenni, de arra már nem emlékszem mi volt a neve

(#211) Sigee


Sigee
csendes tag

Én a barátnőmnek órát vettem idén:
[link]

(#212) DeFranco válasza Sigee (#211) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mi is órában gondolkodtunk, jó a tipp, köszi!

(#213) DeFranco válasza Sigee (#211) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg is rendeltem, ezt: [link]

Ma ingyenes szállítási nap van, ezért a regisztráció után járó 500 Ft kedvezményen kívül még megspóroltam a futár árát is :C

(#214) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy esetleg nem tud valaki olyat helyet ahol lehet kapni olyan "félgömb" alakú bögrét (ami legalább fél literes)? :R Nagyon hálás lennék ha valaki tud ilyet. :U :R

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#215) geckowize


geckowize
őstag

Hello! Édesanyámnak szeretnék ajándékot venni, de nem tudom mit kéne. 58 éves de fiatalos.
Mióta androidos telója van, arról szokott zenét hallgatni, azon gondolkodtam, hogy egy kis hangszóró hozzá jó lenne-e.
Ő is nézi a big bang theory-t, aztán abban van ugye az a clothes folder ruhahajtogató, az a baj ebayről már cska karácsony utánra jön meg, itthon nem tudjátok hol lehet kapni?
Valami max 5k forintos műszaki cucc is jó, ami bármiben használatára lehet, csak nem tudom mik vannak.

(#216) geckowize válasza geckowize (#215) üzenetére


geckowize
őstag

Ha valakit érdekel, találtam neki egy ilyen hordozható hangszórót.

(#217) Hunork


Hunork
veterán

MINDENKINEK BÉKÉS ÉS BOLDOG KARÁCSONYT!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#218) Flashback


Flashback
addikt

Jó topik!
Hogy visszataláljak!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#219) Joci93 válasza Flashback (#218) üzenetére


Joci93
senior tag

Lenne, ha élne. ;]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#220) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Kicsit tényleg fura, hogy PH-n mindenre talál témát az ember, de erre nem. :DDD PEdig van úgy, hogy az ember elbizonytalanodik esetleg nincs sok pénze és jól jönne pár tanács, hogy ki hol talált olcsó mégis ötletes/hasznos ajándékokat.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#221) Joci93 válasza Dyingsoul (#220) üzenetére


Joci93
senior tag

Kicsi gyereknek: Mi ma láttunk Szegeden 100cm-es plüss macit 4000Ft-ért. :))

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#222) izee


izee
senior tag

BP Szentendrei úti ósanos fenyőfaárak.

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#223) beholder00


beholder00
tag

Sziasztok!

Kicsit tanácstalan vagyok fa vásárlással kapcsolatban. Eddig vidéken nem volt para, 24 délelőtt kivágtuk: saját fa volt mindig, sőt minden évben újra használható, mert 5-6 db folyamatosan váltva van, a titok annyi, hogy hagyni kell egy alsó koronát amelyből 1 max 2 ágat felhajtani és azt "nevelegetni" majd várni, hogy ismét karácsonyi darab legyen. Így adódik, hogy tartós is volt, de idén már úgy alakult, hogy Bp-n is állítunk. A kérdésem az lenne, hogy merre érdemes venni és mikor? Ikeás-at terveztem eddig jövő héten beszerezni, a 6000-3000-es bónusz jól hangzik. Nálatok hogy megy?

(#224) izee válasza beholder00 (#223) üzenetére


izee
senior tag

Valaki tölthetne fel képeket az Örs-ön a fákról, mifélék vannak.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.