Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lacam


lacam
aktív tag

Sziasztok

Nem találtam - bizisten kerestem!! - ebben a témában topicot, ezért csinálok egyet, hátha más is megosztaná tapasztalatát, kérdéseit...

Úgy esett, hogy el kell gondolkodnom egy automata kapunyitó beszerzésén, mert számomra elég nagy nyűggé vált a kapu maga. ( cca. 5 perces procedúra az lakás ajtó zárása és az elindulás között)

Néztem a felhozatalt s már 74000ft- tól találtam kétszárnyas kapura valót...a minőségéről természetesen fogalmam sincs.
Sokat nem költenék rá -mivel forráshiányban szenvedek-, így maradnék a low-cost kategóriában (Hörmann - Ditek ezért kiesik) amiben szerencsére így is marad elég választék. A kérdés az, melyik a kevésbé rossz, esetleg jó, netántán - ha akad - kitűnő választás ebben az árszegmensben.

Egy 200kilónál könyebb, két szárnyú kaput szeretnék autómatizálni, infra sorompóval és lámpával az oszlopon. (minimum 3 távirányítóval) 70-80e ft-os kategóriában.

Sansztalan?

Üdv.

(#2) lacam


lacam
aktív tag

Az még hozzá tartozik, hogy a kapu nem teljesen, de részben "telt" (tehát a kapu felső felén átfúj a szél, míg az alsó felén nem) illetve az oszlop szélétől bőven 10centinél kevesebb a távolság...

:))

(#3) lacam válasza lacam (#2) üzenetére


lacam
aktív tag

Asszem ez a topic nem lesz a leglátogatottabb.... :DD

Na mindegy....majd kitalálom mi legyen :K

Most vettem észre a typo-t a címben! :D degáz... Bocsánat! :B

(#4) csjmadar válasza lacam (#3) üzenetére


csjmadar
csendes tag

Na elkészült a kapuautomatika? :)

(#5) batman.


batman.
senior tag

Kapunyitó távirányítót szeretnék klónozni.
Az eredeti RIB moon 2 (sárgán világít).
Amire szeretném átvinni: univerzális kinai
Resetelni tudom, másik kínai távirányítóról a demójelet másolja, a RIB-ről bárhogy forgatom nem veszi át a jelet.
Valakinek van tapasztalata RIB-bel?

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#6) forten


forten
tag

Hello.

Egy kis tapasztalat...
Körülbelül egy hete beköltözött,egy kis mocsok egér,a garázsomba.Gondoltam jól van komám,semmi baj.Egér fogó felállít,várom a másnapot,abban a reményben,hogy ott meg lesz a kis huncut.De,nem.Ezt eljátszotta 3 napig,hogy a csapódós egér fogó nem vágott rá.Igen-igen,én pont így hitetlenkedtem,mint Te ,aki olvasod.
Kiderült a turpisság,észrevettem ,hogy ez egy egész kis egér,azért ússza meg.
Szóval jöjjön a lényeg,nyitnám ki az elektromos garázs ajtót,nyomom a gombot,semmi.
Egyből sejtettem mi történhetett,igen pont az.Elrágta a kis görény,az odavezető kábelokat.
Mivel a szerkezet,egy lambériára lett felszerelve,nem volt kis munka szétkapni.a képek önmagukért beszélnek.
Kijavítottam már működik,még az egérke is él,de holnap veszem egy másik csapdát,mert ez lop,és rág mindent. :)

[ Szerkesztve ]

"Hol volt,hol nem volt..."

(#7) peti_andor


peti_andor
újonc

Redonykapuja van valkinek? Vagy barkinek valamilyen velemenye rolla?

En hely hiany miatt ilyet tudnak fel szerelni.

(#8) tha_answer


tha_answer
őstag

Sziasztok!

Milyen kapuautomatikat javasoltok ami tud alexat is?

(#9) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Jár errefelé valaki?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10) cappa72 válasza MaCS_70 (#9) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen, ez jó kérdés... nem nagyon pörög a topik, lehet, hogy az autós topikba kellene ellátogatni.
Nekem is volna olyan kérdésem, mint a #7, sőt még cifrább...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#11) MaCS_70 válasza cappa72 (#10) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nekem közben nagyjából eldőlt a kérdés: csak billenőkaput lehetett rendelni a mobilgarázshoz. :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.