Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) unclefucka


unclefucka
senior tag

Hali mindenki!

Került hozzám egy ilyen alaplap, mind a 8 ismertető jegyet magán hordozza. Namármost ezzel, hogy kamu az alaplap milyen problémák merűlhetnek fel? Ha esetleg valaki találkozott már valamilyen bug-gal, az ossza meg velem. THX

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#2) szacsee válasza unclefucka (#1) üzenetére


szacsee
nagyúr

Hali!
Mik azok az ismertetőjelek?
Honnan tudod, hogy fake?

(#3) unclefucka válasza szacsee (#2) üzenetére


unclefucka
senior tag

A kérdés remek!

www.elhvb.com/mobokive/Archive/Asus/slot1/440bx/p2b/fakep2b.pdf

És a válasz, remélem kielégítő lesz!

vagy ez is ugyanaz, csak nem pdf:

http://www.plasma-online.de/english/help/solutions/asus_fake_p2b.html

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4) unclefucka


unclefucka
senior tag

Látom magam előtt a sok embert, aki olvasta a topicot, és bőszen nézi a P2B -jét, hogy kamu-e vagy sem. :DDD :DDD :DDD

De az alap kérdés továbbra is adott.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5) unclefucka


unclefucka
senior tag

Mindenkinek tökéletesen működik a kamu P2B -je?
Vagy senki más nem találkozott még vele?

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#6) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ez igaz a többi P2B variánsra is? Értem itt pl. a P2B-D (dual pentium alaplapot).
Volt nekem is régebben, de eszembe se jutott, hogy kamu-e vagy sem. :B

(#7) unclefucka válasza juliabrilke (#6) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nem, a többi variáns csak eredeti lehet.
Csak a ''mezei'' P2B-t hamisították, de azt sem tudom, hogy melyik cég, csak azt, hogy néhány funkciót nem tud, de egyebet nem tudok elmondani (kéremkapcsojjaki ;) ). És nem tudom, hogy vannak-e vele kompatibilítási hibák meg ilyesmi. Volt nekem eredeti is, csak eldtam már.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#8) juliabrilke válasza unclefucka (#7) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem nehéz lesz olyat keresni, akinek van ilyen lapja MÉG.

(#9) eziskamu válasza unclefucka (#7) üzenetére


eziskamu
addikt

Esetleg ha belinkelnéd ezt a Számtech boltosok memoárjai... című topicba offban, talán pár szaki tudna mondani okosat.

(#10) Xantomas


Xantomas
őstag

3-4 hete adtam ajándékba az egyik gépem amiben egy p2b volt. Emlékeim, és a linkelt összehasonlító guide alapján eredeti volt, bár már rev 1.12-es

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#11) unclefucka


unclefucka
senior tag

Félig-meddig off-topic, de esetleg tudja valaki, hogy hol lehet PCI-os POST reporter kártyát kapni? Találtam néhány lezárt témát, de azok elavult információkat tartalmaznak.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#12) unclefucka válasza eziskamu (#9) üzenetére


unclefucka
senior tag

Köszi, megpróbálom...

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#13) unclefucka


unclefucka
senior tag

Minden topicomban megemlítem, hogy a hócipőm tele van, hogy a haverok ugratnak, hogy még mindíg csak újonc vagyok a PH-n, pedig már milyen régen tag vagyok, csak nem írogatok olyan sokat, igazán csinálhatnának valamit, hogy ne csak a hozzászólások után kapjon az ember rangot!

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#14) Vigneau válasza unclefucka (#13) üzenetére


Vigneau
félisten

Meg kell hagyni, tényleg nem mai csirke vagy. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15) unclefucka válasza Vigneau (#14) üzenetére


unclefucka
senior tag

THX, full respect tesó :R :R :R :R :R :R

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#16) unclefucka


unclefucka
senior tag

Bár hozzáteszem, az eredeti és a közben felmerülő kérdésekre még senki sem reagált.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#17) unclefucka


unclefucka
senior tag

Vazzz, most látom csak, hogy 5éve!!!! vagyok újonc, fincsi mi?

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#18) eziskamu válasza unclefucka (#17) üzenetére


eziskamu
addikt

Akkor csínyján a hozzászólásokkal, mert különben lelkes újonc leszel hamarosan :)
UP

[Szerkesztve]

(#19) Zebra válasza unclefucka (#16) üzenetére


Zebra
csendes tag

Helló.
''valoban a hamis asus lapok egyik ismertetojele a 3 jumper volt ; viszont az elso szeriakbol szarmazo p2b is 3 jumperrel oldotta meg a frekit.''
Itt találta a Google:[link]

Viszlát. Nincs mit megköszönnöm, de azért további kellemes fórumozást......

(#20) unclefucka válasza Zebra (#19) üzenetére


unclefucka
senior tag

Köszi ez már eredményt hozó hozzászólás volt! :R

Ugyanakkor az alaplapon zárlatosak voltak a fesz átalakító FET-ek, úgyhogy a próbák meghiúsultak. :O

Ezért aztán, valakinek nincs gyakorlati tapasztalata ezek cseréjében? :F
Próba képpen megpróbálnám, mivel úgysincs mit vesztenem.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.