Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Kamionos játék

Hozzászólások

(#1) MoneyM


MoneyM
senior tag

Sziasztok!
Nagyon szeretem az ilyen játékokat!
Nem tud valaki ilyesmi játékot mondani?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#2) Kindgrind válasza MoneyM (#1) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

pld. Hard Truck 2
de van még sok

PSN: TheKindgrind

(#3) MoneyM válasza Kindgrind (#2) üzenetére


MoneyM
senior tag

tudsz mondani?
olyat esetleg nem tud valaki ahol európába lehet menni?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#4) Atlantis válasza MoneyM (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

18 wheels of steel első és második része,ami neked való. Igaz, ott AMerikában kell hajtani.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5) MoneyM


MoneyM
senior tag

Big Mutha Truckers erről illetve erről Big Mutha Truckers2
játékról, valaki valamit tud?
Big Mutha Truckers kipróbáltam ennek a demoját, itt versenyezni kell?
Én azt hittem itt árukat kell vinni!

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#6) Batman válasza MoneyM (#1) üzenetére


Batman
őstag

Bővebben: link

Én már várom a legujabb szerzeményt.:U

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#7) sharpapa


sharpapa
aktív tag

A Hurd Truck legujjabb része a The Pedal to the Medal:CKirály a grafikálya:Y:R

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#8) MoneyM válasza sharpapa (#7) üzenetére


MoneyM
senior tag

de hol lehet kapni?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#9) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hát van oylan hogy : King Of The Road. 18wheels of steel 1-2-3.d része ( 3 még lehet nics)
Hard Truck...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#10) tankman


tankman
csendes tag

Truckpol nevű játék is készülget, bár az online lesz ha jók az információim

Bővebben: link

Túl kell élni, megszületni nem elég...

(#11) MoneyM válasza Kiskokó (#9) üzenetére


MoneyM
senior tag

nem tudod mi a hardmadik résznek a neve?

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#12) sharpapa válasza MoneyM (#8) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ha adok linket hogy én honnan szereztem, az warez.Keresgélj, boltbaén nem láttam.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#13) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Ja mellesleg találtam egy ilyet is:Bővebben: link

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#14) tomwolf


tomwolf
csendes tag

Sziasztok...Nem tudjátok,mi a Hard Truck legujjab része???Nagyon megköszönném:R:)

(#15) Dilikutya válasza tomwolf (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Olvasd végig ezt a qrva 14 hozzászólásos topikot, és kezdj el köszöngetni.....:(((

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) tomwolf


tomwolf
csendes tag

Kösszz..És az a Hard Truck - American ....?Az nemjó?Lécc mondd meg hogy irják.

(#17) tomwolf


tomwolf
csendes tag

Mármint az az American Actross,vagy nemom,h hogy irják...:(

(#18) LJoE válasza tomwolf (#17) üzenetére


LJoE
senior tag

atyaúristen mi van itt

18 wheels of steel : across america
18 wheels of steel : pedal to the metal


itt egy topic ezeknek a játékoknak (a kereső a barátod...) :(((
Bővebben: link

a pttm az újabb (nem ujjabb, nem actross, nem hurd mert ezeknek a szavaknak elég kevés értelme van, de semmi baj)

a legújabb tag pedig elviekben az
18 wheels of steel : convoy
ennek nyílt is új topic
Bővebben: link


Batman, te is inkább moderálnál... :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#19) .Tomy.


.Tomy.
csendes tag

Hi!Feltettem a Hard Truck - Across America-t...Formula Force GP-vel szeretnék játszzani,és a ha vezérlést Formila Force GP-re álíítom,nem működik a kormányzás!Segítsetek please!:F

Tomy

(#20) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

Sziasztok!
''18 Wheels of Steel - Haulin'' nevezetű game-ről tud valaki?

egy pár kép a hivatalos oldalról:
[link]

[Szerkesztve]

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#21) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hello! leirná vlaki hogy melyi ka LEGJOBB kamionos játék mostanában ami már meg is jelent?? Rig n roll vagymi az emgjelent már. és a 17wheelsnek az uj rész?? köszi..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#22) Krapy válasza Mr.Skyline (#20) üzenetére


Krapy
tag

Hello!Valahol azt olvastam,hogy kijön a héten!De hogy hol azt már nem tudom!Ez nagyon jó game lesz!

ASTRA 4 ever

(#23) zsulboy válasza Mr.Skyline (#20) üzenetére


zsulboy
senior tag

Én kipróbáltam,a gafikája szebb mint a convoy-é de nagyobb változást nem nagyon vettem észre!
De nekem bejött!!

(#24) Kiskokó válasza zsulboy (#23) üzenetére


Kiskokó
veterán

megjelent már?? majd megnézem ..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#25) Dashes


Dashes
őstag

http://www.podbotntex.dox.hu/
aki ki szeretné próbálni 140MB

(#26) zsulboy válasza Dashes (#25) üzenetére


zsulboy
senior tag

Ennek itt nem fognak örülni! :(((

(#27) Superman


Superman
nagyúr

Mercedes Benz Truck Racing. Még mindig gyönyörű a grafikája és versenyjáték, nem fuvarozós, stb.

(#28) sharpapa válasza zsulboy (#26) üzenetére


sharpapa
aktív tag

már aki :P ...na akkor szólsz a mod topicban vagy én tegyem meg?

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#29) bigman00


bigman00
tag

Úgy bírom az ilyen totyikokat... tök jókat lehet rajta röhögni. Komolyra fordítva a szót: az ''azonnali játékos kérdések órája'' totyikba gyakran beírnak olyasmiket hogy minek nyílt ha egyszer minden jáéknak van totyikja. Na most sztem azért van értelme mert ha valaki csupán 1 kérdést akar feltenni akkor nyugodtan fáradjon oda de ilyen totyik hogy: kamionos játék.. hát ez lol :D legközelebb majd olyan totyik nyílik aminek kb ilyen címet kéne adni: 1 játék. A nyitó szövege meg monyuk olyasmi hogy: ''sajna nemtom mi a neve a gamenek de nekem nagyon teccik, nem tud róla valaki valamit ? '' :D (ezt meg zárni kéne)

(#30) Kiskokó válasza bigman00 (#29) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hallod ha nemtetszik ne gyere ide!midnenek va nértelme csak észre kell venni.. vagy tényleg nincs.. a másik meg ezt hogy TOTYIK, FELEJSTSÉTEK MÁR EL!!
annyira egy gusztustalan szó!! a faszomba mááá borsódzik a hátam tőle.. :W :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#31) Kiskokó válasza Superman (#27) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja az téynleg egy jó játék bár anno amikro megszereztem elég nehéznek véltem az irányitását de amugy zsir jó játék..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#32) bigman00 válasza Kiskokó (#30) üzenetére


bigman00
tag

Azt hogy TOTYIK nagyon sokan használjál így most kb a PH tgjanak a fele ellen fordultál csak azért mert ők is ki szeretik mondani azt hogy TOTYIK egyébként én nem kifejezetten kedvelem a TOTYIK szót de mostmár nemcsak hogy poénból de büszkeségből is kimondom hogy TOTYIK !!! :DD
Na meg aztán ilyen alapon minden kis idióta ötletnek nyithatunk TOTYIKOT hogy aztén baromi sok értelmes TOTYIK legyen... külön az ilyen TOTYIKOK megnyitása ellen vannak az un. gyűjtő fogalom névvel megáldott TOTYIKOK ... hogy ne kelljen minden baromság ellen TOTYIKOT nyitni ... na most aztán jó sokszor kimondtam hogy TOTYIK és ''nagyon remélem'' gyönyörű szókincsel megspékelt válaszodat is olvashatom... (a faszodba mááá) :U

(#33) bigman00


bigman00
tag

(18 wheels of steel 2 egész jó volt) (asszem a kettő volt az ;] )

(#34) bigman00


bigman00
tag

(18 wheels of steel 2 egész jó volt) (asszem a kettő volt az ;] )

(#35) Kiskokó válasza bigman00 (#32) üzenetére


Kiskokó
veterán

... fulladj bele a TOTYIKodba!
Nemnagyon izgat hány emebr ellen fordulam szembe akkor is utálom.. ez olyan mit pl I AM irta talán hogy ki nem állhatja amikor a vagyokat VOK-ra röviditik stb stb.. na ez nekm igyvan ezzel a TOTYIK szóval.. else tudom képzelni a TOPIC szóbol hogy tudott kialakulni..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#36) Soak válasza Kiskokó (#35) üzenetére


Soak
veterán

Én is most a minap kezdtem el kamionozni ,szóval számomra van értelme a topicnak

U.i.: Ne foglalkozz vele, hsz-t gyüjt általában midnenhol flamelő hsz-ekkel provokálja ki a vitákat ,igy nagyobb rangra szert téve

U.i.: Majd most erre is biztos válaszol de én nem fogok :P


[Szerkesztve]

(#37) sharpapa válasza Soak (#36) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Mikor legutóbb kezdtem el a pttm-et, egy nap alatt meglett a saját cég, sima homlokfau Flightliner kamion (nem tom a tipusát), alkalmazottaknak bazi nagy csőrös állatokat, és keresztbe kasba jártam a mappot, volt hogy 10000ért mentem el egyik végéből a másikba...ilyenkor már csak a kilóméter a lényeg (nekem).
Na de nemsokára megvan a Haulin (nem mondom hogyan), aztán megyen azzal is...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#38) Soak válasza sharpapa (#37) üzenetére


Soak
veterán

Én a haulinnal nyomom, kormánnyal 8) , nekem nagyon bejön eddig

(#39) bigman00 válasza Soak (#38) üzenetére


bigman00
tag

ÁUCCCCS! (ez fájt)... egyébként nemtudom miért hiszik azt rengetegen, hogy mindenki a rangra hajt. nekem például (és ezt halál komolyan mondom) egyáltalán nem számít hogy tag, vagy senior tag vagy valameik a nemtudom hány féle rangból. Az írás módot illetve helyesírást meg már csak ezért sem lehet b....gatni mert ez amolyan elfogadott tény hogy
1: senki (még ha nagyon akar akkor) sem tud baromi helyesen írni
2: akinek van MSN-je az tudhatja hogy ezeket nem poénból, szórakozásból találák ki hanem azért hogy gyorsabban le lehessen írni amit akarok. Ezért írnak sokan SZÓVAL hejett SZVAL.-t vagy VAGYOK hejett VOK-ot ... mert egyszerűen ygorsabb. és így is megértik az emberek akkor meg miért nem elég akkor nomrálisan írni amikor kell. És szerintem itt nem kell... És nem kell az hogy válaszolj sőtt külön kérlek hogy ne válaszolj csak azt értsd meg hogy énnem azértlátogatom a PH-t mert rangot akarok (kit érdekel a rang) én azért járok ide mert érdekességeket tudok meg, híreket, és olykor olykor jkat lehet dumálni (vagy veszekedni ;] ) nnnna PEACE !

(#40) Xelo


Xelo
addikt

nahh qss, ne offoljátokk szét ezt a kiri kis totyikot mert má'.. szal tök ideg vok ;]

[Szerkesztve]

(#41) Mr.Skyline válasza bigman00 (#29) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

te meg egy igazi lúzer vagy, hogy megnézted ezt a topicot, mivel szavaidból azt veszem észre nem érdekelnek a kamionok, csak úgy megjegyzem: ha unatkozol akkor ne értelmetlen dolgokat irjál számodra teljesen értéktelen topikokba, hanem keress olyan témát ami érdekel is, vagy játszogass a gépeddel vagy bánomisén... és lehetőleg értékeld át a mondanivalómat, mielőtt elküldenél melegebb éghajlatra. köszike ;)

sorry az OFF-ért!

[Szerkesztve]

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#42) bigman00 válasza Mr.Skyline (#41) üzenetére


bigman00
tag

Én nem emlékszem hogy TÉGES elküldtelek volna ''melegebb éghajlatra'' és nemhiszem hogy eléggé ismersz ahoz hogy lúzernek állíts be és bármilyen meglepő nem is értek veled eggyet. A kamionok pedig ha nem is érdekelnek kifejezetten jáccottam a 18 wheels of stellel. A másik pedig légy oj jó ne mondjad már meg nekem hogy mit hol mikor és kivel csinálok. THX és elnézést hogy ismét bezavartam TALÁN nem lessz nagy feladat tovább tekerni a görgőt anélkül hogy még valaki rendesen leszólna mondván mé szólom le az amugy KI..SZOTTUL értelmes topicot ... jó beszélgetést sok jó onolást !

(#43) rauschie


rauschie
senior tag

kedves mindenki!

véletélen néztem be a to(ty)ikba, és gondoltam véleményt mondok.

drága bigman.
neked valahogy érzéked van egy első oldal összeronditásához.

kedves kiskokó.
senkit nem zavar ha te utálod a totyik szót, de mindenkinek joga van leszarni.

a másik h tényleg lehetne vmi értelmesebb cime a témának, ennek felesleges újat indítani, ettől függetlenül szurkolok, mert a kamionos játékok közt vannak nagyon jók.

mod: off, ha gondoljátok lehet takaritást kérni.

soak: vagy arra hajt vagy nem.....



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#44) Krapy


Krapy
tag

Hello!Olvastam hogy vannak cheat ek a Hard Truck HAULIN hoz!Igaz ez?Meg valaki próbálta e már?

ASTRA 4 ever

(#45) Eagl3 válasza Krapy (#44) üzenetére


Eagl3
veterán

Google tudod...
Amúgy nemtom mi értelme van kóddal játszani de tessék: [link]

(#46) Krapy válasza Eagl3 (#45) üzenetére


Krapy
tag

Nagy értelme nincsen csak ugy megpróbálnám!Hátha lenne valami jó kis cheat!De mind1 majd holnap keresgetek valamit a google barátommal!Ma még eltolom igy!Valami bazi nagy csövet viszek Montreálba!

ASTRA 4 ever

(#47) Out


Out
addikt

Van olyan kamionos fuvarozos jatek amiben van multiplayer lehetoseg, vagy esetleg csak online lehet jatszani? Hetvegen kiprobaltam a Pedal to the metal-t, de a multiplayer-en kivul meg egy dolog hianyzott belole nekem. Miert nincsenek vonatok sehol?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#48) sharpapa válasza Out (#47) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Igen anno mikor a Convoyt vártuk erősen reménykedtem a multiban, de tudtommal egyikben sincs.
Vonat? Hát hogy legyen mit kérdezned:D Mért talán gyorsulni arsz?:D

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#49) Out válasza sharpapa (#48) üzenetére


Out
addikt

Koszi a valaszt. Valaki igazan csinalhatna egy MMO-szeru jatekot, mert mar elegem van a szorny/jatekos-olos jatekokbol. Ilyen nyugis fuvarozos jatekot akarok :o)

A vonatot csak azert kerdeztem, mert az is kicsit szinesitene a jatekot.

mod: hopsz majd el felejtettem megkerdezni, hogy ennek a stilusu jateknak mi a vegcelja? Egyaltalan van olyan hogy game over?

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#50) sharpapa válasza Out (#49) üzenetére


sharpapa
aktív tag

végcélja nincs, én még legalábbis nem értem el. Game over az van, ha a pénzed nulla alá megy. Hardban ezt könnyü produkálni, mivel 100 000 adósággal indulsz...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Kamionos játék
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.