Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) babaga


babaga
csendes tag

sziasztok

(#602) Szplöttyy válasza babaga (#601) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

:DDD Üdv a fórumon! Érdeklődsz a nagyvasak iránt?

Smoke & Torque

(#603) Zolás


Zolás
addikt

Kicsit meghalt a topik
Nem is kicsit nagyon :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#604) Szplöttyy válasza Zolás (#603) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Feltünt nekem is, de nem vagyok rezidens, nincs kamionom :) Nektek kéne írni a történeteket :))

Smoke & Torque

(#605) Zewa


Zewa
senior tag

Huh, az anyja! :Y
Van ilyen topic is?! Hogy én ezt miért nem láttam. :))
Én logisztikusnak tanulok szóval valamennyire rokon lelkek vagyunk.
+Apum nagyon sok kamionos sz@rt csinál maszekban. (Hűtök, díszitő világítások, kv főző, etc... +átalakítok (Ha valaki találkozott már fehér-fekete jó nehéz dobozzal 12->220V, 24-->220V oldalt leragasztva egy fehér matricával az az ő műve.. :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#606) attesz82


attesz82
újonc

Hello mindenki! Ha vki tudja,hogy PAVII-n milyen feladatok vannak és hogy mennyire nehéz kérem írja meg most akarok menni köszi?! Ja és van-e baboskönyv?! :F :R

(#607) Zolás válasza attesz82 (#606) üzenetére


Zolás
addikt

Ha jól emlékszem van baboskönyv.
A páv a felismerőképességedet méri. Különbözö hosszúságú számsorokat illetve 3-4szögeket meg köröket mutogatnak(tehát mondjuk 5számból vagy jelből áll egy sor és aból sokat egymás után) amiket egy papirlapon jelölgetsz már amit fel tudsz belőle ismerni és meg tudsz jegyezni. A páv3 a leggyengébb fokozat és még olyan emberrel aki megbukott rajta nem találkoztam.
Aztán lesz pszihológia tesztféle is mutatnak 6 igen ronda ember fényképét és abból ki kell választani a szimpatikusat és meg kell mondanod miért szimpatikus. Továbbá ha jól emlékszem lesz hallásvizsgálat is nagy fülest raknak a fejedre és amelyik oldal szól azt a karod felemeled. Lesz a szokásos betű-számsor felismerős is amit egy bizonyos távolságból kell elolvasnod és a baboskönyv amitől meztelen nőket meg pókot a falon lehet látni :DDD
Ahol én voltam ott az egyik sor a baboskönyvet nézegette a másikat meg hallásvizsgálatra küldték. Én mentem mindkettőre(ha már fizetve van :DDD ) Hamar lezajlik és a páv3at mindenki megkapja. Igazából már rég el kéne hogy legyen törölve a fenébe ugyanis ütközik az uniós szabályokkal dehát itt is fizethetsz az államnak ezért marad még egy kicsit.
Kapsz egy papirt amit mindig magadnál kell tartanod és a kutya se kéri el tőled soha. Röviden ennyi ha valamit kihagytam remélem egy kolléga kisegit :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#608) attesz82 válasza Zolás (#607) üzenetére


attesz82
újonc

Köszi az infót, asszem hasonlón voltam pályaválasztáskor. :F
Amúgy nem tudom minek ez a sz..r PAV mert tőlem se kérte még a kutya sem pedig egy
MAN tga-t hajtok. :N

(#609) Zolás válasza attesz82 (#608) üzenetére


Zolás
addikt

Hát akkor már voltál mivel a Páv3 kell a teherautóhoz a Páv2 meg a taxihoz-buszhoz. Valószínüleg emlékszel rá hogy milyen volt. Annyi a különbség hogy a páv2höz több felvillanó jelet kell felismerni és kicsit tovább tart. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#610) #27070592 válasza babaga (#601) üzenetére


#27070592
törölt tag

Ez a Babaga gyerek csak azért regisztrált a prohardveren, hogy leírhassa a kamionos topikban a "sziasztok" szót. Ez az egy hozzászólása van, azóta egyser sem lépett be. :N

Hogy valami témához kapcsolódót is írjak, újra járok a gyáli tesó központba. Kedden 89 raklap kozmetikumot vittem, hajnal fél négykor léptem be és este fél nyolckor jöhettem ki. Szerintem ez új világrekord.

Zsid kartárs magnumja is ott parkolt a hűtős rampáknál.

Innen is üdvözlöm az ott "dolgozó" lusta, hájas seggű, kikent picsákat, akik képtelenek voltak tizen x óra alatt a cucc átvételére. Az volt a gáz hogy nemcsak az én árúmat szarták átvenni. Legalább húsz sofőr mormogott folyamatosan elfolytott anyázásokat, este hat körül már kezdett lincshangulat kialakulni. Nem bánom hogy hosszú hétvége van. ;]

(#611) zsid válasza #27070592 (#610) üzenetére


zsid
senior tag

Én jól el vagyok a gyáli tescoban,van kiért oda menni:-) Ha meg nem dolgozik,szétalszom az agyam. A héten hétfö és szerda kivételével minden nap ott kempingeztem. Hajnalban a sok lengyel hozza a tejet,kriminális mennyire nem tudnak tolatni,meg értelmesen megállni. Ma is 12en elfoglaltak vagy 20 helyet... Éjjel nem jön valaki spározni? Halálra fogom unni magam:-(

<tRucKdriFteR>

(#612) Zolás válasza zsid (#611) üzenetére


Zolás
addikt

Szerencsére nem hütössel dolgozom igy nem kell ilyen csunya hosszú hétvégéken a kamionba ülnöm :DDD
Más szóval: öszinte részvétem

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#613) zsid válasza Zolás (#612) üzenetére


zsid
senior tag

Nekem meg nem kell a boltban sajtot meg felvágottat vennem. Szeretek hűtőssel dolgozni:-)

<tRucKdriFteR>

(#614) Zolás válasza zsid (#613) üzenetére


Zolás
addikt

Jajjaj élő warez jajjjj :DDD
Dolgoztam én is hütössel sőt mikor mirelites voltam ment a nagy biznisz ezerrel. Volt hogy 1 hónapig pizzát ettünk mer ingyé volt :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#615) zsid válasza Zolás (#614) üzenetére


zsid
senior tag

A kedvenc fuvarom amikor feltesznek 20tonna csokit. Nyamm:-)

<tRucKdriFteR>

(#616) #27070592 válasza zsid (#615) üzenetére


#27070592
törölt tag

Harminc raklap Happydayben is szokott lenni fantázia, főleg ilyen tikkasztó napokon. :D

(#617) zsid válasza #27070592 (#616) üzenetére


zsid
senior tag

Nem komálom az ilyen rostos cumókat,kivéve erjesztés+kifözés után.

<tRucKdriFteR>

(#618) #27070592 válasza zsid (#617) üzenetére


#27070592
törölt tag

Hát van most itthon négy 200 literes hordó, sárgára érett körtével van tele mind. Lehet hogy kezdeni kéne vele valamit. :DDD

(#619) zsid válasza #27070592 (#618) üzenetére


zsid
senior tag

Hát hozhanál 1 litert a pro-logisba mintavételezés céljából. Meg tudom higítani 5 sörrel:-)

<tRucKdriFteR>

(#620) #27070592 válasza zsid (#619) üzenetére


#27070592
törölt tag

Hát először még ki kellene főzetni az anyagot, szerintem a mostani mintának nem örülnél. Még elég rostos... :DDD
800 liter cefréből mennyi 50 fokos pálinka jön ki ha normálisan ki van erjedve meg nem szar az alapanyag? 60-80-100 liter? Elég lesz kifizetni a főzési díjat meg a szeszadót. Legalább felét jó áron el kellene passzolni ahhoz hogy nullára kijöjjön a vége és maradjon is otthon pálesz. Tiszta befektetés.

(#621) zsid válasza #27070592 (#620) üzenetére


zsid
senior tag

Nekünk a 2 hektó öszibarackból asszem 40liter 55 fokos pálesz jött le tavaly,de jófajta. Eladni... Nálunk 1800-1900ért fözték literenként + a cefre. 2500-3000ért ki vesz páleszt?

<tRucKdriFteR>

(#622) zsid


zsid
senior tag

Úgy látom a Flott-trans pár szerencsésnek megint napijegyet váltott a tescoba:-)

<tRucKdriFteR>

(#623) MaciG válasza zsid (#621) üzenetére


MaciG
addikt

2500/L -ért én simán vennék 1-2 litert :D ,mert ha megnézed akkor a legolcsóbb pálinka a tescoban aminek íze is van, az a fütyülős mézes és az csak 40 fokos és olyan 2000 felett van fél liter, és a házi ,ha jól van főzva finomabb is. :)

BANZAII

(#624) zsid válasza MaciG (#623) üzenetére


zsid
senior tag

Hjah,a tavalyi birsalmapálinkánk nagyon jól sikerült. Messze jobb,mint a fütyülős mézes.

<tRucKdriFteR>

(#625) #27070592 válasza zsid (#622) üzenetére


#27070592
törölt tag

Ja ja...bár most örültem neki, mert éjjel alig aludtam valamit. De reggel hatra átsétáltam a tecsóba, behúztam a függönyöket és arra ébredtem hogy dél elmúlt... :DDD És délután háromra kint is voltam. Megvolt a vacsora is. Nyírségi kollegák háromféle meggybort kínáltak körbe...

Körtére visszatérve: most épp nincs 180 ropim hogy kifőzessek 100 lityi pálinkát, azért kellene elpasszolni legalább a felét. Megrendeléseket felveszek!!! :D

(#626) zsid válasza #27070592 (#625) üzenetére


zsid
senior tag

Nálam csak sör volt:-P Én 4:20ra megvacsoráztam és fél 1 ig aludtam. Most auchan központizok,utána megyek megint tescozni.

<tRucKdriFteR>

(#627) zsid válasza zsid (#626) üzenetére


zsid
senior tag

Mennyire utálok hidegben pakolni a tescoban. Most délig alvás :-)

<tRucKdriFteR>

(#628) #27070592 válasza zsid (#627) üzenetére


#27070592
törölt tag

Tegnap megdőlt a világrekord, hajnal fél négytől éjjel fél tizenegyig állt a bicajunk a gyáli tecsóban. 53 raklap visszáru volt. Kicsit valamit nagyon elnéztek a rendelésnél.

Kezd a tököm tele lenni az egész kurva belföldezéssel meg kilométer nélküli napokkal. A Révésznél mostanában új Daf space cab-okat lehet látni a tankerpótok előtt, kipróbálnék egyet pár hétre.

(#629) zsid válasza #27070592 (#628) üzenetére


zsid
senior tag

Egy ilyen napon bekopoghatnál hozzám,tudjam ki a bombagyáros:-P
Nekem jó a tesco,mert nem kmre fizetnek,így 2 helyivel jobban járok,mint egy 600kmes túrával(nem számolva a 12óra alvást).

<tRucKdriFteR>

(#630) SAMYka válasza Zolás (#607) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nekem vezetni is kellett szimulátoron. Volt ilyen felvillanó kép és hozzá kérdések. Meg felvillantak ilyen szines akármik és a megfelelő színü gombot kellett megnyomni minnél hamarabb (reflex vizsgálat). Babos könyvre meg tábla olvasásra nem emlékszem hogy PÁV-on lett volna azt én az orvosin csináltam.

A kártyatrükk pedig a szondi teszt és hangulat felmérésre használják.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#631) Zolás válasza SAMYka (#630) üzenetére


Zolás
addikt

És mi ment a szimulátoron? NFS vagy Dirt?? :DDD
Ahány hely annyiféleképpen nyomatják. Nekem is voltak villanóképek csak itt sorba kellett ixelgetni hogy melyiket láttad egy papirdarabon.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#632) zsid válasza Zolás (#631) üzenetére


zsid
senior tag

18 Wheels of Steel :-)

<tRucKdriFteR>

(#633) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Naa eddig úgy pörgött a dolog, élmény volt olvasni... Mostmeg? Raccsingoljatok már, legyen miről mesélni :DDD

Smoke & Torque

(#634) zsid válasza Szplöttyy (#633) üzenetére


zsid
senior tag

Hát a Magnum csak 430 lovas,19,5 tonna sajttal a hátam mögött nem megy a racsingolás.:-(
Mentem haver 470es Scaniajával pár kört. Nagyon megy XD

<tRucKdriFteR>

(#635) Szplöttyy válasza zsid (#634) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Kanyarba 5kerékkel? :DDD

Smoke & Torque

(#636) Szplöttyy válasza Szplöttyy (#635) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Vagy annyira nem vagy Fittipaldi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#637) Zolás válasza Szplöttyy (#636) üzenetére


Zolás
addikt

Ezt ne csináld mer még ugratni is láthatod sajttal együtt :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#638) Szplöttyy válasza Zolás (#637) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

:DDD Én mindent letagadok :DDD Kezdjek félni a fehérmagnumoktól? :DDD

Smoke & Torque

(#639) zsid válasza Zolás (#637) üzenetére


zsid
senior tag

Teherautóval ugrattam 2 éve a bosnyák téren. Ezen a sárgán még átmegyünk alapon, 85km/h ,aztán a villamossín kicsit megdobott:-)

<tRucKdriFteR>

(#640) Szplöttyy válasza zsid (#639) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

:DDD :)) :DDD

Smoke & Torque

(#641) Zolás válasza zsid (#639) üzenetére


Zolás
addikt

Én egyszer egy gödrös vasuti átjárót néztem be 90-el hát repültem egy kicsit. Mikor szerelő nézte pár hét mulva csak sasolt mi mitől görbült el a futóműben :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#642) Zewa válasza zsid (#634) üzenetére


Zewa
senior tag

Ne szívassatok már!
Csoki?! Hapy day?! Sajt?!
Légyszi ha Baranyában jártok szóljatok és dobjatok be a raktérbe! :B
Nem leszek hálátlan! :))

Mellesleg ha kell valaminek vmi kamionos kieg az szóljon! ;]

Ezekkel a légfékekkel mennyire lehet megcsúsztatni a vasat?

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#643) zsid válasza Zewa (#642) üzenetére


zsid
senior tag

Bocsi,kerülöm baranyát:-)
Mult héten sikerült állóra fékeznem az összes kereket,volt mögöttem füst...

<tRucKdriFteR>

(#644) Szplöttyy válasza zsid (#643) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Fura, hogy mennyire füstölnek a kamion kerekek... Fura... Pld. egy Személykocsival stauzol,(abs no) akkor nem füstöl, de ahogy láttam, teheratúk kéepsek 20-30ról is füstölve megállni :DDD Nyilván 40tonna v 1tonna azért, de több kerék, nagyobb felület, stb.

Smoke & Torque

(#645) zsid válasza Szplöttyy (#644) üzenetére


zsid
senior tag

Több kerék az igaz,de itt a tengelyen lehet 11tonna is,míg személyautónál max 600kiló. Meg nem hiszen,hogy személyautónál létre tudsz hozni 11bar féknyomást:-P

<tRucKdriFteR>

(#646) Szplöttyy válasza zsid (#645) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

11BAR? Annyit biztos nem :)

Jut eszembe, nem akar valaki valami nagy felbontású képet csinálni? Keresek régóta valami "rendes" kamionos hátteret, de vagy kis felbontású, vagy vmi amerikai szar van rajta :DDD

Smoke & Torque

(#647) zsid válasza Szplöttyy (#646) üzenetére


zsid
senior tag

Csak telóval tudok 1600x1200at,meg ilyen snassz gépek nem is háttérnek valók.

<tRucKdriFteR>

(#648) Szplöttyy válasza zsid (#647) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Pont ilyen gépek valók háttérnek, nem az agyoncsicsázot 231236262 tengelyes cuccok :DDD

Smoke & Torque

(#649) zsid válasza Szplöttyy (#648) üzenetére


zsid
senior tag

Sztem kabbe XD

<tRucKdriFteR>

(#650) Szplöttyy válasza zsid (#649) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

De komolyan... Nekem sokkal jobban bejön pl egy Magnum, vagy egy FH, amin látszik hogy nem demórajáros dolog, de nincs szétütve, azért. Nem jönnek be azok a 3tengelyes V8 full-full Scania, 4500darab reflektor, 12sorban, 16darab kipufogó, és még a fékbetét a krómozott...

Smoke & Torque

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.