Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Falovas válasza MrChris (#2) üzenetére


Falovas
aktív tag

Ha tényleg nem lesz nagy érdeklődés, azt is tudomásul fogom venni.
Egész jónak tűnik amit írtál, még nem hallottam róla. Néztem tesztvideót, tűrhető.
Szóval a lényeg. Amit én " megálmodtam" annak több előnye(?) is van(számomra) az olcsób(!) stabikkal szemben.
1.Örök, mint a nyomorúság. Nem romlik el, ha mégis... bármelyik alkatrésze olcsón beszerezhető.
2. Vállra akasztható pántja van, még túrázáshoz is jó, mindkét kezem szabad.
3. Bármikor bárhova letehető,hóba, sárba,kavicsra... " leválasztható " háromágú lába van.
4.Olyan a kamerarögzítése, hogy (ha olyan a kamera,vagy inkább a f.gép) az akksi cseréhez nem kell leválasztani a gépet az állványról. Ha alul van az akku. De testre szabható a rögzítés az adott típushoz. Cserélhető.
5. Mindenki a saját igényének megfelelően súlyozhatja fel,minél nehezebb annál stabilabb képet ad...
6. A könyöktámasz igazi extra. Akár "órákon át" is kézben tarthatjuk. Egyszerre két kézzel, vagy váltva is használható, statikus felvételekhez is.
7. Szállításkor rögzíthető a könyöktámasz.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Azzal tisztában vagyok hogy egy ilyen cucchoz fanatikusnak kell lenni. Lehet, de nekem ez egy szórakozás. Rengeteg munka van benne, de nem állt senki mögöttem, és nem tartottak pisztolyt a homlokomhoz, hogy csináljam. Volt egy ötletem, és minden áron kiakartam hozni a maximumot. Kellett hozzá egy hegesztő trafó is azért, és jó sok türelem.
Ha valakit érdekel ide feltöltöttem egy pár fotót:
[link]

[ Szerkesztve ]

" Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.