Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok,

talán beillik az életmód-egészség részbe:

- 1-2 tonhal konzerv (az olajos)
- 1 fej lilahagyma apróra
- negyed-fél kis flakon Univer majonéz
- jó adag tarkabors, durvára őrölve a fűszermalommal. De mehet bőven, úgyis eltűnik..
- közepes mennyiségű só
- 4-8 szelet teljes kiőrlésű "zsúrkenyér", enyhén pirítva (belseje lágy, kívül már serceg)

Krémet összekeverni, majd rákenni a kenyérszeletekre és mehet be a grill alá.

Ízlés szerint 5-10 percig sütni rá a krémet a kenyérre.

Kivenni, tálalni, koccintani.

Na de mivel ? Mi illik egy ilyen alapvetően tonhal-dominált ízorgiához ? Vörös ? Fehér ? Rosé ?

Hirtelen egy Chardonnay kopogtatja az ajtót homloklebenyemben, hogy engedjem ki, na, tessék. Egyéb tanács esetleg, hobbi-borászoktól .. ? Mi megy a halhoz ? Mármint .. inkább a halas majonézes kukoricasalátához. Vagy mihez. :)

:R :R :R

PS: amit egy igényes nő is értékel mondjuk egy hangulatos lágy fényes finom zenés vacsi alatt.

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#2) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Éhes vagyok. :(

Aquila non captat muscas.

(#3) Dißnäëß válasza Hegyirabló (#2) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Sikerült enned azóta ?

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#4) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ha már kaja topic. Az ételek minőségével kapcsolatban szeretném kérni a véleményeteket. Azt vettem észre, hogy Budapesten irodaházi "kantinban" (M3l0din) ebédelve nem tart ki estig az a kaja mennyiség, amennyit megettem délben, holott egy sima hentesnél, ha kevesebbet eszem kitart estig. Én azt gondolom, hogy a minősége nem mindegy az ételnek. Jelenleg úgy érzem, hogy ahhoz hogy mindenki enni tudjon, előfordulhat az éhen falás :(.
Kinek mi a véleménye erről?

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.