Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Ariadne válasza meroly (#1) üzenetére


Ariadne
őstag

Elvileg minden önkéntes egészségpénztáron át ugyanazokat a termékeket vásárolhatod meg, ugyanis jogszabályon alapul, hogy mit lehet és mit nem. Nagyon sok mindenre kiterjed egyébként, matractól a multivitaminon és az MBT cipőn át gyógy ;) üdülésig.

Dimenziónak vagyok tagja, nekik van kártyájuk is, ugyanúgy tudok vele fizetni patikában meg sok helyen, mint más bankkártyával. Egyébként én egyéni tag vagyok, tehát munkáltató nem fizet ilyet, magam léptem be, önként befizetek, és szja fizetéskor visszakapom a befizetett összeg 30%-át, vagyis 30%-kal olcsóbb minden, illetve valamivel kevesebbel, mert a működésre levonnak egy kicsit. Ezért is választottam őket, de ez évekkel ezelőtt volt, most újra át kellene böngészni a honlapjait a pénztáraknak, lehet változott ez is.

Ez egyébként szempont a választásnál, hogy mekkora százalékot vonnak a saját működésükre, némelyik pénztár elég borzasztó. :K

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.