Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) dptrsk válasza akyyy (#100) üzenetére


dptrsk
addikt

150-30=120 nálam.
Szabadidő keret, úgy tudom mehet strandbelépőre, ha a fürdő elfogadja a SZÉP kártyát.

(#102) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok! Szép kártya szállás zsebből nem lehet valahogy kp-hoz jutni vagy átrakni másik zsebbe?

S23

(#103) dptrsk válasza alex devil (#102) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem tudsz átpakolni mivel törvényi limitek is vannak a zsebeknél.
Kphoz jutás pedig a rokonság nyaralási szokásaitól függ...

(#104) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Nálunk bejött most új Cafeteria elemként egy másik egészségpénztár, 'Prémium Egészségpénztár'.

A Patika EP-m van, arra régebben jött Cafeteria, utóbbi időben csak én magam fizettem be rá.
A Prémium EP a Patikához képest mennyire más?

Láttam hogy pl DM-ben is lehet vele fizetni. Bármilyen termékre vagy csak gyógyászati termékekre használható, mint a Patika?

Kösz

(#105) mzso


mzso
veterán

Helló!

Szépkártya szabadidő részét milyen hasznos dologra lehet költeni?
Mintha hallottam volna másokat ruházati boltról beszélni. Tud valaki konkrét üzleteket?

[ Szerkesztve ]

(#106) 426os válasza mzso (#105) üzenetére


426os
őstag

[link]

.

(#107) mzso válasza 426os (#106) üzenetére


mzso
veterán

Ez nem igazán konkrét... Keresősből, meg valami hasznosabb kéne. Ez kapásból nem mutat egy helyet ahol szkártyával szoktam vásárolni.

(#108) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Edzőtermi bérletet vajon el lehet számolni Sporteseményként?

Ezt írja a szabályzat:
"A sportról szóló törvény hatálya alá tartozó sportrendezvényre szóló belépőjegy, valamint bérlet vásárlására, kizárólag Magyarország területén.
A sporttörvény alapján sportrendezvénynek minősül a sportszervezet vagy sportszövetség által versenyrendszerben vagy azon kívül, résztvevők jelenlétében megtartott verseny, mérkőzés."

(#109) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok!

Szeretnénk egy egészségpénztári számlát nyitni vagy nekem vagy az asszony nevére.

Az lenne a kérdésem, hogy ha az én fizetésemből van érvényesítve a 3 gyerekünk után a családi adókedvezmény akkor ettől függetlenül még tudok élni az egészségpénztári adóvisszatéritéssel? Vagy érdemesebb lenne ezt az asszony nevére nyitni ezesetben?

(#110) Angie™


Angie™
addikt

Nem nagyon pörög a topic, de azért szerencsét próbálok. Van esetleg vkinek meghívója OTP egészségpénztárba? 10-10e Ft-os akció van most. :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.