Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  K700i korlátozások a vodánál (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Oli-V2


Oli-V2
csendes tag

Kb. egy hete vettem a K700i-t, de ez a kurva voda ugy lekorlátozta hogy csak na. Azt eddig is tudtam hogy Mp3-maat nem lehet betenni csengőhangnak, de azt hogy semmilyen hangfájlt nem játszik le a midin-kívül, na ez valami hihetetlen!!!!!!!!
Már minden létező kiterjesztésű hangfájlt megpróbáltam feltenni, de vagy az történik, hogy a hang nem játszható le, vagy beteszi az 'egyéb' mappába, amivel utána semmit nem tudok kezdeni.Ja meg még valami, videót konvertáltam(Xvid or mpg)->mp4 fájlá és nincs kép csak hang! Véletlenül egy videót jol konvertált, és azt lejátszotta, de csak az első 5 percet, mert nem volt reg.-elve a progi amit a netről szedtem le.
Összegzés képpen, feltudsz rakni mp3-mat de csak hallgatni, midit be tudod rakni csengőhangnak is,+ olyan zenéket tudsz még berakni, amit a belső mikrofonnal felveszel! Kicsit lebutíttották a telt!!!!!!Ja és még annyi, hogyha valaki tud olyan video convertálót ami teljes, jó ,és le lehetne valahonna tölteni a netről akkor megköszönném!
Létszíves írjon akinek vodás a K700i-je, és hogy neki is jelentkeztek-e ezek a problemák!Szerintem hamarosan felkerül rá a gyári szoftver, ezáltal elveszik lehet hogy a gari, de csak így teljes a telefon tudása, amit mindenhol leírnak a neten.
Köszi előre is a válaszokat!!!

(#2) Bibby válasza Oli-V2 (#1) üzenetére


Bibby
addikt

Az első és legfontosabb hogy létezik a k700-nak topicja úgyhogy ezt szerintem bezárják, ráadásul már eléggé lerágott csont.

Nem tudom milyen hangfájlt nem játszik le a telefonod, vagy mivel próbálkoztál.MP3-at lejátszik, csengőhangnak is be lehet tenni csak egy programmal át kell alakítani(DRM packager).Nem a voda korlátozta le a hangfájlok lejátszását, ez egy telefon, ne várd el tőle hogy minden típust ismerjen.A videónál ha nincs kép az szerintem sokkal inkább a konvertálás hibája.

Videókonvertálás: Bővebben: link

Szívesen.

Ελευθερια η θανατος

(#3) szelidorzo válasza Bibby (#2) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Azért arra ne vegyél mérget, hogy a vodafone keze nincs benne a dologban!!
Rábasszák a hülye LIVE menűjüket, s némelyik telefon progjamját kellően hazabasszák vele!

Ergo nem kell olyan telefon amin nem gyári szoft fut.

Arról nem szólva amit a voda mostanság a számlázás ürügyén művel, bár én jól jártam a feltöltőkártyámmal, jóváírtak 3100 forintot, mert szerintük rosszul számláztak!!!!
Nem komplett társulat
A vodafone-tól mentsen meg engem a jóisten:C:Y:R

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#4) vizslakutya válasza Bibby (#2) üzenetére


vizslakutya
senior tag

nekem Tés telefonnal simán lejátsza az mp3 at és be is tudom tenni csengőnek.nem kell semmi átalakítás.

Oli v2:
való igaz van már k-700 topic gyere át oda

[Szerkesztve]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#5) Bibby válasza szelidorzo (#3) üzenetére


Bibby
addikt

Egy pici mérget azért mernék rá bevenni, mert itt fekszik előttem az asztalon...:P

Ελευθερια η θανατος

(#6) nafikra


nafikra
tag

véletlenül tudtok olyan progit amivel gépen le tom jáccani a K700i-be való Java játékokat????:Y

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  K700i korlátozások a vodánál (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.