Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  justlink (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Big


Big
csendes tag

Hali Népek! Ha valaki tud valamit a JustLink-ról, hogy mennyit, és mit is tud ez a technologia, (mert itt sem sok szó esett rólla) és hogy mennyire jó, okos, és szép, az irjon rólla valamit, pls!

Köszi!

Big

(#2) Egon


Egon
nagyúr

Ez egy CD-írókban használt technológia, a buffer underrun (puffer kiürülés, azaz az íráshoz használt puffer kiürül: általában olyankor következik be, ha a forrásmeghajtóról az írás sebességénél lassabb ütemben jön az adat) hiba kivédéséhez. Hatásában megegyezik a Burn-proof stb. technológiákkal. Bővebben: www.cdgrab.hu

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) guest


guest
veterán

nekem is justlinkes izem van:
ricoh ööö.. ja igen mp7200 vagy valami ilyesmi (20x10x40)
siman tekeri a 10x-es ujrairhatot. (ezt szoktam hasznalni, meg 12x-es irhatot. nagyon jol megy, csak ajanlani tudom)
a justlink-rol van egy iras a ricoh oldalan is (ok talaltak ki, vagy a marketingesuk a juslinket)

prohardver vendég

(#4) Big válasza guest (#3) üzenetére


Big
csendes tag

Hali Guest! És mond csak, szerény kis hazánkban ki forgalmaz Ricoh irót? Mert nekem is az van, csak nem Justlinkes... le akarnám cserélni.

Big

(#5) guest


guest
veterán

ha a mistral compworld.

www.mistral.hu

de gondolom meg kismillioan (lehet hogy masnal meg olcsobb is) csekit:

www.depo.hu
www.station.hu

prohardver vendég

(#6) Isten


Isten
tag

Kedves BIG,

azér' ne cseréld le az íród, mer' jobban hangzik a JustLink, mint a Burn Proof!! Egyébként ha már mindenképp JustLinkes CD pörkölőt veszel, tudok egyet ajánlani, bár túlirni nem tudsz vele, de hót megbizható. A NEC ??7200-as típusáról lenne szó, nem túl drága, nincs rontás, kivéve áramszünet :) !

(#7) Isten


Isten
tag

Ja, és egy link, ami just linkel és burn proofal is foglalkoyk, de csak angol nzelven!

http://pcbuyersguide.com/hardware/storage/BurnProof-JustLink.html

Tamás :))))))))))))))))

(#8) Big válasza Isten (#7) üzenetére


Big
csendes tag

Köszi szépen a segítséget! (Egyébként az iróm még csak nem is burn proofos... :( ) (az különben is talán egy másik cég)

Big

(#9) guest


guest
veterán

http://www.cdrlabs.com/reviews/index.php?reviewid=51

ez kell neked es kesz.

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  justlink (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.