Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Na felénk meghalt a net, a modem szinkronban van de adatforgalom nincs...

(#402) Nwis86 válasza Roland-87 (#401) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Nálam sincs, Tát, 1,5-2 hónapja váltottunk azóta ez a 3.eset hogy elmegy a net és a tv, bár a tv engem nen érint de családtagjaim néznék. Első alkalom 3 napig tartott mire jó lett, 2. Alkalom, írtam nekik Facebookon mivel máshogy nem értem el őket, egész normális volt a csaj aki vissza írt, másnap láttam a ház előtt Telekomos autót és az oszlopon csináltak valamit és jó lett, és most a 3.eset, nem egész 2 hónap alatt ez kicsit sok, lehet rossz ötlet volt ez a Telekomra váltás...

(#403) Roland-87 válasza Nwis86 (#402) üzenetére


Roland-87
aktív tag

Itt eddig nem volt ilyen, ha elment az általában a helyi hálózati probléma miatt volt de most vélhetően nem itt van a gond mert a modem felcsatlakozik, megvannak a le és feltöltési csatik is csak adat nincs, eddig ha ilyen volt is az mindig hajnalban pár órán át tehát most még az is necces hogy ez vajon valami munkálat a hálózaton vagy valami megdöglött, ha reggelig nem jön vissza akkor bejelentem.

(#404) Nwis86 válasza Roland-87 (#403) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Nálam fel se csatlakozik, "hozzáférés megtagadva" és 0 csatorna

(#405) NTonee válasza Gabesz77 (#399) üzenetére


NTonee
veterán

Én nem csak kezdem, én már erősen megbántam és a telekom üzletben már hangosan ki is mondtam ezt. Ezen a héten már megint másodjára se tv, se net.
Ügyfélszolis lány... ,,nem önnél van a hiba".
Na ne mondja kedveském! :(((
Én hülye meg aláírtam az 1éves hűséget.

[ Szerkesztve ]

(#406) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Kíváncsi vagyok meddig lesz még ez az állapot, az okát tudjuk csak én azt nem értem miért nem képesek jelezni vagy tervezetten művelni a fejlesztések miatti leállást, mert ezek jó része az miatt van. Nálam nem ment el mondjuk ma de valamelyik éjjel több órán át nem volt net, persze pont amikor éppen kellett volna.

(#407) NTonee válasza Roland-87 (#406) üzenetére


NTonee
veterán

Te tudod az okát? Szerintem akkor szólj az ügyfélszolinak, mert ők nem tudták! A telefonban a lány azt mondta, hogy 98 ügyfél szakadt le és keresik a hibát.

Most ott járunk, hogy még nincs 4 hete bekötve hozzánk, de eddig minimum hetente 2 teljes szolgáltatás kiesés volt egész napra. Akár fejlesztés, akár más miatt van, ez számomra nem szolgáltatás, hanem minősíthetetlen szemét. Pláne, hogy még akkor sincs 500mbit-es netem, ha épp működik.

[ Szerkesztve ]

(#408) Roland-87 válasza NTonee (#407) üzenetére


Roland-87
aktív tag

Hát a kiesések egy jó része fejlesztés miatt van, a többi meg a szokásos problémák, erősítő, kábelezés azaz jelszint problémák, ez koaxon mindenhol előfordul, az ügyfelesek általában soha nem tudnak semmit, még azt se hol kellene jelszintet ellenőrizni a modemben de ha tudják is általában gőzük sincs milyen határértékek között kellene lennie, rengetegszer jelentettem be hibát konkrétan ezzel és néha nem is értették miről beszélek.
Az 500 megád meg még mindig a wifi miatt nincs meg, az wifin soha nem is lesz a gyári Sagem modemmel mivel az AC módban 300 körül tud, N módban pedig 100 körül ideális esetben, cat5e azaz gigabitre képes kábelen és gigabit képes hálókártyával meglesz az 500 közeli érték.

(#409) NTonee válasza Roland-87 (#408) üzenetére


NTonee
veterán

keversz valakivel, nekem saját routerem van, ami egy elég komoly ac-s router. Antenna Hungáriát becélozva speedtest.net-en mértem már 520mbitet is wifin.

(#410) Naibu válasza NTonee (#405) üzenetére


Naibu
csendes tag

Utólag is köszönöm a beszerelésről az információkat.

Akkor egyelőre még nem nagyon váltok telekomra.
Marad a 40/10 csomagom a kalásznál. Jó régi Juropnet áron... ;)
Utóbbi időben elég stabil a net. Szokatlan is.

(#411) NTonee


NTonee
veterán

No lám, csak nem megint teljes szolgáltatáskiesés van Tnél?
Már tegnap is csak akadozva volt net, ma reggel meg 10-20 mbit volt meg az 500ból, ami eddig bírta, most már csak sötétség.

[ Szerkesztve ]

(#412) Roland-87 válasza NTonee (#411) üzenetére


Roland-87
aktív tag

Igen meghalt megint, most sms-t is küldtek róla szóval valami nem oké és megint az optikai oldalon van a gond, remélem most már megoldják tényleg....

(#413) NTonee válasza Roland-87 (#412) üzenetére


NTonee
veterán

Nekem nem jött semmi, csak miután bejelentettem, hogy megint szar.

(#414) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Olyasmi pletyka terjeng hogy valahol a busz kivitt egy oszlopot és az optika ment el, azért volt a tegnapi kiesés.

(#415) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Táton újra semmi, se tv, se internet. SMS-t nem kaptam, információ nulla.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#416) Tanisz


Tanisz
senior tag

Reggel óta nincs TV adás nálunk (P.jászfalu).
Net van.
Valaki tud valamit erről, vagy egyedi eset lehet?

Igaz annyira nem hiányzik a TV :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#417) p2pp válasza Tanisz (#416) üzenetére


p2pp
őstag

Itt sem (Esztergom).
Este 7-kor jött meg.
Telekom oldalról volt hiba.
Szokás szerint.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#418) Tanisz válasza p2pp (#417) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi :)
Most meg net sincs, bár lehet a hálózatfejlesztés miatt :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#419) p2pp válasza Tanisz (#418) üzenetére


p2pp
őstag

Itt sincs. :)

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#420) Roland-87


Roland-87
aktív tag

Itt mostanában éjjelente megy el több órára, napközben eddig nem kaptam rajta de egy jó ideje a routeren nem fut a figyelő szkript így nem tudom visszanézni volt-e kiesés, lehet vissza kéne tennem.

(#421) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Van valami infó a Telekomos fejlesztések kapcsán?
Lesz idén is tovabbi bővítés?

Múlt évben már Leányváron is lehetett Telekomra váltan Kalasznetről.

Van valakinek infója, hogy idén mi várható? Mely települések?

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#422) frovery válasza Tanisz (#421) üzenetére


frovery
senior tag

Biztosan de hol, mikor...???
2-3 hete Tokod települést kapcsolták rá Telekom rendszerre. Kinn volt a konténerük is, ahol ügyet lehetett intézni. Én is várom már Sárisápon. A szomszéd kis település majd 1 éve Telekomos.

(#423) Tanisz válasza frovery (#422) üzenetére


Tanisz
senior tag

Na ja,nekem is ez a bajom, hogy semmi infó.

Ha Sárisápra bejönnek,akkor beírnál ide, hogy tudjam értesíteni a rokonokat? :)

Köszönöm :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#424) frovery válasza Tanisz (#423) üzenetére


frovery
senior tag

Már lesz valami fejlemény.

(#425) Tanisz válasza frovery (#424) üzenetére


Tanisz
senior tag

Ohhh...köszike :)
Van remény akkor :)

Ezt emailben kaptad?
A honlapon nem találom, vagy csak béna vagyok :)

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#426) frovery válasza Tanisz (#425) üzenetére


frovery
senior tag

fészbúkon a sárisáp.hu csoportban. volt is napokig szarakodás. most megint lesz.

(#427) frovery válasza frovery (#424) üzenetére


frovery
senior tag

Már nálunk is, Sárisápon.

[ Szerkesztve ]

(#428) Naibu


Naibu
csendes tag

Azt hiszem Dorog nagy részén lehúzodott a redöny kedves kalász/telekom páros.

Megérkezett a lakótelepre a Digi optika. :)

Egy végtelenségig kitartó volt Juhász Antennás / Jurop Telekomos.

(#429) frovery válasza Naibu (#428) üzenetére


frovery
senior tag

Azóta Digis lettél???
Mert valahogy mégsem rohannak át az efik, sőt!! Érdekes módon visszajönnek inkább a koaxos Telekomhoz.
Nem minden az optika. Sajnos az Invitel/Digi háttér ugyanolyan fos, megbízhatatlan szolgáltatás maradt, mint volt.
Egy Telekomos Technikus Dorog, Esztergom környékéről 😉

(#430) Naibu válasza frovery (#429) üzenetére


Naibu
csendes tag

Igen természetesen. A kábel tv-m eddig is digi volt. Nem mondom voltak hibák az optika bekötés után tv és net fronton is. Nagy része országos volt. Féltem az internet miatt, hogy nem lesz olyan stabil, mint a koaxos jurop telekom... De bevállaltam a régi (40/8) 3 ezer forint helyett, mert már nagyon lassú volt. Összeségében megérte.

Az előfizetők tudják. Mindenki odamegy ahova akar.
Saját lépcsőzban 15 lakásból 10 digis.
Koax? Akkor a fantasztikus ip tv-re gondolsz? Azt köszi nem. :)
30 másodperc késés az adásban. Széteső kép, kockásodás a köbön.
Még az internettel nem is lenne gond, de drága úgy, ha külön kérem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.