Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrBubo77


DrBubo77
addikt

A napokban megjelent hazánkban is Androidon a Jurassic World™ Alive, a hamarosan érkező mozifilmhez kapcsolódóan. A játék letölthető a Play Store-ból.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2) B********


B********
aktív tag

Nekem nem túl sok viszonyítási alapom van a Pokémon GO-hoz mert azzal nem nagyon játszottam, ebben viszont tetszenek a dínók.

(#3) DrBubo77 válasza B******** (#2) üzenetére


DrBubo77
addikt

A pörgető pontokból (Supply drop) mintha több lenne, mint a Pokemonban volt.
Dinóból már 14 van. Van ismertebb, mint a Velociraptor, de vannak számomra teljesen ismeretlenek is, mint a Nundasuchus.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#4) B******** válasza DrBubo77 (#3) üzenetére


B********
aktív tag

Hasonló a helyzet nálam is. Ami még tetszik hogy egyre gyakrabban futok bele ritka állatokba, mint pl a T-rex vagy a Spino. Amennyit én lövöldözöm, arra a kapható darts is bőven elég, nincs szükség iap-re, és elég jók a pvp harcok is.

(#5) B********


B********
aktív tag

Nagyon ül a topic. Nem vadászik senki dínókra itt?

(#6) feri1014 válasza B******** (#5) üzenetére


feri1014
senior tag

Lassan 1 hete játszok vele. Kellemes csalódás a játék. A pvp része is jól eltalált. Talán csak annyi a gond, hogy nem igazán ösztönöz a játek, hogy sétálgass, azon kívül, hogy dínókat fogj. Nekem a lakásból is szinte mindig elérhető 3-4, néha ritkább dínó is.

(#7) DrBubo77 válasza feri1014 (#6) üzenetére


DrBubo77
addikt

Akkor jó helyen laksz.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#8) B******** válasza feri1014 (#6) üzenetére


B********
aktív tag

Nekem pont ez a pozitív hogy nem kell feltétlen km-eket gyalogolnom. Megyek én eleget melóba. Jó az is hogy napszakonként eltérő hogy milyen állatok tűnnek fel. Nappam sok a növényevő, este kezdenek előjönni a ragadozók, éjjel pedig szinte csak húsevők portyáznak. Nagyon ritká látok egy-egy magányos T-Rex-et, de pl Velociraptorok tipikusan falkában jelennek meg, szóval sokmindenre figyeltek.

(#9) DrBubo77 válasza B******** (#8) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az inkubátorokat is jól eltalálták, hasonló a Clash Royale ládáihoz. Jobb, mint a Pokemon-féle gyaloglással keltetés.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#10) feri1014 válasza B******** (#8) üzenetére


feri1014
senior tag

Én sem bánom, otthon eléggé kényelmes a dolog. :D Bár én szívesen megyek erre-arra, ha olyan kedvem van.

DrBubo77: Az viszont valóban jól eltalált lett. A GO-s tojások néha zavaróak tudnak lenni. Főleg, hogy 1 inkubátor lehet végtelen felhasználásra.

[ Szerkesztve ]

(#11) DrBubo77 válasza DrBubo77 (#9) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az inkubátorok szintje nem a csata kezdet szerint dől el, hanem a csata végének szintje szerint.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#12) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

A kezdeti lelkesedés után egyre inkább egy bughalmaznak tűnik a játék. :/
Pár napja rendszeresen fordul elő, hogy bedob egy harcba, de csak a háttér látszik és nem jelenik meg semmi más. Tegnap este pedig rákattintottam egy 8 órás inkubátorra, gondoltam reggelre lejár az a 8 óra. Reggel megnéztem, még csak el sem indult. Arról nem is beszélve, hogy nagyon sokszor disconnectel harc közben, mire visszaenged - ha visszaenged egyáltalán - akkorra már veszítettem. Másnak is vannak ilyen problémái?

(#13) feri1014 válasza Vesporigo (#12) üzenetére


feri1014
senior tag

Tegnap este nekem is volt disconnect. Az előbb pedig nem engedett be. Folyamatosan disconnectet dobott.

(#14) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Én meguntam, hogy állandóan ledobál meccs közben (aztán meg hiába lépek vissza nagyon gyorsan, már el is veszítettem), meg folyamatosan sokkal erősebb ellenfelekkel rak össze. Meg az is idegesítő, ha be sem tesz harcba, hanem csak homokozik, de semmi nem történik. Letöröltem a játékot.

(#15) feri1014 válasza Vesporigo (#14) üzenetére


feri1014
senior tag

Sajnos nagyon durván pay 2 win. Lényegében esélytelen epic-től felfelé dinókat összeszedni, nemhogy fejleszteni őket. Azokat a hibrideket, amihez epic dinó kell, nyugodtan el is lehet felejteni. Vagy lehet venni az iszonyat drága bundle-öket.

[ Szerkesztve ]

(#16) Shanyiee


Shanyiee
csendes tag

Halihó!

A tapasztalat az, hogy vannak kifogásolható csaták de ez olyan 10-ből 1.
P2w? Nem mondanám! Épp ma pakoltam fel 8-ból egy kivételével csak arany dinókat. Utána futottam 2 csatát és a legrosszabb csatám volt a legjobb is! A végén volt igazán érezhető, hogy mindketten elvesztettük a bizalmunkat a győzelem felé és már csak a tudásunkra hagyatkozunk.
Láb jegyzetben említeném, hogy soha nem vettem a játékban vip csomagot!

Lehetetlen fejleszteni? Kizárt!
Igen! Van olyan, hogy common - > rare - > epic evolv. De olyan is van, hogy rare + rare = legend
Jelenleg 8as szinten vagyok (közel két hónapja játszom) és már két legendary és egy uniq fejlesztése van folyamatban!

A klánok és az általatok megcsinált inkubátorok nagyban segítenek a fejlesztésben. Főleg, hogy lehet dns-t kérni valamint adni is. A legutolsó patch óta sokkal könnyebb ritkán látható dinók befogása is!
Érdemes egy esélyt (újra) adni neki!:)

Ha nagy leszek megnövök! :)

(#17) feri1014 válasza Shanyiee (#16) üzenetére


feri1014
senior tag

Nézz rá a dátumra, hogy mikori kommentek is azok. Azóta szerencsére sokat változott a játék pozitív irányba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.