Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SchMK

SchMK
tag

Szeretnél egy olyan magyar cégnél dolgozni amely elkötelezett az információbiztonság fejlesztésében, a fenntartható megoldások kiépítésében? Gyártói vizsgákat gyűjtesz? Ebben tudnak támogatni.
Csatlakozz csapatukhoz!

A cég célja olyan informatikai rendszerek építése és üzemeltetése, melyek hozzásegítik a vállalkozásokat a valódi tevékenységük professzionális végzéséhez.

2 kollégát keresünk nagyvállalati (bank, ipar, államigazgatás) ügyfélkörében végzett távoli, elsősorban rendszerüzemeltetési és presales munkákra meglévő 8 fős mérnök csapatuk bővítésére.

Feladatok:
• ügyféligények határidőre történő magas szintű teljesítése
• rendszeres és eseti üzemeltetési feladatok ellátása
• munkaállomások felügyelete, karbantartása ügyfeleinknél
• telefonos és személyes segítségnyújtás a felhasználóknak
• hálózati, felhasználói programok installálása, üzemeltetése, hibaelhárítás
• hardverek, szoftverek nyilvántartásának vezetése
• rackes infastruktúra telepítése / konfigurálása
• migrációs feladatok megtervezése / végrehajtása
• hardver konfigurációk készítése / árazása
• árajánlatok készítése és a sales csapat műszaki támogatása

Kulcs kompetenciák
• legalább 2-3 év tapasztalat infrastruktúra üzemeltetési területen
• MS Server és AD ismerete
• rackes szerver infrastruktúra ismerete
• tűzfalak, hálózati útválasztók üzemeltetése
• számítógépes hálózatok ismerete
• mentési technológiák alapszintű ismerete
• legalább középfokú informatikai végzettség

Szükséges "softskill":
• ügyfélorientált gondolkodás
• csapatmunka, jó problémamegoldó készség
• precíz, önálló munkavégzés
• eredményorientált, megoldáskereső szemlélet

Előnyt jelent
• server, hardver (x86, Blade) és storage (SAN, FC, zónázás) technológiák konfiguráció szintű ismerete
• szakirányú felsőfokú végzettség
• Linux ismerete
• CCNA, MCSE, HP ASE minősítések megléte
• szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
• B kategóriás jogosítvány

Szükséges nyelvtudás
angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Heti óraszám
40 óra

Munkavégzés helye
Budapest, 4. kerület, Ipari Park

Amit a megbízónk kínál
• fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
• modern munkakörnyezet
• változatos, kihívásokkal teli feladatok
• folyamatos fejlődési lehetőség
• versenyképes bér
• stabil nagyvállalati háttér
• kellemes munkahelyi légkör
• folyamatos szakmai kihívások
• folyamatos szakmai fejlődés, képzések, gyártói minősítések megszerzése, ennek anyagi támogatása

Szükséges dokumentumok
Fényképes szakmai önéletrajz