Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Hat eldobom az agyam! Mar az is meglepo vala, hogy egyealtalan edig kibirtak 478-on! Aszt az edes anyukat! hogy......
szoval megint rendesek a kicsik!
ja a hirek a inen van [L]http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=20122[/L].

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2) Nowhereman


Nowhereman
őstag

már azt hidtem el feledkeztek róla...

Utánam a kondenzcsik!

(#3) Turmoil válasza neduddki (#1) üzenetére


Turmoil
senior tag

1-2 napja ettől hangos az internet, elég sok oldalon olvastam a hírt, még gondolkoztam is, hogy a helyi Intelesek orra alá dugom, de végül nem tettem:)
Egyébként nem tudom mit csodálkozol, várható volt, S478 túl régóta volt piacon. :t

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#4) Il Padrone


Il Padrone
senior tag

Nem ertem miert van erre szukseg? (Azon kivul hogy meg tudjak magyarazni, meg hogy uj alaplapot vegyel)

Il Padrone

(#5) bdav


bdav
őstag

Végre... Már kezdett hiányérzetem lenni :)) :D Ez azért jó, mert több AMD fog fogyni :D

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#6) Crion válasza neduddki (#1) üzenetére


Crion
aktív tag

Logikus, hogy uj lap, mivel ez nem pentium 4-lesz ha olvastok a sorok között is.

(#7) rvs válasza neduddki (#1) üzenetére


rvs
aktív tag

mán megint?
óóó..

a leg elvakultabb intel fanok sem mondhatják azt, hogy az amd a socket-a-val ne lenne jobb ilyen tekintetben. :)

(#8) Sefter válasza neduddki (#1) üzenetére


Sefter
veterán

Ki akarsz robbantani egy AMDfan vs. INTELfan háborút.... ;]

Psn ID: sefter_hun

(#9) Crion válasza Sefter (#8) üzenetére


Crion
aktív tag

Nem lesz ebből háború, régóta megszokott, hogy generáció váltáskor foglalat csere is van a pentiumnál. Mellesleg, most ugyis vihar előtti csend van, mert az ár teljesitmény közel áll a két processzor családnál, és talán az intel most előrébb jár 1 fokkal. És most itt van ez is, intel procikhoz pci expresszes lap...

(#10) Den válasza Crion (#6) üzenetére


Den
veterán

pentium 5 lesz az valszeg

www.simson4t.hu

(#11) supercow


supercow
őstag

soklábú foglalat? ehh... pedig még meg sem vettem a p4-est :D
jó lesz ez a s370 még egy darabig.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#12) MaUser válasza neduddki (#1) üzenetére


MaUser
addikt

A legjobban azt szeretem az Intel-ben, hogy mire az embernek összejön a pénze egy új gépre (alaplap, ram, proci), addigra nem tud mit venni, mert a mostanit nem érdemes mivel kifutó, a elkövetkező meg megfizethetetlen.
(Júniusban, amikor megvettem kicsiny kazánom, azzal próbáltak meggyőzni a Mistralban, hogy vegyek P4-et (egyébként se az Intel-lel -a fentin kívül-, se a Mistral-lal nincs bajom), mert már nem fog többet tokozást cserélni 10 Ghz-ig. Szerencse, hogy hallgatam saját félelmeimre s nem azt vettem. (Valakinek tudja, hogy az a szerencsétlen pentium pro hányszor váltott tokozást?)
/első, rendes socket (nem tudom a nevét sajnos)-második, slot 1-harmadik, socket 370 rev1-negyedik, socket 370rev2-ötödik, socket 370rev3/

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#13) engusz


engusz
veterán

Azért az AMD nem tökéletes! Lehet, hogy jó a foglalat és régóta azt használják, de ha már az új foglalattal nincsen gond, akkor legolább egy újabb és jobb memóriakezelést megoldhattak volna.

Örülnék, ha az AMD kiadna egy normálisabb chipsetet a saját procijaihoz, mint ahogy tette az Intel is a P4-nél.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) Bass


Bass
addikt

Hülyeséget mondtam, ezért megkértem a moderátorokat, hogy töröljék a hozzászólásomat. Mindenkitől bocsánatot kérek.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#15) Biaggio


Biaggio
őstag

''Ez lehet majd a Pentium 8, vagy valami hasonló, 2004 körül'' :)

Na,ezt megvárom, ha újra gépet bővítek :DD

(#16) rog válasza Bass (#14) üzenetére


rog
addikt

szerintem te beteg vagy.. :(

(#17) Bass válasza rog (#16) üzenetére


Bass
addikt

Az lehet,de az Intel még betegebb agyilag.De annyi eszem mégis volt hogy még1x ne vegyek Intel procit:)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#18) emvy válasza Bass (#17) üzenetére


emvy
nagyúr

Kötve hiszem.
Ha ilyen jól nyomod, miért nem alapítasz processzorgyárat.

while (!sleep) sheep++;

(#19) Bass válasza emvy (#18) üzenetére


Bass
addikt

Betársulsz?? 10Ghz-el indulunk és 3 fokos hömérsékletü lesz a proci

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#20) meba


meba
tag

A foglalatokról annyit, hogy mindig találni kell valami indokot hogy generációváltáskor a user neu alaplapot vegyen a procihoz. AKinek nem inge, nem vegy magára, és mindnenki használjon olyan platformot olyat amilyet szeretne (INtel,AMd), és szerintem ebben a GIGaherz-háborúban csak a mi ''felhasználók'' fogunk nyerni.
Az már megint más kérdés hogy 1-2 szinte a nullára értékelődik a megvett vas ára...

(#21) Bass


Bass
addikt

De azért nem mondja nekem senki hogy ez nem nevetséges,és ki....ás az Inteles cuccal rendelkezö egyénekkel szemben??

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#22) meba


meba
tag

......szóval 1-2 év alatt a nullával egyenlő lesz a vas értéke...az előbbi gondolat befejezésként..

(#23) esteban válasza Bass (#19) üzenetére


esteban
senior tag

Akkor ha jol sejtem a 7205-os chipset meg nyarig jo, aztan mar nem lehet boviteni mert jonnek a 800-as procik... utanna meg az uj foglalat.

iBook + RedBull :)

(#24) esteban válasza esteban (#23) üzenetére


esteban
senior tag

...habr ha belegondolunk, az AMD-nek sincs mar sok ideje, ugyanis jon a 64-es, amihez uj rendszer kell. A bartonokat meg nem nagyon lehet gyositani, kulonben megtette volna mar.

Tehat akkor megint ott vagyunk, hogy az intel vezet, mert ahhoz problema nelkul tudok bepakolni 2G ramot ...

iBook + RedBull :)

(#25) Bass


Bass
addikt

Én 4GB-ot tudod nyom az Abit KR7A-ba:)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#26) Bass


Bass
addikt

De persze nem nyomok mert nincs annyi pingó:(

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#27) greenface


greenface
aktív tag

Azért ez a ''rohadt köcsög aljas bunkó .................... Intel, isteni szuper zseniális ................. AMD'' duma már egy kicsit uncsi...

Az s478 már vagy másfél éves, a hír szerint jövő év második felében cseréli le fokozatosan az Intel, azaz kb. 3 év után.

A K8 fog menni a jelenlegi socket A-s lapokban különben....?


''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#28) Bass


Bass
addikt

Nem de a P4 megjelent HOPP és ripsz ropsz már a második foglalat kellett neki:))

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#29) Bass


Bass
addikt

2001.Januári PcWorld P4 Teszt .socket 423:)) és utánna elég hamar volt váltás szerintem:)))

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#30) rog


rog
addikt

annyira én nem tartom nagy bajnak az uj foglalatot.
hiszen eddig is ez volt. amióta pc létezik.
új proci->új alaplap. ez így van rendjén.
pláne hogy a chipkészletek, ramok, egyébb perifériak is legalább úgy fejlődnek mint a procik. ha nem gyorsabban

(#31) rog


rog
addikt

annyira én nem tartom nagy bajnak az uj foglalatot.
hiszen eddig is ez volt. amióta pc létezik.
új proci->új alaplap. ez így van rendjén.
pláne hogy a chipkészletek, ramok, egyébb perifériak is legalább úgy fejlődnek mint a procik. ha nem gyorsabban

(#32) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

És? Én úgy vagyok vele, hogy 2-3 évente amikor épp konfigot frissítek, akkor új alaplap + új proci. Szvsz tük mindegy milyen foglalat, így is, úgy is csere lenne. AMD platformon meg ugyanez megy, csak KT266-333-400 és tsai. Nem mindegy hogy chipset vagy foglalat vagy RAM miatt kell új alaplapot venni???

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#33) bdav


bdav
őstag

Különben az igaz, hogy én pl. (és sztem még sokan) lapot meg procit egyszerre cserélnek, mert addigra már feljebb megy a buszsebesség és/vagy a lap nem támogat adott órajel felett procot. Nekem is van egy socket-a-s lapom, mégse fogok bele athlon xp-t venni, mer' minek (sdr ramos, 800as duron futkos benne), annyival nem gyorsulna.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#34) bdav válasza Agyzuzo (#32) üzenetére


bdav
őstag

20 mp-vel gyorsabb voltál :))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.