Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Joli OS

Hozzászólások

(#1) firewolf


firewolf
tag

Üdv!

Ajánlották nekem a Joli OS-t. Azt mondták szép, okos, gyors stb. Ki mit tud róla? Előnyök-hátrányok, milyen gyors internet kell hozzá...?
Az os honlapja: [link]

Firewolf

(#2) localhost válasza firewolf (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Röviden: kétszer próbálódott ki a gépemen.
Első alkalommal már telepítés közben lefagyott, másodszorra telepítés után elindult, és 2 perc múlva fagyott le. Több esélyt nem kapott. Trash

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) firewolf


firewolf
tag

Hát még tényleg nem az igazi. Föltettem egy külön partícióra, használtam kb 20 percet. 2szer kikapcsolta a monitort és nem tudtam sehogy se visszakapcsolni, csak újraindítás után... Meg nálam NAGYON lassú volt a fájlkezelője is...

(#4) blueMerle


blueMerle
veterán

User és hardware error mindkét esetben :D Nekem a netbookon tökéletesen üzemel 10 perc alatt fenn volt, piszok gyorsan bootol, soha nem fagyott le és nagyon egyszerü használni, már Win sincs a notin, minek? Amire a netbookot használom, arra tökéletes, ingyen van és stabil. Nem utolsósorban a desktopom és az appokat bárhonnan elérhetem egy böngésző alól.

A fájlkezelő is gyors, semmi gond vele, sokkal-sokkal gyorsabb mint a W7 Starter

Ha már kicsit jobban megismerkedtem vele akkor írok a logoutra is róla. :K

[ Szerkesztve ]

(#5) t_ferenc válasza blueMerle (#4) üzenetére


t_ferenc
őstag

hali, telepitettem a joli cloud OS-t a win 7 64bit melle es reboot utan a kovetkezo uzenetet irja ki:
no root file system is defined
mitevo legyek?
koszi :R

if you fall seven times, stand up eight

(#6) danih


danih
addikt

Win7 NTFS partícióját, ahol az adatok vannak, látja?

(#7) t_ferenc válasza danih (#6) üzenetére


t_ferenc
őstag

Latja. Azota mar megoldottam am. Hagytam szabad helyet a vinyon es a Jolit utolag telepitettem.

if you fall seven times, stand up eight

(#8) csanyiati


csanyiati
csendes tag

Halihó! Nekem csak 79% ig megy el!! Utána semmit nem csinál! Ott kellene felmennie a netre??? Modemes netem van. Kér felhasználót és jelszavat. Lehet ez a baj? Kipróbáltam olyan ezközzel ami nem kér semmit és csatlakozik a netre, csak az lassú! Azzal is csak áll 79% on. Valaki valamit?????????????? Köszi

(#9) Skót


Skót
aktív tag

Kicsit leült a téma, a weboldal meg nem segít úgy hogy kérdezem:
A telepítés közbeni fagyással mit lehet csinálni azon kívül, hogy törlöm a francba (kiváncsi volnék erre a kis oprendszerre).
Valakinek volt/lett valami megoldása?

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Joli OS
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.