Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) czollnerg


czollnerg
aktív tag

Hy,

hát elég sok minden összejött mostanság. kezdeném a jogositvánnyal. tavaly juliusba elkaptak gyorshajtás miatt amire fellebezést adtam be mikor kiküldték erröl a papirt(szeptember) most március 1*-én kaptam a papirt hogy fizessem ki a pénzbüntetést.oké, kiisfizettem de a jogositványrol semmi. bementem rendörségre ott mondták hogy febr2án jogeröre emelkedett és azota nem érvényes a jogositványom.tudtom nélkül "elvett" jogsival rohangáltam. Nah aztán okmányiroda küldött papirt(multhét pénteken) csak nemvoltam otthon igy hát tegnap vettem át a papirt a postán amiben benne van hogy 7napon belül lekell adnom, viszont munkám meg az ünnepek miatt csak jövöhét kedden tudnám legközelebb leadni. kérdés az lenne hogy mikortol számithato a 7nap? péntektöl amikor az értesitöt bedobták vagy tegnaptol amikor átvettem a papirt? nem akarok büntetést fizetni emiatt, plusz korlátozva is van az idöm mikor letudnám adni. a másik kérdés pedig hogy a jogerö hatályba lépésétöl számit az eltiltás?(én esetemen 3 honap és febr2án lépett jogeröre)

U.I.: új hozzászólásban a másik nagy kérdés

(#2) czollnerg


czollnerg
aktív tag

nah szval...vettem egy 323-as 1984es bmw-t, viszont az elözö tulaj nem iratta át a saját nevére ezért kivan vonva a forgalombol. kérdés az lenne hogy hogyan tudnám forgalombol végleg kivonni(lehetöleg bonto nélkül) ugyanis annyira nincs szar állapotba hogy bontoba vigyem+nem sokat adnának érte. tehát én szeretném árulni és alkatrészként eladni. a forgalmi viszont okmányirodába van, ugyanis se müszaki se semmi nincs a kocsin, csak a rendszáma, törzskönyve, ennyi.valaki mondott egy olyan ötletet hogy kitudnám vonatni ugy hogy egy autoszerelö ir papirt arrol hogy müszakilag javithatatlan az auto.

Előre is kösz a válaszokat.

(#3) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Azonnali (fáradt gőzös) kérdések órája - Topiknyitás helyett! [link]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4) czollnerg válasza Thulcandra (#3) üzenetére


czollnerg
aktív tag

oké,kösz csak gondoltam megér egy külön topikot mer elég nagy témárol van szó...

(#5) whiskeys


whiskeys
őstag

Sziasztok. Ha lejárat előtt megyek jogosítványt csináltatni akkor évet vesztek vajon? Ezelőtt mikor voltam akkor egy évvel kevesebb időre kaptam meg....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.