Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Jó pascal-tankönyv: mit ajánlanátok? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) balkó


balkó
aktív tag

A kérdés ez. Valamennyire tudtam programozni néhány éve, most apróbb feladatokhoz megint jó lenne. Miből tanuljak?

(#2) Keitaro válasza balkó (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Van egy olyan könyv aminek nagy tintapaca van az elején fehér alapon és a neve : Programozzunk Turbo Pascal nyelvben vagy valami ilyesmi. Computerbooks kiadó azt hiszem

(#3) joysefke válasza Keitaro (#2) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Az az. Kék színű az eleje.
Szerintem elég érthető, bár nekem nem a 0 ról kellett kezdenem.
Aztán ha fejlődés tapasztalható, lehet próbálkozni az Object Pascallal
utánna meg a Delphi-vel. Abban már ablakos progikat is lehet fejleszteni elég nagy támogatással...

(#4) launcser


launcser
senior tag

programozási feladatok és algoritmusok turbo pascal nyelven
nekem van itt egy ilyen könyvem pl, asszem 2szer ki is nyitottam :)
ilyen vastag, lila

tütüü

(#5) _thomas_ válasza balkó (#1) üzenetére


_thomas_
tag

Angster Erzsébet: Programozás Tankönyv.
Én ebből tanultam és szeritem nagyon jó könyv,de a fentebb említett könyv is remek (abba is belenéztem elég gyakran).

www.ironic-software.com

(#6) Elrood


Elrood
őstag

Ez is kék de:
Pongor György: Sabványos Pascal (Programozás és algoritmusok)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#7) balkó


balkó
aktív tag

Köszi mindenkinek a tippeket, a Programozzunk Turbo Pascal nyelvben by Computerbooks mellett döntöttem, jónak tűnik.

(#8) centauri99


centauri99
csendes tag

Én a Programozás Turbo Pascal nyelvent tudom ajánlani zőld színű és Sági Gábor és még valki írta (nemtudom ki)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Jó pascal-tankönyv: mit ajánlanátok? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.