Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szinyeig


szinyeig
csendes tag

Sziasztok!

Lehet külön venni valahol? :F ATOS-hoz kellene
Próbáltam rákeresni, de sehol semmi. Hátha Ti tudtok valamit....

Előre is köszi!
G.

Sometimes I wanna kill, Sometimes I wanna die, Sometimes I wanna destroy, Sometimes I wanna cry, Sometimes I could get even, Sometimes I could give up, Sometimes I could give, Sometimes I never give a fuck...

(#2) szinyeig


szinyeig
csendes tag

Senki? :O

Sometimes I wanna kill, Sometimes I wanna die, Sometimes I wanna destroy, Sometimes I wanna cry, Sometimes I could get even, Sometimes I could give up, Sometimes I could give, Sometimes I never give a fuck...

(#3) LukE válasza szinyeig (#2) üzenetére


LukE
veterán

kivágod/kivágatod az oldalát? hm?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#4) szinyeig válasza LukE (#3) üzenetére


szinyeig
csendes tag

Tudsz mondani egy helyet, ahol megcsinálják? Meg egy hozzávetőleges árat?

Sometimes I wanna kill, Sometimes I wanna die, Sometimes I wanna destroy, Sometimes I wanna cry, Sometimes I could get even, Sometimes I could give up, Sometimes I could give, Sometimes I never give a fuck...

(#5) Mosqu!to válasza szinyeig (#4) üzenetére


Mosqu!to
addikt

munkadíjjal sacc/kb 5-7 eFt.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#6) simonzé válasza Mosqu!to (#5) üzenetére


simonzé
addikt

Figyimá! Hol lehet plexi lapot kapni? Milyen boltban keressek? A múltkor a kenyérboltban kiröhögtek, mikor rákérdeztem. :)

I don't fit in. I fit out.

(#7) LukE válasza simonzé (#6) üzenetére


LukE
veterán

kereső?

egyébként meg: OBI/Baumax/Praktiker
ezeket meg korábban ide írta be valaki.

plexi: http://www.flextime.hu/

Plexi: Phanteon. Két bolt van nekik egy a VII. ker -ben egy pedig a X-ben. Pontos cim telcsikönyv. 3-as plexx tuti van, és méretre is vágják.

Duna Áruház, H-P:8-16
H-1095 Budapest, Soroksári út 54., Tel.:+36-1-, Fax:+36-1-

Megközelítés: 2-es villamos
Budapest VII. Erzsébet krt. 20.
269 -6746 vagy 06 30 202 5928

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#8) Mosqu!to válasza simonzé (#6) üzenetére


Mosqu!to
addikt

kenyérboltban kerestél plexi-t :)
amúgy ezt a kivágás megcsinálásos mókát valszeg csak magán személy csinálja meg, azza a méretrevágást meg tudod csináltatni ott ahol az elöttem lévő ember említette, a beépítést meg valami magánszemély. én elmondom, hogy nem vállalom :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#9) fokukac válasza szinyeig (#1) üzenetére


fokukac
nagyúr

szinyeig, tetszik az idézeted ! GNR forever ! :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.