Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19710) csáki1959 válasza csáki1959 (#19694) üzenetére


csáki1959
csendes tag

Teháta Tehát a tényállás hogy vettem a jófogáson egy leagoo shark 1 et behalt a teló kb 3 hónap múlva felvettem a kapcsolatot a leagoo hivatalos magyarországi szervizével (leagoo.hu) ahova elküldtem (Veszprémben van a szerviz )saját költségemen visszaküldték hogy nem tudják megjavítani mert már nem szervizelik hivatalosan a leaggo-t de a honlapjukon rajta vannak.Ekkor feltettem a hardverapróra hogy alaplap hibás mert a szerviz azt mondta hogy ez a valószínű én nem szedtem szét és nem is flasheltem mert nem is tudok ennyire belenyúlni.Ekkor lépett aképbe a kinaiewbshop Ramasz Kriszián azt mondta hogy vállalja a javítást vigyem el a telót a lakására ott átvette januárban aztán azt mondta valószínüleg alaplap hibás utaljak neki 22 ezret mert rendel egy alaplapot állandó hívásaim után neagy nehezen kinyögte hogy nem javítható és szét van gányolva amúgy a telefon mit választok visszautalja a pénzemet és ad 3 ezret a kuka telóért vagy visszaküldi de amúgy is szét van szedve és mit kezdek mivel teljesen kuka ti mit választottatok volna ezek után

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.