Hirdetés

2020. január 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-01-11 17:49:51

LOGOUT.hu

1. CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
2. Ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
3. Ha lehet, a Hardverapró "Jelentés" gombját használd, ide akkor írj, ha azt nem tudod (ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell)
4. Válaszunk a hozzászólásodban lesz.
5. Rendőrségi feljelentés menete 👮
6. Más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást.
7. Személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk).

Összefoglaló kinyitása ▼

(#601) evko válasza Kalandor (#599) üzenetére

evko
(aktív tag)

Köszi, ellenőrzöm.
Nekem már 2 hete azt állította, hogy elutalta.
Remélem most tényleg átutalta :)
1-2 nap átfutás azért van (én OTP-s vagyok), szal várok pár napot.

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#603) Picco válasza Kalandor (#602) üzenetére

Picco
(addikt)
LOGOUT blog (1)

mert nem reagalt a topicba, mondta neki hogy rola van szo es vedje meg magat mert lehet nem is tud rola.

Love doesn't show up on X-Ray...but it's there!

(#605) Picco válasza Kalandor (#604) üzenetére

Picco
(addikt)
LOGOUT blog (1)

pü ment :DDD

Love doesn't show up on X-Ray...but it's there!

(#606) KisVasut

KisVasut
(tag)

duplahírdetés
egyik
másik

%egy törölve%

[ Módosította: Kalandor ]

"A szépség belűlről fakad." -Hasfelmetsző Jack

(#607) Speed(R)

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

[link]
Szerintem ez kimeríti az átverés/csalás kategóriát :U
Ha szerinted nem, rakj ki üzletrontásért 3 napra pls :D

Szerl: ahogy öregszek úgy hülyülök, már nem megy a linkelés :B

%ahogy látom, barátilag megbeszéltétek :)%

Jóságok jóárasítva! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#609) MZsoltee

MZsoltee
(veterán)

Bocsi az offért!

Nem tudja valaki hol lehet utánanézni, hogy egy eladó mennyire megbízható? Egy újonctól szeretnék vásárolni. attila134 az illető néhány aprója van szakmai alig. Esetleg nem lehet valahogy kigyűjteni az apróit hogy hogyan zárultak?

Mod: Mondom OFF

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#610) Syron

Syron
(tag)

Hello mindenkinek.

Nekem is volna egy rossz tapasztalatom.
Vásároltam egy S.E. w-szériás telefont. Mindent szépen lebeszéltem vele a pénzt átutaltam, a csomag meg is jött. Kibontás után kiderült, hogy a HPM-70-es füles nincsen benne. Szóvá is tettem midjárt de természetesen ráfogta, hogy a posta lopta ki belőle, mert ő mit kezdene vele nem tudná használni semmire. Érdekes az 50k-s telót nem szedték ki csak ezt. No mindegy gondoltam a csomagon fel van tüntetve a súlya és átvittem egy boltba lemérettem mindazt amit küldött, grammra pontosan stimmelt.
Ezek után még párszor írtam neki de nem válaszol.
Persze továbbra is üzletel itt egy [link] ő lenne az.
Igaz 4-5k egy ilyen de akkor is. Olvasgatva a topikot, lehet én még jól jártam kaptam valamit. :F

[ Szerkesztve ]

(#611) Romeo23 válasza MZsoltee (#609) üzenetére

Romeo23
(tag)

Vigyázz vele nagyon!

Itt van a megbízhatóság oldal, és bezony 3db negatív értékelése van a skacnak...
Tagkereső ablakba írd be a nevét, és kiadja az értékeléseit.

[ Szerkesztve ]

Project Torque nickem: PeArp80

(#612) Romeo23 válasza MZsoltee (#609) üzenetére

Romeo23
(tag)

Továbbá az "akikkel jó vigyázni üzletelés során" topikban ezeket írták róla: [link]

[ Szerkesztve ]

(#613) MZsoltee válasza Romeo23 (#611) üzenetére

MZsoltee
(veterán)

És mit tudsz ajánlani miylen? Hogyan lenne megoldható az üzlet(biztonságosan)?

[ Szerkesztve ]

(#614) Romeo23 válasza MZsoltee (#613) üzenetére

Romeo23
(tag)

Ha ragaszkodsz attila134-hez, akkor szerintem nézd meg működés közben nála, amit venni akarsz, tehát személyes átvétel.

[ Szerkesztve ]

(#615) MZsoltee válasza Romeo23 (#614) üzenetére

MZsoltee
(veterán)

Nem megoldható. Ő Csornán és pedig pécsen...

(#616) Romeo23 válasza MZsoltee (#615) üzenetére

Romeo23
(tag)

Én postázósdit vele nem jáccanék meg semmiképpen 3 negatív értékeléssel a háta mögött. Ez persze az én gondolatom, más lehet hogy bátrabb, de nekem volt már károm itt, ezért ez a véleményem. A másik megoldás, hogy nem is veszel tőle semmit. Próbálj olyantól, akinek van pozitív értékelése, azok megbízhatóbbak, de ugye az ördög nem alszik.

(#617) MZsoltee válasza Romeo23 (#616) üzenetére

MZsoltee
(veterán)

Arra gondoltam hogy megkérem adja fel a csomagot és ugye az ajánlott küldeményeknél adják azt a kis bizonylatot és azt scennelje és küldje el mailben és ha ez megtörtént utalok.

[ Szerkesztve ]

(#618) Romeo23 válasza MZsoltee (#617) üzenetére

Romeo23
(tag)

Nem akarom elvenni a kedved, de ez sem jó. Ha utánvételel küldi, te csak akkor bonthatod fel a csomagot, amikor aláírtad hogy "átvettem". Hogy aztán mit találsz a csomagban, amit kellene, vagy kólásflakont játék rendőrautóval (mint fennebb olvasható), az már lutri megint, a posta meg nem vállall felelősséget a tartalomért. Amíg nem írod alá, hogy átvetted, addig nem bonthatod fel.

Küldje el, kapd meg a cuccot, teszteld le teljesen, aztán mehet a pénz neki, persze ebbe nagyon kevesen mennek bele.

(#619) szjoci válasza Romeo23 (#618) üzenetére

szjoci
(őstag)

esetleg a bontás folyamatát fel lehet venni pl kamerás mobillal, akár a beüzemelésig is.

de amúgy az utolsó sorod a javallott, úgy nem lutri a vásárlás...

[ Szerkesztve ]

(#620) MZsoltee

MZsoltee
(veterán)

Köszönöm a segítségeteket, de szeritnem nem lesz belőle semmi...
Ha valakinek van olcsóéer 2*1GB Kingmax KLED48F-A8KI5 ramja az keresen meg :D Szóval keresek tovább :D

És igen az lenne a legjobb ha elküldené és én utána fizetnék, de neki sincs semmi garancia, hogy én fizetek... Még nem volt postás üzletem csak egy személyes és akor is vásroltam így nincs értékelésem se...

[ Szerkesztve ]

(#622) afterburner_ válasza Romeo23 (#618) üzenetére

afterburner_
(őstag)

figy ezt jol tudta a gyerek azert adta 9000-ért a kb 23.000 Ft-os karit... raadasul allitolag kereskedo szoval tisztaban van az arakkal... ez nem a posta!!!az fix!eddig smsemre se valaszolt, msnrol is eltunt...vajon? ha én tudom hogy mit raktam a csomagban és így jar az illeto aki atvette (hogy mast talal benne), akkor valamit intezek a postan vagy rakerdezek ilyenkor mi a teendő nem lelandolok! tehat holnap megprobalgatom hivogatni komolyabban, ha nem segit, akkor jönnek a komolyabb lepesek :(((

Digimax 2850 mah ipari AA tölthető akku * CISS-es nyomtatók * Minőségi tinták * Canon nyomtatófejek * Patronok, akár régi kellékanyag beszámítással * >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<< Ip7250 Mg5450 patronok cli 551, pgi550

(#623) Ch4os

Ch4os
(aktív tag)

Nem hiszem, hogy ennek itt van a helye: [link]
Ide mutat: http://www.pina.sexis.hu/

¤¤¤ Eladó az egész világ! ¤¤¤

(#624) evko válasza Kalandor (#602) üzenetére

evko
(aktív tag)

Szia!

Megjött a pénz, köszi a segítséget! :) :C :C :C :C :C

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#625) Ducika válasza Syron (#610) üzenetére

Ducika
(csendes tag)

Szia.
A vádaskodásod teljesen alaptalan!Én felajánlottam hogy visszaadom a pénzed mivel még a mai napig sincs meg a headset!Rengetegen vásároltak tőlem és semmi panasz nem érkezett mindidáig.A leveleidre pedig azért nem válaszoltam,mert mint jeleztem feléd,elutaztam vidékre 2 hétre így nem voltam NET-közelben.
De nem magyarázkodok,hisz semmi értelme úgy látom!!!
Amúgy ez a lejáratási akciód nem tudom mire vélni,hisz nem vagyok csaló!!!!Gondolj bele,ha csaló lennék akkor akár fel sem adom a csomagot vagy olyan számlaszámot adtam volna meg,amit le sem tudsz keresni,stb.Különben a számlán ott a nevem és a telefonszámom!!!
Nyilvánosság elötti becsületsértésért,rágalmazásért,üzletrontásért,akár Polgári pert is indíthatok!!!!
Üdv:András.

(#627) Romeo23 válasza afterburner_ (#622) üzenetére

Romeo23
(tag)

Nem állt szándékomban feldühíteni téged! Csak segíteni akartam a srácnak, és a te példádat hoztam fel, de nem abból a célból hogy ezzel lehúzzalak. :R Csak szemléltettem mikre képesek a csalók. Engem is átvertek 35.000HUF-al itt, mert jóhiszemű voltam.Velem is megtörténhetett volna, hogy elküldi a 7900GTO-t (mert azt akartam venni anno), csak a dobozába téglát rak. Az én esetemben azonban nem bajlódott azzal hogy tegyen valamit a dobozba, így semmit se küldött. (nem attila134-el üzleteltem) Sajnálom, hogy ez történt veled, és remélem sikerül egoldanod! :R

[ Szerkesztve ]

(#628) afterburner_ válasza Kalandor (#626) üzenetére

afterburner_
(őstag)

"szemelyes adatot nem kozlunk" de, akkor ha beregel mashonnan, mas neven es ugyan erre a cimre küld/ő küld valamit akkor mas is beleesik a csapdába?! :(

Romeo23 , nem lettem duhos, csak bosszant, hogy lehet ennyire aljas valaki. és adtam mar jopar cuccot el, többek közt pl karacsonykor én is 7900 gto-t meg volt nem egy nagyobb erteku cucc, és soha nem bontottak ki a postan, stb... eddig meg nem szivtam most igen bar szerencsére nem tul nagy összeggel :)

[ Szerkesztve ]

Digimax 2850 mah ipari AA tölthető akku * CISS-es nyomtatók * Minőségi tinták * Canon nyomtatófejek * Patronok, akár régi kellékanyag beszámítással * >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<< Ip7250 Mg5450 patronok cli 551, pgi550

(#630) afterburner_ válasza Kalandor (#629) üzenetére

afterburner_
(őstag)

ez a törvény.... :DDD

(#631) Syron válasza Ducika (#625) üzenetére

Syron
(tag)

Sok minden nem stimmel a valósággal amit írtál de mindegy. Megírtam privátban.
A készülék a dobozában van ahogyan küldted, nem használom, nem is használtam. Tudod, ajándék lett volna. Ha gondolod adok egy számlaszámot és ha itt a pénz visszaküldöm.

(#632) afterburner_

afterburner_
(őstag)

-_-Csirke-_- -t probaltam hivni.. érdekes módon nem veszi fel:) smseimre se valaszol (ezzel csúnyan elismerte hogy a postának köze sincs a dolgokhoz)

mai nap kapott még haladekot hogy válaszoljon, azt hiszem eleg turelmes voltam vele, nem srácok?utána meg belecsapok a dolgok kozepebe ....

(#633) Ducika válasza Syron (#631) üzenetére

Ducika
(csendes tag)

Nem tudom mi nem stimmel!!!Szerintem te arra utazol,hogy befeketíts engem mások elött,de nem hagyom!A számom meg van nem értem ha bajod volt,miért nem hívtál fel frissiben az üzengetések helyett.Az üzletet Decemberben Karácsony elött kötöttük és egyetlen telefonhívást nem kaptam azóta tőled.A visszavásárlásról annyit:Már igencsak 2 hónap eltelt a boltolásunk óta,hajlandó vagyok értékcsökkent áron visszavásárolni a készüléket annak ellenére,hogy nem vagyok CSALÓ.
Üdv:András :R

(#634) attila134 válasza Ducika (#633) üzenetére

attila134
(csendes tag)

Hellosztok!közlöm,hogy csaló voltam,beismertem,hogy átvertem embereket,ezen a nicke,meg egy másik nickem is volt,aminek a neve pasatt14,mivel nem tudom már pontosan,hogy kiket vertem át,akit átvertem és nem irtam a listára,az kérem szoljón,az átutalt pénzt,pegi visszaküldöm nekik

lista:
chaplin
sirius.onyx
Sunnam
Mendax
Cobrusz
typhon

ennyire emlékszem,ha van olyan akit lefelejtettem,az kérem irjon pü-t,mindenkitől elnézést kérek,a pénzüket visszakapják természetesen,ha érintett vagy irjál pü-t

(#635) afterburner_

afterburner_
(őstag)

srácok! fejlemeny... -_-Csirke-_- -ről , nem tudtam felhivni, probaltam több szamrol, smsre sem reagalt, vegul sikerült msnen beszelnem vele, atkuldtem neki a képeket...es mondtam neki amit itt ajanlottatok hogy ujjlenyomat stb lesz a dologbol ha nem rendezi le valahogy, ha nem ludas akkor nincs felnivaloja...

elmentettem logba a beszelgetest, raadasul elismerte hogy ő rakta bele azt a szart...persze miutan megirtam neki hogy mit teszek holnap ha nem rendezzuk a dolgot.

postan holnap felad nekem újra par alkatreszt...ha nem erkezik meg vagy mast kuldene bar esküdözött hogy az lesz benne....akkor jön a fentebb emlitett verzió.

úgyhogy remenykedek...

és köszönök mindenkinek mindent! amint megkaptam a tenyleges csomagot jelzek, nem e ba**** at megint :)

(#636) attila134

attila134
(csendes tag)

Hellosztok!továbbra is várom pü-jeiteket,akiket átvertem,az átutalt pénzt visszakapják,még 1x bocsánatot kérek

(#637) Romeo23 válasza attila134 (#634) üzenetére

Romeo23
(tag)

Tyű a mindenit! Ilyet se láttam még itt a PH!-n! Ez komoly?

(#638) Superman válasza afterburner_ (#635) üzenetére

Superman
(nagyúr)

És így elismerte, nyíltan msn-en, hogy nem is volt kártya, nem volt szándékában kártyát küldeni, hanem direkt vert át? Ráadásul ennyi pénuzért? :( És még ő nevezi magát üzletembernek itt a PH-n? :(

Kívánom, hogy jól járj mostmár. Ha nem titok, milyen cuccokban egyeztetek meg?

(#639) messy válasza afterburner_ (#635) üzenetére

messy
(tag)

és a rendőr autót is megtarthatod??még a végén jól sikerült üzlet lesz:D egyébként a vidkarit küldi el vagy mást?

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#640) attila134

attila134
(csendes tag)

Hy cslaó vagyok,akit átvertem és nem utaltam vissza neki a kp-t az irjon pü-t

(#641) marcipunk válasza attila134 (#634) üzenetére

marcipunk
(tag)

attila134 TÖRTÉNETE:

Van egy kis bunkó, aki alkatrészt akar venni, de nincs pénze. Ez attila134. Kitalálja, hogy előre utaltat pénzt, nem létező alkatrészekért. A számlaszám pedig az a valakié, akitől ez a kis görény vásárolni akart. Akitől venni akart, annak pedig azt mondta, hogy ő utalta a pénzt.

Én is így jártam vele, de mivel a számlaszám tulajdonos tisztességes ember volt, figyelmeztetett. Mivel egy távközlési cégnél dolgozom, a vonalas telefon számát már nem volt nehéz kideríteni. Megfenyegettem, ha nem ír ide a topicba, feljelentem.

Ezek szerint meggyőző voltam :))

[ Szerkesztve ]

röff!

(#642) afterburner_

afterburner_
(őstag)

ebben a topicban a csúnya gonosz eladók meggyónják bűneiket? :DD és minden gonosz megtér.... hat ez vicc! :DD

a rendőrautot megtarthatom , meg a colas-flakont is:-) egy cpu blokkban egyeztunk meg, meg valami

amit kuld WaterChill Antarctica cpu blokk, Sharkoon Disco Cooler, és plusz 1000 Ft... mondtam neki mivel ma jokedvemben voltam elfogadtam, meg legalabb tanultam is az esetből hogy ha valamit veszek legalabb nezzem meg benne van e , bar ez nem jelenti azt is hogy működik!

szoval remenykedem hogy tenyleg most kuld is valamit és nem b*** at a palankon , és igen elismerte hogy nem 8600 gt-t postázott, és hogy rossz tréfa volt....

(#643) C64

C64
(senior tag)

Az ügyet tisztáztuk, az a két ember, aki a számlámra utalt, a pénzét visszaküldtem.
Telefonon beszéltem attila134-gyel. Elmondása szerint nem állt szándékában a vásárlók felé a termékeket eljuttatni, nem is léteztek az áruk.

Tanulságos eset volt.

Sok sikert a többi átvert személynek a pénze visszaszerzéséhez.

üdv,
Gyula

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#644) Syron válasza Ducika (#633) üzenetére

Syron
(tag)

Nem akarlak befeketíteni távol álljon tőlem, ha megsértettelek azért elnézést kérek.
Az igazságot szeretném csak tudni. :R

(#645) Ducika válasza Syron (#644) üzenetére

Ducika
(csendes tag)

Nem sértettél meg!Igérem postázok egy vadi új headsettet.Részemről ennyi.

(#646) Oczu

Oczu
(senior tag)

attila134

A kis rohadék most vert át..... :W Passat14 nick alatt 7000Ft-om bánja. Valaki, aki tud róla valamit, jelezze, kiverem a fogait, az tuti

[ Szerkesztve ]

(#647) Rover623 válasza Oczu (#646) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

Így jár aki write-only...;]
Lásd még.

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#648) Oczu válasza Rover623 (#647) üzenetére

Oczu
(senior tag)

Kösz, sajna mindenkit nem tudok csekkolni, de megbünhődik, az fix

(#649) Rover623 válasza Oczu (#648) üzenetére

Rover623
(nagyúr)

Kösz, sajna mindenkit nem tudok csekkolni
:F
Miért nem?
Pár kattintás és pár másodperc az egész...ennyit megér, nem?

P.S.:
de megbünhődik, az fix
Remélem ő volt a Passat14 nick alatt és nem te...;]

primus inter pares

(#650) Oczu válasza Rover623 (#649) üzenetére

Oczu
(senior tag)

nem egészen értem......engem ver át és engem támadsz? Rossz helyre írtam talán? Nézd már meg az én nick-emet lécci a megbízhatóságin, s nincs is minden feltüntetve....de negatívom nincs. Az üzlet elött honnan tudhattam volna, hogy Passat 14 nick =attila134. ?

Itt olvastam elöször az összefüggést, s hidd el többen vagyunk, aki nem ennyire óvatos mint Te :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.