Hirdetés

2019. október 23., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-11 13:40:13

LOGOUT.hu

elsődlegesen a Hardverapró "Jelentés" gombját használd, ide akkor írj, ha azt nem tudod
CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz zászló ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21701) #11620608 válasza rpap96 (#21695) üzenetére

(törölt tag)

brich.email@gmail.com a mai napon bepróbálkozott nálam is, jófogáson keresett termékemre írt, hogy neki pont van olyan és folytassuk a kommunikációt e-mail-en...

(#21702) miqlas42 válasza miqlas42 (#21643) üzenetére

miqlas42
(aktív tag)

Sajnos nem lelentkezett azóta sem a „kedves” vásárló! :(

MiQ

42

(#21707) customer114

customer114
(senior tag)

Talán ez lesz a legrövidebb életű accountja. :DD (szerk.: 7 percet élt)

https://prohardver.hu/tag/lottorianus.html?

"Szia. Nekem van egy, amit keresel, csak sanszos, hogy innen megint kidobnak többszörös reg. miatt, akkor nem fogok tudni neked írni. A régi fiókomon meg nem tudom a jelszót, most próbálom visszaállíttatni...

Na mindegy. Ha írsz emailen, ott gyorsan válaszolok neked, és megbeszéljük a részleteket, ha aktuális még. Ide tudsz írni: mimimail@gmail.hu (.hu és nem .com)

Bye!"

[ Szerkesztve ]

(#21718) béke

béke
(aktív tag)

Sziasztok, csak jelezném bár nem feltétlen ide kellene de ez a legközelebbi.:
[tutajoss]
Nevű felhasználó, aki megvásárólt, egy Ezen hírdetésben szereplő
terméket + egy Szintén Mac hibás gépet is! (2db alkatrészről beszélünk)
Most pedig azt állítja hogy a termék átépítése után xy perc után meghibásodott! És adjam vissza a pénzét mert átvertem, és feljelent stb. !!
A hírdetésemben, mindent meglróbáltam leírni a termékről, és mindenben helyt ált az állításom a termékkel kapcsolatban!
Használt termék garanciát nem vállalok nem a media markt vagyok!

Csak jeleztem ide is ha megjelenne valami kamu storyval az illető! Ja és üzenem hogy ilyen kamukkal már sokan próbálkoztak és nem jött össze!
A tagot letiltom nem vagyok kiváncsi az idegesítő üzeneteire! Állok elébe a feljelentésének is hajrá!!
Üdv.

Alá írás :)

(#21720) SeniorTilla

SeniorTilla
(addikt)

https://hardverapro.hu/tag/adamspatrick.html

A tipikus levél:

Hello,
I am Adams Patrick, I will like to invest in your country. all I want is an honest and reliable person who can be my partner. please email me on adamspatrick191@gmail.com for more details.
Best Regards
Adams Patrick US Army Afghanistan.

HP és LENOVO notebookok, tabletek és ALL-IN-ONE PC-k jó áron, gyártói garanciával, számlával.

(#21724) Nolitto válasza IO.sys (#20157) üzenetére

Nolitto
(újonc)

Noel Mihály

(#21725) lukypeti88 válasza HUN_Szuh (#21705) üzenetére

lukypeti88
(újonc)

Hello
Ma írt rám valaki Joveticsfan névvel, és ugyan ez volt.
Ez kicsoda? nem tudod véletlenül mi van vele?
nekem kicsit igen gyanús,se telefonszám se semmi,csak e mail, képet se küld a termékről amit el akarna adni nekem stb, és ugyan ezt írta neked is valami nincs rendben,valaki tájékoztasson már kicsit ha lehet köszönöm.nem szeretnék beleugrani egy nagy Mínuszba! köszönöm

(#21726) Trailblazer válasza lukypeti88 (#21725) üzenetére

Trailblazer
(őstag)

Bánáti "úr", az ismert csaló. Nehogy utalj neki!

Ellentétben a manapság ragályként terjedő pongyola igénytelenséggel, a magyar nyelv szabályai szerint az ige előtt álló igekötőket egybe KELL vele írni! Valamint hiába írtok egyre többen így, attól még nem válik helyessé!

(#21727) lukypeti88 válasza Trailblazer (#21726) üzenetére

lukypeti88
(újonc)

oké köszönöm :R
Akivel nem beszéltem,nem győződtem meg a hitelességéről nem utalok addig senkinek sem. :DD

(#21728) koko52 válasza lukypeti88 (#21725) üzenetére

koko52
(addikt)

Írd ide az új e-mai címét, hogy rá lehessen szűrni! Csaló!!!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa!

(#21729) lukypeti88 válasza koko52 (#21728) üzenetére

lukypeti88
(újonc)

barinoma90@gmail.com

(#21735) J Gábor

J Gábor
(újonc)

Sziasztok. Valaki valamit tud blackparducz nevű felhasználóról? Én vettem tőle egy i7 procit de még nem érkezett meg. Még az utalás után beszélt velem 2 napig azt már nem érem el. Ez már 1 hete volt hogy el küldtem a pénzt.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

(#21739) zsolti1debre

zsolti1debre
(tag)

a gtx 1080-as keresek-típusú hirdetésemre jelentkezett a szokásos balfasz:

https://hardverapro.hu/tag/zizzentolrp.html

(#21740) J Gábor válasza J Gábor (#21735) üzenetére

J Gábor
(újonc)

Hát szerintem nincs értelme várni addig. Én holnap el megyek és fel jelentem.

Persze, hogyne, de 8 nap után mi is kitiltjuk, ha kell, vagy hamarabb ha más is kiderül közben.

(#21742) GDani21© válasza J Gábor (#21740) üzenetére

GDani21©
(csendes tag)

Sziasztok. Valaki valamit tud blackparducz nevű felhasználóról? Én vettem tőle egy i7 procit de még nem érkezett meg. Még az utalás után beszélt velem 2 napig azt már nem érem el. Ez már 1 hete volt hogy el küldtem a pénzt.

Sajnos én is áldozatúl estem neki.
7700k hirdetett de már nincs fent a hirdetés.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

(#21743) J Gábor válasza GDani21© (#21742) üzenetére

J Gábor
(újonc)

Ugyan ezeket találtam róla én is. És te is az i7 es procit vetted meg tőle? Mert láttam hogy volt neki valami vga hirdetése is és azt is el adta. Vagyis jegelte.

(#21745) Kalandor válasza J Gábor (#21740) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)

Már ki is derült még valami, így ki is tiltottam :(

(#21746) RacePrivat95

RacePrivat95
(lelkes újonc)

Sziasztok.

https://hardverapro.hu/tag/faczokosto.html

Az 1070-es hirdetésemre kaptam tőle egy üzenetet, hogy emailben beszéljünk, stb. Illetve a barinoma90@gmail.com is stimmel.

(#21747) insomnia

insomnia
(tag)

Holnap megy a rendorsegi feljelentes kollonka felhasznalo szamara :
https://hardverapro.hu/tag/kollonka.html
Telefonszamai: törölve
ha lesz korozesi foto azt is bepostolom ide, van akitol vasarolt ma meg szivesen segitek a rendorsegi ugyben.

(#21749) Imz

Imz
(újonc)

Sziasztok

JegesEmber20 csapott le a hirdetésemre 5 percen belül, tuti elviszi, jegeljem le.

Én lejegeltem, mindenki mást elhajtottam, majd próbáltam egyeztetni hogy mikor-hol.

Fél nap után hajlandó volt válaszolni, annyit hogy "Tárgytalan".

Persze értékelni nem tudom, csak ideírni... Ne higyjetek neki.

Vagy itt minden ilyen büntetlen marad? :(

Legalább látná a többi felhasználó mennyi emberrel játsza ezt....

Ezzel sajnos nem tudunk mit kezdeni, a neve itt marad.

(#21750) Kalandor válasza insomnia (#21747) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)

Kérlek szépen, hogy olvasd el a topik összefoglalót (pár sor az egész) és az alapján írj hozzászólást, köszönöm!
Ezt így nem lehet értelmezni, hogy mi történt, az illetőnek 0 db hozzászólása és 0 db hirdetése van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.