Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-11 13:40:13

LOGOUT.hu

elsődlegesen a Hardverapró "Jelentés" gombját használd, ide akkor írj, ha azt nem tudod
CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz zászló ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21610) GoodOldTimes válasza Wiz Khalifa (#21606) üzenetére

GoodOldTimes
(aktív tag)

Jó estét mindenkinek :)

Egy felhasználó szólt nekem, hogy megint beírtak miattam jöttem mint a szélvész.
Szóval annyi történt most, hogy bár kijelentettem, hogy utaltam de akkor én megkértem egy ismerősöm, hogy rendezze már le a dolgot és a közleménybe írja be, hogy GoodOldTimes. Azt mondta intézi. Azt hittem el lett intézve. És tényleg most szóltak, hogy nézzek már be ide. Emiatt szeretnék elnézést kérni, tudom nem az ismerősöm tartozott hanem velem voltál kapcsolatban. Azért mertem leírni, hogy el lett utalva mert Vasárnap estig azt gondoltam elutalja.

Szóval láttam 1 órája ez nem történt meg, befizettem a számlámra pénzt és elutaltam ÉN neked most. Azaz holnap reggelre odaér.

Dekorcációs PC, laptop, mobil, fal és autómatricák: www.matricavarazs.hu

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.