Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-11 13:40:13

LOGOUT.hu

elsődlegesen a Hardverapró "Jelentés" gombját használd, ide akkor írj, ha azt nem tudod
CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz zászló ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21401) zoltan24 válasza Kalandor (#21400) üzenetére

zoltan24
(csendes tag)

Egy személy mondanivalója alapján vélemény alkottál és a többi le van sz@rva .Képeket kértél tőle a beázásról, küldök én is egy hibátlan laptopról, amin szerintem ugyan azt látod, mint az ő általa feltöltött képeken és még mindig én vagyok a hazug?? Leírom, hogy a dénes4 és én nem vagyunk egy személy , még arra is hajlandó vagyok hogy ezt bizonyítsam és te jössz azzal, hogy ki mond igazat és ki nem??? Nagyon remélem nem Te döntesz itt sorsokról, ha mégis, úgy érzem Te arra a feladatra nem vagy alkalmas...Ha meg úgy van a dolog hogy a barátodat, ismerősödet próbálod védeni, akkor megértem .Köszi a beszélgetést, részemről ebből a fórumból elég is volt..

(#21404) Kalandor válasza zoltan24 (#21401) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)

Aki elolvassa ezt a beszélgetést, az majd véleményt fog alkotni arról, hogy akar-e bármit is venni denes04-től, mert láthatja, hogy mire számíthat, milyen az eladó valójában, ha problémás az áru.

(#21405) Gaaabeeesz válasza Gaaabeeesz (#21391) üzenetére

Gaaabeeesz
(aktív tag)

Ti esetleg lattok olyat, hogy az eddig hasznalt ip cimmel valaki hasznalja-e az oldalt?
Akár read only modban is, login nelkul?

Azota mar a sim kartya kikerult az iphone-jabol, mert eltunt az imessage lehetoseg, de termeszetesen smsre es emailre sem valaszol.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

Üdv, Gabesz

(#21406) Gaaabeeesz válasza Gaaabeeesz (#21405) üzenetére

Gaaabeeesz
(aktív tag)

Ezt értem, es rendben van.
Viszont a kerdesre nem valaszoltal, hogy ti latjatok-e ip cim alapjan, ha valaki onnan latogatja az oldalt?
Ugy gondolom, hogy igen. Tehat kivancsi lennék, hogy login nelkul használja-e az oldalt. Nem adatokat kértem, csak egy valaszt.

Ilyen kérdésekre nem fogok válaszolni.

Üdv, Gabesz

(#21407) KonzolKartel válasza KonzolKartel (#21266) üzenetére

KonzolKartel
(senior tag)

Semmi reakció a kolléga részéről.

Köszönöm, hogy jelezted, kitiltottam a lapcsaládról.

Üdv, M

[ Módosította: MurdR ]

(#21408) nakos1212

nakos1212
(senior tag)

üdv!
ugyan még nem biztos a dolog, de a kontextus a képen van.
több mint egy hónapja vettem tőle egy ramot 16eFt körüli értékben, amit elmondása szerint nemrég adott postára és akkor nem vettem át, pedig se értesítő, semmi se volt, és ugyanerre a címre több száz megrendelés beérkezett már.
A stílust végképp nem értem, és a családi vonatkozást se.

Privát üzenetet megosztani tilos, kérlek röviden írd le, hogy mi történt.

(#21409) nakos1212 válasza nakos1212 (#21408) üzenetére

nakos1212
(senior tag)

Egy hónapja vettem trade99-től egy ramot (DDR4 8GB -16eFt), mivel nem tudta Pestre elhozni, postában egyeztünk meg.
Kb. 4 naponta rákérdeztem hogy mi a szituáció, és a fia betegségére vagy egyebekre hivatkozott.
Ma megírta nekem igencsak bicskanyitogató stílusban, hogy visszajött a ram, mert senki nem vette át állítása szerint.
Namármost se értesítő nem jött, semmi más jel, pedig az én címemre rendszerint minden megérkezik, ha az Aliexpresses kínaitól megjönnek a cuccok, akkor egy Pest megyei faluból is idetalálnak...
Felajánlotta hogy később újra feladja, ha hajlandó vagyok fizetni a postaköltséget.
Ez nekem helyből nagyon büdös....

Mivel még mindig nem tudtam meg, hogy előreutalt vagy utánvét volt, ezért leírom mindkét változatot:
- ha utánvét volt, azzal nem tudunk mit kezdeni
- ha előreutalás, akkor kérem ezt írja le

(#21410) nakos1212 válasza nakos1212 (#21409) üzenetére

nakos1212
(senior tag)

előreutalós volt, mivel ahogy elnéztem nagyobb értékű dolgokat is sikeresen eladott.
utánvéttel nem lenne problémám - mivel nem fizettem, csak simán elhajtanám melegebb éghajlatra.

Akkor már csak az hiányzik, hogy ki volt az illető és mi volt a termék linkje.

(#21411) nakos1212 válasza nakos1212 (#21410) üzenetére

nakos1212
(senior tag)

hirdetes
illeto

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

(#21412) zsoltkir1

zsoltkir1
(újonc)

Hirdetés linkje:
https://hardverapro.hu/apro/komplett_i7/hsz_1-50.html

profilja:
https://hardverapro.hu/tag/angelakiki.html

A következő dolog történt velem, egy számítógépet szerettem volna venni 70 ezer forintért, és a megbeszéltek szerint előre utaltam az eladónak, sajnos az eladó sokáig hitegetett, de a csomag sosem érkezett meg. azóta eltelt 13 nap!
Holnap megyek a rendőrségre feljelenteni a személyt. Nem sokat érünk vele ha kitiltjuk sajnos mert csak 8 értékelése van, majd fogja és csinál egy új fiókot :S

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

(#21413) Gaaabeeesz válasza Gaaabeeesz (#21391) üzenetére

Gaaabeeesz
(aktív tag)

Emberünk azóta sem lépett be ide, telefonszám kisípol, mailre, viberre (itt tegnap is online volt a rendszer szerint) smsre, semmire sem reagál.
Én holnap megteszem a feljelentést, minden számomra elérhető infóval együtt.

Üdv, Gabesz

(#21415) shift+ő válasza shift+ő (#21263) üzenetére

shift+ő
(senior tag)

Peje továbbra sem reagál, nem válaszol a P9-el kapcsolatban.

A feljelentést nem teszek, túl sok macera, de elégtétel lenne ha kitiltanátok az oldalról, így mással már nem tehetne hasonlót.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

(#21419) falcomaxxis válasza falcomaxxis (#21309) üzenetére

falcomaxxis
(újonc)

Sziasztok!
Sajnos a probléma azóta sem oldódott meg Attila1418 nevű egyénnel. Megkértem szépen, hogy oldjuk meg a problémát és légyszíves 1 héten belül válaszoljon, amit meg is tett (leírta, hogy sajnálja, küldjem vissza és ő viszautalja a pénzt) de azóta semmi válasz. Kértem a postacímét, hogy vissza tudjam neki küldeni, de erre sem reagál már egy hete. Nem tudom eldönteni, hogy ez most direkt átverés vagy ennyire elfoglalt lenne és nem nézi az oldalt. :(

Elvettem a hirdetési jogát, mert nem lépett be egy ideje. Hátha válaszol ha idetéved az oldalra.

Nagy Dávid - 06 20 217 7006

(#21424) sunnyface válasza TurboGamer (#21420) üzenetére

sunnyface
(csendes újonc)

Én speciel vissza tudtam szerezni tőle a pénzem, de szerintem az ilyet, nem feljelenteni kell, mert mint látjuk abbol sokat nem tanul...

(#21425) idoktrina válasza sunnyface (#21424) üzenetére

idoktrina
(újonc)

Én is keresem egy ideje, de senkitől nem kapok releváns információt róla sajnos :/

(#21428) Gaaabeeesz válasza Gaaabeeesz (#21391) üzenetére

Gaaabeeesz
(aktív tag)

Update:
Igaz fel nem keresett, es azota sem elerheto szamomra az emberunk, de a penz felét elutalta, es kozlemenyben elnezest kért, es annyit írt még, hogy jovo7-en kuldi a masik felét. (Kivancsi leszek ra)
De szamomra akkor is inkorrekt igy eljarni, ha visszakapom a penzem.
Mindenfele kamu tortenetek, elmondasa szerint a szamlajan egy halom penz stb-stb.
Jelentkezem jovo7en még a fejlemenyekrol.

Rendben.

Üdv, Gabesz

(#21431) TurboGamer válasza Olympos (#21430) üzenetére

TurboGamer
(újonc)

Ugyanez volt szinte a szöveg. :D Na meg a számlaszám is.

Ma rámírt, hogy hétfőn visszautalja a pénzt, és belátta, hogy elbaszta. Ha nem utalja vissza hétfőn, állítása szerint vállalja a következményeket; a feljelentést. :)

(#21432) ShanDor1982

Szeretném jelenteni : Nforewer2 tagot.Írt,1hdd-re érdekelné utánvéttel...Írtam úgy drága lenne feladom sima csomagként nem kell előre utalni.Átveszi(kipróbálja tehát akkor fizet ha minden rendben de azt se írta nem jó,bár pontosan tudom 100százalékos és gondosan is csomagoltam)ha minden ok elutalja árát.26.án írta aznap este,vagy másnap délelőtt küldeti pénzt......Sajnos pénz azóta se érkezett és amíg cím stb kellett tudott írni folyamat,de 26.óta nincs válasz sem.Írtam Neki több üzenetet de semmi válasz ill sms-t is küldtem.
Nem a 4500ft zavar hanem Én korrekten jártam el,adtam bizalmat elküldtem úgy ha átvette kifizeti ill azért postaköltség is 1500ft volt azt se szeretném bukni.Azon voltam Neki is olcsóbb legyen postaköltség is.
Jelezte nincs számlája de elutaltatja valakivel de nem történt semmi ígért időpontban.Írtam azt is bemegy Erste bank-ba be tudja fizetni számlámra semmi akadálya nincs,számlaszámom adatai(megvan Neki) és személyi kell csak.....

Felszólítottuk, hogy 1 héten belül rendezze. Kérünk visszajelzést!

-M

[ Szerkesztve ]

(#21439) Joe Swanson

Joe Swanson
(senior tag)

Sziasztok!

A tegnap előtti nap folyamán kaptam egy emailt, a prohardver.hu tól, hogy én állítólag megkérosítottam Deckster nevű fórumtársat és rendeznem kell vele a történetet.

Személyesen találkoztunk, egy cserebere volt, iphone 7 telenor 128gb jetblack egy iphone 7 128gb telekomért.
Átnéztük egymás készülékét, végül cseréltünk(09.13).

(09.14) Írt nekem Deckster prohardveren, hogy vannak problémái a készöléknek. Mégpedig a fényérzékelő nem működik, amely hibát én nem tapasztaltam a készülékben. Mondom, korrekt leszek visszautalok neki egy ötöst. Visszautalás megtörtént, mindenki boldog gondoltam én.

(09.15) Deckster ismét ír nekem, hogy már pixelhibás is a telefon. Nah ez kész vicc, mondtam magamban és erre én már nem válaszoltam, mert a pixelhibában 100% biztos vagyok, hogy nincs, hacsak nem cserélt kijelzőt.

Kérném az ügy lezártnak tekintését, én úgy gondolom indokolatlan lenne a kitiltásom kellően korrekt voltam.

Köszönettel.: Joe.

-Megkértem, hogy erre a hozzászólásodra válaszoljon.

(#21440) zpryde

zpryde
(tag)

Üdv, gondoltam jelentem TimarAndris felhasználót, megvásároltam tőle egy vga-t amit nem küldött el, se telefonon se sehogy nem lehet elérni. De valószínűleg nem ez az eredeti neve hanem a számlaszám tulajdonosa. A hírdetés: [link]

Felszólítottuk, hogy egy héten belül rendezze. Kérünk szépen visszajelzést.

(#21441) MurdR

MurdR
(HARDVERAPRÓD)

MaxxDamage: A gyanú nem egyenlő a tényekkel. A stíluson pedig egy kicsit faragj, mert innen több moderátor is azt figyeli még éjjel 3-kor is, hogy nem-e regisztrál az éj leple alatt egy-egy ismert csaló.

-Ezer meg egy helyen le van írva, hogy ne utaljon senki előre, főleg egy újoncnak ne.
-Automata figyelmeztetés van még a privátoknál is, ha azt érzékeli a rendszer, hogy utalásos témáról van szó.
-Nem csak a Hardverapródok figyelik a friss regeseket, hanem a többi emelt jogosultságú kolléga is (Házigazdák, a Korrektor, az Ármester, a Topikgazda, Arcképgyáros, Szerkesztő, Moderátorok stb stb.)

A törvény pedig mindenkire vonatkozik, a privát leveleket akkor sem oszthatod meg csak úgy. Ellenben le lehet írni a nicket, és hogy az ismert történetet adja elő, ami egy ideje téma itt.

Tehát a fölényes beszólogatást, hogy köszönöd nekünk, most hagyd abba szerintem.

(#21442) MaxxDamage válasza MurdR (#21441) üzenetére

MaxxDamage
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Értettem, felfogtam és köszönöm! :R
Én nem fogok úgy járni, mert nem utalok előre és mindenki a saját felelősségére üzletel, ahogy akar, vagy jólesik.Az igazságszolgáltatás meg vagy megoldja, vagy nem. Itt be is fejeztem. Szép napot.

MD
L

◄◄LG® V10 4/32GB "Black" -ELADÓ- & V20 DS 4/64GB "Silver" & V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."►►

(#21443) MurdR válasza Joe Swanson (#21439) üzenetére

MurdR
(HARDVERAPRÓD)

Engedd meg, hogy én is kérdezzek:

Írt nekem Deckster prohardveren, hogy vannak problémái a készöléknek. Mégpedig a fényérzékelő nem működik, amely hibát én nem tapasztaltam a készülékben. Mondom, korrekt leszek visszautalok neki egy ötöst. Visszautalás megtörtént, mindenki boldog gondoltam én.
A jelentés szerint a hangszóróval is probléma volt.
A visszautalás számára elegendő volt akkor, vagy csak Te gondoltad úgy, hogy ezzel kompenzálod?

[ Szerkesztve ]

(#21444) zpryde válasza zpryde (#21440) üzenetére

zpryde
(tag)

Ezer köszönet érte :R , majd leírom mi lesz a vége bár nem sok jót remélem. Annyi igaz hogy tényleg sokszor írva van az előre utalásos dolog és úgy általában én le szoktam csekkolni a nevet, számlaszámot, kapott telefonszámot, mert van ahol leírják az adatait a csalónak amit megad hogy mások ne járjanak pórul, bár ahogy nézem ez az adatvédelmi dolgok miatt már szinte törvénysértés :D De sajnos néha nem lehet előreutalás nélkül intézni a dolgokat, sokszor megbízhatónak hiszünk valakit hisz nagyobb értékellek kereskedett már mint a szóban forgó esetek és ez a rossz amikor ilyenbe szalad bele valaki. Mindenesetre itt én és ti is mindent megtettetek amit meg lehet, Köszönöm még egyszer :)

Reméljük a legjobbakat :)

(#21445) Joe Swanson válasza MurdR (#21443) üzenetére

Joe Swanson
(senior tag)

Mindennel problemaja van. Egy kotoszkodo vasarlo... nalam a keszulek hibatlanul mukodott.
Idézem.: “az hogy bekapcsoltam nem jelenti a kipróbálást. De lényegtelen, úgy tűnik úgy is az lesz, amit te akarsz :) bemenjek az ötösért vagy utalod?” itt mar magyarazta, hogy nem probalta ki, csak belapcsolta, holott jo 20 percig probalgatta. Szerintem az utolso kerdese szerint elegnek kell lenni, foleg ugy, hogy gyakorlatilag az az 5 ezres egy talalt penz neki.

(#21447) MurdR

MurdR
(HARDVERAPRÓD)

A témához csak az érintettek szóljanak hozzá.

(#21450) Migráns

Migráns
(csendes tag)

Helló!

Ez a kis levelezés a mai nap termése.....és nekem ez még teljesen új!

Tehát már ilyen is van!

A privát üzenetet töröltem, de ez így egyelőre nem szabályellenes.

Insallah!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.