Hirdetés

2019. október 23., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-11 13:40:13

LOGOUT.hu

elsődlegesen a Hardverapró "Jelentés" gombját használd, ide akkor írj, ha azt nem tudod
CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz zászló ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21101) matilicious

matilicious
(kezdő)

Tisztelt Prohardver közösség!

Szeretném, ha mindenki ügyelne a pénzére, nem utal előre főleg új fióknak, stb. Ma egy emberben kellett csalódnom, aki rajtam keresztül akart, és tette is, átverni embereket. Én jóhiszeműen segítettem neki, saját számlaszámomra utaltattam a pénzt, amelyet követően én átadtam neki, és elmondása szerint, ő feladja a csomagokat. 3 embert vert át így, a károsultaknak a pénzt visszaküldtem a saját büdzsémből, a többit remélem meg tudom oldani.

Mindenki figyeljen oda!!!!

i7 8700k -- 16GB DDR4 -- STRIX 1080 Ti

(#21110) TheSaint

TheSaint
(tag)

Üdv!

Őt szeretném jelenteni: [link]
Ez volt az üzlet tárgya (Toshiba XG5 256GB): [link]

A gondom:
Amit először küldött, nem működött
Megegyeztünk, hogy cseréli
Visszaküldtem (megerősítette, hogy tényleg rossz volt!)
Amiben megegyeztünk cserébe a helyett egy jóval gyengébbet küldött
Megegyeztünk, hogy cseréli
Azóta semmi

Mivel ez a történet 2 hónapja kezdődött azóta elég sok ígéret elhangzott, sajnos két hete már kommunikációra sem hajlandó (kifogyott az ígéretekből??) kérnék valami ráhatást, hogy rendezze az adósságait!
Köszönöm!

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

(#21113) KveZ válasza KveZ (#19916) üzenetére

KveZ
(tag)

Üdv!

csakmisster
Re

A tegnapi nappal sikerült lezárni az ügyünket. Hosszas huzavona és misster többé-kevésbé élénk jelenlétével sikerült a tartozását informatikai eszközök formájában törlesztenie részletekben.
Hivatali beavatkozásra nem volt szükség.

Üdv: Kvez!

(#21115) Balesz1899

Balesz1899
(aktív tag)

Nem csalót szeretnék jelenteni, mindössze egy elég khmmm "érdekes" hozzáállású eladóra szeretném felhívni a figyelmet.
djfallen3334 "kollégával" a mai napra lett lebeszélve egy PS4 megtekintése/megvétele. A terméket jegelte, adott címet, telefonszámot. A ház előtt csörögjek rá, beenged.
Ma a megbeszélteknek megfelelően odamentem, 20 percen keresztül hívogattam, mindenféle reakció nélkül. Erre az előbb hív vissza egy másik számról (nem is arról, amit privátban megadott), hogy "ja, bocs, eladtam másnak, mert többet adott érte".

Aha, kösz. És egyben gratulálok is...

[ Szerkesztve ]

(#21116) allein

allein
(addikt)

Üdvözletem mindenkinek. Több alkalommal kapok ilyen üzeneteket, ez egy csaló, kérem szépen kitiltani az oldalról. Köszönöm szépen.

[ Módosította: CoolMan ]

(#21117) dwd1

dwd1
(tag)

Aki érintett a sztoriban: Normanünk csücsül.

(#21118) dmfl válasza dwd1 (#21117) üzenetére

dmfl
(újonc)

Bánáti? Már elég régóta, úgy tudom.

(#21119) dwd1 válasza dmfl (#21118) üzenetére

dwd1
(tag)

Karácsonykor elvileg bent díszített, de aztán most újra "elkapták".

(#21120) Generik

Generik
(csendes tag)

Azt szeretném megérdeklődni mit lehet olyankor tenni mikor egy
tag elzárkózik a megbeszélés elöl és megkárosított anyagilag?

Történet röviden:
vásároltam robert133 tagtól

25 db kábel hibásnak mondott töltőt
ki is fizettem érte 32 ezer forintot.
Majd mikor átnéztem kiderült hogy
15 db teljesen rossz vagy nem a megbeszélt
Erre még reagált a kolléga hogy a megbeszéltek szerint küld cserét
de azóta se kép se hang, pedig előtte nagyon kommunikatív és gyors reagálású volt
én feladtam közben neki a 15 töltőt is

mit lehet ilyenkor tenni?

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

(#21121) Generik válasza Generik (#21120) üzenetére

Generik
(csendes tag)

Tisztelt

Kalandor

További fejlemény történt azóta

A csomag amit visszaküldtem már jön is vissza hozzám

ezt a választ kaptam a postától

Sikertelen kézbesítés helyszínen (PDA)
cím nem azonosítható

(#21122) TheSaint válasza TheSaint (#21110) üzenetére

TheSaint
(tag)

Üdv!

Köszönöm a közreműködést, rendezte is az adósságát a kolléga. Kicsit elúszott idővel és technikával, ha jelezte volna, mindez megelőzhető lett volna.
Kérem törölni a jelentést!
Előre is köszönöm!

(#21123) CartmanLand0

CartmanLand0
(aktív tag)

[link] :W

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#21132) Szilofon válasza Szilofon (#21124) üzenetére

Szilofon
(tag)

Természetesen azóta nem ír vissza, telefont nem veszi fel. Képeket el küldtem neki a hibákról!

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.(480 pozitív,0 negatív)

(#21133) Evil88 válasza Kalandor (#20965) üzenetére

Evil88
(csendes tag)

Üdv
Lejárt a 2 hónapos hirdetés megvonásom már lassan 1 hete de még mindig nem enged hirdetni légyszíves kapjam vissza a jogosultságom köszönöm Szép napot.

Az idő lejàrt viszont létrehoztál egy reget és azzal.apróztál...Ez hiba.volt.Az összes reg tiltasra kerül.

[ Módosította: domperke ]

(#21134) Musaka

Musaka
(aktív tag)

Üdv.
Megosztom tapasztalatom hogy más ne járjon így az egyénnel.
scarecrow94
Termék: Eladó komplett számítógépem

Fel vettem vele a kapcsolatot 2018.07.01 és a megbeszélt terméket megvásároltam 26000 HUF + 2000 HUF postaköltséggel.
Az nap este el lett utalva a 28000 HUF, és ígérte hogy 2018.07.02 délután feladja a csomagot.
2018.07.02 délután üzenetet küldöd hogy a pénz nem érkezett meg.
Másnap felhívta. Ekkor elismerte hogy a pénzt megkapta. És azt is hogy azért lép be ritkán mert másik wifiről kell neki mert van egy tiltott felhasználója már itt. Ígéretet tett hogy 2018.07.04 feladja a csomagot.
2018.07.05 sms küldöd amiben kérte a címem mert belépni ide csak valami idegen helyen tud. Persze ez számomra azt jelentette hogy mégse adta fel 04 dikén a csomagot.
Elküldtem neki majd egy sms ben küldtem neki e-mail címet hogy küldje el a feladásról kapott bizonylatot. Természetesen nem kaptam semmi megerősítést.
2018.07.06 sms t küldött hogy rábízta valami ismerősére a csomagot és ma vagy holnap megkapom. Válaszomba megírtam hogy 2018.07.11 ig kap határ időt a pénz vissza utalására vagy a csomag megérkezésére.
Eltelt 5 nap.
2018.07.11 Jön a postás és hoz egy csomagot. És 3040 HUF ot kér a kiszállításért. Át vettem mert szükségem van a PC re.
De ez így teljesen inkorrekt. Hisz egyszer már megállapodtam az eladóval a csomag árban és ki is fizettem neki.

Jelentős anyagi kár szerencsére nem ért de neve maradjon itt az utókornak. Aki gyors, korrekt és megnyugtató üzletfelet keress messzire kerülje a tagot.

Személyes adatait legszívesebben leírnám ide hisz tuti ezek után új regisztrációval fog vissza jönni.

Nevet

Ha szeretnéd értékelni érte jelentsd úgy.

Huawei X3 -> Huawei G300 -> Zopo C2 -> LG 4X HD -> Jiayu G4A -> LG Optimus G -> LG G2 -> SGS5 -> OnePlusTwo -> SGS6 -> SGS7 DUOS -> Honor8-> Huawei P10 Plus -> Huawei Mate 10 Pro -> SGS10

(#21135) Generik

Generik
(csendes tag)

Tisztelt
Kalandor

25 db töltő vásárlása (robert133 tagtól)

Eltelt 8 nap de sajnos ügyemben semmi nem történt
Eladó eltűnt mint szürke szamár a ködben.Pénz sehol.
Kommunikáció nulla.
Hogyan tovább?

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

(#21136) Szilofon válasza Szilofon (#21124) üzenetére

Szilofon
(tag)

Üdv!
Azt ígérte,hogy jövő héten vissza utalja a pénzt,utána vissza küldöm a tabletet,neki.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.(480 pozitív,0 negatív)

(#21145) Vektast

Vektast
(tag)

Sziasztok!
Szeretnék jelenteni egy vevőt, konkrétan őt: [nagy770802]

Meghirdettem az Xbox Kontrolleremet amire ő jelentkezett, hogy megveszi utánvétel együtt úgy hogy ő fizeti a postát. Elküldtem neki másnap 5-én és leírtam neki a posta nyomkövető számot is. Eltelt 15 nap és nem vette át a csomagot ezért visszaküldték nekem úgy hogy most nekem kell kifizetni a 3150 Ft-os posta költséget plusz utazhatók le érte Keresztesre pedig lenne jobb helye is annak a pénznek. Fel is hívtam, hogy kérdőre vonjam miért nem volt alkalma átvenni a kontrollert ~18 nap alatt, de csak hebegett-habogott össze vissza. Abba állapodtunk meg hogy kifizeti de tegnap írt, hogy még sincs módjába nekem becsülettel kifizetni az Ő postaköltségét. Abszolút megbízhatatlan és kerülendő vevőként és még csak értékelni se tudom. Elképesztő, hogy milyen emberek vannak! :W

(#21146) agabe

agabe
(addikt)

Megerzesre vigyazni kell vele .
A hirdeteseivel ellentetben ket napja nem tudok vele szemelyes talalkozot egyeztetni csak huzza az idot, azt mondja a telefonok amiket hirdet meg megvannak pedig olyan aron mar regen elvittek volna. Ma ujabb hirdetese kerult fel a tegnapin kivul.
Nehogy lehuzzon valakit elore utalassal.
Tevedhetek persze, de mire biztos lesz mar keso.

[ Szerkesztve ]

(#21147) Oistrakh1

Oistrakh1
(újonc)

Átvert rossz laptopot adott el nem működik egyáltalán be sem kapcsol már...3 hete vettem tőle .
Nickname meliton19960 adatlap link:
https://hardverapro.hu/tag/meliton19960.html
Macbook air 2009 vettem tőle már negyedik nap jeleztem neki nem működik megfelelően a gép egyáltalán nem lehetett vele beszélni hogy adja vissza pénzt felajánlottam neki hogy adjon 10 ezer ft al kevesebbet vissza !!erre már nem is reagált... tehát most itt van egy egyáltalán nem működő laptop ami itt hardveraprón vásároltam tőle mégegyszer mondom 2018.07.5.-én vettem őt is fogom keresni ez miatt hogy most hogy áll ehhez a dologhoz!

Ez sajnálatos de használt terméket vásárolt ami mindig rizikós.Ebben mint szolgáltató nem tudunk a segítségére lennni.

(#21149) shteer

shteer
(félisten)

kérem Lien92 hirdetési jogának megvonását addig amíg nem rendezi felém az elmaradását

előzetes megállapodás alapján 2018-06-13-án feladott nekem egy videokártyát
14-án átvettem és jeleztem a hiányosságot: kimaradt a garanciapapír
15-én ígéretet kaptam a pótlásra, 20-áig kért haladékot
21-én érdeklődtem, válaszban kérte a SN-t mert ki kell kérnie a kiskertől, 25-én belépve elküldtem
07-09-én kérdés, válasz jött de csak újabb szabadkozás, hogy a kisker küldi majd nekem direktbe
07-19-én kérdés, válasz nélkül
07-24-én emlékeztető privi, semmi válasz azóta sem
07-30 van ma és elfogyott a türelmem

köszönöm

szerk: a bejegyzést elküldtem neki priviben

Tisztelt Felhasználó!

Köszönöm!

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.